POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 18:31:30] • Świnoujście

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego nietypowego incydentu doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Mężczyzna nagle zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Jak twierdzą świadkowie, jadł trawę, gryzł ziemię i rzucał się pod auta. Wszystko trwało kilkanaście minut. Przypadkowy przechodzień postanowił wezwać na miejsce policję. Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! Na czworaka udał się w kierunku pobliskiego lasu. Jak się okazało bardzo szybko trafił on w ręce policji, która wezwała ratowników medycznych. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Szczecinie.



Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 12:00. Na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości ulicy Nowokarsiborskiej dziwnie zachowujący się mężczyzna zwrócił uwagę przechodnia, który na miejsce wezwał policję.

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Funkcjonariusze uznali iż najlepiej będzie, gdy trafi on pod opiekę ratowników medycznych. Ostatecznie mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Szczecinie. Na tę chwilę, nie wiadomo, dlaczego mężczyzna tak się zachowywał.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [12.08.2017, 10:56:42] • [IP: 94.254.158.***]

Pewnie jakiś POwiec bronił demokracji !! hehe

Gość • Czwartek [10.08.2017, 13:37:33] • [IP: 80.245.184.**]

Przyczyny mogą być rożne ale... może do Świnoujścia dotarła już" Flakka"?. To straszny narkotyk. Osoba która go zażyła zachowuje się jak opętana. DOSŁOWNIE!. Jeśli to dotarło do Polski to szczególnie polska młodzież jest zagrożona!. Zobaczcie na YT pod" flakka zombie". Podobne zachowanie?.

Gość • Czwartek [10.08.2017, 08:11:45] • [IP: 194.103.240.**]

mam nadzieje, że zostanie rozliczony z kosztów akcji ratunkowej jeśli się okaże, że się naćpał.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 17:01:21] • [IP: 109.241.63.***]

A policja jak zwykle w poprzek chodnika i ścieżki, jak by nie można było normalnie, świete krowy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:38] • [IP: 94.254.141.**]

przeciez on odganial komary bo go kasaly haha

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:07] • [IP: 80.245.184.**]

a może gość ma problemy np. z Policją i potrzebuje mieć" pomroczność jasną", albo jakies dobre alibi. Może potrzebuje mieć dobrą" miejscówkę", bo go szukają" źli ludzie" albo dawni koledzy? Może to wcale nie wina i" zasługa" jedynie słusznej partii...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:45:02] • [IP: 176.11.79.**]

tak to jest jak system wypierze beret pozniej pakuje rozne wynalazki razem z lad i grzybami to jednego wora. najpierw sie doinformujcie a najlepiej ztestujcie to uzyskacie odpowiedzi na swoje pytania to jak jestescie robieni w bambuko :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:03:02] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 13:25:38] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:52:43] • [IP: 93.94.186.***]

to jeden z protestujących ekologów wyraził swoje niezadowolenie z wycinki puszczy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:38:05] • [IP: 178.238.253.**]

Narkotyki, dopalacze, wszelkiej maści używki i skąd wszystko z zachodu, to potrafi z człowieka zrobić monstrum, które albo siebie, albo kogoś tłucze, zabija, to będzie koniec ludzkości, niestety!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:06:33] • [IP: 62.69.229.**]

pewnie mucha szalał...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:54:09] • [IP: 62.69.231.**]

Zrozumiał, że jest w sekcie Jarosława Zawsze-Dziewicy.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:35:15] • [IP: 31.0.83.***]

Kto to STACHU :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:32:11] • [IP: 94.254.227.***]

A słyszeliście może o czymś takim jak FLAKKA ? Przy przedawkowaniu podobne są objawy. Nowy Amerykański wynalazek.

Gość x • Wtorek [08.08.2017, 11:24:33] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 19:13:50] • [IP: 89.1.108.***] a kto może PATRZY na twoje wypociny ?! Szanowna redakcji co to jest - Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! - nie można jakoś bardziej po naszemu ;)?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:32:02] • [IP: 184.168.46.**]

Tulipanów się nawdychał 🌷

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:14:16] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:28:57] • [IP: 92.42.117.***]

NIE TO ROZCZAROWANI PISOWCY po przegranej.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:05:02] • [IP: 88.79.100.**]

to byl wcielony piesek

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:25:31] • [IP: 89.174.73.**]

Do [IP: 178.238.253.***]tylko baranie j****y WARA OD TAKIC RZECZY jak LSD CZY GRZYbY!Zobacz polmozgu ze to są psychodeliki-charakteryzuja sie tym ze jestes swiadomy tego co sie wokol ciebie dzieje a dopalacze jak tutaj to przeciwienstwo, przez takich niedoinformowanych baranow wszystko jest zakazane

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:11:50] • [IP: 77.99.1.***]

To od tego psikadla na komary

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:06:34] • [IP: 62.69.203.***]

Pewnie ktorys od POs.ancow, moze E.T. czyli niezaBudka, albo ktos od Rysia Piegusa rozzalony, ze go nie zabrali na Madere ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:00:03] • [IP: 178.238.246.***]

Ciekawe czy dali chłopakowi zjeść do końca czy na głodnego wysłali do tego Szczecina ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 04:56:27] • [IP: 80.245.179.***]

to leśny czciciel

Oglądasz 1-25 z 52
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■