POGODA

Reklama

Wydarzenia

Agnieszka Puszcz • Poniedziałek [07.08.2017, 20:47:40] • Świnoujście

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Czytelnik

Wszystko wydarzyło się między godziną 21.00, a 22:00 przy ulicy Kochanowskiego. To właśnie o tej porze, na ulicach miasta powoli zapada zmrok. Właśnie wtedy na ulicę Kochanowskiego, przed znajdujący się tam pensjonat podjeżdżają dwa radiowozy policyjne oraz wozy strażackie. Sprawa była bardzo poważna bo zgłoszenie dotyczyło zaginięcia 5 - letniej dziewczynki. Jessica miała nagle zniknąć! Co takiego wydarzyło się w niedzielę wieczór? Tego dowiecie się tylko u nas!



Było po godzinie 21:00, kiedy ojciec 5- letniej Jessica i 13- letniego chłopca wyszedł na chwilę z budynku najprawdopodobniej zapalić papierosa i na zakupy do pobliskiego sklepu. 13 - latek poszedł się kąpać, (łazienki w tym budynku znajdują się na wspólnym korytarzu) 5 - letnia dziewczynka została sama w pokoju. Po powrocie, mężczyzna zauważył, że drzwi do pokoju, w którym miała znajdować się jego córka są zamknięte, a wewnątrz nie świeci się żadne światło. Co się wydarzyło w tym czasie? Ojciec miał najgorsze myśli...

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce natychmiast wezwał policję, a następnie sam ruszył na poszukiwania dziecka. Na Kochanowskiego pojawiły się dwa policyjne radiowozy. Policjanci podzielili się, część funkcjonariuszy rozpoczęło poszukiwania 5- latki, a część pozostała na ulicy Kochanowskiego. Na miejscu wydarzeniom przyglądał się 13- letni brat, który bardzo martwił się o swoją młodszą siostrę.

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z policjantów, który został na miejscu okazał się prawdziwym bohaterem! Funkcjonariusz, gdy tylko usłyszał płacz dziecka dobiegający z pokoju na 2 piętrze bez chwili zastanowienia ruszył na górę. Drzwi do pokoju jednak nadal pozostawały zamknięte. Policjant ryzykując własne życie otworzył okno i po dachówkach przeszedł do ciemnego pomieszczenia, w którym znajdowała się Jessica. Zapalił światło i już po chwili, dziecko znalazło się na jego rękach. W tym czasie, na miejsce dojechały 2 wozy strażackie. Jak się jednak okazało pomoc strażaków była zbędna. A wszystko to dzięki bohaterskiemu wyczynowi policjanta z KMP w Świnoujściu, który niczym Spider - Man ryzykując własne życie uratował Jessicę.

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Po wszystkim, dziewczynka była bardzo roztrzęsiona. Wszystko wskazuje na to, że 5 - latka zamknęła się od środka w pokoju, a ojciec dziewczynki uznał, że dziecko zamknęło drzwi pokoju i wyszło na ulicę. Po całej akcji, policjant zaniósł dziewczynkę do wozu strażackiego, a następnie okrył ją kocem. 5- latka została przekazana ratownikom medycznym. Na szczęście, ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, a dziewczynka trafiła pod opiekę swojego taty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [09.08.2017, 11:07:19]

komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [20.08.2017, 15:17:29] • [IP: 94.254.145.**]

Dobrze ze nie janek franek zoska, jagoda, hania, frania, srania, antek, srantek

Gość • Czwartek [10.08.2017, 08:09:08] • [IP: 194.103.240.**]

co to za bezsensowana akcja...

Gość • Czwartek [10.08.2017, 04:25:52] • [IP: 37.47.165.***]

Jessica i jej brat Brajan?? ale wstyd ;). Dobrze, że nasza policja jest chociaz w porzadku, a nie jak ci z Wrocławia ;)

Gość • Środa [09.08.2017, 15:25:57] • [IP: 89.64.17.***]

Brawo chłopaki !! a gdzie byli bohaterzy ze straży ? skoro czekają na wezwanie w ciepłym budyneczku...

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 20:07:31] • [IP: 83.249.8.*]

to brawura, amatorka i improwizacja, nie robi sie tego, chyba ze chodzi o ratowanie zycia, co gdyby policjant spadł?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:51:22] • [IP: 79.186.58.**]

Bierzcie pod uwagę, że dostawał się po dachówkach. Każda mogła się osunąć. Brawo Policjant.

