POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 12:57:29] • Świnoujście

Tylko tydzień... Tyle urzędował nowy Prezes Zarządu spółki LNG

Tylko tydzień... Tyle urzędował nowy Prezes Zarządu spółki LNG

fot. Sławomir Ryfczyński

7 sierpnia 2017 r. Rada Nadzorcza Spółki Polskie LNG podjęła decyzję o odwołaniu Marka Drac-Tatonia z funkcji Prezesa Zarządu.

Decyzja jest spowodowana brakiem uzgodnień co do zasad współpracy pomiędzy Spółkami Grupy Kapitałowej GAZ-SYSTEM i warunków kontraktu menadżerskiego.

Zarząd pracuje w składzie jednoosobowym.

Polskie LNG

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [08.08.2017, 18:15:38] • [IP: 109.241.63.***]

Do puki POPIS rządzi w Polsce to tak będzie. Jedni drugim posady załatwiają, żyć bez siebie nie potrafią. Oni się bawią a my naród płacimy. O byłego pana prezesa nie ma co się martwić, koledzy załatwią mu nową posadę w najgorszym stopniu zostanie posłem. Jak za komuny partia nie da swoim zginąć.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 17:23:07] • [IP: 94.254.239.***]

Sto tysięcy złotych odprawy wypłacono temu panu z pieniędzy wszystkich podatników, a nie tylko z pieniędzy popierających PIS. Sytuacja podobna jak z Kurskim.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:56:42] • [IP: 62.69.231.**]

Ale w CV może sobie wpisać że był prezesem, i teraz idzie na kolejną fuchę...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:54:51] • [IP: 184.168.46.**]

To się chłop napracował, nie ma co...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:09:45] • [IP: 62.69.254.***]

Odprawa jak wygrana w totolotka, nalezy sie jak psu kosc!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:56:42] • [IP: 88.156.206.*]

ale jesteście tępi.nie wziął odprawy, bo nie podpisał kontraktu-nie dogadali się co do warunków...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 03:57:42] • [IP: 84.208.132.***]

Cóż, " dobra zmiana" nie obiecywała że potrwa długo...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:39:47] • [IP: 92.42.118.**]

Chaos i improwizacja, ale bogaty kraj wszystko łyknie. Głodnych nakarmi, pazernym da na trzy auta, a co tam, jak komunizm, to dla siebie.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:12:40] • [IP: 88.156.233.***]

Aby wziąć kasę wystarczy nawet jeden dzień.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:04:58] • [IP: 88.156.235.***]

a jakas odprawa byla ? bo jak tak to tez chetnie tydzien po pracuje:)

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 22:00:47] • [IP: 94.254.129.***]

Tatonia wyleciał a Słoma została?

REJS • Poniedziałek [07.08.2017, 21:56:05] • [IP: 94.254.129.***]

"I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo."

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 20:10:31] • [IP: 80.245.185.**]

Na pewno przez ten czas dużo zrobił. Biuro sobie umeblował. Nowe mundurki w szafie powywieszał, kask blyszczący albo dwa. Posiedział na pięknym wygodnym foteliku, popierdział, w nosie podłubał i na pewno znaczący wkład włożył w dalszy rozwój naszej socjalistycznej pisowskiej ojczyzny. A gaz szeroką strugą płynie do naszych mieszkań... tylko cena. .. a co tam. Czy to ważne? Ważne żeby prezes z Nowogrodzkiej był zadowolony. Teraz czas na kolejne ważne wyzwanie w następnej spółce. Żyć nie umierać. To przecież dla kraju wszystko by rzeczpospolita pisiorowska rosła w siłę a ludzie. .. a ch..j z nimi.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 19:32:41] • [IP: 41.13.191.**]

Ten o 1600 to pisać nawet nie umie. Co za wypociny. Ehh

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 17:53:09] • [IP: 2.108.233.***]

Ciekawe ile odprawy dostal op tygodniu ciezkiej pracy...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 17:42:13] • [IP: 46.231.63.**]

16:13:02] A skąd głąbie wiesz? jaka odprawa się nalezy?.Napewno nie taka, o jakiej pisałeś.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 16:13:02] • [IP: 62.69.254.**]

A w kontrakcie stoi, że się 12-sto miesięczna odprawa należy. Drobiazg, wrzuci się w cenę gazu, motłoch zapłaci. Na chwałę i pożytek Prezesa.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 16:00:51] • [IP: 62.69.254.**]

Ciekawe co z eksperci się tu wypowiadaja, nie znajac szczegółów, pewnie ci sami, co zabierali głos w sprawled tunelu.zamiast popisywać się głupota pod kompem Wallis na plażę z łopatkami budować Zambia I tuneless. Piachu starczy dla wszystko has.

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:50:04] • [IP: 62.69.229.**]

Ten manewr nie zależy ani od PISu, ani od PO czy SLD. Tak to już po prostu jest, wszędzie tam, gdzie państwo trzyma łapy na synekurach, to zawsze będzie obsadzanie stanowisk wiernymi-niekompetentnymi lub kompetentnymi-niewiernym. I tak, prędzej czy później, następuje wymiana prezesów. A że przy okazji podpisze sobie umowę z dobrym spadochronem, to już druga rzecz. Ale to i tak nic wobec tego piłkarza, który będzie zarabiać ponad 100 tysięcy euro dziennie. To jest wręcz nieprzyzwoite. I mówi się o narodowych drużynach. Jakie narodowe!? Toć to przecież są drużyny finansowe. Jeżeli taka Mołdawia lub Estonia miałaby kasy jak lodu, to też byłaby mistrzem świata. Pościągaliby zawodników za olbrzymie pieniądze z całego świata, ale sport w całym kraju leżałby i kwiczał. Zawodowa piłka nożna schodzi na psy stając się wynaturzeniem idei sportu. Parę innych dyscyplin sportu też. Czy gdyby zorganizować mistrzostwa świata sprzątaczek z nagrodami rzędu 50 milionów dolarów, to czy ludzie oglądaliby to? Liczy się wielka kasa

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:48:05] • [IP: 37.47.69.**]

Tak i pewnie zainkasował odprawe za cieżką prace skromne 200000 zł...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:23:04] • [IP: 92.42.119.***]

I very cacy. Czas na swoich...

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:11:57] • [IP: 178.238.246.***]

Chaotyczne decyzje, tajemnicza obsada... Co to za PREZES, co to za RADA? To nieprzyzwoite - tak nie wypada!

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:08:29] • [IP: 176.58.22.**]

. ..co mam myśleć o igrzyskach w spółce LNG. Nic nie zrobił a zarobił - ile ? W taki sposób P i S dzieli się nie swoją kasą !

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 15:04:44] • [IP: 88.156.206.**]

Każdy z PISU musi zjeść kawałeczek tortu, takie to u nas" prawo i sprawiedliwość"!!

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 14:35:14] • [IP: 92.42.119.***]

[IP: 62.69.252.***] Peło i peło tez nie popieram ale nie walczcie już z wiatakami bo jesteście żałośni. a to że rżną białowieże i podnoszą ceny wszystkiego to tego tępy pisowiec raczy nie wiedzieć... elektorat pisu powinien miec na czole wytatuowane BKR

Oglądasz 1-25 z 40
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■