POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.08.2017, 22:55:11] • Ahlbeck

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tej zuchwałej kradzieży doszło w nocy, ze środy na czwartek. Między godziną 2:00 a 6:00, złodzieje włamali się na zaplecze restauracji "Wirtshaus Leo" przy promenadzie w Ahlbecku. Ze środka zniknął sejf, w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Teraz właściciel restauracji prosi Czytelników portalu iswinoujscie.pl o pomoc w odnalezieniu rabusiów! Za zatrzymanie sprawców restaurator oferuje dużą nagrodę pieniężną, w postaci 5 tysięcy euro!



- Dzisiaj, pomiędzy godziną 2:00 a 6:00 rano zostaliśmy okradzeni. Do końca nie wiemy, jaka to była suma. Myślę, że to było pomiędzy 30 a 40 tysięcy euro. Był to utarg z całego tygodnia- mówi portalowi iswinoujscie.pl znajoma właściciela restauracji, Pani Danuta.

Sejf w którym miały znajdować się pieniądze miał sporo ważyć...

- Sejf był na pewno bardzo ciężki, nie wiemy ile dokładnie kilogramów ważył, ale był bardzo masywny. Musieli to być silni mężczyźni, albo ich było kilku, albo mieli coś do pomocy żeby wywieźć go stąd - dodaje znajoma właściciela.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Właściciel restauracji podejrzewa, że rabusie dostali się na zaplecze restauracji przez dach.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Myślimy, że oni przeszli przez te dziury, które są widoczne pomiędzy dachem a ścianą, bo drzwi wejściowe były nietknięte, ale nie jesteśmy tego w 100 % pewni - dodaje Pani Danuta.

Na miejsce kradzieży została wezwana policja, która teraz będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

- Na miejsce została wezwana policja. Są podjęte odpowiednie działania, by ująć sprawców. Właściciel restauracji daje nagrodę 5 tysięcy euro za odnalezienie tych osób. Będziemy również wdzięczni za informacje, które pomogą nam ustalić sprawców, one także będą wynagradzane- podsumowuje kobieta.

W momencie kradzieży, właściciela restauracji nie było w Ahlbecku. Wyjechał na Majorkę, gdzie także ma restaurację.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Wtorek [15.08.2017, 11:34:24] • [IP: 92.42.115.***]

na biednego nie trafiło

Gość • Niedziela [13.08.2017, 10:18:09] • [IP: 78.67.205.***]

a jak wyniesli sejf przez dach?

Chlopczyk • Niedziela [13.08.2017, 07:37:15] • [IP: 37.47.139.**]

Restauracja jest w Bansin Dupcach i jest dużo większa, jak nazwać człowieka który ani nie mówi dobrze po polsku ani po niemiecku, kundel ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 02:13:57] • [IP: 62.69.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:42:02] • [IP: 31.1.246.***]

ale syf sztynks

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:41:50] • [IP: 80.111.76.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:37:05] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***] Nie porównuj chłopczyku knajpy z barem mlecznym w Kozich Dupcach.

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:31:59] • [IP: 95.129.228.**]

To na pewno uchodźcy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:21:47] • [IP: 148.3.250.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:52:50] • [IP: 62.69.253.**]

niemcy tez kradna i mozliwe ze to nie nasi

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:12:44] • [IP: 109.241.63.**]

Pani nazywająca sie polką to chyba zniemczała albo to jest jej marzenie. Zaczynajac mowić z minuty na minute idzie jej to coraz lepiej. Typowa zniemczała polka !

Kx 250 • Sobota [12.08.2017, 09:20:21] • [IP: 80.245.189.***]

Skoro niby miał taki utarg to niech okaże raport z kasy fiskalnej z tego dnia. Becalen bite

Gość • Sobota [12.08.2017, 07:01:53] • [IP: 95.129.226.**]

SMACZNEGO - NA WIDOK TEGO ZDJĘCIA CIĄGNIE NA WYMIOTY.

Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***]

10 000 EURO DZIENNIE UTARGU, KOMU TEN KIT, MAM DOBREGO ZNAJOMEGO KTÓRY MA KNAJPĘ O WIELE WIEKSZA OD TEGO LEONA I JEŚLI MA UTARGU 4-5 TYSIĘCY TO JEST WNIEBOWZIĘTY !! NACIĄGNIĘTA KWOTA ASTRONOMICZNIE, OCZYWIŚCIE POTĘPIAM ZŁODZIEJSTWO ALE PO CO PRZESADZAĆ Z KWOTĄ ? DLA UBEZPIECZENIA ?

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:29:27] • [IP: 94.254.129.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:17:02] • [IP: 94.254.129.***]

w poniediziałek był wpłacony utrag do banku, mineły 4 dni i znikło 40 tysi, 10 tysi utargu dziennie sciema jak nic

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:07:28] • [IP: 37.47.170.***]

Do IP 37.47.157*** godz 14.26.54. Pewnie twoją furą lata, lub masz dobre serce i mu kupiłeś-aś 😀 kup mi też !!

Gość • Piątek [11.08.2017, 18:23:28] • [IP: 92.42.113.***]

5 tyś. to ten niemiec powinien od ich Sanepidu kary dostać.

pawian • Piątek [11.08.2017, 17:35:20] • [IP: 95.129.225.**]

Czytając kilka komentarzy można określić, kto je pisze. Naprawdę, bez osobistego poznania człowieka można postawić diagnozę. Chorzy z zawiści ludzie !! Opamiętajcie się, bo gdybyście byli choć trochę lepsi od tego zasyfionego rogu restauracji, ze zdjęcia to nigdy nie pisalibyście tak podłych i nienawistnych komentarzy. Wstyd

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:34:29] • [IP: 88.156.234.***]

Ładny syf pod tym niebyłym sejfem.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:55:26] • [IP: 37.47.164.**]

To już teraz wiadomo z kąd Gaj.s miał 9 tyś euro które wymieniał dzisiaj w kantorze

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:40:44] • [IP: 82.32.230.***]

Pewno ktos kto tam pracowal albo pochwalil sie" znajomym" bo kto uderza musi wiedziec ile mniej wiecej tam jest

fo-ro-rak • Piątek [11.08.2017, 16:29:15] • [IP: 185.59.220.***]

Wygląda to na sprawkę Ryśka D...Kiedyś się odgrażał że za dziadka kontrybucję nałożoną przez Niemca odbije to z nawiązką, no i słowa dotrzymał...amen

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:55:05] • [IP: 77.88.191.***]

Krzysio cyganicho i łysio dwaj biseksy. ...

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:11:27] • [IP: 178.238.253.**]

Jak nic jest to ZEMSTA NIETOPERZA, jaki kit, dla zielonych ludzikow nie ma nic niemozliwego hihihi!

Oglądasz 1-25 z 87
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■