POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.08.2017, 21:03:04] • Świnoujście

Agresywna Niemka zaatakowała nie tylko rodzinę pogryzionego chłopca, ale także policjanta! Za swój czyn odpowie przed Sądem! Zobacz film!

Agresywna Niemka zaatakowała nie tylko rodzinę pogryzionego chłopca, ale także policjanta! Za swój czyn odpowie przed Sądem! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Znamy już finał wczorajszych wstrząsających wydarzeń na świnoujskiej plaży. Właścicielka rottweilera, który pogryzł 8- letniego chłopca była wyjątkowo agresywna. Nie tylko zaatakowała rodzinę chłopca, ale także policjanta. Starsza kobieta za brak dozoru nad psem oraz pobicie policjanta odpowie teraz przed sądem. Na temat wyjątkowo krewkiej Niemki na antenie Polskiego Radia Szczecin wypowiedział się wujek pogryzionego chłopca. - Syna kopnęła, córkę popchnęła, córkę wzięła za rękę..., dobrze, że pan policjant wkroczył! - relacjonuje mężczyzna.

Jak podaje Polskie Radio Szczecin, agresywna Niemka miała pod swoją opieką jeszcze jednego rottweilera.

Rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska przyznaje, że kobiety nie stosowały się do poleceń policjantów i czuć było od nich woń alkoholu.

- Wczoraj około godziny 16:00 interweniowaliśmy na świnoujskiej plaży, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pogryzienia dziecka przez psa. W toku podjętej interwencji ustaliliśmy, że pies rasy Rottweiler bez kagańca i nie trzymany na smyczy podbiegł i skoczył na 8- letniego chłopca. Wezwany na miejsce ambulans opatrzył chłopca. Dotarliśmy do właścicielki psa, okazała się nią 54- letnia obywatelka Niemiec. Kobieta miała pod opieką jeszcze jednego psa tej samej rasy, była w towarzystwie swojej 76 – letniej matki. W trakcie trwającej interwencji kobiety awanturowały się, zachowywały się agresywnie, nie stosowały się do poleceń policjantów, czuć było od nich woń alkoholu. Policjanci poinformowali właścicielkę psa, że w związku z popełnionym wykroczeniem dotyczącym niezachowania ostrożności przy trzymaniu zwierzęciu, nakłada się na nią mandat karny. Kobieta jednak odmówiła, w budynku Komendy 54- latka nie stosowała się do zaleceń policjantów, zachowywała się agresywnie, naruszyła nietykalność funkcjonariuszy. Agresywnie zachowywała się również jej matka, 76 – letnia kobieta także naruszyła nietykalność funkcjonariuszy. W związku z popełnionym przestępstwem obie kobiety zostały zatrzymane w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś usłyszały zarzuty do których się przyznały. Jeszcze dziś, w trybie przyspieszonym staną przed sądem. Właścicielka psa za popełnione wykroczenie również odpowie - wyjaśnia rzecznik KMP w Świnoujściu, Beata Olszewska.

Świnoujska policja ustaliła, że psy były zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

Przypomnijmy, wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie na świnoujskiej plaży, w niedalekiej odległości od popularnego „Wiatraka”. Pies rasy Rottweiler pogryzł 8- letniego chłopca. Dziecko wymagało natychmiastowej pomocy ratowników medycznych. Wujek chłopca na antenie Polskiego Radia Szczecin informował, że chłopiec ma pogryzione dwie ręce i podudzie.





źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

AGENDA 21 • Wtorek [15.08.2017, 17:38:25] • [IP: 80.245.178.***]

CO TE SZKOPY ĆPAJĄ ?

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 02:28:28] • [IP: 79.186.220.**]

Przecież właścicielka psa zachowała się dokładnie tak samo jak jej pies wstyd dla Niemców za kolejne karygodne zachowanie brak słów

Gość • Niedziela [13.08.2017, 02:27:51] • [IP: 94.254.233.***]

Ludzie, czy Wy nie widzicie co się dzieje!! Niemcy robią z nami co chćą, aż do Kołobrzegu.Są wulgarni, głośni, agresywnia.Jestem na promenadzie jednych z polsich miast i człowiek coś sprzedający mówi do mnie po Niemiecku.Pytam czy jeszcze jestem w Polsce??

