POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 07:29:18] • Świnoujście

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

Czytelnik: Szorujemy podwoziem po Krzywoustego! Poprawcie tę ulicę jeszcze przed remontem!

fot. iswinoujscie.pl

Jeden z mieszkańców twierdzi, że przejazd ulicą Krzywoustego to jakiś koszmar - Kiedy miasto w końcu weźmie się za remont tej ulicy? Kierowcy notorycznie uszkadzają tam sobie podwozie. Co miasto zrobi, żeby jakoś zminimalizować garby, które tam są?- pyta Czytelnik. Jak widać mieszkaniec, nie chce czekać aż miasto zajmie się remontem ulicy, oczekuje od władz miasta natychmiastowej interwencji.

Na ten temat na łamach portalu iswinoujscie.pl pisaliśmy przy okazji interwencji strażaków, którzy zostali wezwani na ulicę Krzywoustego do rozlanego oleju na jezdnię. Wtedy po raz kolejny któryś z kierowców uszkodził miskę olejową.

Czy miasto weźmie sobie do serca uwagi mieszkańców? Jak na razie remont ulicy nie jest przewidziany.

- Aktualnie wydział inżyniera miasta przystępuje do prac projektowych, które mają udrożnić dla ruchu kołowego ulicę Jachtową i odciążyć ulicę Krzywoustego, jako ulicę obsługującą wyjazd z dzielnicy nadmorskiej. Po tej inwestycji dopiero będzie można przystąpić do modernizacji ulicy Krzywoustego – informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Wtorek [12.09.2017, 20:47:56] • [IP: 83.23.183.***]

NIKT PRZY ODROBINIE ROZUMU PODWOZIA NIE USZKODZI...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:51:24] • [IP: 88.156.234.**]

Kogoś tu pokręciło z tym" udrożnieniem" Jachtowej! Przecież na czas remontu Krzywoustego, można ulicę Piłsudskiego zrobić dwukierunkową, albo odwrócić kierunek w stronę centrum. Ulic dojazdowych do dzielnicy nadmorskiej jest multum/Matejki, Moniuszki, Chrobrego itd./

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:23:54] • [IP: 95.129.229.***]

Miasto robi tylko drogie drogowe kapitalne remonty, a kiedy zajmie się tanimi wymianami nawierzchni? Dlaczego ciągle muszę wymieniać na swój koszt amortyzatory i tuleje metalowo-gumowe?

zrobić rewizję w głowach! • Poniedziałek [11.09.2017, 14:05:13] • [IP: 109.243.191.***]

Udrożnić ulicę Jachtową?!?! O cholera, a co to za nowa wizja Michalskiej? Przecież ulica Jachtowa nie ma drugiego, że tak powiem, końca? Chcą zrobić przelotówkę przez piękny, cichy las, właściwie część parku Zdrojowego?! Chcą dorobić wyjazd z Jachtowej od strony pn-wschodniej? Ale jak? Tam sa wały fortyfikacji, zabytkowa brama... Co eksplodowało w głowach na szczytach korpusów Michalskiej i Żmurka? Trzeba zarządzic komisyjną kontrolę głów trzymających władzę!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:58] • [IP: 188.146.160.***]

Co za bzdura. Mam sportowe zawieszenie i o nic nie udeżam.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 14:00:43] • [IP: 93.94.186.**]

DOKŁADNIE. Władze sobie jaja robią. Jedyną drogę wyjazdówkę z dzielnicy nadmorskiej zostawili w takim stanie. Będę się sądził o zawieszenie auta jak tylko mi padnie bo to jedyna ulica, którą z pracy mogę dojechać do domu. Parkingi porobili płatne dla mieszkanców a ze swojej strony nic. To sobie w urzędzie miasta też zrobcie platne to zobaczymy jak to fajnie. Po czyjąś kasę się sięga łatwo co nie? Rzeczniku prezydenta to się pospieszcie bo to szkody przewyzszają juz zyski!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:21:11] • [IP: 95.129.224.***]

