POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 07:29:18] • Świnoujście

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

fot. iswinoujscie.pl

Jeden z mieszkańców twierdzi, że przejazd ulicą Krzywoustego to jakiś koszmar - Kiedy miasto w końcu weźmie się za remont tej ulicy? Kierowcy notorycznie uszkadzają tam sobie podwozie. Co miasto zrobi, żeby jakoś zminimalizować garby, które tam są?- pyta Czytelnik. Jak widać mieszkaniec, nie chce czekać aż miasto zajmie się remontem ulicy, oczekuje od władz miasta natychmiastowej interwencji.

Na ten temat na łamach portalu iswinoujscie.pl pisaliśmy przy okazji interwencji strażaków, którzy zostali wezwani na ulicę Krzywoustego do rozlanego oleju na jezdnię. Wtedy po raz kolejny któryś z kierowców uszkodził miskę olejową.

Czy miasto weźmie sobie do serca uwagi mieszkańców? Jak na razie remont ulicy nie jest przewidziany.

- Aktualnie wydział inżyniera miasta przystępuje do prac projektowych, które mają udrożnić dla ruchu kołowego ulicę Jachtową i odciążyć ulicę Krzywoustego, jako ulicę obsługującą wyjazd z dzielnicy nadmorskiej. Po tej inwestycji dopiero będzie można przystąpić do modernizacji ulicy Krzywoustego – informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Wtorek [12.09.2017, 20:47:56] • [IP: 83.23.183.***]

NIKT PRZY ODROBINIE ROZUMU PODWOZIA NIE USZKODZI...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:51:24] • [IP: 88.156.234.**]

Kogoś tu pokręciło z tym" udrożnieniem" Jachtowej! Przecież na czas remontu Krzywoustego, można ulicę Piłsudskiego zrobić dwukierunkową, albo odwrócić kierunek w stronę centrum. Ulic dojazdowych do dzielnicy nadmorskiej jest multum/Matejki, Moniuszki, Chrobrego itd./

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:23:54] • [IP: 95.129.229.***]

Miasto robi tylko drogie drogowe kapitalne remonty, a kiedy zajmie się tanimi wymianami nawierzchni? Dlaczego ciągle muszę wymieniać na swój koszt amortyzatory i tuleje metalowo-gumowe?

zrobić rewizję w głowach! • Poniedziałek [11.09.2017, 14:05:13] • [IP: 109.243.191.***]

Udrożnić ulicę Jachtową?!?! O cholera, a co to za nowa wizja Michalskiej? Przecież ulica Jachtowa nie ma drugiego, że tak powiem, końca? Chcą zrobić przelotówkę przez piękny, cichy las, właściwie część parku Zdrojowego?! Chcą dorobić wyjazd z Jachtowej od strony pn-wschodniej? Ale jak? Tam sa wały fortyfikacji, zabytkowa brama... Co eksplodowało w głowach na szczytach korpusów Michalskiej i Żmurka? Trzeba zarządzic komisyjną kontrolę głów trzymających władzę!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:58] • [IP: 188.146.160.***]

Co za bzdura. Mam sportowe zawieszenie i o nic nie udeżam.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:43] • [IP: 93.94.186.**]

DOKŁADNIE. Władze sobie jaja robią. Jedyną drogę wyjazdówkę z dzielnicy nadmorskiej zostawili w takim stanie. Będę się sądził o zawieszenie auta jak tylko mi padnie bo to jedyna ulica, którą z pracy mogę dojechać do domu. Parkingi porobili płatne dla mieszkanców a ze swojej strony nic. To sobie w urzędzie miasta też zrobcie platne to zobaczymy jak to fajnie. Po czyjąś kasę się sięga łatwo co nie? Rzeczniku prezydenta to się pospieszcie bo to szkody przewyzszają juz zyski!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:21:11] • [IP: 95.129.224.***]

JACHTOWA jako wyjazdowa z dzielnicy nadmorskiej? Ale że jak? To ona jest dopiero w fatalnym stanie i dochodzi o" bramy" przy fortach - w lesie jest błoto - można by leśną drogę połączyć ze Zdrojową bo to nie jest duży odcinek ale i tak jakoś tego nie widzę... lekka jazda na około :)

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 11:35:52] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:42:37] • [IP: 92.42.119.***]

Wreszcie Ktoś dał sygnał o tym miejscu.To jest wstyd dla inżyniera miasta.Nie mam nic przeciw spowalniaczom.Potrzeba zrobić zdjęcie z boku, wtedy widać jaka kicha jest zrobiona.Gdy auto zjeżdża ze spowalniacza to uderza w nienaturalne wybrzuszenie jezdni.Ja jestem tuteszy to wiem ale jak ktoś obcy to uszkodzi miske olejową i wcale nie musi szybko jechać.Zresztą do 50 mogę, brak jak widać ograniczenia.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:38:46] • [IP: 80.55.205.***]

to nie wina garbów tylko wiejskiego tuningu

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:08:47] • [IP: 184.168.46.**]

Ja pick-up'em podwoziem nie szuram... ᅳ 𝗣.𝗦. W Świnoujściu nic się nie zmieni, jeżeli będziecie dalej ciągle głosować jak te cielaki na tych jednych i tych samych skorumpowanych tumanów, którzy Was dymają bez mydła na każdym kroku.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:00:07] • [IP: 178.238.252.***]

Jak sie dostosuje szybkosc do warunkow drogowych to nigdy nie szoruje sie podwoziem. Jezeli dobrze odczytalem wypowiedz rzecznika, to ul.Jachtowa bedzie polaczona z ul. Zdrojowa i Uzdrowiskowa?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:41] • [IP: 92.42.112.***]

Tak to jest jak się jeździ golfem 3 albo hondą 92' z wierconym wydechem i sianem w głowie...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:00] • [IP: 92.42.119.**]

Masakra komentujący przeczytajcie całość tekstu a nie patrzycie na zdjęcie co za imbecyle. Artykuł dotyczy ulicy tej kostki a nie spowalniacza.

zibi • Poniedziałek [11.09.2017, 09:45:48] • [IP: 178.238.250.**]

tam się nieda jechać szybciej niż dozwolone 40/godz

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:15:05] • [IP: 94.254.226.**]

Przez puszczenie całego ruchu w ulicę Krzywoustego na i z dzielnicy nadmorskiej, pękają budynki. Ta kostka nie jest przygotowana na takie obłożenie. Ale kogo to ?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:01:49] • [IP: 93.94.184.*]

Chyba facet porusza się bolidem formuły 1.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:56:21] • [IP: 62.69.241.**]

Zwolnijcie tam jest ograniczenie prędkości. Wtedy nic nie urwiecie. Ale popisy przed lalą są chyba ważniejsze.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:21:16] • [IP: 89.215.208.***]

Czy GARBY NA DRODZE NIE MUSZA MIEĆ ATESTU?? bo to juz sie robi plaga garby kyore rozwalaja auta zaptonekyowane przez jakiegos fajansa

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:10:05] • [IP: 192.168.100.***]

Czytelniku proponuję przekaż swoje auto na złom, przyjmują bezpłatnie. Wielokrotnie przejeżdżam tą ulicą i nie mam żadnego problemu.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 07:46:34] • [IP: 94.254.164.**]

Czytelniku, to miejsce jest nazywane spowalniaczem i jsk nazwa wskazuje trzeba jednak spowolnić tak pojazd aby nie dochodziło do uszkodzeń, ale jak się chce wejść w zakręt na pełnej szybkości to skutki są opłakane

Oglądasz 1-21 z 21
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■