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:46:53] • [IP: 46.231.62.***]

Panie bardzo ładnie opisały sytuację, i zachowały się bardzo normalnie i kulturalnie, i podziwiam bo sytuacja mogła skończyć się jeszcze gorzej dla chłopca, a one trzymały nerwy na wodzy. I nie ma co bronić psa, to zwierzę i mimo że udomowione to ma swoje instynkty i pies każdej rasy źle prowadzony, chowany może przeróżnie się zachowywać. WINA tylko i wyłącznie niemek które będąc pod wpływem ALKOHOLU zachowały się nieadekwatnie do sytuacji. Siara i wstyd.

Gość • Sobota [12.08.2017, 10:30:17] • [IP: 213.238.105.***]

Gdzie była mamusia i kuzynka?że dziecko było same, a gdyby fala zabrała małego to kogo by obarczały winą Damulki?.Nam zależało tylko na zaświadczeniu ze szczepienia to skąd te głupie komentarze w wypowiedzi? Panie posłuchajcie się z boku, pies ugryzł w pupę czy w nogę, dobrze że nie w głowę. Te psy nie atakują pierwsze i bez powodu dorosłych a tym bardziej dzieci.

Gość • Sobota [12.08.2017, 08:59:22] • [IP: 83.23.105.***]

Do właściciel psa. Nie ma czegoś takiego jak plaża dla psów. Są odcinki plaż na których można przebywać ze zwierzętami, a także z psami. I to nikogo nie zwalnia z obowiązku pilnowania swojego pupila by nikogo nie pogryzł. Czy to innego psa czy innego człowieka który może przebywać również na tej plaży choćby dlatego, że jest również właścicielem psa. Te zasady obowiązują również w parkach.

GośćPlażowiczów • Piątek [11.08.2017, 22:18:59] • [IP: 46.134.177.**]

co to za komentarze ludzie cPewnie ze możecie iść z psem na plaże ale smycz kaganiec nie to wypad gdzieś na odludzie, ? Komentarz pana ze dalej będzie puszczał psa gratuluje oby panu jakiś pies dziecko pogryzł pies i wtedy pogadamy a Niemcy czemu u siebie są grzeczni a tu małpi rozum

Gość • Piątek [11.08.2017, 20:59:57] • [IP: 83.8.39.**]

Do właściciel psa. Nie ma czegoś takiego jak plaża dla psów. Są odcinki plaż na których można przebywać ze zwierzętami, a także z psami. I to nikogo nie zwalnia z obowiązku pilnowania swojego pupila by nikogo nie pogryzł. Czy to innego psa czy innego człowieka który może przebywać również na tej plaży choćby dlatego, że jest również właścicielem psa. Te zasady obowiązują również w parkach.

Gość • Piątek [11.08.2017, 20:05:53] • [IP: 31.1.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

BS • Piątek [11.08.2017, 19:47:00] • [IP: 80.245.180.***]

Taki pies powinien mieć kaganiec i Niemki nie powinny się tak zachowywać wstyd dla Niemiec.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:23:22] • [IP: 184.168.46.**]

Pewnie gówniak sprowokował tego rasowego psa, a teraz wielka afera, bo gówniak nie był na smyczy. Gdyby gówniarz był na smyczy, to do zaistniałej sytuacji by nie doszło. Pies bez powodu nie zaatakuje.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:20:32] • [IP: 184.168.46.**]

10:53:17 - Lepiej sobie pilnuj swojego gównoroba bękarcie, a tego śledzia, to prędzej zeżresz, niż go matole komuś wbijesz.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:20:06] • [IP: 80.245.191.***]

Trza było zrobić niemce pędzel z nosa to by się uciszyła.

