POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.07.2017, 20:28:05] • Świnoujście

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Już w piątek odbyło się wielkie otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort. Jeszcze przed samym otarciem, dziennikarze portalu iswinoujscie.pl mieli okazję zobaczyć, jak hotel jest przygotowany na przyjęcie pierwszych gości. Gotowy jest nie tylko basen na dachu hotelu, ale także jacuzzi, oraz całkowicie oszklony punkt widokowy. Widok z tarasu zapiera dech w piersiach! Zobaczcie sami!



Ostatnie 13 - piętro hotelu Radisson Blu Resort to prawdziwa strefa rozrywki. Znajdziemy tam basen z którego goście będą mogli podziwiać plażę, ale także rozsiąść się na hokerach. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że znajdują się one pod wodą! Wszystko po to, aby wczasowicze mogli raczyć się drinkami, nie wychodząc z basenu.

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Hotel pomyślał także o tych, którzy na urlopie preferują głównie relaks i odpoczynek. Na dachu pięciogwiazdkowego hotelu powstało jacuzzi. To jednak nadal nie koniec atrakcji, które czekają na najwyższym piętrze hotelu.

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Do dyspozycji gości jest także szklany punkt widokowy. To idealne miejsce, dla wszystkich, którzy mają nerwy ze stali i chcą zmierzyć się z własnymi słabościami. Trzeba przyznać, że widok z tarasu robi wrażenie!

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

- Dodatkową atrakcją tej ostatniej kondygnacji Radisson Blu jest kładka szklana, która znajduje się na wysokości ponad 50 metrów. To atrakcja dla odważnych, ale także dla wszystkich, tych którzy chcą obejrzeć panoramę miasta- mówi portalowi iswinoujscie.pl dyrektor projektu Zdrojowej Invest, Michał Jelonek.

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

W hotelu znajduje się 340 pokoi. Blu Radisson ma w swojej ofercie także sale konferencyjną, aquapark, oraz najwyżej położoną kawiarnię na wyspie.

Oszklony taras na dachu Radisson Blu robi wrażenie! Widoki prawie jak w Dubaju! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 22:32:17] • [IP: 62.69.241.**]

hotel powinien być otwarty za dwa miesiące ponieważ nie spelnia stantartow swoich licznych gwiazdek.nie ma czym się zachwycać, to nie Dubaj, podjazd nie wykończony.windy dzialaja na zasadzie jedna jeździ dwie maja awarie. papier toaletowy jak za, , komuny, , na zapisy.Goscie wola konsumpcje na miescie lub w restauracji naprzeciwko.Sam basen na ostatnim piętrze nie wystarczy.Wiele jest jeszcze do zrobienia aby ten hotel był na europejskim poziomie.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 17:15:01] • [IP: 94.254.132.**]

byłem w dniu otwarcia i hmmm lekkie zażenowanie 5 gwiazdek to powinno być wszystko na błysk cacy a nie jakieś prowizorki wykładziny w recepcji i dużo by tu wymieniać! Po 2 stronie ulicy Laguna chyba ma wyższy standart niż ten hotelik

ZSW super Miasto • Poniedziałek [17.07.2017, 13:29:47] • [IP: 2.247.246.**]

Byl termin to otwarli, komisji hotelarskiej nie bylo wiec nie bylo obaw, ze im gwiazdke urwa jedna czy dwie. A ceny ?? No europejskie. Jak nie bedzie oblozenia, Beda ceny obnizac. A kam bedzie oblozenie No to to super, udana inwestycja, miasto na tym zyskalo i jest na drodze do SUPER KURORTU. Ale wpierw obserwujmy, w ilu oknach sie swiatla wieczorami pala, tez w listopadzie czy lutym, marcu 2018.

Gość666 • Poniedziałek [17.07.2017, 12:50:35] • [IP: 94.254.236.***]

ten hotel jak narazie to porażka nie skonczny pełno jeszcze detali do roboty, aquapark nie skonczony połowa nie czynna, braki w personelu i to bardzo duze, dyrekcja nie ogarnia tez i wyzywa sie na pracownikach których hest za mało i nie dostaja pieniaszków za nadgodziny, w pokojach brak reczników czy poscieli bo poprostu jej nie ma...

Gość • Niedziela [16.07.2017, 22:49:49] • [IP: 37.47.179.***]

Moje wrażenie po odwiedzinach w tym obiekcie, bo niestety na dzień dzisiejszy nie mogę bo nazwać hotelem z kategoryzyacją **** wzbudziło pewne zażenowanie. Nie wiem jak inwestor podchodzi do poszanowania klienta który płaci za wykonaną usługę, nie małe pieniądze, nie mnie to jednak oceniać. Gość moim zdaniem został wpuszczony na nie wykończony budynek. Nie zabezpieczona instalacja, nie wykończone klatki ewakuacyjne, wszystkie windy nie chodzą. Wejście do hotelu to istna żenada jak na taką klasę, mam na myśli detale wykończeniowe " wykończenie podłogi" " filarów" jeśli ktoś tam był wie o czym jest mowa. Siłownia, basen, w stanie powiedzmy wykończeniowym. Chociaż. muszę przyznać iż w zamierzeniu, nie ma takiej koncepcji na dzień dzisiejszy żaden inny hotel w Świnoujściu. Piękny widok panoramy miasta z kawiarni i tarasu widokowego z basnem zewnętrznym. Niestety przy takiej pogodzie jak dzisiaj nie widać było uroku tego tarasu, a raczej jego mankamenty. Ktoś chyba się pośpieszył z otwarciem. :-(

