POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 07:29:18] • Świnoujście

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

fot. iswinoujscie.pl

Jeden z mieszkańców twierdzi, że przejazd ulicą Krzywoustego to jakiś koszmar - Kiedy miasto w końcu weźmie się za remont tej ulicy? Kierowcy notorycznie uszkadzają tam sobie podwozie. Co miasto zrobi, żeby jakoś zminimalizować garby, które tam są?- pyta Czytelnik. Jak widać mieszkaniec, nie chce czekać aż miasto zajmie się remontem ulicy, oczekuje od władz miasta natychmiastowej interwencji.

Na ten temat na łamach portalu iswinoujscie.pl pisaliśmy przy okazji interwencji strażaków, którzy zostali wezwani na ulicę Krzywoustego do rozlanego oleju na jezdnię. Wtedy po raz kolejny któryś z kierowców uszkodził miskę olejową.

Czy miasto weźmie sobie do serca uwagi mieszkańców? Jak na razie remont ulicy nie jest przewidziany.

- Aktualnie wydział inżyniera miasta przystępuje do prac projektowych, które mają udrożnić dla ruchu kołowego ulicę Jachtową i odciążyć ulicę Krzywoustego, jako ulicę obsługującą wyjazd z dzielnicy nadmorskiej. Po tej inwestycji dopiero będzie można przystąpić do modernizacji ulicy Krzywoustego – informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Wtorek [12.09.2017, 20:47:56] • [IP: 83.23.183.***]

NIKT PRZY ODROBINIE ROZUMU PODWOZIA NIE USZKODZI...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:51:24] • [IP: 88.156.234.**]

Kogoś tu pokręciło z tym" udrożnieniem" Jachtowej! Przecież na czas remontu Krzywoustego, można ulicę Piłsudskiego zrobić dwukierunkową, albo odwrócić kierunek w stronę centrum. Ulic dojazdowych do dzielnicy nadmorskiej jest multum/Matejki, Moniuszki, Chrobrego itd./

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:23:54] • [IP: 95.129.229.***]

Miasto robi tylko drogie drogowe kapitalne remonty, a kiedy zajmie się tanimi wymianami nawierzchni? Dlaczego ciągle muszę wymieniać na swój koszt amortyzatory i tuleje metalowo-gumowe?

zrobić rewizję w głowach! • Poniedziałek [11.09.2017, 14:05:13] • [IP: 109.243.191.***]

Udrożnić ulicę Jachtową?!?! O cholera, a co to za nowa wizja Michalskiej? Przecież ulica Jachtowa nie ma drugiego, że tak powiem, końca? Chcą zrobić przelotówkę przez piękny, cichy las, właściwie część parku Zdrojowego?! Chcą dorobić wyjazd z Jachtowej od strony pn-wschodniej? Ale jak? Tam sa wały fortyfikacji, zabytkowa brama... Co eksplodowało w głowach na szczytach korpusów Michalskiej i Żmurka? Trzeba zarządzic komisyjną kontrolę głów trzymających władzę!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:58] • [IP: 188.146.160.***]

Co za bzdura. Mam sportowe zawieszenie i o nic nie udeżam.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:43] • [IP: 93.94.186.**]

DOKŁADNIE. Władze sobie jaja robią. Jedyną drogę wyjazdówkę z dzielnicy nadmorskiej zostawili w takim stanie. Będę się sądził o zawieszenie auta jak tylko mi padnie bo to jedyna ulica, którą z pracy mogę dojechać do domu. Parkingi porobili płatne dla mieszkanców a ze swojej strony nic. To sobie w urzędzie miasta też zrobcie platne to zobaczymy jak to fajnie. Po czyjąś kasę się sięga łatwo co nie? Rzeczniku prezydenta to się pospieszcie bo to szkody przewyzszają juz zyski!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:21:11] • [IP: 95.129.224.***]

JACHTOWA jako wyjazdowa z dzielnicy nadmorskiej? Ale że jak? To ona jest dopiero w fatalnym stanie i dochodzi o" bramy" przy fortach - w lesie jest błoto - można by leśną drogę połączyć ze Zdrojową bo to nie jest duży odcinek ale i tak jakoś tego nie widzę... lekka jazda na około :)

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 11:35:52] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:42:37] • [IP: 92.42.119.***]

Wreszcie Ktoś dał sygnał o tym miejscu.To jest wstyd dla inżyniera miasta.Nie mam nic przeciw spowalniaczom.Potrzeba zrobić zdjęcie z boku, wtedy widać jaka kicha jest zrobiona.Gdy auto zjeżdża ze spowalniacza to uderza w nienaturalne wybrzuszenie jezdni.Ja jestem tuteszy to wiem ale jak ktoś obcy to uszkodzi miske olejową i wcale nie musi szybko jechać.Zresztą do 50 mogę, brak jak widać ograniczenia.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:38:46] • [IP: 80.55.205.***]

to nie wina garbów tylko wiejskiego tuningu

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:08:47] • [IP: 184.168.46.**]

Ja pick-up'em podwoziem nie szuram... ᅳ 𝗣.𝗦. W Świnoujściu nic się nie zmieni, jeżeli będziecie dalej ciągle głosować jak te cielaki na tych jednych i tych samych skorumpowanych tumanów, którzy Was dymają bez mydła na każdym kroku.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:00:07] • [IP: 178.238.252.***]

Jak sie dostosuje szybkosc do warunkow drogowych to nigdy nie szoruje sie podwoziem. Jezeli dobrze odczytalem wypowiedz rzecznika, to ul.Jachtowa bedzie polaczona z ul. Zdrojowa i Uzdrowiskowa?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:41] • [IP: 92.42.112.***]

Tak to jest jak się jeździ golfem 3 albo hondą 92' z wierconym wydechem i sianem w głowie...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:00] • [IP: 92.42.119.**]

Masakra komentujący przeczytajcie całość tekstu a nie patrzycie na zdjęcie co za imbecyle. Artykuł dotyczy ulicy tej kostki a nie spowalniacza.

zibi • Poniedziałek [11.09.2017, 09:45:48] • [IP: 178.238.250.**]

tam się nieda jechać szybciej niż dozwolone 40/godz

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:15:05] • [IP: 94.254.226.**]

Przez puszczenie całego ruchu w ulicę Krzywoustego na i z dzielnicy nadmorskiej, pękają budynki. Ta kostka nie jest przygotowana na takie obłożenie. Ale kogo to ?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:01:49] • [IP: 93.94.184.*]

Chyba facet porusza się bolidem formuły 1.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:56:21] • [IP: 62.69.241.**]

Zwolnijcie tam jest ograniczenie prędkości. Wtedy nic nie urwiecie. Ale popisy przed lalą są chyba ważniejsze.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:21:16] • [IP: 89.215.208.***]

Czy GARBY NA DRODZE NIE MUSZA MIEĆ ATESTU?? bo to juz sie robi plaga garby kyore rozwalaja auta zaptonekyowane przez jakiegos fajansa

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:10:05] • [IP: 192.168.100.***]

Czytelniku proponuję przekaż swoje auto na złom, przyjmują bezpłatnie. Wielokrotnie przejeżdżam tą ulicą i nie mam żadnego problemu.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 07:46:34] • [IP: 94.254.164.**]

Czytelniku, to miejsce jest nazywane spowalniaczem i jsk nazwa wskazuje trzeba jednak spowolnić tak pojazd aby nie dochodziło do uszkodzeń, ale jak się chce wejść w zakręt na pełnej szybkości to skutki są opłakane

Oglądasz 1-21 z 21
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■