POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 21:23:54] • Świnoujście

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

fot. Czytelnik

Szok i niedowierzanie! Takie uczucia towarzyszyły kobiecie, która została okradziona w swojej własnej restauracji w samym centrum miasta. Rabusiami okazała się niemiecka rodzina z dzieckiem... Zniknęła czarna skórzana torebka, w której znajdował się dowód osobisty, niemieckie ubezpieczenie, bardzo ważna karta choroby, klucze oraz kilkaset złotych. Jak mówi nam poszkodowana najbardziej zależy jej na odzyskaniu bardzo ważnej dokumentacji medycznej i tutaj pojawia się prośba do naszych Czytelników. Może Wy rozpoznajecie tych złodziejaszków? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616. Czeka nagroda!

Wszystko wydarzyło się 9 sierpnia około godziny 13:00, w jednej z restauracji przy ulicy Bohaterów Września.

Jak poinformowała nas właścicielka restauracji złodzieje byli na tyle bezczelni, że swój łup schowali do wózka.

- Wjechali z wózkiem do restauracji, tam schowali torebkę, następnie zjedli to co zamówili, zapłacili i poszli - mówią nam właściciele restauracji.

Sprawa została zgłoszona na policję. Poszkodowana za informację o rabusiach daje nagrodę! Jeżeli ich rozpoznajecie to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Wtorek [15.08.2017, 10:56:38] • [IP: 94.254.231.***]

Oj nieładnie wypierac się rodziny !! Co wstyd ??

Gość • Wtorek [15.08.2017, 00:23:30] • [IP: 37.47.171.***]

Właścicielka lokalu i Pani, która ma firmę sprzątającą to dwie różne osoby.Od jakiegoś czasu jest nowa właścicielka, która poważnie choruje...Zanim wylejecie wiadro pomyj na niewinną osobę, najpierw uaktualnijcie informacje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 19:12:44] • [IP: 92.42.114.**]

NAJPIERW DOWIEDZCIE SIE KTO TO PROWADZI A POTEM SIE WYPOWIADAJCIE!! Już od dawna jest nowy właściciel ;)

Jawa • Poniedziałek [14.08.2017, 18:32:35] • [IP: 95.129.225.**]

O jacy święci ! Tak najeżdżają na Niemców a pół Świnoujścia jeździ tam pracować. Jeżeli Niemcy tacy be, to powinniście mądrale mijać ich z daleka a nie wylewać swoje żale na forum.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 18:28:21] • [IP: 80.245.183.***]

Ta całkiem inna Pani to siostra - tamtej Pani hahahaha

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 17:11:39] • [IP: 80.187.106.**]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 15:25:09] • [IP: 31.0.23.***]

Super tylko jak ktokolwiek ma rozpoznać kogoś na tym zdjęciu jak nic nie widać, powodzenia

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:22:32] • [IP: 178.8.88.***]

Jezeli chodzi o wozek, to przypomina mi sie polska rodzina ze swinoujscia na weselu (w dolna Odra) znajomego corki, tez przyjechali z wozkiem i w czasie weselnego wieczoru zwijali flaszki wodki ze stolow i niby szli pic na zewnatrz, a w rzeczywistosci upychali je w dziecinnym wozku. No i tak zaopatrzyli sie na wiele dni...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:07:17] • [IP: 62.216.205.***]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:41:44] • [IP: 109.241.63.**]

W koncu ktoś wykorzystał WYKORZYSTYWACZY

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:16:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jegomość z ip119 pisze prawdę nie jednego okradła, oszukała, nie żal mi jej wcale, dostała to na co zasłużyła

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:21:28] • [IP: 184.168.46.**]

✅ 23:13:53 - Dziecko, Ty się wysłowić nie potrafisz. Czyżby ojciec Ciebie bił po głowie mokrym 𝓺➖𝓽𝓪𝓼𝓮
;𝓶❓❓❓

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:15:57] • [IP: 184.168.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:07:10] • [IP: 94.254.227.**]

do : Gość • Niedziela [13.08.2017, 12:13:51] • [IP: 94.254.226.***] Moze chcieli sobie wzieli zaplate za kawe ktora sie tylko nazywa kawa. Pare dni temu bylam w tej knajpie i zamowilam LATTE okazalo sie, ze zamiast kawy dostalam letnie mleko hihi a co w tym dziwnego?? Przecież LATTE to właśnie mleko. Jeśli chciała Pani kawę z mlekiem trzeba było zamówić Cafee Latte

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 00:01:16] • [IP: 83.20.204.***]

Odciski palców !

