POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.08.2017, 21:03:04] • Świnoujście

Agresywna Niemka zaatakowała nie tylko rodzinę pogryzionego chłopca, ale także policjanta! Za swój czyn odpowie przed Sądem! Zobacz film!

Agresywna Niemka zaatakowała nie tylko rodzinę pogryzionego chłopca, ale także policjanta! Za swój czyn odpowie przed Sądem! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Znamy już finał wczorajszych wstrząsających wydarzeń na świnoujskiej plaży. Właścicielka rottweilera, który pogryzł 8- letniego chłopca była wyjątkowo agresywna. Nie tylko zaatakowała rodzinę chłopca, ale także policjanta. Starsza kobieta za brak dozoru nad psem oraz pobicie policjanta odpowie teraz przed sądem. Na temat wyjątkowo krewkiej Niemki na antenie Polskiego Radia Szczecin wypowiedział się wujek pogryzionego chłopca. - Syna kopnęła, córkę popchnęła, córkę wzięła za rękę..., dobrze, że pan policjant wkroczył! - relacjonuje mężczyzna.

Jak podaje Polskie Radio Szczecin, agresywna Niemka miała pod swoją opieką jeszcze jednego rottweilera.

Rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska przyznaje, że kobiety nie stosowały się do poleceń policjantów i czuć było od nich woń alkoholu.

- Wczoraj około godziny 16:00 interweniowaliśmy na świnoujskiej plaży, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pogryzienia dziecka przez psa. W toku podjętej interwencji ustaliliśmy, że pies rasy Rottweiler bez kagańca i nie trzymany na smyczy podbiegł i skoczył na 8- letniego chłopca. Wezwany na miejsce ambulans opatrzył chłopca. Dotarliśmy do właścicielki psa, okazała się nią 54- letnia obywatelka Niemiec. Kobieta miała pod opieką jeszcze jednego psa tej samej rasy, była w towarzystwie swojej 76 – letniej matki. W trakcie trwającej interwencji kobiety awanturowały się, zachowywały się agresywnie, nie stosowały się do poleceń policjantów, czuć było od nich woń alkoholu. Policjanci poinformowali właścicielkę psa, że w związku z popełnionym wykroczeniem dotyczącym niezachowania ostrożności przy trzymaniu zwierzęciu, nakłada się na nią mandat karny. Kobieta jednak odmówiła, w budynku Komendy 54- latka nie stosowała się do zaleceń policjantów, zachowywała się agresywnie, naruszyła nietykalność funkcjonariuszy. Agresywnie zachowywała się również jej matka, 76 – letnia kobieta także naruszyła nietykalność funkcjonariuszy. W związku z popełnionym przestępstwem obie kobiety zostały zatrzymane w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś usłyszały zarzuty do których się przyznały. Jeszcze dziś, w trybie przyspieszonym staną przed sądem. Właścicielka psa za popełnione wykroczenie również odpowie - wyjaśnia rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska.

Świnoujska policja ustaliła, że psy były zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

Przypomnijmy, wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie na świnoujskiej plaży, w niedalekiej odległości od popularnego „Wiatraka”. Pies rasy Rottweiler pogryzł 8- letniego chłopca. Dziecko wymagało natychmiastowej pomocy ratowników medycznych. Wujek chłopca na antenie Polskiego Radia Szczecin informował, że chłopiec ma pogryzione dwie ręce i podudzie.





źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

AGENDA 21 • Wtorek [15.08.2017, 17:38:25] • [IP: 80.245.178.***]

CO TE SZKOPY ĆPAJĄ ?

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 02:28:28] • [IP: 79.186.220.**]

Przecież właścicielka psa zachowała się dokładnie tak samo jak jej pies wstyd dla Niemców za kolejne karygodne zachowanie brak słów

Gość • Niedziela [13.08.2017, 02:27:51] • [IP: 94.254.233.***]

Ludzie, czy Wy nie widzicie co się dzieje!! Niemcy robią z nami co chćą, aż do Kołobrzegu.Są wulgarni, głośni, agresywnia.Jestem na promenadzie jednych z polsich miast i człowiek coś sprzedający mówi do mnie po Niemiecku.Pytam czy jeszcze jestem w Polsce??

