POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.05.2017, 17:36:05] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w Międzyzdrojach. Na ulicy Gryfa Pomorskiego dzik zaatakował psa! Jak udało nam się ustalić, locha z młodymi wciągnęła zwierzę za siatkę ogrodzenia. Pies w ciężkim stanie trafił pod opiekę weterynarza. Czytelnik informuje nas, że było podejrzenie, że właścicielka psa na skutek tych dramatycznych wydarzeń dostała zawału. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy z gryfickiego szpitala.



Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 16:00.

- Pacjentka była pobudzona, była reakcja sytuacyjna na stres. Mieliśmy trochę problemów, żeby nad nią zapanować. Z tego co wiem, pacjentka trafi do szpitala w Gryficach, to kobieta w wieku około 60- lat- mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, Elżbieta Sochanowska.

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Andrzej Ryfczyński

Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników na kontakt@ikamien.pl

W Międzyzdrojach dzik zaatakował psa! Locha z młodymi wciągnęła zwierzę za ogrodzenie!

fot. Czytelnik

- Dzik wskoczył za ogrodzenie i zaatakował psa. Właścicielka w panice prawdopodobnie dostała zawału. Locha z małymi szła, a pies wbiegł na wydmy- tak sytuację opisuje Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Piątek [19.05.2017, 09:10:34] • [IP: 94.254.130.***]

W Międzyzdrojach pies zaatakował dzika i nie dał rady a teraz płacz i lament. Mandat za brak smyczy

AGENDA 21 • Czwartek [18.05.2017, 22:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***] JAK CI NIE WSTYD. LUDZI DO UBECKICH REPRESJI W STOSUNKU DO POLAKÓW NAMAWIAĆ. JAK CI SIĘ NIE poDOBA TO WRACAJ DO SIEBIE DO BANDEROLANDU.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 14:45:19] • [IP: 62.69.252.***]

Czy ktoś zajmie się adresami IP tych debilnych autorów cynicznych komentarzy. Proszę sobie tak przy okazji nie wycierać dupy polskim katolicyzmem znam gorszych żydów i niewierzących a te debile to niekoniecznie katolicy (Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***])

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:22:32] • [IP: 2.242.62.***]

Biedny piesek i biedna pani od pieska.Zycze z calego serca zeby wyzdrowieli, a te niektore debilowate komentarze to sobie darujcie.Wstydzcie sie.!! Zajmijcie sie soba i swoimi problemami polacy katolicy!!

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:44:36] • [IP: 92.42.114.***]

To jakaś plaga te dziki, zrobić raz na zawsze z nimi droga władzo!!w Swinoujsciu już nie raz takie zdarzenie miało miejsce.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:40:20] • [IP: 92.42.114.***]

Dzików miejsce jest w lesie ile musi się jeszcze nieszczęść stać, władza słaba jest bezradna, dziki przyzwyczajone do człowieka muszą być wybijane bo to szkodniki i zawsze będą wracać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 11:36:20] • [IP: 62.69.203.***]

Sami sobie winni.Wiadomo dzik i pies tragedia.Nauczcie się trzymać psy na smyczy z daleka od dzikiej zwierzyny.Dla dobra obojga.Myślcie trochę ludziska.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:34:48] • [IP: 92.42.118.***]

kill Guzców

Gość • Czwartek [18.05.2017, 08:07:11] • [IP: 94.196.247.**]

Jednego zasrańca mniej. Trzeba było na smyczy trzymać.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 07:08:37] • [IP: 46.231.63.***]

ach jaka ta milicja kochana...mogli by tak tez ludzi traktowac??

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:51:26] • [IP: 77.113.137.**]

Uplot sobie szedl za locha z malymi a pies biegnac przez wydmy zostal wciagniety za plot przez dzika taka z tego artykulu logika kobieta widzac ze plot atakuje psa przez dzika dostaje zawalika wszystko jasne i klarowne

Gość • Czwartek [18.05.2017, 06:49:49] • [IP: 79.191.253.**]

No i prawidłowo trzeba było kundla trzymać na smyczy albo w domu na łańcuchu

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:58:59] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:16] • [IP: 92.42.119.**] BABA TO W NOSIE, A następnym razem, Ciebie powinien dzik zaatakować tez powiemy Ci że dobrze ci tak, bezduszny człowieku.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 01:54:46] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]i kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**] Gorszej zarazy i plagi jak tacy ludzie jak Wy to chyba nie ma. A zimny prysznic to by się Wam przydał , wtenczas pomyślał by jeden z drugim, nad tym co wypisujecie -.

Gość • Czwartek [18.05.2017, 00:55:20] • [IP: 62.69.203.**]

22:57 czytaj ciulu ze zrozumieniem.lubię wszystkie zwierzęta, psy i koty i dziki.nie lubię tylko takich ciulów jak ty

Gość • Środa [17.05.2017, 23:55:16] • [IP: 37.47.136.***]

Sama sobie jest winna!! Powinna zostać ukarana mandatem karnym za nie trzymanie psa na smyczy!!

Gość • Środa [17.05.2017, 23:54:32] • [IP: 95.129.227.***]

Biedny piesek. Oby przezyl. A co do ludzi wypowiadajacych sie tu z taka nienawiscia pamietajcie karta nie swinia i obkreci sie !! Oby Was cos Tak strasznego w zyciu nie spotkalo. Pies to czlonek rodziny ktorego kcoha sie calym sercem! Niewybrazalna tragedia dla tej kobiety. Wspolczuje

Gość • Środa [17.05.2017, 23:35:31] • [IP: 83.11.178.***]

Dziki za dużo sobie pozwalają !

kundlomiot • Środa [17.05.2017, 23:23:25] • [IP: 62.69.203.**]

bardzo dobrze kundle to plaga

Gość • Środa [17.05.2017, 23:05:58] • [IP: 95.129.226.**]

Pies nie ochrzczony dzik dziki. A właściciel nawiedzony.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:57:25] • [IP: 167.114.102.***]

Widzisz matole z 22:45:25 ty lubisz kundle a ja dziki. Niby dlaczego uważasz się za lepszego ode mnie?

Gość • Środa [17.05.2017, 22:45:25] • [IP: 62.69.203.**]

Wystarczy artykuł o psach czy kotach żeby przekonać się jak ludzie są podli, zawistni.nie ma co narzekać na Ukraińców czy islamistów.normalny człowiek wspólczuje czy nawet przemilczy a idiota jeden z drugim klepie w klawiaturę, nie lubi psów, kotów, sąsiada i samego siebie chwilami.zastanowcie się ludzie nad sobą, nie układa wam się z pewnością w zyciu i macie petensje o to do całego świata

Gość • Środa [17.05.2017, 22:33:53] • [IP: 80.245.184.**]

No, najlepiej dzika wziąć na smycz :-(( (Za psa odpowiada właściciel, za dzika leśniczy !

Gość • Środa [17.05.2017, 22:27:02] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze i i ich ujadający pomiot uważają, ze świat należy do nich. Taki zimny prysznic był potrzebny

Gość • Środa [17.05.2017, 22:09:01] • [IP: 89.64.48.***]

No tak pies ma być na smyczy - bo jest groźny dla otoczenia, ale dziki mogą sobie swobodnie biegać między ludźmi bo przecież to stworzenia o łagodnym usposobieniu. To całkiem logiczne. Taki york to na pewno krwiożercza bestia.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■