POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.08.2017, 22:55:11] • Ahlbeck

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tej zuchwałej kradzieży doszło w nocy, ze środy na czwartek. Między godziną 2:00 a 6:00, złodzieje włamali się na zaplecze restauracji "Wirtshaus Leo" przy promenadzie w Ahlbecku. Ze środka zniknął sejf, w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Teraz właściciel restauracji prosi Czytelników portalu iswinoujscie.pl o pomoc w odnalezieniu rabusiów! Za zatrzymanie sprawców restaurator oferuje dużą nagrodę pieniężną, w postaci 5 tysięcy euro!



- Dzisiaj, pomiędzy godziną 2:00 a 6:00 rano zostaliśmy okradzeni. Do końca nie wiemy, jaka to była suma. Myślę, że to było pomiędzy 30 a 40 tysięcy euro. Był to utarg z całego tygodnia- mówi portalowi iswinoujscie.pl znajoma właściciela restauracji, Pani Danuta.

Sejf w którym miały znajdować się pieniądze miał sporo ważyć...

- Sejf był na pewno bardzo ciężki, nie wiemy ile dokładnie kilogramów ważył, ale był bardzo masywny. Musieli to być silni mężczyźni, albo ich było kilku, albo mieli coś do pomocy żeby wywieźć go stąd - dodaje znajoma właściciela.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Właściciel restauracji podejrzewa, że rabusie dostali się na zaplecze restauracji przez dach.

Wielki skok na kasę w Ahlbecku! Złodzieje wynieśli z restauracji sejf w którym mogło znajdować się nawet 40 tysięcy euro! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Myślimy, że oni przeszli przez te dziury, które są widoczne pomiędzy dachem a ścianą, bo drzwi wejściowe były nietknięte, ale nie jesteśmy tego w 100 % pewni - dodaje Pani Danuta.

Na miejsce kradzieży została wezwana policja, która teraz będzie wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

- Na miejsce została wezwana policja. Są podjęte odpowiednie działania, by ująć sprawców. Właściciel restauracji daje nagrodę 5 tysięcy euro za odnalezienie tych osób. Będziemy również wdzięczni za informacje, które pomogą nam ustalić sprawców, one także będą wynagradzane- podsumowuje kobieta.

W momencie kradzieży, właściciela restauracji nie było w Ahlbecku. Wyjechał na Majorkę, gdzie także ma restaurację.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Wtorek [15.08.2017, 11:34:24] • [IP: 92.42.115.***]

na biednego nie trafiło

Gość • Niedziela [13.08.2017, 10:18:09] • [IP: 78.67.205.***]

a jak wyniesli sejf przez dach?

Chlopczyk • Niedziela [13.08.2017, 07:37:15] • [IP: 37.47.139.**]

Restauracja jest w Bansin Dupcach i jest dużo większa, jak nazwać człowieka który ani nie mówi dobrze po polsku ani po niemiecku, kundel ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 02:13:57] • [IP: 62.69.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:42:02] • [IP: 31.1.246.***]

ale syf sztynks

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:41:50] • [IP: 80.111.76.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:37:05] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***] Nie porównuj chłopczyku knajpy z barem mlecznym w Kozich Dupcach.

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:31:59] • [IP: 95.129.228.**]

To na pewno uchodźcy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:21:47] • [IP: 148.3.250.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:52:50] • [IP: 62.69.253.**]

niemcy tez kradna i mozliwe ze to nie nasi

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:12:44] • [IP: 109.241.63.**]

Pani nazywająca sie polką to chyba zniemczała albo to jest jej marzenie. Zaczynajac mowić z minuty na minute idzie jej to coraz lepiej. Typowa zniemczała polka !

Kx 250 • Sobota [12.08.2017, 09:20:21] • [IP: 80.245.189.***]

Skoro niby miał taki utarg to niech okaże raport z kasy fiskalnej z tego dnia. Becalen bite

Gość • Sobota [12.08.2017, 07:01:53] • [IP: 95.129.226.**]

SMACZNEGO - NA WIDOK TEGO ZDJĘCIA CIĄGNIE NA WYMIOTY.

Gość • Piątek [11.08.2017, 22:07:07] • [IP: 5.60.25.***]

10 000 EURO DZIENNIE UTARGU, KOMU TEN KIT, MAM DOBREGO ZNAJOMEGO KTÓRY MA KNAJPĘ O WIELE WIEKSZA OD TEGO LEONA I JEŚLI MA UTARGU 4-5 TYSIĘCY TO JEST WNIEBOWZIĘTY !! NACIĄGNIĘTA KWOTA ASTRONOMICZNIE, OCZYWIŚCIE POTĘPIAM ZŁODZIEJSTWO ALE PO CO PRZESADZAĆ Z KWOTĄ ? DLA UBEZPIECZENIA ?

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:29:27] • [IP: 94.254.129.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:17:02] • [IP: 94.254.129.***]

w poniediziałek był wpłacony utrag do banku, mineły 4 dni i znikło 40 tysi, 10 tysi utargu dziennie sciema jak nic

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:07:28] • [IP: 37.47.170.***]

Do IP 37.47.157*** godz 14.26.54. Pewnie twoją furą lata, lub masz dobre serce i mu kupiłeś-aś 😀 kup mi też !!

Gość • Piątek [11.08.2017, 18:23:28] • [IP: 92.42.113.***]

5 tyś. to ten niemiec powinien od ich Sanepidu kary dostać.

pawian • Piątek [11.08.2017, 17:35:20] • [IP: 95.129.225.**]

Czytając kilka komentarzy można określić, kto je pisze. Naprawdę, bez osobistego poznania człowieka można postawić diagnozę. Chorzy z zawiści ludzie !! Opamiętajcie się, bo gdybyście byli choć trochę lepsi od tego zasyfionego rogu restauracji, ze zdjęcia to nigdy nie pisalibyście tak podłych i nienawistnych komentarzy. Wstyd

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:34:29] • [IP: 88.156.234.***]

Ładny syf pod tym niebyłym sejfem.

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:55:26] • [IP: 37.47.164.**]

To już teraz wiadomo z kąd Gaj.s miał 9 tyś euro które wymieniał dzisiaj w kantorze

Gość • Piątek [11.08.2017, 16:40:44] • [IP: 82.32.230.***]

Pewno ktos kto tam pracowal albo pochwalil sie" znajomym" bo kto uderza musi wiedziec ile mniej wiecej tam jest

fo-ro-rak • Piątek [11.08.2017, 16:29:15] • [IP: 185.59.220.***]

Wygląda to na sprawkę Ryśka D...Kiedyś się odgrażał że za dziadka kontrybucję nałożoną przez Niemca odbije to z nawiązką, no i słowa dotrzymał...amen

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:55:05] • [IP: 77.88.191.***]

Krzysio cyganicho i łysio dwaj biseksy. ...

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:11:27] • [IP: 178.238.253.**]

Jak nic jest to ZEMSTA NIETOPERZA, jaki kit, dla zielonych ludzikow nie ma nic niemozliwego hihihi!

Oglądasz 1-25 z 87
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■