POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.09.2017, 13:17:10] • Świnoujście

Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0

Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0

fot. Agnieszka Puszcz

Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego.

Miasto zapłaciło za nią 48 tysięcy złotych.

To dziennikarze portalu iswinoujscie.pl jako pierwsi zapytali o tę kwestię, rzecznika prezydenta miasta, Roberta Karelusa.

- Urząd miasta nabył w tym roku, w drodze zamówień publicznych, za kwotę 48 tysięcy zł. samochód - skodę Fabię 1,0 - która zastąpiła wysłużoną 14 letnią skodę - wyjaśnia rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Niedziela [10.09.2017, 20:53:18] • [IP: 80.245.190.***]

do kogo te pretensje macie sami ich wybieracie nieech sobie kupia lektyki PPPPAAAAAJJJJAAAACCCCCCCEEEE

Gość • Niedziela [10.09.2017, 13:34:27] • [IP: 78.10.206.**]

A dlaczego nie kupili ekologicznego samochodu na smołę chłodzonego papą z dachu?

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:37:18] • [IP: 178.238.249.**]

Dziwne, że nie kupiono auta o napędzie w pełni elektrycznym. Przecież władze miasta same zachęcają do posiadania właśnie takich samochodów obiecując nabywcą szereg ulg, m.in. bezpłatne parkowanie. Obłuda, czy inny cel ? Proszę o wyjaśnienie.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:23:00] • [IP: 78.10.206.***]

Miasto zakompleksionych pieniaczy... Wszystko zle. Naet skoda 1.0 zla.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:21:58] • [IP: 80.245.189.***]

A Z BUTA NIEROBY NIE ŁASKA LUB ROWEREM

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:11:04] • [IP: 92.42.119.***]

Takie piękne i bogate miasto a taki tani samochód. Takim modelem to już teraz socjal jeździ.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 07:11:34] • [IP: 37.248.33.**]

A kogo to obchodzi, bo mnie nie. Tyle.

Gość • Sobota [09.09.2017, 23:18:57] • [IP: 37.248.164.***]

Sobota [09.09.2017, 22:12:00] • [IP: 80.245.178.***] nieładnie tak pisać o swoim starym i matce...

Gość • Sobota [09.09.2017, 22:12:00] • [IP: 80.245.178.***]

ale fachowcy. ..Pewnie można kupić używane polo do wyłapywania psów i wyłapać tego kundla z IP. .164...

Gość • Sobota [09.09.2017, 21:44:29] • [IP: 89.215.208.***]

Złodzieje KTYZYS JEST !! KUPCIE sobie pandy !!

Gość • Sobota [09.09.2017, 20:55:59] • [IP: 92.42.112.**]

Co za debil ten ostatni mohikanin

Gość • Sobota [09.09.2017, 20:19:55] • [IP: 37.248.164.***]

 Sobota [09.09.2017, 15:06:17] • [IP: 94.254.233.**] a tobie żal d... ściska? Schronisko niech zacznie wyłapywać wolno biegające psy których pełno na mieście a nie znowu łapy po więcej... więcej...

Mieszkaniec • Sobota [09.09.2017, 19:32:48] • [IP: 188.146.40.***]

I wystarczy. Po autostradać gnać chyba nią nie będą. Zwłaszcza że prezydent miasta oraz radni owszem są funkcjonariuszami publicznymi ale nie chroni ich immunitet,

Gość • Sobota [09.09.2017, 19:10:31] • [IP: 72.252.195.**]

Kupili tanie beznadziejne auto ale i tak nikomu nie pasuje. Mogli kupić nowe A8 wtedy komentarze by poszły w inną stronę. Dziwne te nasze społeczeństwo. Nie dogodzisz nikomu. Jak dla mnie ważne, że jeździ i przy 1.0 dużo nie pali. Na takie Świnoujście w zupełności wystarczy. Brawo za gospodarność!!

Gość • Sobota [09.09.2017, 19:08:41] • [IP: 91.226.239.**]

Nie mam pewnosci ale od 2017r w skodzie Fabii jest montowany motor 1.0 TSI o mocy 95 lub 110KM a przyzpieszenie do setki wynosi 10, 6s dla 95KM lub 9, 5s dla wersji 110KM. Dla tak malego samochodu to duza moc. Teraz sie nie patrzy na pojemnosc silnika. To jest tak zwany" downsizig" silnikow i stosuja to wszystkie koncerny. Uwazam ze wybor Fabii to bardzo dobry wybor. Dla" pani Jadzi" z biura urzedu to wrecz szatan. Uwazajcie;)

Gość • Sobota [09.09.2017, 18:09:47] • [IP: 92.42.114.***]

To nowy tyle kosztuje?? Za taką cenę to używany. To Urzędu nie stać na nowy z salonu??

Gość • Sobota [09.09.2017, 17:45:57] • [IP: 89.64.0.***]

Tani kupią, źle. Drogi kupią, gorzej. Nie kupoa wcale, tez nie pasuje :) a Kolega poniżej może wyjaśnić na co magistratowi hybryda, skoro pokaz przeznaczony jest w większości do krótkich kursów po mieście i okolicach? Wie kolega ile taka hybryda pali w mieście? Zapewniam, ze nijak gospodarnością by to nie bylo

Gość • Sobota [09.09.2017, 16:12:32] • [IP: 88.156.232.***]

1.0 taki mały silnik to do kosiarki się nadaje.

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:39:09] • [IP: 92.42.112.***]

Czy zakup takiego śmiecia to nie jest przypadkiem niegospodarność? Czemu nie kupili normalnego auta z normalnym silnikiem albo auta w pełni ELEKTRYCZNEGO!! Jak przystało na uzdrowisko.

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:15:35] • [IP: 62.69.253.**]

Waszne że auto jest tak?! Smutno...bardzo smutno

Ostatni Mohikanin • Sobota [09.09.2017, 15:06:17] • [IP: 94.254.233.**]

A schronisko dla zwierząt zarżnęło już 3 samochód na interwencjach a urząd złotówki żałuje, żeby chociaż dołożyć do jakiegoś trupa do wożenia psów :D straż wiejska dostała Daćkę, Prezio Skodziankę (666!!), urzędniki Państwowę Fabianke, do tego fordolot stoi pod urzędem a zwierzaków ni ma czym wozić! Dajcie schronisku chociaż na taczkę :D jaja takie, że media piszą o specjalnym samochodzie co konia wiózł ostatnio a to chłopaki schroniskowcy kredensem a'ka volvo konia wie0źli. Pozdro co znają legende czarnego volvzona w Świnoujściu co koty kradnie XD

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:04:07] • [IP: 46.171.15.**]

a na co komu ta wiedza?

Gość • Sobota [09.09.2017, 13:54:34] • [IP: 5.60.25.***]

Tow. Żurum-Burun tylko Wołgą i to czarną przywykł pomykać.

Gość • Sobota [09.09.2017, 13:29:38] • [IP: 89.76.26.***]

Ciekawe, po co to kupili?? Silnik pod maską przełożony z wycieraczek i ani tym jechać, ani pchać. Wsiądzie do samochodu cztery osoby, to z miejsca nie ruszy. Piękny przykład gospodarności. Lepiej było kupić hybrydę. Co prawda droższa, ale byłby z niej pożytek. Tak w ogóle, to produkują takie buble, bo policji nie starcza sił, żeby ganiać co lepsze pojazdy, a ciemny lud się nabiera na oszczędności.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■