Petroniusz • Piątek [11.08.2017, 14:29:13] • [IP: 37.47.142.***]

Ostatnio szedłem centrum miasta mijając paniusię z pupilem. Z niewyjaśnionym celu pies mnie zaatakował i podarł mi nogawkę od spodni. Paniusia zapewniła mnie bym się nie bał. Nie bałem się, dostał kopniaka że przekoziołkował kilka metrów. Mam prawo do obrony mojego zdrowia i życia które mi gwarantuje Konstytucja odpowiedziałem!! Paniusia pewnie teraz szuka przestraszonego pupila.

Gość • Piątek [11.08.2017, 14:24:02] • [IP: 94.254.229.***]

Koniec swiata i pol ameryki

Gość • Piątek [11.08.2017, 14:22:36] • [IP: 164.127.39.***]

Do analiz medycznych bierze sie małe wycinki tkanek. A to wycinek rzeczywistości, ta sytuacja na plaży. Okazja, by sie przyjrzec sobie, nam, Europejczykom. Z malejącym przyrostem naturalnym, żyjący w dostatku, przenoszący swoje uczucia na - wobec zaniku głębszych więzi w rodzinach, grupach towarzyskich - zwierzęta, które zyskały status jakby członków rodziny, coraz bardziej bezwzględni wobec własnych dzieci (aborcja, tłamszona płodność, in vitro, czyli zamrażanie, eugenika, itd.)... zalewani islamskimi emigrantami socjalnymi...

Gość • Piątek [11.08.2017, 13:43:47] • [IP: 95.129.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

pol • Piątek [11.08.2017, 13:19:19] • [IP: 80.245.188.***]

ostatnio Niemka pobiła policjantkę na ul. Grunwaldzkiej. 1000 PLN zadośćuczynienia i po sprawie. Teraz pewnie też tak się skończy. Żenada !! Nie powinna czasami tak z 3 miesiące w pierdlu posiedzieć ?!!

Pazdzioch • Piątek [11.08.2017, 13:12:50] • [IP: 83.23.253.***]

Treblinka czeka

Gość • Piątek [11.08.2017, 13:09:24] • [IP: 37.47.183.***]

Do Tatuś. Wbij. Sobie tego sledzia. W ten swój pusty łeb.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:57:42] • [IP: 80.245.178.**]

Jak plaża dla psów tzn że dzieciaki mają chodzić na smyczy?! Mentalność kundlarzy.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:44:26] • [IP: 77.88.191.**]

Uwazam, ze wlasciciele psow sa w duzej mierze nieodpowiedzialni. Tu nie ma tlumaczenia. Z drugiej strony, fakt, ze tam zawsze byla plaza dla psow trzeba zmienic. Teraz chodza tam setki turystow w drodze do wiatraka. Plaza dla psow powinna byc przy granicy, niech sie tam gryza.

Gość • Piątek [11.08.2017, 12:00:26] • [IP: 80.245.186.***]

Tym kobietom po pierwsze powinni odebrać psy. Jak można sie tak zachować, godności nie mają, te pieski powinny swoja panią pogryźć, w tedy to inaczej by rozmawiała.

mieszkanka • Piątek [11.08.2017, 11:48:55] • [IP: 80.245.188.***]

Plaże dla psów wyznaczał jakiś nieogarniety urzędas chyba. Dlaczego akurat przy falochronie? Tam zawsze jest pełno spacerowiczów na wiatrak. Jest dzika plaża przy jacht klubie. Idealne miejsce dla czworonogów. Czas nad tym pomyśleć i zmienić miejsce" plaży dla psów".

Gość • Piątek [11.08.2017, 11:35:59] • [IP: 109.243.248.**]

Niemcy, a zwłaszcza polaczki zniemczone w Niemczech są karni i zdyscyplinowani.Wjeżdżając do naszego kraju dostają małpiego rozumu, odreagowują.Nagle nie rozumieją choćby znaków drogowych choć nasze są w zdecydowanej większości identyczne z tymi u nich.

Oglądasz 1-25 z 87
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■