POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.07.2017, 10:29:31] • Świnoujście

Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie

Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie

Dwu miesięczne dziecko niesione przez ratownika medycznego z domu do karetki.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina.

W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem.

Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak się okazało, w jednym z mieszkań przebywała matka z dwumiesięcznym dzieckiem. Kobieta była pijana, z nieoficjalnych informacji wynika, że miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu!

Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie

fot. Sławomir Ryfczyński

W takim stanie opiekowała się niemowlęciem, co mogło zakończyć się tragicznie dla dziecka. Na szczęście, dziecko zostało odebrane pijanej matce i przewiezione do miejskiego szpitala.

Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Poniedziałek [24.07.2017, 18:47:06] • [IP: 92.42.112.***]

Ludzie ogarnijcie się mloda matka z 2 dzieci czy nikt nie pomyslal ze moze ma problem i trzebaloby pomoc a nie karcic zostala praktycznie sama.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 10:13:26] • [IP: 185.105.143.***]

a co ma 500+ do tego? Czy osoby o tym piszące doczekały się mózgu i inteligencji? Bo chyba nie za bardzo rozumieją o czym piszą. Jeżeli potraficie myśleć to ilość patologii w skali wszystkich rodzin niewielki ułamek który zawsze występuje w populacji. A teraz zadanie na myślenie - jak nie było 500+ to kto był beneficjentem świadczeń socjalnych (500+ dla jasności nie jest świadczeniem socjalnym tylko prodemograficznym)? Oczywiście ci najbiedniejsi a do tej kategorii zaliczała sie ta część pijąca i patologiczna. Więc czy jest czy nie było 500+ nie ma to wpływu na takie sytuacje. No ale jak ktoś nie potrafi zrozumieć systemu który go otacza to pokazuje tylko swoją głupotę.

Gość • Niedziela [16.07.2017, 20:38:17] • [IP: 62.69.252.***]

Gość • Niedziela [16.07.2017, 19:08:14] • [IP: 178.238.246.**] Teraz maja za co pic 500+ a benzyna drozeje daja te pieniadze wszystkim nawet tym ktorzy maja wysokie dochody-NIESPRAWIEDLIWE-I GDZIE TU PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC.A CENY ROSNA W SKLEPACH CORAZ DROZEJ!! Idiota

Gość • Niedziela [16.07.2017, 19:08:14] • [IP: 178.238.246.**]

Teraz maja za co pic 500+ a benzyna drozeje daja te pieniadze wszystkim nawet tym ktorzy maja wysokie dochody-NIESPRAWIEDLIWE-I GDZIE TU PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC.A CENY ROSNA W SKLEPACH CORAZ DROZEJ!!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 17:37:19] • [IP: 80.245.191.***]

500 PLUS i WIĘCEJ DZIECI?

Gość • Niedziela [16.07.2017, 16:47:57] • [IP: 37.47.152.***]

Ojciec tez alkoholik w terenie był więc z ojca pożytku tez nie ma

Gość • Niedziela [16.07.2017, 15:30:46] • [IP: 80.245.188.***]

matka była pijana a gdzie ojciec?

Gość • Niedziela [16.07.2017, 15:14:54] • [IP: 88.156.232.***]

Na zdjęciu widać że kocyk czy rożek w którym niesie ratownik medyczny to dzieciątko jest czysty, butelka do mleka też widać że nowa Więc może matka nie jest tak bardzo uzależniona Szczegóły ale rzucają się w oczy

Gość • Niedziela [16.07.2017, 15:05:17] • [IP: 95.41.10.**]

kto to

Gość • Niedziela [16.07.2017, 12:14:12] • [IP: 37.47.129.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [16.07.2017, 12:00:45] • [IP: 83.8.131.*]

DO CIĄGLE SIĘ POWTARZAJĄCEGO - człowieku chyba sam jesteś sprawny inaczej skoro piszesz kolejny raz już te same bzdury!! Pijak będzie pił doputy dopuki sam nie zechce wyjść z nałogu!! Dziewczyna pije, bo widocznie lubi pić!! A to, że urodziła kolejne dziecko, to dość częste zjawisko w takich patologicznych rodzinach, piją potem seks bez zabezpieczeń, i jest jak jest, kolejny dzidziuś na świecie a mamusia dalej chleje... , i chlać będzie dopuki sama nie będzie chciała wyjść z nałogu!! Może ewntualnie państwo powinno ograniczyć przyznawanie zasiłku i dawać tylko tym którzy pracują a żyją biednie, a nie nierobom i pijakom!!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 11:26:10] • [IP: 31.182.237.***]

