POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 18:31:30] • Świnoujście

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego nietypowego incydentu doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Mężczyzna nagle zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Jak twierdzą świadkowie, jadł trawę, gryzł ziemię i rzucał się pod auta. Wszystko trwało kilkanaście minut. Przypadkowy przechodzień postanowił wezwać na miejsce policję. Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! Na czworaka udał się w kierunku pobliskiego lasu. Jak się okazało bardzo szybko trafił on w ręce policji, która wezwała ratowników medycznych. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Szczecinie.



Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 12:00. Na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości ulicy Nowokarsiborskiej dziwnie zachowujący się mężczyzna zwrócił uwagę przechodnia, który na miejsce wezwał policję.

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Funkcjonariusze uznali iż najlepiej będzie, gdy trafi on pod opiekę ratowników medycznych. Ostatecznie mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Szczecinie. Na tę chwilę, nie wiadomo, dlaczego mężczyzna tak się zachowywał.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [12.08.2017, 10:56:42] • [IP: 94.254.158.***]

Pewnie jakiś POwiec bronił demokracji !! hehe

Gość • Czwartek [10.08.2017, 13:37:33] • [IP: 80.245.184.**]

Przyczyny mogą być rożne ale... może do Świnoujścia dotarła już" Flakka"?. To straszny narkotyk. Osoba która go zażyła zachowuje się jak opętana. DOSŁOWNIE!. Jeśli to dotarło do Polski to szczególnie polska młodzież jest zagrożona!. Zobaczcie na YT pod" flakka zombie". Podobne zachowanie?.

Gość • Czwartek [10.08.2017, 08:11:45] • [IP: 194.103.240.**]

mam nadzieje, że zostanie rozliczony z kosztów akcji ratunkowej jeśli się okaże, że się naćpał.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 17:01:21] • [IP: 109.241.63.***]

A policja jak zwykle w poprzek chodnika i ścieżki, jak by nie można było normalnie, świete krowy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:38] • [IP: 94.254.141.**]

przeciez on odganial komary bo go kasaly haha

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:07] • [IP: 80.245.184.**]

a może gość ma problemy np. z Policją i potrzebuje mieć" pomroczność jasną", albo jakies dobre alibi. Może potrzebuje mieć dobrą" miejscówkę", bo go szukają" źli ludzie" albo dawni koledzy? Może to wcale nie wina i" zasługa" jedynie słusznej partii...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:45:02] • [IP: 176.11.79.**]

tak to jest jak system wypierze beret pozniej pakuje rozne wynalazki razem z lad i grzybami to jednego wora. najpierw sie doinformujcie a najlepiej ztestujcie to uzyskacie odpowiedzi na swoje pytania to jak jestescie robieni w bambuko :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:03:02] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 13:25:38] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:52:43] • [IP: 93.94.186.***]

to jeden z protestujących ekologów wyraził swoje niezadowolenie z wycinki puszczy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:38:05] • [IP: 178.238.253.**]

Narkotyki, dopalacze, wszelkiej maści używki i skąd wszystko z zachodu, to potrafi z człowieka zrobić monstrum, które albo siebie, albo kogoś tłucze, zabija, to będzie koniec ludzkości, niestety!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:06:33] • [IP: 62.69.229.**]

pewnie mucha szalał...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:54:09] • [IP: 62.69.231.**]

Zrozumiał, że jest w sekcie Jarosława Zawsze-Dziewicy.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:35:15] • [IP: 31.0.83.***]

Kto to STACHU :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:32:11] • [IP: 94.254.227.***]

A słyszeliście może o czymś takim jak FLAKKA ? Przy przedawkowaniu podobne są objawy. Nowy Amerykański wynalazek.

Gość x • Wtorek [08.08.2017, 11:24:33] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 19:13:50] • [IP: 89.1.108.***] a kto może PATRZY na twoje wypociny ?! Szanowna redakcji co to jest - Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! - nie można jakoś bardziej po naszemu ;)?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:32:02] • [IP: 184.168.46.**]

Tulipanów się nawdychał 🌷

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:14:16] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:28:57] • [IP: 92.42.117.***]

NIE TO ROZCZAROWANI PISOWCY po przegranej.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:05:02] • [IP: 88.79.100.**]

to byl wcielony piesek

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:25:31] • [IP: 89.174.73.**]

Do [IP: 178.238.253.***]tylko baranie j****y WARA OD TAKIC RZECZY jak LSD CZY GRZYbY!Zobacz polmozgu ze to są psychodeliki-charakteryzuja sie tym ze jestes swiadomy tego co sie wokol ciebie dzieje a dopalacze jak tutaj to przeciwienstwo, przez takich niedoinformowanych baranow wszystko jest zakazane

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:11:50] • [IP: 77.99.1.***]

To od tego psikadla na komary

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:06:34] • [IP: 62.69.203.***]

Pewnie ktorys od POs.ancow, moze E.T. czyli niezaBudka, albo ktos od Rysia Piegusa rozzalony, ze go nie zabrali na Madere ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:00:03] • [IP: 178.238.246.***]

Ciekawe czy dali chłopakowi zjeść do końca czy na głodnego wysłali do tego Szczecina ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 04:56:27] • [IP: 80.245.179.***]

to leśny czciciel

Oglądasz 1-25 z 52
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■