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:46:53] • [IP: 46.231.62.***]

Panie bardzo ładnie opisały sytuację, i zachowały się bardzo normalnie i kulturalnie, i podziwiam bo sytuacja mogła skończyć się jeszcze gorzej dla chłopca, a one trzymały nerwy na wodzy. I nie ma co bronić psa, to zwierzę i mimo że udomowione to ma swoje instynkty i pies każdej rasy źle prowadzony, chowany może przeróżnie się zachowywać. WINA tylko i wyłącznie niemek które będąc pod wpływem ALKOHOLU zachowały się nieadekwatnie do sytuacji. Siara i wstyd.

Gość • Sobota [12.08.2017, 10:30:17] • [IP: 213.238.105.***]

Gdzie była mamusia i kuzynka?że dziecko było same, a gdyby fala zabrała małego to kogo by obarczały winą Damulki?.Nam zależało tylko na zaświadczeniu ze szczepienia to skąd te głupie komentarze w wypowiedzi? Panie posłuchajcie się z boku, pies ugryzł w pupę czy w nogę, dobrze że nie w głowę. Te psy nie atakują pierwsze i bez powodu dorosłych a tym bardziej dzieci.

Gość • Sobota [12.08.2017, 08:59:22] • [IP: 83.23.105.***]

Do właściciel psa. Nie ma czegoś takiego jak plaża dla psów. Są odcinki plaż na których można przebywać ze zwierzętami, a także z psami. I to nikogo nie zwalnia z obowiązku pilnowania swojego pupila by nikogo nie pogryzł. Czy to innego psa czy innego człowieka który może przebywać również na tej plaży choćby dlatego, że jest również właścicielem psa. Te zasady obowiązują również w parkach.

GośćPlażowiczów • Piątek [11.08.2017, 22:18:59] • [IP: 46.134.177.**]

co to za komentarze ludzie cPewnie ze możecie iść z psem na plaże ale smycz kaganiec nie to wypad gdzieś na odludzie, ? Komentarz pana ze dalej będzie puszczał psa gratuluje oby panu jakiś pies dziecko pogryzł pies i wtedy pogadamy a Niemcy czemu u siebie są grzeczni a tu małpi rozum

Gość • Piątek [11.08.2017, 20:59:57] • [IP: 83.8.39.**]

Do właściciel psa. Nie ma czegoś takiego jak plaża dla psów. Są odcinki plaż na których można przebywać ze zwierzętami, a także z psami. I to nikogo nie zwalnia z obowiązku pilnowania swojego pupila by nikogo nie pogryzł. Czy to innego psa czy innego człowieka który może przebywać również na tej plaży choćby dlatego, że jest również właścicielem psa. Te zasady obowiązują również w parkach.

Gość • Piątek [11.08.2017, 20:05:53] • [IP: 31.1.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

BS • Piątek [11.08.2017, 19:47:00] • [IP: 80.245.180.***]

Taki pies powinien mieć kaganiec i Niemki nie powinny się tak zachowywać wstyd dla Niemiec.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:23:22] • [IP: 184.168.46.**]

Pewnie gówniak sprowokował tego rasowego psa, a teraz wielka afera, bo gówniak nie był na smyczy. Gdyby gówniarz był na smyczy, to do zaistniałej sytuacji by nie doszło. Pies bez powodu nie zaatakuje.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:20:32] • [IP: 184.168.46.**]

10:53:17 - Lepiej sobie pilnuj swojego gównoroba bękarcie, a tego śledzia, to prędzej zeżresz, niż go matole komuś wbijesz.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:20:06] • [IP: 80.245.191.***]

Trza było zrobić niemce pędzel z nosa to by się uciszyła.

