POGODA

Reklama

Wydarzenia

Agnieszka Puszcz • Poniedziałek [07.08.2017, 20:47:40] • Świnoujście

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Czytelnik

Wszystko wydarzyło się między godziną 21.00, a 22:00 przy ulicy Kochanowskiego. To właśnie o tej porze, na ulicach miasta powoli zapada zmrok. Właśnie wtedy na ulicę Kochanowskiego, przed znajdujący się tam pensjonat podjeżdżają dwa radiowozy policyjne oraz wozy strażackie. Sprawa była bardzo poważna bo zgłoszenie dotyczyło zaginięcia 5 - letniej dziewczynki. Jessica miała nagle zniknąć! Co takiego wydarzyło się w niedzielę wieczór? Tego dowiecie się tylko u nas!



Było po godzinie 21:00, kiedy ojciec 5- letniej Jessica i 13- letniego chłopca wyszedł na chwilę z budynku najprawdopodobniej zapalić papierosa i na zakupy do pobliskiego sklepu. 13 - latek poszedł się kąpać, (łazienki w tym budynku znajdują się na wspólnym korytarzu) 5 - letnia dziewczynka została sama w pokoju. Po powrocie, mężczyzna zauważył, że drzwi do pokoju, w którym miała znajdować się jego córka są zamknięte, a wewnątrz nie świeci się żadne światło. Co się wydarzyło w tym czasie? Ojciec miał najgorsze myśli...

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce natychmiast wezwał policję, a następnie sam ruszył na poszukiwania dziecka. Na Kochanowskiego pojawiły się dwa policyjne radiowozy. Policjanci podzielili się, część funkcjonariuszy rozpoczęło poszukiwania 5- latki, a część pozostała na ulicy Kochanowskiego. Na miejscu wydarzeniom przyglądał się 13- letni brat, który bardzo martwił się o swoją młodszą siostrę.

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeden z policjantów, który został na miejscu okazał się prawdziwym bohaterem! Funkcjonariusz, gdy tylko usłyszał płacz dziecka dobiegający z pokoju na 2 piętrze bez chwili zastanowienia ruszył na górę. Drzwi do pokoju jednak nadal pozostawały zamknięte. Policjant ryzykując własne życie otworzył okno i po dachówkach przeszedł do ciemnego pomieszczenia, w którym znajdowała się Jessica. Zapalił światło i już po chwili, dziecko znalazło się na jego rękach. W tym czasie, na miejsce dojechały 2 wozy strażackie. Jak się jednak okazało pomoc strażaków była zbędna. A wszystko to dzięki bohaterskiemu wyczynowi policjanta z KMP w Świnoujściu, który niczym Spider - Man ryzykując własne życie uratował Jessicę.

Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Po wszystkim, dziewczynka była bardzo roztrzęsiona. Wszystko wskazuje na to, że 5 - latka zamknęła się od środka w pokoju, a ojciec dziewczynki uznał, że dziecko zamknęło drzwi pokoju i wyszło na ulicę. Po całej akcji, policjant zaniósł dziewczynkę do wozu strażackiego, a następnie okrył ją kocem. 5- latka została przekazana ratownikom medycznym. Na szczęście, ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, a dziewczynka trafiła pod opiekę swojego taty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [09.08.2017, 11:07:19]

komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [20.08.2017, 15:17:29] • [IP: 94.254.145.**]

Dobrze ze nie janek franek zoska, jagoda, hania, frania, srania, antek, srantek

Gość • Czwartek [10.08.2017, 08:09:08] • [IP: 194.103.240.**]

co to za bezsensowana akcja...

Gość • Czwartek [10.08.2017, 04:25:52] • [IP: 37.47.165.***]

Jessica i jej brat Brajan?? ale wstyd ;). Dobrze, że nasza policja jest chociaz w porzadku, a nie jak ci z Wrocławia ;)

Gość • Środa [09.08.2017, 15:25:57] • [IP: 89.64.17.***]

Brawo chłopaki !! a gdzie byli bohaterzy ze straży ? skoro czekają na wezwanie w ciepłym budyneczku...

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 20:07:31] • [IP: 83.249.8.*]

to brawura, amatorka i improwizacja, nie robi sie tego, chyba ze chodzi o ratowanie zycia, co gdyby policjant spadł?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:51:22] • [IP: 79.186.58.**]

Bierzcie pod uwagę, że dostawał się po dachówkach. Każda mogła się osunąć. Brawo Policjant.