JACHTOWA jako wyjazdowa z dzielnicy nadmorskiej? Ale że jak? To ona jest dopiero w fatalnym stanie i dochodzi o" bramy" przy fortach - w lesie jest błoto - można by leśną drogę połączyć ze Zdrojową bo to nie jest duży odcinek ale i tak jakoś tego nie widzę... lekka jazda na około :)

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 11:35:52] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:42:37] • [IP: 92.42.119.***]

Wreszcie Ktoś dał sygnał o tym miejscu.To jest wstyd dla inżyniera miasta.Nie mam nic przeciw spowalniaczom.Potrzeba zrobić zdjęcie z boku, wtedy widać jaka kicha jest zrobiona.Gdy auto zjeżdża ze spowalniacza to uderza w nienaturalne wybrzuszenie jezdni.Ja jestem tuteszy to wiem ale jak ktoś obcy to uszkodzi miske olejową i wcale nie musi szybko jechać.Zresztą do 50 mogę, brak jak widać ograniczenia.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:38:46] • [IP: 80.55.205.***]

to nie wina garbów tylko wiejskiego tuningu

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:08:47] • [IP: 184.168.46.**]

Ja pick-up'em podwoziem nie szuram... ᅳ 𝗣.𝗦. W Świnoujściu nic się nie zmieni, jeżeli będziecie dalej ciągle głosować jak te cielaki na tych jednych i tych samych skorumpowanych tumanów, którzy Was dymają bez mydła na każdym kroku.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:00:07] • [IP: 178.238.252.***]

Jak sie dostosuje szybkosc do warunkow drogowych to nigdy nie szoruje sie podwoziem. Jezeli dobrze odczytalem wypowiedz rzecznika, to ul.Jachtowa bedzie polaczona z ul. Zdrojowa i Uzdrowiskowa?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:41] • [IP: 92.42.112.***]

Tak to jest jak się jeździ golfem 3 albo hondą 92' z wierconym wydechem i sianem w głowie...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:51:00] • [IP: 92.42.119.**]

Masakra komentujący przeczytajcie całość tekstu a nie patrzycie na zdjęcie co za imbecyle. Artykuł dotyczy ulicy tej kostki a nie spowalniacza.

zibi • Poniedziałek [11.09.2017, 09:45:48] • [IP: 178.238.250.**]

tam się nieda jechać szybciej niż dozwolone 40/godz

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:15:05] • [IP: 94.254.226.**]

Przez puszczenie całego ruchu w ulicę Krzywoustego na i z dzielnicy nadmorskiej, pękają budynki. Ta kostka nie jest przygotowana na takie obłożenie. Ale kogo to ?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:01:49] • [IP: 93.94.184.*]

Chyba facet porusza się bolidem formuły 1.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:56:21] • [IP: 62.69.241.**]

Zwolnijcie tam jest ograniczenie prędkości. Wtedy nic nie urwiecie. Ale popisy przed lalą są chyba ważniejsze.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:21:16] • [IP: 89.215.208.***]

Czy GARBY NA DRODZE NIE MUSZA MIEĆ ATESTU?? bo to juz sie robi plaga garby kyore rozwalaja auta zaptonekyowane przez jakiegos fajansa

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:10:05] • [IP: 192.168.100.***]

Czytelniku proponuję przekaż swoje auto na złom, przyjmują bezpłatnie. Wielokrotnie przejeżdżam tą ulicą i nie mam żadnego problemu.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 07:46:34] • [IP: 94.254.164.**]

Czytelniku, to miejsce jest nazywane spowalniaczem i jsk nazwa wskazuje trzeba jednak spowolnić tak pojazd aby nie dochodziło do uszkodzeń, ale jak się chce wejść w zakręt na pełnej szybkości to skutki są opłakane

Oglądasz 1-21 z 21
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■