POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 11:50:26] • zachodniopomorskie

Ukradł klocki lego, odpowie przed sądem

Ukradł klocki lego, odpowie przed sądem

fot. Policja

W sobotę, w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie, przyjęto zawiadomienie dotyczące kradzieży klocków Lego, do której doszło w okresie od 24 czerwca do 5 sierpnia br. Sprawca dokonał kradzieży klocków o łącznej wartości 3000 zł.

Policjanci z Posterunku Policji w Pełczycach, realizując czynności służbowe ustalili sprawcę kradzieży, którym okazał się 20-letni siostrzeniec pokrzywdzonego.

Ukradł klocki lego, odpowie przed sądem

fot. Policja

Mężczyzna pod nieobecność wujka ukradł i ukrył klocki Lego. Funkcjonariusze ustalili miejsce w którym znajdowały się skradzione przedmioty.

Ukradł klocki lego, odpowie przed sądem

fot. Policja

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży tj o czyn art. 278 § 1 kk, po czym przyznał się w całości do zarzucanego mu czynu oraz złożył obszerne wyjaśnienia.


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [13.08.2017, 11:05:50] • [IP: 146.185.28.**]

fo-ro-rak • Sobota [12.08.2017, 13:17:33] • [IP: 81.7.9.**] marudzisz o tym co dzieje się w świecie (a nie jest tam dobrze, oj nie), a o drobiazgi na własnym podwórku nie dbasz? Nawiasem co zrobiłeś, by w świecie było lepiej?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:52:30] • [IP: 94.254.230.***]

Co tam klocki, jak złodzieje ukradną tira klocków to dopiero jest ból co z tym zrobić, jak upłynnić, a jak co niektórzy wybrańcy narodu ukradli ćwierć biliona zł to co z nimi zrobić ? Chyba zamienić na walutę i do raju !

Gość • Niedziela [13.08.2017, 07:05:49] • [IP: 31.0.126.***]

A pani Hanna W. okrągła miasto stołeczne na miliony złotych i ma wszystkich w głębokim poważaniu. Nawet przed komisję się nie pofatyguje. Dlatego trzeba zmienić prawo

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:54:09] • [IP: 93.94.187.***]

Niemcy Kradna torebki a polacy klocki LEGO hm

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:43:39] • [IP: 80.245.177.***]

Masakra by wlasna rodzine przed sadem stawiac, wstydzilby sie

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:02:37] • [IP: 5.174.87.***]

NIEMA SIE CO SMIAC-TU TRZEBA PLAKAC SIOSTRZENIEC MIAL 20 LAT...PYTANIE SIE NASUWA NASTEPUJACE :ILE LAT MIAL WUJEK?W TYM WIEKU BAWIC SIE KLOCKAMI?DOBRZE ZE SIOSTRZENIEC. NIE OTW IERAL STAREJ SZAFY ZAMKNIETEJ NA KLUCZ BO TAM BYLO ULUBIONE PRZEBRANIE WUJKA PILNOWANE PRZEZ" DMUCHANA" LALE Z PEJCZEM W REKU...A JAKBY TAK TE NIEWINNE DZIECKO WLACZYLO FILMY TRZYMANE POD PODUCHA TOBY MIALO TRAUME DO KONCA ZYCIA...BUUUHAHA

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:19:36] • [IP: 178.238.246.***]

Może chciał slę pobawić?😃

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:20:53] • [IP: 31.0.34.***]

Ukradł klocki lego i pójdzie siedzieć.

dupoliz • Sobota [12.08.2017, 15:19:57] • [IP: 77.254.64.***]

Nosz kuźź... niemki się awanturowały, pies bez kagańca, pogryzienie dziecka 1000zł, a tu takie jaja!!Skandal na całą Europę!Dupolizy niemieckie nawet w wymiarze sprawiedliwości.

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:55:14] • [IP: 78.10.206.**]

Wujek frajer.

Gość • Sobota [12.08.2017, 14:34:10] • [IP: 88.156.234.***]

to już nie ma ciekawych wiadomosci ze Swinoujscia tylko Choszczno

fo-ro-rak • Sobota [12.08.2017, 13:17:33] • [IP: 81.7.9.**]

To ci dopiero sensacja ukradł klocki lego!A ile to jest warte? Ale jak Amber Gold okradł 19 tys ludzi na 850 mln-to pestka...A Ojciec Tadeusz z Rydzykowa jak ograbił moherów na stocznię i telefonię komórkową-to bajka...W tym kraiku czym większe kradzieże tym mniejsza szkodliwość czynu i kary za to są mniejsze...amen

Gość • Sobota [12.08.2017, 13:11:28] • [IP: 62.69.253.***]

podobno klocki kupione w Baltonie w Świnoujściu...

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:43:12] • [IP: 46.231.63.**]

A co ma Choszczno do Świnoujścia?

nie_polityczny • Sobota [12.08.2017, 12:31:29] • [IP: 109.243.221.***]

News dnia...

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:22:11] • [IP: 94.254.231.***]

Słaby z niego wujek że musi się podpierać policją zabrakło innych środków wychowawczych pewnie dużo wcześniej.

Gość • Sobota [12.08.2017, 12:05:50] • [IP: 93.94.184.***]

eee ??!!??