POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.08.2017, 11:32:32] • Świnoujście

Miasto do odwołania zablokowało ruch autobusów UBB na Wojska Polskiego! Tłumaczy się trudnościami związanymi z usunięciem awarii!

Miasto do odwołania zablokowało ruch autobusów UBB na Wojska Polskiego! Tłumaczy się trudnościami związanymi z usunięciem awarii!

fot. Sławomir Ryfczyński

W związku z trudnościami związanymi z usunięciem awarii urządzeń odwodnienia drogi przedłuża się czas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Wojska Polskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Bałtycką do granicy Państwa. Do odwołania obowiązuje całkowity zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 3,5 t.

Przejazdy autobusów przekraczających granicę Państwa należy realizować przez przejście graniczne Świnoujście – Garz.

Miasto do odwołania zablokowało ruch autobusów UBB na Wojska Polskiego! Tłumaczy się trudnościami związanymi z usunięciem awarii!

fot. Sławomir Ryfczyński

Prosimy o rozważną jazdę, stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych. Za utrudnienia przepraszamy.

WIM UM


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:09:04] • [IP: 89.70.4.**]

Brawo, popieram.

Gość • Sobota [12.08.2017, 11:18:03] • [IP: 95.129.228.***]

Jak Wyborcy Katolicy zagłosują na swoją Katolicką PIS to ta Partia będzie Rządzic Miastem które jest Oknem na Swiat

Gość • Piątek [11.08.2017, 22:59:03] • [IP: 94.254.241.**]

Zagrywki rodem PiS, nic dodać nic ująć,

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:55:49] • [IP: 88.156.206.***]

inteligencja górą

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:40:08] • [IP: 83.20.85.**]

Gość z20.21pukni się w łeb

Gość • Piątek [11.08.2017, 21:36:17] • [IP: 83.20.85.**]

Zaraz ruszy remont ul.a tu taka nam wciska

Petroniusz • Piątek [11.08.2017, 20:56:26] • [IP: 37.47.142.***]

To inaczej. Niektórzy za kilka ojro stają się" osobami do towarzystwa". Plują im w twarz a one myślą że deszcz pada. To tak w telegraficznym skrócie.

Gość • Piątek [11.08.2017, 20:21:48] • [IP: 94.254.227.***]

Tak trzymać Panie Prezydencie !!

Petroniusz • Piątek [11.08.2017, 20:16:47] • [IP: 37.47.142.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Handlarz • Piątek [11.08.2017, 20:08:10] • [IP: 83.25.89.***]

Panie Żmurkiewicz, wpisuje się pan w postępowanie pisu, zrażać sobie innych, szukać kłopotów i nie myśleć o jutrze. Uważam, że powinien pan odejść, natychmiast, nie robić" popeliny". Rządy się zmienią, a my będziemy pamiętać.

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:21:28] • [IP: 184.168.46.**]

Jeżeli ktoś wierzy w tą awarię, to jest debilem. Ciekawe, czy ten bezradny typ z pod znaku Betonu kazał ulicę rozkopać za swoje, czy pasożyt jak zwykle wydaje pieniądze publiczne? Polscy przewoźnicy powinni go zmieszać z kupą za utrudnianie, jeżeli okazałoby się, że nie ma żadnej awarii. Pomyśleć, że to coś chce jeszcze przez jedną kadencje chce niszczyć nasze miasto... (:-/)

Gość • Piątek [11.08.2017, 19:11:17] • [IP: 83.20.69.***]

Panie prezydencie kit to dobry do okien

Miedzianka • Piątek [11.08.2017, 19:09:28] • [IP: 94.254.246.***]

O co tu wogule chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne chodzi o pieniądze. Może ktoś premii w kopercie nie dostał? Takie połączenie jest potrzebne bardziej polakom niż niemcom. Dlaczego autobusy ze Świnoujścia nie kursują do niemiec? Nikt do tej pory nie wpadł na taki pomysł? Zamiast szabelką wojować, to może zacznijcie współpracować, by ludzie mieli korzyść. Inteligentna dyplomacja przyniesie więcej korzyści niż bezmyślne wojowanie.

