POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.08.2017, 21:45:27] • Świnoujście

Dziecko na masce! Tym razem samo tam wlazło

Dziecko na masce! Tym razem samo tam wlazło

fot. iswinoujscie.pl

Jeden z naszych Czytelników był świadkiem nietypowej sceny. Wszystko działo się w środę, około godz. 20, na parkingu sklepu Lidl. Na zakupy przyjechała rodzinka. Ojciec został w samochodzie. Do Lidla ruszyła matka z dzieckiem.

Kiedy matka była jeszcze w sklepie, dziecko wybiegło na parking. Wskoczyło na tył samochodu, w którym siedział ojciec i przeszło się na czworakach po karoserii pojazdu. Dopiero po chwili ojciec dzieciaka zorientował się, co się dzieje. Wyskoczył z auta i zabrał dziecko z przedniej maski. Jak gdyby nic się nie stało, wsadził pociechę na tylne siedzenie. Obaj czekali na powrót matki. Kobieta wyszła z zakupami. Wpakowała rzeczy do auta i siadła za kierownicą. Samochód odjechał.

Dziecko na masce! Tym razem samo tam wlazło

fot. iswinoujscie.pl

Pojazd miał starsze blachy. Nie wiadomo więc, czy widać dziś na nim ślady tego, co się działo.

Naszego Czytelnika zastanawia, czy kobieta kiedykolwiek się dowie, co wyprawiał jej syn. I czy ojciec dziecka cokolwiek mu powiedział w związku z tym, co zaszło.

A jak zareagowaliby nasi Czytelnicy, gdyby to ich pociecha władowała się im na auto?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 19:49:17] • [IP: 93.198.82.**]

Maxx obys sie nie rozczarowal jak corka podrosnie ty i te twoje wzorce

maxx • Poniedziałek [21.08.2017, 17:56:48] • [IP: 178.238.249.**]

Za taki wyczyn moje dziecko dostałoby już mały łomot (Ale ona jest nauczona, że tak nie wolno i nigdy tego nie zrobi. Nigdy nie podniosłem na nią ręki, tylko mówię że tak nie wolno) . To nie jest wina dzieciaka który rośnie na debila, tylko rodziców którzy nie potrafią go wychować ani z nim rozmawiać. I proszę nie wymyślać żadnych ADHD lub innych tego typu lewackich wynalazków. Z dziećmi się rozmawia, tłumaczy, ustala wzorce.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 16:37:42] • [IP: 198.100.148.***]

Kiepscy.com czyli jaki portal taki artykuł.Żenada.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 13:52:55] • [IP: 178.238.253.**]

A gdzie dziecko nie wejdzie, w każdą szparę, na każdy wzgórek, a uto, pamiętacie jak to było, ja z bratem do księdza na wiśnie, jabłka, orzechy, a ksiądz cudowny człowiek udawał, że nie widzi, ech młodość!

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 13:23:31] • [IP: 37.47.150.***]

Zająć się pracą a nie glupotach się zajmują głupie ludzie.Dzieci są różne i co miał zrobić wpierdzieliłby dziecku to zaraz byłaby afera ze się znęcał. Teraz nic nie można kiedyś dostał od matki czy ojca czuło się respekt a teraz dzieci mogą wszystko!!

Gość(iówa) • Poniedziałek [21.08.2017, 12:56:24] • [IP: 62.69.252.**]

Wszystko wszystkim, ale tak zachowują się dzieci, którymi rodzice się nie interesują. Próbują zwrócić na siebie uwagę. A wystarczy tylko poświęcić dziecku trochę więcej czasu, zabrać na spacer, na rower, jakby się porządnie zmęczył, to nie miał by takich pomysłów. Ale dziećmi trzeba się interesować...

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 11:41:41] • [IP: 178.238.251.**]

I jest to az taki powod zebyscie o tym pisali? A moze dziecko ma jakies zaburzenia i takie zachowanie jest dla rodzicow" norma'? Ludzie wiecej empatii a Ipudelka uprasza sie o bardziej powazne podejscie do tematyki publiowanej na portalu bo to juz nawet nie jest smieszne... wlasne dziecko, na wlasnym samochodzie przy wlasnych rodzicach... i w czym problem?