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:13:53] • [IP: 92.42.119.***]

Znów tel przekręcić chodziło mi O TO że RYJ WYMALOWAC I PIEKNISIA BAJERUJE TYLKO ŻE NIE MNIE. CAŁE MIASTO HUCZY ŻE TO JEBANA ZLODZIEJKA. ZŁODZIEJSTWO WYSŁAŁA Z MLECZKIEM MATKI JAK TO MOWIA BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO. KTO NIE SZANUJE LUDZI TEN SAM W KTÓRYMŚ MOMENCIE NIE BĘDZIE SZANOWANY ZŁO WRACA MAM NADZIEJĘ

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:03:31] • [IP: 93.94.187.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:38:54] • [IP: 92.42.119.***]

Ortografia może po chińsku japońsku rozkazesz się nauczać. Chodzi oto że ta Panii to zwykły zlodziej na legalu i nie należy jej pomagać. Bo ma to samo co sama robiła czyli okradla to niech się teraz czuję tak samo jak ludzie przez nią okradli A CO TO TAKIGO STRASZNEGO DLA NIEJ NORMALKA RYJ WYLĄDOWAĆ I BAJEROWAC O, , , ..!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:21:37] • [IP: 92.42.119.***]

A na jaki huj ta ortografia komuś chyba tylko tobie. Bo 1000lat temu jakiś debel NAWACHANY wymyślił o. U. Ch. H. Rz. Z. Sz. Cz i inne gówna których NIKT NA ŚWICIE NIE CHCE SIĘ TAKIGO GUWNA UCZYĆ BO SZKODA MUZGU SOBIE TYM ZASRYWAC ANGOLE NIE MAJĄ ORTOGRAFII I ŻYJĄ NA LEPSZYM POZIOMIE NIŻ TY. PRACY NIE MA BO PEŁNO UKRAINY ALE ORTOGRAFIA NA 1500 1900 DEB...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:25:30] • [IP: 62.216.205.***]

19.27 Ty piszesz tu o dwóch różnych osobach. Zbierz bieżące informacje i później przelewaj tu te swoje" mądrości". Zresztą połowa wpisów jest żenująca. Jeden mądrzejszy od drugiego. Litości

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:05:06] • [IP: 184.168.46.**]

19:27:56- Co ma wspólnego nowy telefon z ortografią i niedojebaniem mózgowym? -Czyżby cywilizacyjny szok? Rozumiem, że Twoja rodzina pochodzi od małpy i" Z TAD" ta pokaleczona ortografia.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:55:08] • [IP: 46.231.62.***]

Gość • Niedziela [13.08.2017, 17:14:01] • [IP: 92.42.119.***]. ...Przeczytaj SWÓJ tekst (komentarz)kilka razy i postaraj się go zrozumieć bo ja to zrobiłem kilka razy i...ni huhu!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:52:10] • [IP: 46.231.62.***]

Więcej wazeliny trzeba zastosować a niemiaszek nic nie ukradnie. Niemiaszki uwielbiają wazeliniarzy zwłaszcza polaczków!! Czas zacząć lizać du...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:27:56] • [IP: 92.42.119.***]

Do osoby od pierdziszewa MAM NOWY TEL. I Z TAD TE POMYŁKI CHODZI O TO ŻE ZŁODZIEJE OKRADLI ZŁODZIEJI TOW PRZYRODZIE NATURALNY SPOSÓB SELEKCJI WŚRÓD ZWIERZĄT. A LUDZIE TO TEŻ ZWIERZETA BO POCHODZĄ OD MAŁPY. TO DOBRZE IM TAK ŻE JA OKRADLI A CZEMU NIE JAKĄŚ LEPSZĄ CZY CO, , ,. ...?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:44:16] • [IP: 184.168.46.**]

17:14:01 - A do szkoły, to chyba chodziłaś w Pierdziszewie...

Oglądasz 1-25 z 94
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■