Gość • Piątek [11.08.2017, 18:45:31] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP31.0.125 oraz IP 88.156.235. Poznaj dokładnie sprawę jak było na prawdę a dopiero się wypowiadaj. Bo w tej chwili przyjołeś pozycje agitatora lizodupa i kto tu kłamie.

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:55:53] • [IP: 31.0.125.***]

Gdyby Prezydent nie walnął focha i pierwszy nie próbował ograć UBB, to nie byłoby tego cyrku i juz dawno istniałaby współpraca UBB z KA, na której zyskałyby obie firmy. Projekt był już gotowy, ale Prezydent go blokował i zmusił KA do zaatakowana UBB. A ta się teraz broni. I widać, że nie bez podstaw, bo Prezydent potrafi nawet nadużyć władzy. To niestety kolejny przykład na to, do czego prowadzi chciwość i polskie zapędy do cwaniaczkowania. A teraz to już tylko wstyd na całą Polskę i Europę.

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:32:29] • [IP: 83.136.45.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.08.2017, 17:01:12] • [IP: 88.156.235.***]

Z okazji kolejnego, bezczelnego łgarstwa tzw." patrioci" triumfują niżej, jaki to sprytny pan burmistrz. Nie biorą jednak pod uwagę, że w wielu przypadkach ofiarami takich łgarstw padają nie Niemcy, ale mieszkańcy miasta indywidualnie albo zbiorowo. Warto zastanowić się nad tym jakimi metodami rządzą samourzędowcy. Na łgarstwa i samowolę urzędniczą, jeśli tylko nie jest ona przeciwna tendencjom politycznym, lekarstwa nijakiego nie ma

myśl po polsku • Piątek [11.08.2017, 16:53:52] • [IP: 88.156.234.***]

Zagrywki rodem PiS ? Chamstwo ? Co to za debilna postawa. Co to za teksty. Niemiaszki cwaniakowali, kombinowali i mają odpowiedź. Nie ma większego cwaniaka nad Polaka! Brawo ! Tak się załatwia popierdółki niemieckie.

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:52:47] • [IP: 95.129.228.***]

Niemcy Most odremontowali i tam na Przejściu Granicznym Świnoujscie Garz mogą jechać Autokary Autobusy ul Grunwaldzka

Sienkiewiczu,Zagłoba sum! • Piątek [11.08.2017, 15:50:31] • [IP: 164.127.39.***]

Minister w rządzie ośmiorniczkowym był bardziej krewki, 11 listopada kilka lat temu nie stawiał pochodowi narodowców i środowisk typu Wszechpolska znaków, tylko zapalał światła. Jak powiedział w rozmowie z Bieńkowską szef CBA Wojtunik, kazał spalić budkę pod ambasadą rosyjską - to były światła naprawdę uliczne, to było ministerialne kryterium uliczne!

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:36:58] • [IP: 94.254.225.***]

To dlaczego kolejka turystyczna łamie przepisy ruchu drogowego. Waga zestawu to 4393 kg.

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:31:53] • [IP: 188.146.166.**]

Nieudacznicy! Wstyd mi za taki ratusz i tam decydentów. Tak się nie robi. To słabość, beznadziejność t6akiej ekipy. Wybory w przyszłym roku. Zobaczymy. A mola i tak nie ma, a gdzie tunel?

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:16:03] • [IP: 37.248.166.***]

No to jednak wtorkowe spotkanie Prezydenta ż UBB nie poszło tak słodko jak to opisano. Zmurek pozbawiony prawnych argumentów przedłużył śmieszny zakaz wjazdu autobusów. Co by mu to na złe nie wyszło - bo NIemcy mogą i jego zablokować i jego i inwestycje.

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:11:05] • [IP: 80.245.179.***]

IP 253*** halo halo, chyba sie za mocno rozpędziłeś obrońco - lizusie innych - czy to tak się sra w swoje gniazdo ?! NIEŁADNIE, fuuj, nieładnie !!

Gość • Piątek [11.08.2017, 15:05:54] • [IP: 178.238.253.**]

Brawo tak trzymać, pies pogryzł dziecko, Niemka uderzyła policjanta, autobusy UBB, markety i wszech obecny język niemiecki, a teraz doszedł Ukraiński i rosyjski, masakra!

Oglądasz 1-25 z 50
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■