POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 12:57:29] • Świnoujście

Tylko tydzień... Tyle urzędował nowy Prezes Zarządu spółki LNG

Tylko tydzień... Tyle urzędował nowy Prezes Zarządu spółki LNG

fot. Sławomir Ryfczyński

7 sierpnia 2017 r. Rada Nadzorcza Spółki Polskie LNG podjęła decyzję o odwołaniu Marka Drac-Tatonia z funkcji Prezesa Zarządu.

Decyzja jest spowodowana brakiem uzgodnień co do zasad współpracy pomiędzy Spółkami Grupy Kapitałowej GAZ-SYSTEM i warunków kontraktu menadżerskiego.

Zarząd pracuje w składzie jednoosobowym.

Polskie LNG

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [08.08.2017, 18:15:38] • [IP: 109.241.63.***]

Do puki POPIS rządzi w Polsce to tak będzie. Jedni drugim posady załatwiają, żyć bez siebie nie potrafią. Oni się bawią a my naród płacimy. O byłego pana prezesa nie ma co się martwić, koledzy załatwią mu nową posadę w najgorszym stopniu zostanie posłem. Jak za komuny partia nie da swoim zginąć.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 17:23:07] • [IP: 94.254.239.***]

Sto tysięcy złotych odprawy wypłacono temu panu z pieniędzy wszystkich podatników, a nie tylko z pieniędzy popierających PIS. Sytuacja podobna jak z Kurskim.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:56:42] • [IP: 62.69.231.**]

Ale w CV może sobie wpisać że był prezesem, i teraz idzie na kolejną fuchę...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:54:51] • [IP: 184.168.46.**]

To się chłop napracował, nie ma co...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:09:45] • [IP: 62.69.254.***]

Odprawa jak wygrana w totolotka, nalezy sie jak psu kosc!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:56:42] • [IP: 88.156.206.*]

ale jesteście tępi.nie wziął odprawy, bo nie podpisał kontraktu-nie dogadali się co do warunków...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 03:57:42] • [IP: 84.208.132.***]

Cóż, " dobra zmiana" nie obiecywała że potrwa długo...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:39:47] • [IP: 92.42.118.**]

Chaos i improwizacja, ale bogaty kraj wszystko łyknie. Głodnych nakarmi, pazernym da na trzy auta, a co tam, jak komunizm, to dla siebie.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:12:40] • [IP: 88.156.233.***]

Aby wziąć kasę wystarczy nawet jeden dzień.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:04:58] • [IP: 88.156.235.***]

a jakas odprawa byla ? bo jak tak to tez chetnie tydzien po pracuje:)

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:00:47] • [IP: 94.254.129.***]

Tatonia wyleciał a Słoma została?

REJS • Poniedziałek [07.08.2017, 21:56:05] • [IP: 94.254.129.***]

"I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo."

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 20:10:31] • [IP: 80.245.185.**]

Na pewno przez ten czas dużo zrobił. Biuro sobie umeblował. Nowe mundurki w szafie powywieszał, kask blyszczący albo dwa. Posiedział na pięknym wygodnym foteliku, popierdział, w nosie podłubał i na pewno znaczący wkład włożył w dalszy rozwój naszej socjalistycznej pisowskiej ojczyzny. A gaz szeroką strugą płynie do naszych mieszkań... tylko cena. .. a co tam. Czy to ważne? Ważne żeby prezes z Nowogrodzkiej był zadowolony. Teraz czas na kolejne ważne wyzwanie w następnej spółce. Żyć nie umierać. To przecież dla kraju wszystko by rzeczpospolita pisiorowska rosła w siłę a ludzie. .. a ch..j z nimi.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 19:32:41] • [IP: 41.13.191.**]

Ten o 1600 to pisać nawet nie umie. Co za wypociny. Ehh

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 17:53:09] • [IP: 2.108.233.***]

Ciekawe ile odprawy dostal op tygodniu ciezkiej pracy...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 17:42:13] • [IP: 46.231.63.**]

16:13:02] A skąd głąbie wiesz? jaka odprawa się nalezy?.Napewno nie taka, o jakiej pisałeś.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 16:13:02] • [IP: 62.69.254.**]

A w kontrakcie stoi, że się 12-sto miesięczna odprawa należy. Drobiazg, wrzuci się w cenę gazu, motłoch zapłaci. Na chwałę i pożytek Prezesa.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 16:00:51] • [IP: 62.69.254.**]

Ciekawe co z eksperci się tu wypowiadaja, nie znajac szczegółów, pewnie ci sami, co zabierali głos w sprawled tunelu.zamiast popisywać się głupota pod kompem Wallis na plażę z łopatkami budować Zambia I tuneless. Piachu starczy dla wszystko has.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:50:04] • [IP: 62.69.229.**]

Ten manewr nie zależy ani od PISu, ani od PO czy SLD. Tak to już po prostu jest, wszędzie tam, gdzie państwo trzyma łapy na synekurach, to zawsze będzie obsadzanie stanowisk wiernymi-niekompetentnymi lub kompetentnymi-niewiernym. I tak, prędzej czy później, następuje wymiana prezesów. A że przy okazji podpisze sobie umowę z dobrym spadochronem, to już druga rzecz. Ale to i tak nic wobec tego piłkarza, który będzie zarabiać ponad 100 tysięcy euro dziennie. To jest wręcz nieprzyzwoite. I mówi się o narodowych drużynach. Jakie narodowe!? Toć to przecież są drużyny finansowe. Jeżeli taka Mołdawia lub Estonia miałaby kasy jak lodu, to też byłaby mistrzem świata. Pościągaliby zawodników za olbrzymie pieniądze z całego świata, ale sport w całym kraju leżałby i kwiczał. Zawodowa piłka nożna schodzi na psy stając się wynaturzeniem idei sportu. Parę innych dyscyplin sportu też. Czy gdyby zorganizować mistrzostwa świata sprzątaczek z nagrodami rzędu 50 milionów dolarów, to czy ludzie oglądaliby to? Liczy się wielka kasa

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:48:05] • [IP: 37.47.69.**]

Tak i pewnie zainkasował odprawe za cieżką prace skromne 200000 zł...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:23:04] • [IP: 92.42.119.***]

I very cacy. Czas na swoich...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:11:57] • [IP: 178.238.246.***]

Chaotyczne decyzje, tajemnicza obsada... Co to za PREZES, co to za RADA? To nieprzyzwoite - tak nie wypada!

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:08:29] • [IP: 176.58.22.**]

. ..co mam myśleć o igrzyskach w spółce LNG. Nic nie zrobił a zarobił - ile ? W taki sposób P i S dzieli się nie swoją kasą !

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:04:44] • [IP: 88.156.206.**]

Każdy z PISU musi zjeść kawałeczek tortu, takie to u nas" prawo i sprawiedliwość"!!

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 14:35:14] • [IP: 92.42.119.***]

[IP: 62.69.252.***] Peło i peło tez nie popieram ale nie walczcie już z wiatakami bo jesteście żałośni. a to że rżną białowieże i podnoszą ceny wszystkiego to tego tępy pisowiec raczy nie wiedzieć... elektorat pisu powinien miec na czole wytatuowane BKR

Oglądasz 1-25 z 40
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■