Do sprawnych umysłowo inaczej : Ta młoda kobieta nie przuciła pracy, bo chciała imprezować, tylko zrezygnowała z pracu aby otrzymywać 500 zł na pierwsze dziecko i niemal natychmiast zaszła w ciążę. Opieka społeczna była bezradna, bo państwo polskie wprowadziło takie rozwiązanie, że można otrzymywać niemal równowartość minimalnego wynagrodzenia bez pracy. Nie porównujcie zasiłków krajach zachodniej Europy. Tam zasiłki nie zastępują PŁACY. Wcześniej ta młoda kobieta (uzależniona już od alkoholu) była zagrożona utratą praw rodzicielskich i warunkiem zatrzymania dziecka było podjęcie pracy i poddanie się terapii antyalkoholowej. Zgodziła się na to i już, już wydawało się, że wyjdzie z tego, ale państwo polskie zanęciło ją równowartością jej wynagrodzenia otrzymywaną tylko za sam fakt posiadania dzieci. Tragedia polega naty, że państwo pisowskie wyrzuci ją na śmietnik ludzki. Ta dziewczyna od przyszłego roku nie dostanie żadnych pieniędzy, bo żyje w konkubinacie i nie ma alimentów. Dzieci pójdą do domu dziecka.

Gość • Niedziela [16.07.2017, 10:42:10] • [IP: 94.254.229.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [16.07.2017, 10:34:49] • [IP: 87.185.53.**]

500+ poglebilo patologie...zagrywka pislamu pod ich wyborcow.pomoc socjalna ok.ale ukierunkowana np.bezplatne przedszkola.a nie kase nasza rozdawac a teraz juz sekcie brakuje pieniedzy brak to wszedzie podatki zwiekszaja bandycki pis.

Gość • Niedziela [16.07.2017, 10:16:02] • [IP: 79.186.132.***]

Debile co ma do tego 500+?! Laska jeszcze najpewniej wniosku nie złożyła a wy pieprzycie takie brednie. Nie wszyscy którzy mają 500+ chleją jak świnie!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 10:14:22] • [IP: 46.231.60.**]

Nie było 500+ i też się zdarzały wyrodne matki

Gość • Niedziela [16.07.2017, 09:38:38] • [IP: 31.182.237.***]

Do wszystkich sprawnych umysłowo inaczej. Nie było 500+ to ta dziewczyna PRACOWAŁA i leczyła się z choroby alkoholowej. Wprowadzono 500+ - rzuciła pracę aby dostawać 500zł na pierwsze dziecko i zmajstrowała sobie drugie dziecko aby dostawać 1000 zł miesięcznie. Wróciła do uzależnienia od alkoholu.

Gość • Niedziela [16.07.2017, 08:53:59] • [IP: 92.42.114.***]

Co to za wolność, co to za demokracja kiedy wolno rodzić dzieci a nie można pić...? Po co, , społeczeństwo wtrąca się w życie wolnych ludzi !! Niech każdy żyje jak chce, jak sie mu podoba. Może niedludo sąsiedzi bedą decydowali o tym z kim mam spać...?

Gość • Niedziela [16.07.2017, 08:13:15] • [IP: 83.8.131.*]

Porzuciła pracę bo Jej się robić nie chciało, bo woli imprezowac i pić a nie dlatego, że 500+ wprowadzili!! Ludzie trochę umiaru w tych debilnych komentarzach!!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 02:13:13] • [IP: 95.41.10.**]

Co to za kobieta?

Gość • Niedziela [16.07.2017, 00:16:39] • [IP: 138.197.149.***]

jacy idioci komentuja, skoro 500 + mialo niby sprawic, ze dzieja sie takie rzeczy, to jak Ci ludzie mogą nornmalnie funkcjonowac w spoleczenstwie skoro byle 500+ robi takie rzeczy, to patologia jest a nie 500+ tylko po prostu debile nie potrafia sie pogodzic z tym, ze inna partia jest u wladzy bo im TVN zakazuje... zenada polaczki zenada