POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.05.2017, 17:36:05] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w Międzyzdrojach. Na ulicy Gryfa Pomorskiego dzik zaatakował psa! Jak udało nam się ustalić, locha z młodymi wciągnęła zwierzę za siatkę ogrodzenia. Pies w ciężkim stanie trafił pod opiekę weterynarza. Czytelnik informuje nas, że było podejrzenie, że właścicielka psa na skutek tych dramatycznych wydarzeń dostała zawału. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy z gryfickiego szpitala.



Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 16:00.

- Pacjentka była pobudzona, była reakcja sytuacyjna na stres. Mieliśmy trochę problemów, żeby nad nią zapanować. Z tego co wiem, pacjentka trafi do szpitala w Gryficach, to kobieta w wieku około 60- lat- mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Elżbieta Sochanowska.

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników na kontakt@ikamien.pl

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Czytelnik

- Dzik wskoczył za ogrodzenie i zaatakował psa. Właścicielka w panice prawdopodobnie dostała zawału. Locha z małymi szła, a pies wbiegł na wydmy- tak sytuację opisuje Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Piątek [19.05.2017, 09:10:34] • [IP: 94.254.130.***]

W Międzyzdrojach pies zaatakował dzika i nie dał rady a teraz płacz i lament. Mandat za brak smyczy

AGENDA 21 • Czwartek [18.05.2017, 22:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***] JAK CI NIE WSTYD. LUDZI DO UBECKICH REPRESJI W STOSUNKU DO POLAKÓW NAMAWIAĆ. JAK CI SIĘ NIE poDOBA TO WRACAJ DO SIEBIE DO BANDEROLANDU.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***]

Czy ktoś zajmie się adresami IP tych debilnych autorów cynicznych komentarzy. Proszę sobie tak przy okazji nie wycierać dupy polskim katolicyzmem znam gorszych żydów i niewierzących a te debile to niekoniecznie katolicy (Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***])

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***]

Biedny piesek i biedna pani od pieska.Zycze z calego serca zeby wyzdrowieli, a te niektore debilowate komentarze to sobie darujcie.Wstydzcie sie.!! Zajmijcie sie soba i swoimi problemami polacy katolicy!!

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:44:36] • [IP: 92.42.114.***]

To jakaś plaga te dziki, zrobić raz na zawsze z nimi droga władzo!!w Swinoujsciu już nie raz takie zdarzenie miało miejsce.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:40:20] • [IP: 92.42.114.***]

Dzików miejsce jest w lesie ile musi się jeszcze nieszczęść stać, władza słaba jest bezradna, dziki przyzwyczajone do człowieka muszą być wybijane bo to szkodniki i zawsze będą wracać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:36:20] • [IP: 62.69.203.***]

Sami sobie winni.Wiadomo dzik i pies tragedia.Nauczcie się trzymać psy na smyczy z daleka od dzikiej zwierzyny.Dla dobra obojga.Myślcie trochę ludziska.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:34:48] • [IP: 92.42.118.***]

kill Guzców

Gość • Czwartek [18.05.2017, 08:07:11] • [IP: 94.196.247.**]

Jednego zasrańca mniej. Trzeba było na smyczy trzymać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 07:08:37] • [IP: 46.231.63.***]

ach jaka ta milicja kochana...mogli by tak tez ludzi traktowac??

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:51:26] • [IP: 77.113.137.**]

Uplot sobie szedl za locha z malymi a pies biegnac przez wydmy zostal wciagniety za plot przez dzika taka z tego artykulu logika kobieta widzac ze plot atakuje psa przez dzika dostaje zawalika wszystko jasne i klarowne

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:49:49] • [IP: 79.191.253.**]

No i prawidłowo trzeba było kundla trzymać na smyczy albo w domu na łańcuchu

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:58:59] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:16] • [IP: 92.42.119.**] BABA TO W NOSIE, A następnym razem, Ciebie powinien dzik zaatakować tez powiemy Ci że dobrze ci tak, bezduszny człowieku.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:54:46] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]i kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**] Gorszej zarazy i plagi jak tacy ludzie jak Wy to chyba nie ma. A zimny prysznic to by się Wam przydał , wtenczas pomyślał by jeden z drugim, nad tym co wypisujecie -.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 00:55:20] • [IP: 62.69.203.**]

22:57 czytaj ciulu ze zrozumieniem.lubię wszystkie zwierzęta, psy i koty i dziki.nie lubię tylko takich ciulów jak ty

Gość • Środa [17.05.2017, 23:55:16] • [IP: 37.47.136.***]

Sama sobie jest winna!! Powinna zostać ukarana mandatem karnym za nie trzymanie psa na smyczy!!

Gość • Środa [17.05.2017, 23:54:32] • [IP: 95.129.227.***]

Biedny piesek. Oby przezyl. A co do ludzi wypowiadajacych sie tu z taka nienawiscia pamietajcie karta nie swinia i obkreci sie !! Oby Was cos Tak strasznego w zyciu nie spotkalo. Pies to czlonek rodziny ktorego kcoha sie calym sercem! Niewybrazalna tragedia dla tej kobiety. Wspolczuje

Gość • Środa [17.05.2017, 23:35:31] • [IP: 83.11.178.***]

Dziki za dużo sobie pozwalają !

kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**]

bardzo dobrze kundle to plaga

Gość • Środa [17.05.2017, 23:05:58] • [IP: 95.129.226.**]

Pies nie ochrzczony dzik dziki. A właściciel nawiedzony.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:57:25] • [IP: 167.114.102.***]

Widzisz matole z 22:45:25 ty lubisz kundle a ja dziki. Niby dlaczego uważasz się za lepszego ode mnie?

Gość • Środa [17.05.2017, 22:45:25] • [IP: 62.69.203.**]

Wystarczy artykuł o psach czy kotach żeby przekonać się jak ludzie są podli, zawistni.nie ma co narzekać na Ukraińców czy islamistów.normalny człowiek wspólczuje czy nawet przemilczy a idiota jeden z drugim klepie w klawiaturę, nie lubi psów, kotów, sąsiada i samego siebie chwilami.zastanowcie się ludzie nad sobą, nie układa wam się z pewnością w zyciu i macie petensje o to do całego świata

Gość • Środa [17.05.2017, 22:33:53] • [IP: 80.245.184.**]

No, najlepiej dzika wziąć na smycz :-(( (Za psa odpowiada właściciel, za dzika leśniczy !

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze i i ich ujadający pomiot uważają, ze świat należy do nich. Taki zimny prysznic był potrzebny

Gość • Środa [17.05.2017, 22:09:01] • [IP: 89.64.48.***]

No tak pies ma być na smyczy - bo jest groźny dla otoczenia, ale dziki mogą sobie swobodnie biegać między ludźmi bo przecież to stworzenia o łagodnym usposobieniu. To całkiem logiczne. Taki york to na pewno krwiożercza bestia.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■