POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.05.2017, 17:36:05] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w Międzyzdrojach. Na ulicy Gryfa Pomorskiego dzik zaatakował psa! Jak udało nam się ustalić, locha z młodymi wciągnęła zwierzę za siatkę ogrodzenia. Pies w ciężkim stanie trafił pod opiekę weterynarza. Czytelnik informuje nas, że było podejrzenie, że właścicielka psa na skutek tych dramatycznych wydarzeń dostała zawału. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy z gryfickiego szpitala.



Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 16:00.

- Pacjentka była pobudzona, była reakcja sytuacyjna na stres. Mieliśmy trochę problemów, żeby nad nią zapanować. Z tego co wiem, pacjentka trafi do szpitala w Gryficach, to kobieta w wieku około 60- lat- mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Elżbieta Sochanowska.

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników na kontakt@ikamien.pl

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Czytelnik

- Dzik wskoczył za ogrodzenie i zaatakował psa. Właścicielka w panice prawdopodobnie dostała zawału. Locha z małymi szła, a pies wbiegł na wydmy- tak sytuację opisuje Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Piątek [19.05.2017, 09:10:34] • [IP: 94.254.130.***]

W Międzyzdrojach pies zaatakował dzika i nie dał rady a teraz płacz i lament. Mandat za brak smyczy

AGENDA 21 • Czwartek [18.05.2017, 22:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***] JAK CI NIE WSTYD. LUDZI DO UBECKICH REPRESJI W STOSUNKU DO POLAKÓW NAMAWIAĆ. JAK CI SIĘ NIE poDOBA TO WRACAJ DO SIEBIE DO BANDEROLANDU.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***]

Czy ktoś zajmie się adresami IP tych debilnych autorów cynicznych komentarzy. Proszę sobie tak przy okazji nie wycierać dupy polskim katolicyzmem znam gorszych żydów i niewierzących a te debile to niekoniecznie katolicy (Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***])

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***]

Biedny piesek i biedna pani od pieska.Zycze z calego serca zeby wyzdrowieli, a te niektore debilowate komentarze to sobie darujcie.Wstydzcie sie.!! Zajmijcie sie soba i swoimi problemami polacy katolicy!!

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:44:36] • [IP: 92.42.114.***]

To jakaś plaga te dziki, zrobić raz na zawsze z nimi droga władzo!!w Swinoujsciu już nie raz takie zdarzenie miało miejsce.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:40:20] • [IP: 92.42.114.***]

Dzików miejsce jest w lesie ile musi się jeszcze nieszczęść stać, władza słaba jest bezradna, dziki przyzwyczajone do człowieka muszą być wybijane bo to szkodniki i zawsze będą wracać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:36:20] • [IP: 62.69.203.***]

Sami sobie winni.Wiadomo dzik i pies tragedia.Nauczcie się trzymać psy na smyczy z daleka od dzikiej zwierzyny.Dla dobra obojga.Myślcie trochę ludziska.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:34:48] • [IP: 92.42.118.***]

kill Guzców

Gość • Czwartek [18.05.2017, 08:07:11] • [IP: 94.196.247.**]

Jednego zasrańca mniej. Trzeba było na smyczy trzymać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 07:08:37] • [IP: 46.231.63.***]

ach jaka ta milicja kochana...mogli by tak tez ludzi traktowac??

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:51:26] • [IP: 77.113.137.**]

Uplot sobie szedl za locha z malymi a pies biegnac przez wydmy zostal wciagniety za plot przez dzika taka z tego artykulu logika kobieta widzac ze plot atakuje psa przez dzika dostaje zawalika wszystko jasne i klarowne

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:49:49] • [IP: 79.191.253.**]

No i prawidłowo trzeba było kundla trzymać na smyczy albo w domu na łańcuchu

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:58:59] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:16] • [IP: 92.42.119.**] BABA TO W NOSIE, A następnym razem, Ciebie powinien dzik zaatakować tez powiemy Ci że dobrze ci tak, bezduszny człowieku.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:54:46] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]i kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**] Gorszej zarazy i plagi jak tacy ludzie jak Wy to chyba nie ma. A zimny prysznic to by się Wam przydał , wtenczas pomyślał by jeden z drugim, nad tym co wypisujecie -.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 00:55:20] • [IP: 62.69.203.**]

22:57 czytaj ciulu ze zrozumieniem.lubię wszystkie zwierzęta, psy i koty i dziki.nie lubię tylko takich ciulów jak ty

Gość • Środa [17.05.2017, 23:55:16] • [IP: 37.47.136.***]

Sama sobie jest winna!! Powinna zostać ukarana mandatem karnym za nie trzymanie psa na smyczy!!

Gość • Środa [17.05.2017, 23:54:32] • [IP: 95.129.227.***]

Biedny piesek. Oby przezyl. A co do ludzi wypowiadajacych sie tu z taka nienawiscia pamietajcie karta nie swinia i obkreci sie !! Oby Was cos Tak strasznego w zyciu nie spotkalo. Pies to czlonek rodziny ktorego kcoha sie calym sercem! Niewybrazalna tragedia dla tej kobiety. Wspolczuje

Gość • Środa [17.05.2017, 23:35:31] • [IP: 83.11.178.***]

Dziki za dużo sobie pozwalają !

kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**]

bardzo dobrze kundle to plaga

Gość • Środa [17.05.2017, 23:05:58] • [IP: 95.129.226.**]

Pies nie ochrzczony dzik dziki. A właściciel nawiedzony.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:57:25] • [IP: 167.114.102.***]

Widzisz matole z 22:45:25 ty lubisz kundle a ja dziki. Niby dlaczego uważasz się za lepszego ode mnie?

Gość • Środa [17.05.2017, 22:45:25] • [IP: 62.69.203.**]

Wystarczy artykuł o psach czy kotach żeby przekonać się jak ludzie są podli, zawistni.nie ma co narzekać na Ukraińców czy islamistów.normalny człowiek wspólczuje czy nawet przemilczy a idiota jeden z drugim klepie w klawiaturę, nie lubi psów, kotów, sąsiada i samego siebie chwilami.zastanowcie się ludzie nad sobą, nie układa wam się z pewnością w zyciu i macie petensje o to do całego świata

Gość • Środa [17.05.2017, 22:33:53] • [IP: 80.245.184.**]

No, najlepiej dzika wziąć na smycz :-(( (Za psa odpowiada właściciel, za dzika leśniczy !

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze i i ich ujadający pomiot uważają, ze świat należy do nich. Taki zimny prysznic był potrzebny

Gość • Środa [17.05.2017, 22:09:01] • [IP: 89.64.48.***]

No tak pies ma być na smyczy - bo jest groźny dla otoczenia, ale dziki mogą sobie swobodnie biegać między ludźmi bo przecież to stworzenia o łagodnym usposobieniu. To całkiem logiczne. Taki york to na pewno krwiożercza bestia.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■