POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.05.2017, 17:36:05] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w Międzyzdrojach. Na ulicy Gryfa Pomorskiego dzik zaatakował psa! Jak udało nam się ustalić, locha z młodymi wciągnęła zwierzę za siatkę ogrodzenia. Pies w ciężkim stanie trafił pod opiekę weterynarza. Czytelnik informuje nas, że było podejrzenie, że właścicielka psa na skutek tych dramatycznych wydarzeń dostała zawału. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy z gryfickiego szpitala.



Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 16:00.

- Pacjentka była pobudzona, była reakcja sytuacyjna na stres. Mieliśmy trochę problemów, żeby nad nią zapanować. Z tego co wiem, pacjentka trafi do szpitala w Gryficach, to kobieta w wieku około 60- lat- mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Elżbieta Sochanowska.

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników na kontakt@ikamien.pl

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Czytelnik

- Dzik wskoczył za ogrodzenie i zaatakował psa. Właścicielka w panice prawdopodobnie dostała zawału. Locha z małymi szła, a pies wbiegł na wydmy- tak sytuację opisuje Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Piątek [19.05.2017, 09:10:34] • [IP: 94.254.130.***]

W Międzyzdrojach pies zaatakował dzika i nie dał rady a teraz płacz i lament. Mandat za brak smyczy

AGENDA 21 • Czwartek [18.05.2017, 22:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***] JAK CI NIE WSTYD. LUDZI DO UBECKICH REPRESJI W STOSUNKU DO POLAKÓW NAMAWIAĆ. JAK CI SIĘ NIE poDOBA TO WRACAJ DO SIEBIE DO BANDEROLANDU.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***]

Czy ktoś zajmie się adresami IP tych debilnych autorów cynicznych komentarzy. Proszę sobie tak przy okazji nie wycierać dupy polskim katolicyzmem znam gorszych żydów i niewierzących a te debile to niekoniecznie katolicy (Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***])

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***]

Biedny piesek i biedna pani od pieska.Zycze z calego serca zeby wyzdrowieli, a te niektore debilowate komentarze to sobie darujcie.Wstydzcie sie.!! Zajmijcie sie soba i swoimi problemami polacy katolicy!!

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:44:36] • [IP: 92.42.114.***]

To jakaś plaga te dziki, zrobić raz na zawsze z nimi droga władzo!!w Swinoujsciu już nie raz takie zdarzenie miało miejsce.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:40:20] • [IP: 92.42.114.***]

Dzików miejsce jest w lesie ile musi się jeszcze nieszczęść stać, władza słaba jest bezradna, dziki przyzwyczajone do człowieka muszą być wybijane bo to szkodniki i zawsze będą wracać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:36:20] • [IP: 62.69.203.***]

Sami sobie winni.Wiadomo dzik i pies tragedia.Nauczcie się trzymać psy na smyczy z daleka od dzikiej zwierzyny.Dla dobra obojga.Myślcie trochę ludziska.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:34:48] • [IP: 92.42.118.***]

kill Guzców

Gość • Czwartek [18.05.2017, 08:07:11] • [IP: 94.196.247.**]

Jednego zasrańca mniej. Trzeba było na smyczy trzymać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 07:08:37] • [IP: 46.231.63.***]

ach jaka ta milicja kochana...mogli by tak tez ludzi traktowac??

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:51:26] • [IP: 77.113.137.**]

Uplot sobie szedl za locha z malymi a pies biegnac przez wydmy zostal wciagniety za plot przez dzika taka z tego artykulu logika kobieta widzac ze plot atakuje psa przez dzika dostaje zawalika wszystko jasne i klarowne

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:49:49] • [IP: 79.191.253.**]

No i prawidłowo trzeba było kundla trzymać na smyczy albo w domu na łańcuchu

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:58:59] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:16] • [IP: 92.42.119.**] BABA TO W NOSIE, A następnym razem, Ciebie powinien dzik zaatakować tez powiemy Ci że dobrze ci tak, bezduszny człowieku.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:54:46] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]i kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**] Gorszej zarazy i plagi jak tacy ludzie jak Wy to chyba nie ma. A zimny prysznic to by się Wam przydał , wtenczas pomyślał by jeden z drugim, nad tym co wypisujecie -.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 00:55:20] • [IP: 62.69.203.**]

22:57 czytaj ciulu ze zrozumieniem.lubię wszystkie zwierzęta, psy i koty i dziki.nie lubię tylko takich ciulów jak ty

Gość • Środa [17.05.2017, 23:55:16] • [IP: 37.47.136.***]

Sama sobie jest winna!! Powinna zostać ukarana mandatem karnym za nie trzymanie psa na smyczy!!

Gość • Środa [17.05.2017, 23:54:32] • [IP: 95.129.227.***]

Biedny piesek. Oby przezyl. A co do ludzi wypowiadajacych sie tu z taka nienawiscia pamietajcie karta nie swinia i obkreci sie !! Oby Was cos Tak strasznego w zyciu nie spotkalo. Pies to czlonek rodziny ktorego kcoha sie calym sercem! Niewybrazalna tragedia dla tej kobiety. Wspolczuje

Gość • Środa [17.05.2017, 23:35:31] • [IP: 83.11.178.***]

Dziki za dużo sobie pozwalają !

kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**]

bardzo dobrze kundle to plaga

Gość • Środa [17.05.2017, 23:05:58] • [IP: 95.129.226.**]

Pies nie ochrzczony dzik dziki. A właściciel nawiedzony.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:57:25] • [IP: 167.114.102.***]

Widzisz matole z 22:45:25 ty lubisz kundle a ja dziki. Niby dlaczego uważasz się za lepszego ode mnie?

Gość • Środa [17.05.2017, 22:45:25] • [IP: 62.69.203.**]

Wystarczy artykuł o psach czy kotach żeby przekonać się jak ludzie są podli, zawistni.nie ma co narzekać na Ukraińców czy islamistów.normalny człowiek wspólczuje czy nawet przemilczy a idiota jeden z drugim klepie w klawiaturę, nie lubi psów, kotów, sąsiada i samego siebie chwilami.zastanowcie się ludzie nad sobą, nie układa wam się z pewnością w zyciu i macie petensje o to do całego świata

Gość • Środa [17.05.2017, 22:33:53] • [IP: 80.245.184.**]

No, najlepiej dzika wziąć na smycz :-(( (Za psa odpowiada właściciel, za dzika leśniczy !

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze i i ich ujadający pomiot uważają, ze świat należy do nich. Taki zimny prysznic był potrzebny

Gość • Środa [17.05.2017, 22:09:01] • [IP: 89.64.48.***]

No tak pies ma być na smyczy - bo jest groźny dla otoczenia, ale dziki mogą sobie swobodnie biegać między ludźmi bo przecież to stworzenia o łagodnym usposobieniu. To całkiem logiczne. Taki york to na pewno krwiożercza bestia.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■