Gość • Niedziela [16.07.2017, 08:22:07] • [IP: 5.172.255.***]

a ceny do Aquaparku jak dla Niemca...

max • Sobota [15.07.2017, 21:35:46] • [IP: 81.7.9.***]

DO : Gość • Sobota [15.07.2017, 17:03:52] • [IP: 46.231.63.***]####### Tylko dla ludzi z grubym portfelem a najlepiej pełnym (DULARÓW), za darmo -to możesz wejść na Warszowie na latarnię morską, i podziwiać z góry widoki i panoramę miasta i wybrzeże Raichu, czytaj Germanii...amen

Gość • Sobota [15.07.2017, 21:31:28] • [IP: 80.245.184.*]

Jest hotel i wspaniały dojazd ulicą przez park rozjeżddżoną ciężkimi ciężarówkami z betonem i dostawami, brawo Dubaj haha.

Gość • Sobota [15.07.2017, 20:48:48] • [IP: 164.127.39.***]

13:28 --Pełna zgoda. Świnoujście zawsze miało specyficzny klimat, nieepatujący wielkimi, gigantycznymi budowlami wziętymi wprost z Warszawy czy z Berlina. Zaczyna to tracić.

Przyszli nowi panowie • Sobota [15.07.2017, 20:46:23] • [IP: 164.127.39.***]

Teraz nasi nowi panowie, wyżej niż liczni Polacy na zmywaku rozsiani na piętrach, będą na nas patrzeć z góry, z wież zamku.

Gość • Sobota [15.07.2017, 19:20:15] • [IP: 31.0.66.***]

Ceny w Aquaparku powalają. Bilet rodzinny (2+2)na trzy godziny 199 złotych to średnio dwa razy więcej niż w większości parków termalnych na południu. A porównanie z Frankfurtem to dopiero szok. Bilet rodzinny na baseny Rebstock kosztuje 16.5€ czyli w około 69 PLN CIESZMY SIĘ Z ATRAKCJI W ŚWINOUJŚCIU

Gość • Sobota [15.07.2017, 19:16:10] • [IP: 77.88.191.**]

Dubai bo pekne !! 😄 Ktos tu dobrze napisal ze ceny jak z dubai to moze tak i to x2. W centrum dubai doba w prawdziwym hotelu przy ktorym ten nasz pseudo condominium wyglada jak przytulek dla bezdomnych kosztuje okolo 700 zl wiec mniej niz u nas wcsezonie za najtanszy pokoj. Przepraszam ale tam to chociaz gwarancja pogody jest i jest co robic w odroznieniu od tego czegos. Jak na swinoujskie standardy to moze i luksus ale widoki prawie jak w dubaju ? Blagam 😄 Ktos kto to napisal napewno tam nie byl ale chociaz mogl sobie w google popatrzec na zdjecia zeby takich glupot nie wypisywac !! 🙃

Gość • Sobota [15.07.2017, 17:24:33] • [IP: 77.113.28.***]

Piękny widok

Gość • Sobota [15.07.2017, 17:03:52] • [IP: 46.231.63.***]

czy mieszkańcy mogą za darmo wjechać na najwyższe piętro i podziwiac bardzo proszę o odpowiedż

Gość • Sobota [15.07.2017, 17:00:44] • [IP: 92.42.114.***]

Wspaniały hotel, wiadomo nie na każdą kieszeń, ale cieszy oko.

Gość • Sobota [15.07.2017, 15:05:14] • [IP: 184.168.46.**]

Te wszystkie obiekty zbudowane na wydmach, to samowola budowlana, ale Koperciak przyjął soczystą łapówkę i jest, jak jest.

Gość • Sobota [15.07.2017, 14:55:25] • [IP: 93.94.187.***]

Jaki kraj, taki Dubaj :D

Gość • Sobota [15.07.2017, 14:26:35] • [IP: 95.129.228.***]

jak będziemy mieli euro to nie będzie turystów

Gość • Sobota [15.07.2017, 14:10:30] • [IP: 95.129.228.***]

prawdziwa wieża Eifla w Świnoujsciu ale z Latarni Morskiej jest lepiej widać i jest wyzej

Gość • Sobota [15.07.2017, 13:28:45] • [IP: 37.47.137.***]

Świnoujście miało swój niepowtarzalny urok, może 30 lat temu, bo nastrój i urok to nie hotele molochy wystające nad plażą jak fala Tsunami, ale kameralna zabudowa, jak najmniej zabudowana budami plaża i cisza gdzie można posłuchać szumu morza. W tej chwili kontynuuje się degradację tej niepowtarzalności, której pozostały już tylko resztki. Nie pomogą na to ścieżki rowerowe, fontanny i beton.

Gość • Sobota [15.07.2017, 12:28:37] • [IP: 92.42.114.***]

Dubaj dla biedaków, ale ceny jak z Dubaju

Gość • Sobota [15.07.2017, 12:02:32] • [IP: 88.156.232.**]

Ciekawe czy wszyscy entuzjaści, którzy się tu wypowiadają będą tak samo zachwyceni jak zostanie wygrodzona prywatna hotelowa plaża, na którą nie będą mieli wstępu.

Gość • Sobota [15.07.2017, 11:56:43] • [IP: 62.69.229.***]

duma was rozpiera ze * krajobraz?

Gość • Sobota [15.07.2017, 10:38:09] • [IP: 95.129.229.***]

Mamy dzisiaj piękny dzień o skorzystajmy z tego. Słońce poprawia nastrój