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 11:16:31] • [IP: 164.127.39.***]

10:52 - o, obudził sie pracownik stacji polarnej na Antarktydzie, który nie wie, że są letnie wakacje.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:52:31] • [IP: 37.47.181.**]

Ludzie a wy nie pracujecie ze komentarze od rana dajecie to z czego zyjecie moze kradniecie 😎

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:39:18] • [IP: 164.127.39.***]

Ja nie przypadkiem poniżej napisałem" bezstresowe wychowanie, ADHD lub inne zaburzenie" - i wcale nie szyderczo, bo sa rodziny obarczone powaznymi kłopotami z dziecmi, które po prostu mają pewne zaburzenia. Z zewnątrz nie da sie często zrozumiec o co chodzi, przestrzegam przed pochopnym osądzaniem. Oczywiście gdyby to było bezstresowe wychowanie, można by tu mówić o winie rodziców, ale warto panowac nad językiem. Bywa tez tak, że ktoś osierocony, wychowywany w rodzinie zastępczej potem ma problemy z wychowywaniem własnych dzieci, własnie z powodu swojego sieroctwa. Znam taki przypadek. Niemniej takim ludziom trzeba pomagać, nie spieszyc sie do potępienia.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:28:14] • [IP: 92.42.114.***]

Bezstresowe chowanie dzieci z dziećmi trzeba rozmawiać, tłumaczyć a wyniki przyjdą same.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:24:02] • [IP: 93.94.184.*]

A co miał zrobić skatować dzieciaka po katolicku jak to robili nasi rodzice czy już nie pamiętacie a ile razy dostaliście za coś czego nie zrobiliście a ten który opisał całą sytuacje chyba taki jest.

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:22:03] • [IP: 80.245.183.***]

W dzisiejszych czasach te dzieciaki to masakra jakaś : (latają po sklepach jak chore umysłowo !

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 10:05:20] • [IP: 89.174.73.**]

No i co sie stalo pfff dajcie spokoj

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 09:05:22] • [IP: 37.47.157.***]

Komentarze typu sra to swiadcza o osobie ktora musiala doswiadczyc tego w mlodosci zal mi cie czlowieku!

mar. • Poniedziałek [21.08.2017, 09:02:12] • [IP: 188.146.133.***]

NA ZDIĘCIU, TO JEST MASKA?? MYŚLAŁEM ŻE TO POKRYWA SILNIKA . ŻE TEŻ NIE MIAŁEŚ SIĘ CZYM POCHWALIĆ, SZKODA PIENIĘDZY NA TAKIE ZDIĘCIA

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:56:05] • [IP: 37.47.157.***]

I co sie stalo wielkiego !

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:54:19] • [IP: 37.47.157.***]

Patrzcie na siebie i swoje rodzinki w kazdej by byl jakis temat na ciekawe komentarze

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:47:02] • [IP: 37.47.143.**]

Dzicz !

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:45:31] • [IP: 92.42.117.***]

A wystarczyło podejść i spytać rodziców a nie lecieć z byle bzdurą do redakcji :) ludzie nie mają problemów, Dulszczyzna!

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:29:46] • [IP: 2.27.77.**]

Mysle ze jak by walna lbem o asfalt to bylaby wina Lidla..

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 08:16:05] • [IP: 83.11.243.***]

Ta czytelniczka to robi aferę. Dzieci maja różne pomysły. po co szukać sensacji

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 07:35:34] • [IP: 88.156.206.**]

Za 5-6 lat wytrabi browara i przebiegnie się po wszystkich stojących na promenadzie

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 07:32:46] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 07:26:11] • [IP: 41.13.146.***]

Większość czytelników darla by jape na dziecko robiąc traume do końca życia bo niszczy im dorobek życia. Więc ich dorobkiem życia jest parę tysięcy za kawałek blachy i plastiku. Facet postapil rozsądnie. Na spokojnie wytłumaczy później.

Oglądasz 1-25 z 38
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■