Aj dont lajkam to, fak! • Wtorek [08.08.2017, 15:31:13] • [IP: 164.127.39.***]

Jessica, Brian, Colette, Angelica, Kevin... Kiedys Mickiewicz pisał:" Bo Paryż częstą mody odmianą się chlubi / A co Francuz wymysli, to Polak polubi". Teraz można by napisać:" ...A co Anglosas wymysli, to Polak polubi". Co telewizja w języku angielskim pokazuje, to zaraz Polak nieoczytany zalajkuje.

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 14:45:28] • [IP: 83.249.8.*]

Samantha, Nicole, Andżelika, Agelica, Kevin, Dastin, Brajan, serialowe imiona, u niektórych panuje przekonanie ze z takim imieniem łatwiej załapac sie do filmu

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:38:45] • [IP: 46.231.63.**]

Dla mnie to policjant niepotrzebnie ryzykował życie przez gościa, który nazwał córkę Jessica.Makabra czasem z tymi imionami, od razu widac, którzy ludzie wstydzą się swojego pochodzenia.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:33:18] • [IP: 92.42.114.**]

Wszystkiemu winna panika.Gdyby tatuś zawołał córkę to pewnie by się odezwała i otworzyła drzwi a tak człowiek musiał włamywać się przez okno i straszyć nic nie rozumiejącą Jessickę., następnie porywać ją i umieszczać w aucie.Mało tego to jeszcze fundują dziecku stres jacyś badacze w stroju pracowników drogowych.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:11:19] • [IP: 94.254.227.***]

W takiej sytuacji rodzic nie jest sobą i jest w dużym stresie wiec pewnie dlatego nie dokładnie sprawdził dom. Policjant zachował się odważnie bo nie było wiadomo co dzieje się z dzieckiem.. . dzieciom przychodzą naprawdę różne rzeczy do głowy... Ludzie opamiętajcie się z tymi negatywnymi komentarzami. Ludzie mogą palić papierosy i nazywać dziecko Jessica! Żyjemy w wolnym kraju. Czy już nie?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:38:19] • [IP: 78.133.244.**]

do ojca: ważniejszy papieros niż dzieci ??!!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:37:08] • [IP: 78.133.244.**]

bohater ;) przodownik pracy !! :)

Gość x • Wtorek [08.08.2017, 11:17:00] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Wtorek [08.08.2017, 07:53:06] • [IP: 37.47.102.**], a taka osoba jak ty MOŻE pisać komentarze ??!!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:15:17] • [IP: 188.146.128.**]

Brawo. Happy End :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:12:21] • [IP: 92.42.112.***]

Da mnie wszyscy powinni równo po 100 batów dostać, zarowno dziewczynka jak i jej tatus a także policjant, każde z nich zrobiło coś bez sensu narażając czyjeś lub własne życie

ryynio • Wtorek [08.08.2017, 10:57:33] • [IP: 94.185.82.***]

moze jej dokuczano i dlatego sie nie odzywala?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:48:47] • [IP: 94.254.225.**]

O bardzo dobre zachowanie policjanta. Widać że gów no co niektórzy wiedzą o psychologii dziecka jaka wielka zmianę w psychice dziecka może wywołać coś takiego. Co niektórzy piszący tu by stanęli na ulicy jak krowy i klepali by do siebie ozorami madrzac się i gapiąc.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:25:11] • [IP: 92.42.112.***]

A przed czym ją uratował? Przed ciemnością? Dla mnie bez sensu ryzykował swoje życie.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:18:52] • [IP: 184.168.46.**]

nie róbcie z nadgorliwego systemowego pachoła bohatera. Nic się nie stało, a gość aferę klepie. Każdy jeden mógłby to zrobić, ale zaraz byłby oskarżony o włamanie i zakłócenie miru domowego.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:17:43] • [IP: 46.169.163.***]

Rodzic powinien zostać obciążony kosztami akcji. Córce nie powiedział, że wychodzi na 3 min na dwór?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:40:14] • [IP: 62.69.203.***]

Szacun dla policjanta.Ważne są uczucia i serce.Szaczun.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:19:54] • [IP: 172.16.209.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:10:49] • [IP: 78.133.244.**]

Jessica ?? to polskie imię ??!

Grzegorz • Wtorek [08.08.2017, 08:44:57] • [IP: 83.7.224.***]

brawo, brawo, brawo Marcin

Oglądasz 1-25 z 57
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■