POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [01.08.2017, 08:53:36] • Świnoujście

Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Kordian Kacperski śpiewali jak z nut! Zobacz film!

Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Kordian Kacperski śpiewali jak z nut! Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Gdy weszli na scenę muszli koncertowej i zobaczyli tłum jaki oczekiwał ich koncertu, Bartosz Kuczyk skwitował to następująco:”są dwa miasta w Polsce w których uwielbiamy występować; to Ustroń Śląski i Świnoujście!”. Tak jeden z trzech tenorów, którzy wystąpili przed świnoujską publicznością zareagował na wypełniony do ostatniego miejsca plac przed promenadową sceną.



Słuchacze, od pierwszych minut tego koncertu mieli zapewnione „dwa w jednym” czyli doznania artystyczne połączone ze wspaniałą zabawą. Ale jak tu nie bawić się przy porywających wykonaniach klasyki. Pieśni takie jak „Brunetki, blondynki” rozgrzały od początku wieczoru słuchaczy.

Gwiazdy tego koncertu nie pierwszy raz udowodniły, właśnie w Świnoujściu, że z tutejszą publicznością potrafią nawiązać wspaniały kontakt i zamienić koncert w fantastyczną zabawę. Poniedziałkowemu koncertowi sprzyjała dodatkowo wspaniała letnia pogoda i komary, które dały się przekonać do opuszczenia tego terenu na czas koncertu.

Publiczność mogła więc skupić się na wspaniałym belcanto gości i. Niektórym ze słuchaczy nastrój wieczoru udzielał się do tego stopnia, że sami próbowali sił w głośnym śpiewie.

Repertuar wykonawców koncertu zdawał się być niewyczerpany. Śpiewali całą klasykę najpopularniejszych arii, a gdy publiczność zaczęła domagać się któregoś kolejnego bisu zaprezentowali nawet własną adaptację na trzy głosy słynnej piosennki „Allelujah” Leonarda Cohena!

Trudno się dziwić. Że koncert kończył się owacją na stojąco, kolejnym bisem, oraz nadzieją, że ten mocny skład tenorów nie po raz ostatni zachwycał publiczność w Świnoujściu!

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [01.08.2017, 09:45:31]

komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Wtorek [01.08.2017, 14:39:34] • [IP: 77.253.141.**]

Do IP.92.42.115 właśnie na Cugowskich było super!!Tata głos jak dzwon i synowie super!Wydaje mi się że to będzie koncert roku.Poderwali publiczność brawa nie milkły.Super koncert.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 12:23:37] • [IP: 37.47.229.***]

Uwielbiam ich! To najwspanialszy koncert tego roku, tak jak w zeszłym! Pan Bartosz wymiata wszystko!! Dziękujemy i chcemy znów!

Gość • Wtorek [01.08.2017, 12:16:42] • [IP: 88.156.235.***]

Piękny koncert, niezapomniane wrażenia, dziękujemy bardzo.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 11:08:33] • [IP: 92.42.115.***]

Coś pięknego DZIĘKUJEMY WYKONAWCOM i ORGANIZATOROM i prośmy o więcej takich imprez--a w AMFITEATRZE wczoraj na Cugowskich prawie---- PUSTO!! He!He!He!

Gość • Wtorek [01.08.2017, 11:02:10] • [IP: 178.238.253.**]

Mój Boże pójść deptakiem jak nasze Babcie z takimi panami we Fraku CUDO, one żył w cudownych czasach !

Gość • Wtorek [01.08.2017, 10:59:46] • [IP: 178.238.253.**]

Jak słucha się jak Ci panowie artyści śpiewają człowiek staje się lepszy, pogodniejszy, serce się raduję BRAWO BYŁO CUDOWNIE!

Barbara P • Wtorek [01.08.2017, 10:35:17] • [IP: 92.42.112.***]

Taka perełka w Muszli Koncertowej, Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski wspaniały występ trzech tenorów, którzy porwali nas swoją ekspresją, kunsztem i radością. Super występ.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 10:31:42] • [IP: 92.42.115.***]

Koncert piękny a Panowie Ho!Ho!HO!Tylko szkoda że w gazecie była mylnie podana godzina na 19-tą i się spóźniliśmy ale SZKODA!!

Gość • Wtorek [01.08.2017, 09:56:01] • [IP: 46.231.60.**]

To był piękny koncert

Gość • Wtorek [01.08.2017, 09:39:10] • [IP: 92.42.119.**]

brawo organizatorzy!Wspaniały występ, profesjonalizm, róznorodność repertuaru, wspaniale chwile-dziękujemy!!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■