░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.05.2017, 17:36:05] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w Międzyzdrojach. Na ulicy Gryfa Pomorskiego dzik zaatakował psa! Jak udało nam się ustalić, locha z młodymi wciągnęła zwierzę za siatkę ogrodzenia. Pies w ciężkim stanie trafił pod opiekę weterynarza. Czytelnik informuje nas, że było podejrzenie, że właścicielka psa na skutek tych dramatycznych wydarzeń dostała zawału. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy z gryfickiego szpitala.



Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 16:00.

- Pacjentka była pobudzona, była reakcja sytuacyjna na stres. Mieliśmy trochę problemów, żeby nad nią zapanować. Z tego co wiem, pacjentka trafi do szpitala w Gryficach, to kobieta w wieku około 60- lat- mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Elżbieta Sochanowska.

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników na kontakt@ikamien.pl

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Czytelnik

- Dzik wskoczył za ogrodzenie i zaatakował psa. Właścicielka w panice prawdopodobnie dostała zawału. Locha z małymi szła, a pies wbiegł na wydmy- tak sytuację opisuje Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Piątek [19.05.2017, 09:10:34] • [IP: 94.254.130.***]

W Międzyzdrojach pies zaatakował dzika i nie dał rady a teraz płacz i lament. Mandat za brak smyczy

AGENDA 21 • Czwartek [18.05.2017, 22:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***] JAK CI NIE WSTYD. LUDZI DO UBECKICH REPRESJI W STOSUNKU DO POLAKÓW NAMAWIAĆ. JAK CI SIĘ NIE poDOBA TO WRACAJ DO SIEBIE DO BANDEROLANDU.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***]

Czy ktoś zajmie się adresami IP tych debilnych autorów cynicznych komentarzy. Proszę sobie tak przy okazji nie wycierać dupy polskim katolicyzmem znam gorszych żydów i niewierzących a te debile to niekoniecznie katolicy (Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***])

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***]

Biedny piesek i biedna pani od pieska.Zycze z calego serca zeby wyzdrowieli, a te niektore debilowate komentarze to sobie darujcie.Wstydzcie sie.!! Zajmijcie sie soba i swoimi problemami polacy katolicy!!

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:44:36] • [IP: 92.42.114.***]

To jakaś plaga te dziki, zrobić raz na zawsze z nimi droga władzo!!w Swinoujsciu już nie raz takie zdarzenie miało miejsce.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:40:20] • [IP: 92.42.114.***]

Dzików miejsce jest w lesie ile musi się jeszcze nieszczęść stać, władza słaba jest bezradna, dziki przyzwyczajone do człowieka muszą być wybijane bo to szkodniki i zawsze będą wracać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:36:20] • [IP: 62.69.203.***]

Sami sobie winni.Wiadomo dzik i pies tragedia.Nauczcie się trzymać psy na smyczy z daleka od dzikiej zwierzyny.Dla dobra obojga.Myślcie trochę ludziska.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:34:48] • [IP: 92.42.118.***]

kill Guzców

Gość • Czwartek [18.05.2017, 08:07:11] • [IP: 94.196.247.**]

Jednego zasrańca mniej. Trzeba było na smyczy trzymać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 07:08:37] • [IP: 46.231.63.***]

ach jaka ta milicja kochana...mogli by tak tez ludzi traktowac??

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:51:26] • [IP: 77.113.137.**]

Uplot sobie szedl za locha z malymi a pies biegnac przez wydmy zostal wciagniety za plot przez dzika taka z tego artykulu logika kobieta widzac ze plot atakuje psa przez dzika dostaje zawalika wszystko jasne i klarowne

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:49:49] • [IP: 79.191.253.**]

No i prawidłowo trzeba było kundla trzymać na smyczy albo w domu na łańcuchu

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:58:59] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:16] • [IP: 92.42.119.**] BABA TO W NOSIE, A następnym razem, Ciebie powinien dzik zaatakować tez powiemy Ci że dobrze ci tak, bezduszny człowieku.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:54:46] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]i kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**] Gorszej zarazy i plagi jak tacy ludzie jak Wy to chyba nie ma. A zimny prysznic to by się Wam przydał , wtenczas pomyślał by jeden z drugim, nad tym co wypisujecie -.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 00:55:20] • [IP: 62.69.203.**]

22:57 czytaj ciulu ze zrozumieniem.lubię wszystkie zwierzęta, psy i koty i dziki.nie lubię tylko takich ciulów jak ty

Gość • Środa [17.05.2017, 23:55:16] • [IP: 37.47.136.***]

Sama sobie jest winna!! Powinna zostać ukarana mandatem karnym za nie trzymanie psa na smyczy!!