Petroniusz • Piątek [11.08.2017, 14:29:13] • [IP: 37.47.142.***]

Ostatnio szedłem centrum miasta mijając paniusię z pupilem. Z niewyjaśnionym celu pies mnie zaatakował i podarł mi nogawkę od spodni. Paniusia zapewniła mnie bym się nie bał. Nie bałem się, dostał kopniaka że przekoziołkował kilka metrów. Mam prawo do obrony mojego zdrowia i życia które mi gwarantuje Konstytucja odpowiedziałem!! Paniusia pewnie teraz szuka przestraszonego pupila.

Gość • Piątek [11.08.2017, 14:24:02] • [IP: 94.254.229.***]

Koniec swiata i pol ameryki

Gość • Piątek [11.08.2017, 14:22:36] • [IP: 164.127.39.***]

Do analiz medycznych bierze sie małe wycinki tkanek. A to wycinek rzeczywistości, ta sytuacja na plaży. Okazja, by sie przyjrzec sobie, nam, Europejczykom. Z malejącym przyrostem naturalnym, żyjący w dostatku, przenoszący swoje uczucia na - wobec zaniku głębszych więzi w rodzinach, grupach towarzyskich - zwierzęta, które zyskały status jakby członków rodziny, coraz bardziej bezwzględni wobec własnych dzieci (aborcja, tłamszona płodność, in vitro, czyli zamrażanie, eugenika, itd.)... zalewani islamskimi emigrantami socjalnymi...

Gość • Piątek [11.08.2017, 13:43:47] • [IP: 95.129.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

pol • Piątek [11.08.2017, 13:19:19] • [IP: 80.245.188.***]

ostatnio Niemka pobiła policjantkę na ul. Grunwaldzkiej. 1000 PLN zadośćuczynienia i po sprawie. Teraz pewnie też tak się skończy. Żenada !! Nie powinna czasami tak z 3 miesiące w pierdlu posiedzieć ?!!

Pazdzioch • Piątek [11.08.2017, 13:12:50] • [IP: 83.23.253.***]

Treblinka czeka

Gość • Piątek [11.08.2017, 13:09:24] • [IP: 37.47.183.***]

Do Tatuś. Wbij. Sobie tego sledzia. W ten swój pusty łeb.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:57:42] • [IP: 80.245.178.**]

Jak plaża dla psów tzn że dzieciaki mają chodzić na smyczy?! Mentalność kundlarzy.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:44:26] • [IP: 77.88.191.**]

Uwazam, ze wlasciciele psow sa w duzej mierze nieodpowiedzialni. Tu nie ma tlumaczenia. Z drugiej strony, fakt, ze tam zawsze byla plaza dla psow trzeba zmienic. Teraz chodza tam setki turystow w drodze do wiatraka. Plaza dla psow powinna byc przy granicy, niech sie tam gryza.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:00:26] • [IP: 80.245.186.***]

Tym kobietom po pierwsze powinni odebrać psy. Jak można sie tak zachować, godności nie mają, te pieski powinny swoja panią pogryźć, w tedy to inaczej by rozmawiała.

mieszkanka • Piątek [11.08.2017, 11:48:55] • [IP: 80.245.188.***]

Plaże dla psów wyznaczał jakiś nieogarniety urzędas chyba. Dlaczego akurat przy falochronie? Tam zawsze jest pełno spacerowiczów na wiatrak. Jest dzika plaża przy jacht klubie. Idealne miejsce dla czworonogów. Czas nad tym pomyśleć i zmienić miejsce" plaży dla psów".

Gość • Piątek [11.08.2017, 11:35:59] • [IP: 109.243.248.**]

Niemcy, a zwłaszcza polaczki zniemczone w Niemczech są karni i zdyscyplinowani.Wjeżdżając do naszego kraju dostają małpiego rozumu, odreagowują.Nagle nie rozumieją choćby znaków drogowych choć nasze są w zdecydowanej większości identyczne z tymi u nich.

Oglądasz 1-25 z 87
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■