POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.09.2017, 08:37:34] • Świnoujście

Sabo, gdzie jesteś?

Sabo, gdzie jesteś?

fot. Sławomir Ryfczyński

Opiekun Saby, suki dobrze znanej Czytelnikom portalu iswinoujscie, zwrócił się do redakcji z prośbą o pomoc. Jak się okazuje, Saba po raz kolejny uciekła z posesji. Miało to miejsce w czwartek około godziny 17:00.

Czytelnicy, pamiętający Sabę, z pewnością zauważą ją gdzieś biegającą. Prosimy o informacje. Tel. 504441880.


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [09.09.2017, 17:55:49] • [IP: 80.245.187.**]

Dzisiaj Saba wróciła do swoich opiekunów cała i zdrowa 😁

Gość • Piątek [08.09.2017, 21:01:25] • [IP: 80.245.179.**]

Wiem że poprzednie artykuły dla osób niewprowadzonych w szczegóły mogły wydawać się przeciwstawne. Sytuacja obecnie jest taka że suczka została przezze mnie adoptowana i niecelowo wypuszczona przez bramkę, nie możemy jej odnaleźć mimo 2 dniowych poszukiwań prosimy o pomoc w jej odnalezieniu. Tel. 504441880.

Gość • Piątek [08.09.2017, 19:05:17] • [IP: 188.146.36.**]

Około 16.00 siedział przy Lidlu na 11 Listopada.

Gość • Piątek [08.09.2017, 14:45:07] • [IP: 212.130.87.**]

Na takiego frustrata jedna babka jest za malo.

Gość • Piątek [08.09.2017, 13:10:22] • [IP: 92.42.117.***]

Gościu od" srającego chwastu" znajdź sobie babkę bo strasznie sfrustrowany jesteś :)

Gość • Piątek [08.09.2017, 11:42:50] • [IP: 93.94.187.***]

Gościu z 9.55 sam jesteś srajacym chwastem.

Gość • Piątek [08.09.2017, 11:28:49] • [IP: 37.187.147.***]

Może skoro opiekun kundla sobie nie radzi to powinien zacząć opiekować się czymś innym np. rybkami w akwarium. Póki co, posiadanie psa nie jest (na szczęście) obowiązkowe

Saba • Piątek [08.09.2017, 11:26:19] • [IP: 178.238.246.**]

Robie kupę pod pomnikiem na placu słowiańskim

Gość • Piątek [08.09.2017, 11:13:12] • [IP: 37.47.167.***]

A dlaczego Pan Właściciel nie jest łaskaw pilnować swojego psa tylko po raz kolejny stawia a nogi całe miasto? Zaginięcie psa może się zdarzyć każdemu, ale jeżeli zdarza się to notorycznie to jest to ewidentne zaniedbanie ze strony właściciela. Zabezpiecz posesję, aby uniemożliwić psu ucieczkę, albo go po prostu pilnuj.

Gość • Piątek [08.09.2017, 10:53:09] • [IP: 93.94.191.**]

W niedzielę po południu widziałem tego pieska na chrobrego pierwsza brama po lewej stronie za kurczakiem pani trzymała go na smyczy, napewno był to ten piesek.

Gość • Piątek [08.09.2017, 10:20:16] • [IP: 109.243.185.***]

hahah co za glupi pies wroci jak zglodnieje

Gość • Piątek [08.09.2017, 09:55:00] • [IP: 80.55.205.***]

Jestem przekonany, że kundle szybko przestałyby 'uciekać' z posesji gdyby straż miejska i/lub policja zaczęły łoić mandaty włascicielom tego srającego chwastu

Gość • Piątek [08.09.2017, 09:34:15] • [IP: 37.47.143.***]

widocznie nie czula sie dobrze, skoro uciekla

Gość • Piątek [08.09.2017, 09:29:06] • [IP: 79.191.254.***]

zaswędziało to i poszła w długą

Gość • Piątek [08.09.2017, 08:58:38] • [IP: 93.94.186.***]

Czy serio aż tak ciężko jest zabezpieczyć posesję aby pies nie miał jak uciec? Trochę odpowiedzialności ludzie!

Gość • Piątek [08.09.2017, 08:56:49] • [IP: 178.238.245.**]

w jakiej dzielnicy uciekła?

Gość • Piątek [08.09.2017, 08:46:48] • [IP: 37.47.173.***]

Biedny psiak, musi mieć bardzo złe skoro aż tak często ucieka. .

Gość • Piątek [08.09.2017, 08:46:16] • [IP: 94.254.226.***]

"Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą!"

Oglądasz 1-18 z 18
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■