Gość • Środa [17.05.2017, 23:54:32] • [IP: 95.129.227.***]

Biedny piesek. Oby przezyl. A co do ludzi wypowiadajacych sie tu z taka nienawiscia pamietajcie karta nie swinia i obkreci sie !! Oby Was cos Tak strasznego w zyciu nie spotkalo. Pies to czlonek rodziny ktorego kcoha sie calym sercem! Niewybrazalna tragedia dla tej kobiety. Wspolczuje

Gość • Środa [17.05.2017, 23:35:31] • [IP: 83.11.178.***]

Dziki za dużo sobie pozwalają !

kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**]

bardzo dobrze kundle to plaga

Gość • Środa [17.05.2017, 23:05:58] • [IP: 95.129.226.**]

Pies nie ochrzczony dzik dziki. A właściciel nawiedzony.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:57:25] • [IP: 167.114.102.***]

Widzisz matole z 22:45:25 ty lubisz kundle a ja dziki. Niby dlaczego uważasz się za lepszego ode mnie?

Gość • Środa [17.05.2017, 22:45:25] • [IP: 62.69.203.**]

Wystarczy artykuł o psach czy kotach żeby przekonać się jak ludzie są podli, zawistni.nie ma co narzekać na Ukraińców czy islamistów.normalny człowiek wspólczuje czy nawet przemilczy a idiota jeden z drugim klepie w klawiaturę, nie lubi psów, kotów, sąsiada i samego siebie chwilami.zastanowcie się ludzie nad sobą, nie układa wam się z pewnością w zyciu i macie petensje o to do całego świata

Gość • Środa [17.05.2017, 22:33:53] • [IP: 80.245.184.**]

No, najlepiej dzika wziąć na smycz :-(( (Za psa odpowiada właściciel, za dzika leśniczy !

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze i i ich ujadający pomiot uważają, ze świat należy do nich. Taki zimny prysznic był potrzebny

Gość • Środa [17.05.2017, 22:09:01] • [IP: 89.64.48.***]

No tak pies ma być na smyczy - bo jest groźny dla otoczenia, ale dziki mogą sobie swobodnie biegać między ludźmi bo przecież to stworzenia o łagodnym usposobieniu. To całkiem logiczne. Taki york to na pewno krwiożercza bestia.

Oglądasz 1-25 z 52
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W najbliższą niedzielę, wszyscy biegamy. Start przy policji. Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości ■ Uwaga! Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego na falochronie odwołane! W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina - poinformował prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk, organizator mającego się dziś odbyć muzycznego pożegnania Artysty ■ Już w niedzielę, Festyn Rodzinny na Forcie Anioła. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (28.05.2017) o godz. 12.00 – 15.00 na X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na FORCIE ANIOŁA. Festyn od wielu lat organizowany społecznie przez członków Platformy Obywatelskiej powiat Świnoujście i ludzi dobrej woli ■ W dniu 26 maja 2017r. od godz. 8.00 do godz. 10.00, w związku z odbywającym się biegiem w ramach imprezy pn. „XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów” wyłączona z ruchu zostaje ul. Matejki na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chopina. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicą Wojska Polskiego, Moniuszki ■ Dziś Dzień Matki. Bądźmy blisko naszych Mam! niech nie czują się samotne! ■ Przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie opinii o lokalizacji kasyna gry w Świnoujściu otworzyło drogę warszawskiej spółce do rozpoczęcia starań o wydanie koncesji na prowadzenie kasyna gry w Świnoujściu przy ulicy Chrobrego 10 ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■