POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.08.2017, 22:55:11] • Ahlbeck

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tej zuchwałej kradzieży doszło w nocy, ze środy na czwartek. Między godziną 2:00 a 6:00, złodzieje włamali się na zaplecze restauracji "Wirtshaus Leo" przy promenadzie w Ahlbecku. Ze środka zniknął sejf, w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Teraz właściciel restauracji prosi Czytelników portalu iswinoujscie.pl o pomoc w odnalezieniu rabusiów! Za zatrzymanie sprawców restaurator oferuje dużą nagrodę pieniężną, w postaci 5 tysięcy euro!



- Dzisiaj, pomiędzy godziną 2:00 a 6:00 rano zostaliśmy okradzeni. Do końca nie wiemy, jaka to była suma. Myślę, że to było pomiędzy 30 a 40 tysięcy euro. Był to utarg z całego tygodnia- mówi portalowi iswinoujscie.pl znajoma właściciela restauracji, Pani Danuta.

Sejf w którym miały znajdować się pieniądze miał sporo ważyć...

- Sejf był na pewno bardzo ciężki, nie wiemy ile dokładnie kilogramów ważył, ale był bardzo masywny. Musieli to być silni mężczyźni, albo ich było kilku, albo mieli coś do pomocy żeby wywieźć go stąd - dodaje znajoma właściciela.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Właściciel restauracji podejrzewa, że rabusie dostali się na zaplecze restauracji przez dach.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Myślimy, że oni przeszli przez te dziury, które są widoczne pomiędzy dachem a ścianą, bo drzwi wejściowe były nietknięte, ale nie jesteśmy tego w 100 % pewni - dodaje Pani Danuta.

Na miejsce kradzieży została wezwana policja, która teraz będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

- Na miejsce została wezwana policja. Są podjęte odpowiednie działania, by ująć sprawców. Właściciel restauracji daje nagrodę 5 tysięcy euro za odnalezienie tych osób. Będziemy również wdzięczni za informacje, które pomogą nam ustalić sprawców, one także będą wynagradzane- podsumowuje kobieta.

W momencie kradzieży, właściciela restauracji nie było w Ahlbecku. Wyjechał na Majorkę, gdzie także ma restaurację.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Wtorek [15.08.2017, 11:34:24] • [IP: 92.42.115.***]

na biednego nie trafiło

Gość • Niedziela [13.08.2017, 10:18:09] • [IP: 78.67.205.***]

a jak wyniesli sejf przez dach?

Chlopczyk • Niedziela [13.08.2017, 07:37:15] • [IP: 37.47.139.**]

Restauracja jest w Bansin Dupcach i jest dużo większa, jak nazwać człowieka który ani nie mówi dobrze po polsku ani po niemiecku, kundel ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 02:13:57] • [IP: 62.69.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:42:02] • [IP: 31.1.246.***]

ale syf sztynks

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:41:50] • [IP: 80.111.76.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:37:05] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***] Nie porównuj chłopczyku knajpy z barem mlecznym w Kozich Dupcach.

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:31:59] • [IP: 95.129.228.**]

To na pewno uchodźcy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:21:47] • [IP: 148.3.250.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:52:50] • [IP: 62.69.253.**]

niemcy tez kradna i mozliwe ze to nie nasi

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:12:44] • [IP: 109.241.63.**]

Pani nazywająca sie polką to chyba zniemczała albo to jest jej marzenie. Zaczynajac mowić z minuty na minute idzie jej to coraz lepiej. Typowa zniemczała polka !

Kx 250 • Sobota [12.08.2017, 09:20:21] • [IP: 80.245.189.***]

Skoro niby miał taki utarg to niech okaże raport z kasy fiskalnej z tego dnia. Becalen bite

Gość • Sobota [12.08.2017, 07:01:53] • [IP: 95.129.226.**]

SMACZNEGO - NA WIDOK TEGO ZDJĘCIA CIĄGNIE NA WYMIOTY.

Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***]

10 000 EURO DZIENNIE UTARGU, KOMU TEN KIT, MAM DOBREGO ZNAJOMEGO KTÓRY MA KNAJPĘ O WIELE WIEKSZA OD TEGO LEONA I JEŚLI MA UTARGU 4-5 TYSIĘCY TO JEST WNIEBOWZIĘTY !! NACIĄGNIĘTA KWOTA ASTRONOMICZNIE, OCZYWIŚCIE POTĘPIAM ZŁODZIEJSTWO ALE PO CO PRZESADZAĆ Z KWOTĄ ? DLA UBEZPIECZENIA ?

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:29:27] • [IP: 94.254.129.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:17:02] • [IP: 94.254.129.***]

w poniediziałek był wpłacony utrag do banku, mineły 4 dni i znikło 40 tysi, 10 tysi utargu dziennie sciema jak nic

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:07:28] • [IP: 37.47.170.***]

Do IP 37.47.157*** godz 14.26.54. Pewnie twoją furą lata, lub masz dobre serce i mu kupiłeś-aś 😀 kup mi też !!

Gość • Piątek [11.08.2017, 18:23:28] • [IP: 92.42.113.***]

5 tyś. to ten niemiec powinien od ich Sanepidu kary dostać.

pawian • Piątek [11.08.2017, 17:35:20] • [IP: 95.129.225.**]

Czytając kilka komentarzy można określić, kto je pisze. Naprawdę, bez osobistego poznania człowieka można postawić diagnozę. Chorzy z zawiści ludzie !! Opamiętajcie się, bo gdybyście byli choć trochę lepsi od tego zasyfionego rogu restauracji, ze zdjęcia to nigdy nie pisalibyście tak podłych i nienawistnych komentarzy. Wstyd

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:34:29] • [IP: 88.156.234.***]

Ładny syf pod tym niebyłym sejfem.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:55:26] • [IP: 37.47.164.**]

To już teraz wiadomo z kąd Gaj.s miał 9 tyś euro które wymieniał dzisiaj w kantorze

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:40:44] • [IP: 82.32.230.***]

Pewno ktos kto tam pracowal albo pochwalil sie" znajomym" bo kto uderza musi wiedziec ile mniej wiecej tam jest

fo-ro-rak • Piątek [11.08.2017, 16:29:15] • [IP: 185.59.220.***]

Wygląda to na sprawkę Ryśka D...Kiedyś się odgrażał że za dziadka kontrybucję nałożoną przez Niemca odbije to z nawiązką, no i słowa dotrzymał...amen

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:55:05] • [IP: 77.88.191.***]

Krzysio cyganicho i łysio dwaj biseksy. ...

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:11:27] • [IP: 178.238.253.**]

Jak nic jest to ZEMSTA NIETOPERZA, jaki kit, dla zielonych ludzikow nie ma nic niemozliwego hihihi!

Oglądasz 1-25 z 87
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■