POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2017, 18:31:30] • Świnoujście

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego nietypowego incydentu doszło na ulicy Grunwaldzkiej. Mężczyzna nagle zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Jak twierdzą świadkowie, jadł trawę, gryzł ziemię i rzucał się pod auta. Wszystko trwało kilkanaście minut. Przypadkowy przechodzień postanowił wezwać na miejsce policję. Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! Na czworaka udał się w kierunku pobliskiego lasu. Jak się okazało bardzo szybko trafił on w ręce policji, która wezwała ratowników medycznych. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Szczecinie.



Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 12:00. Na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości ulicy Nowokarsiborskiej dziwnie zachowujący się mężczyzna zwrócił uwagę przechodnia, który na miejsce wezwał policję.

Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Funkcjonariusze uznali iż najlepiej będzie, gdy trafi on pod opiekę ratowników medycznych. Ostatecznie mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Szczecinie. Na tę chwilę, nie wiadomo, dlaczego mężczyzna tak się zachowywał.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [12.08.2017, 10:56:42] • [IP: 94.254.158.***]

Pewnie jakiś POwiec bronił demokracji !! hehe

Gość • Czwartek [10.08.2017, 13:37:33] • [IP: 80.245.184.**]

Przyczyny mogą być rożne ale... może do Świnoujścia dotarła już" Flakka"?. To straszny narkotyk. Osoba która go zażyła zachowuje się jak opętana. DOSŁOWNIE!. Jeśli to dotarło do Polski to szczególnie polska młodzież jest zagrożona!. Zobaczcie na YT pod" flakka zombie". Podobne zachowanie?.

Gość • Czwartek [10.08.2017, 08:11:45] • [IP: 194.103.240.**]

mam nadzieje, że zostanie rozliczony z kosztów akcji ratunkowej jeśli się okaże, że się naćpał.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 17:01:21] • [IP: 109.241.63.***]

A policja jak zwykle w poprzek chodnika i ścieżki, jak by nie można było normalnie, świete krowy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:38] • [IP: 94.254.141.**]

przeciez on odganial komary bo go kasaly haha

Gość • Wtorek [08.08.2017, 16:49:07] • [IP: 80.245.184.**]

a może gość ma problemy np. z Policją i potrzebuje mieć" pomroczność jasną", albo jakies dobre alibi. Może potrzebuje mieć dobrą" miejscówkę", bo go szukają" źli ludzie" albo dawni koledzy? Może to wcale nie wina i" zasługa" jedynie słusznej partii...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:45:02] • [IP: 176.11.79.**]

tak to jest jak system wypierze beret pozniej pakuje rozne wynalazki razem z lad i grzybami to jednego wora. najpierw sie doinformujcie a najlepiej ztestujcie to uzyskacie odpowiedzi na swoje pytania to jak jestescie robieni w bambuko :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 14:03:02] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 13:25:38] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:52:43] • [IP: 93.94.186.***]

to jeden z protestujących ekologów wyraził swoje niezadowolenie z wycinki puszczy

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:38:05] • [IP: 178.238.253.**]

Narkotyki, dopalacze, wszelkiej maści używki i skąd wszystko z zachodu, to potrafi z człowieka zrobić monstrum, które albo siebie, albo kogoś tłucze, zabija, to będzie koniec ludzkości, niestety!

Gość • Wtorek [08.08.2017, 12:06:33] • [IP: 62.69.229.**]

pewnie mucha szalał...

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:54:09] • [IP: 62.69.231.**]

Zrozumiał, że jest w sekcie Jarosława Zawsze-Dziewicy.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:35:15] • [IP: 31.0.83.***]

Kto to STACHU :)

Gość • Wtorek [08.08.2017, 11:32:11] • [IP: 94.254.227.***]

A słyszeliście może o czymś takim jak FLAKKA ? Przy przedawkowaniu podobne są objawy. Nowy Amerykański wynalazek.

Gość x • Wtorek [08.08.2017, 11:24:33] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Poniedziałek [07.08.2017, 19:13:50] • [IP: 89.1.108.***] a kto może PATRZY na twoje wypociny ?! Szanowna redakcji co to jest - Wtedy, mężczyzna ruszył w ucieczkę! - nie można jakoś bardziej po naszemu ;)?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:32:02] • [IP: 184.168.46.**]

Tulipanów się nawdychał 🌷

Gość • Wtorek [08.08.2017, 10:14:16] • [IP: 195.204.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:28:57] • [IP: 92.42.117.***]

NIE TO ROZCZAROWANI PISOWCY po przegranej.

Gość • Wtorek [08.08.2017, 09:05:02] • [IP: 88.79.100.**]

to byl wcielony piesek

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:25:31] • [IP: 89.174.73.**]

Do [IP: 178.238.253.***]tylko baranie j****y WARA OD TAKIC RZECZY jak LSD CZY GRZYbY!Zobacz polmozgu ze to są psychodeliki-charakteryzuja sie tym ze jestes swiadomy tego co sie wokol ciebie dzieje a dopalacze jak tutaj to przeciwienstwo, przez takich niedoinformowanych baranow wszystko jest zakazane

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:11:50] • [IP: 77.99.1.***]

To od tego psikadla na komary

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:06:34] • [IP: 62.69.203.***]

Pewnie ktorys od POs.ancow, moze E.T. czyli niezaBudka, albo ktos od Rysia Piegusa rozzalony, ze go nie zabrali na Madere ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 08:00:03] • [IP: 178.238.246.***]

Ciekawe czy dali chłopakowi zjeść do końca czy na głodnego wysłali do tego Szczecina ?

Gość • Wtorek [08.08.2017, 04:56:27] • [IP: 80.245.179.***]

to leśny czciciel

Oglądasz 1-25 z 52
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Flota-Chemik Police 0:1. Mimo ambitnej, zwłaszcza w drugiej połowie postawy Flota przegrywa mecz w pojedynku na szczycie V ligi ■ Na cmentarzu stanęła tablica smoleńska! ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■