Aj dont lajkam to, fak! • Wtorek [08.08.2017, 15:31:13] • [IP: 164.127.39.***]

Jessica, Brian, Colette, Angelica, Kevin... Kiedys Mickiewicz pisał:" Bo Paryż częstą mody odmianą się chlubi / A co Francuz wymysli, to Polak polubi". Teraz można by napisać:" ...A co Anglosas wymysli, to Polak polubi". Co telewizja w języku angielskim pokazuje, to zaraz Polak nieoczytany zalajkuje.

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 14:45:28] • [IP: 83.249.8.*]

Samantha, Nicole, Andżelika, Agelica, Kevin, Dastin, Brajan, serialowe imiona, u niektórych panuje przekonanie ze z takim imieniem łatwiej załapac sie do filmu

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:38:45] • [IP: 46.231.63.**]

Dla mnie to policjant niepotrzebnie ryzykował życie przez gościa, który nazwał córkę Jessica.Makabra czasem z tymi imionami, od razu widac, którzy ludzie wstydzą się swojego pochodzenia.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:33:18] • [IP: 92.42.114.**]

Wszystkiemu winna panika.Gdyby tatuś zawołał córkę to pewnie by się odezwała i otworzyła drzwi a tak człowiek musiał włamywać się przez okno i straszyć nic nie rozumiejącą Jessickę., następnie porywać ją i umieszczać w aucie.Mało tego to jeszcze fundują dziecku stres jacyś badacze w stroju pracowników drogowych.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:11:19] • [IP: 94.254.227.***]

W takiej sytuacji rodzic nie jest sobą i jest w dużym stresie wiec pewnie dlatego nie dokładnie sprawdził dom. Policjant zachował się odważnie bo nie było wiadomo co dzieje się z dzieckiem.. . dzieciom przychodzą naprawdę różne rzeczy do głowy... Ludzie opamiętajcie się z tymi negatywnymi komentarzami. Ludzie mogą palić papierosy i nazywać dziecko Jessica! Żyjemy w wolnym kraju. Czy już nie?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:38:19] • [IP: 78.133.244.**]

do ojca: ważniejszy papieros niż dzieci ??!!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:37:08] • [IP: 78.133.244.**]

bohater ;) przodownik pracy !! :)

Gość x • Wtorek [08.08.2017, 11:17:00] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Wtorek [08.08.2017, 07:53:06] • [IP: 37.47.102.**], a taka osoba jak ty MOŻE pisać komentarze ??!!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:15:17] • [IP: 188.146.128.**]

Brawo. Happy End :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:12:21] • [IP: 92.42.112.***]

Da mnie wszyscy powinni równo po 100 batów dostać, zarowno dziewczynka jak i jej tatus a także policjant, każde z nich zrobiło coś bez sensu narażając czyjeś lub własne życie

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 10:57:33] • [IP: 94.185.82.***]

moze jej dokuczano i dlatego sie nie odzywala?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:48:47] • [IP: 94.254.225.**]

O bardzo dobre zachowanie policjanta. Widać że gów no co niektórzy wiedzą o psychologii dziecka jaka wielka zmianę w psychice dziecka może wywołać coś takiego. Co niektórzy piszący tu by stanęli na ulicy jak krowy i klepali by do siebie ozorami madrzac się i gapiąc.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:25:11] • [IP: 92.42.112.***]

A przed czym ją uratował? Przed ciemnością? Dla mnie bez sensu ryzykował swoje życie.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:18:52] • [IP: 184.168.46.**]

nie róbcie z nadgorliwego systemowego pachoła bohatera. Nic się nie stało, a gość aferę klepie. Każdy jeden mógłby to zrobić, ale zaraz byłby oskarżony o włamanie i zakłócenie miru domowego.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:17:43] • [IP: 46.169.163.***]

Rodzic powinien zostać obciążony kosztami akcji. Córce nie powiedział, że wychodzi na 3 min na dwór?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:40:14] • [IP: 62.69.203.***]

Szacun dla policjanta.Ważne są uczucia i serce.Szaczun.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:19:54] • [IP: 172.16.209.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:10:49] • [IP: 78.133.244.**]

Jessica ?? to polskie imię ??!

Grzegorz • Wtorek [08.08.2017, 08:44:57] • [IP: 83.7.224.***]

brawo, brawo, brawo Marcin

Oglądasz 1-25 z 57
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■