POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.09.2017, 13:17:10] • Świnoujście

Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0

Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0

fot. Agnieszka Puszcz

Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego.

Miasto zapłaciło za nią 48 tysięcy złotych.

To dziennikarze portalu iswinoujscie.pl jako pierwsi zapytali o tę kwestię, rzecznika prezydenta miasta, Roberta Karelusa.

- Urząd miasta nabył w tym roku, w drodze zamówień publicznych, za kwotę 48 tysięcy zł. samochód - skodę Fabię 1,0 - która zastąpiła wysłużoną 14 letnią skodę - wyjaśnia rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Niedziela [10.09.2017, 20:53:18] • [IP: 80.245.190.***]

do kogo te pretensje macie sami ich wybieracie nieech sobie kupia lektyki PPPPAAAAAJJJJAAAACCCCCCCEEEE

Gość • Niedziela [10.09.2017, 13:34:27] • [IP: 78.10.206.**]

A dlaczego nie kupili ekologicznego samochodu na smołę chłodzonego papą z dachu?

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:37:18] • [IP: 178.238.249.**]

Dziwne, że nie kupiono auta o napędzie w pełni elektrycznym. Przecież władze miasta same zachęcają do posiadania właśnie takich samochodów obiecując nabywcą szereg ulg, m.in. bezpłatne parkowanie. Obłuda, czy inny cel ? Proszę o wyjaśnienie.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:23:00] • [IP: 78.10.206.***]

Miasto zakompleksionych pieniaczy... Wszystko zle. Naet skoda 1.0 zla.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:21:58] • [IP: 80.245.189.***]

A Z BUTA NIEROBY NIE ŁASKA LUB ROWEREM

Gość • Niedziela [10.09.2017, 09:11:04] • [IP: 92.42.119.***]

Takie piękne i bogate miasto a taki tani samochód. Takim modelem to już teraz socjal jeździ.

Gość • Niedziela [10.09.2017, 07:11:34] • [IP: 37.248.33.**]

A kogo to obchodzi, bo mnie nie. Tyle.

Gość • Sobota [09.09.2017, 23:18:57] • [IP: 37.248.164.***]

Sobota [09.09.2017, 22:12:00] • [IP: 80.245.178.***] nieładnie tak pisać o swoim starym i matce...

Gość • Sobota [09.09.2017, 22:12:00] • [IP: 80.245.178.***]

ale fachowcy. ..Pewnie można kupić używane polo do wyłapywania psów i wyłapać tego kundla z IP. .164...

Gość • Sobota [09.09.2017, 21:44:29] • [IP: 89.215.208.***]

Złodzieje KTYZYS JEST !! KUPCIE sobie pandy !!

Gość • Sobota [09.09.2017, 20:55:59] • [IP: 92.42.112.**]

Co za debil ten ostatni mohikanin

Gość • Sobota [09.09.2017, 20:19:55] • [IP: 37.248.164.***]

 Sobota [09.09.2017, 15:06:17] • [IP: 94.254.233.**] a tobie żal d... ściska? Schronisko niech zacznie wyłapywać wolno biegające psy których pełno na mieście a nie znowu łapy po więcej... więcej...

Mieszkaniec • Sobota [09.09.2017, 19:32:48] • [IP: 188.146.40.***]

I wystarczy. Po autostradać gnać chyba nią nie będą. Zwłaszcza że prezydent miasta oraz radni owszem są funkcjonariuszami publicznymi ale nie chroni ich immunitet,

Gość • Sobota [09.09.2017, 19:10:31] • [IP: 72.252.195.**]

Kupili tanie beznadziejne auto ale i tak nikomu nie pasuje. Mogli kupić nowe A8 wtedy komentarze by poszły w inną stronę. Dziwne te nasze społeczeństwo. Nie dogodzisz nikomu. Jak dla mnie ważne, że jeździ i przy 1.0 dużo nie pali. Na takie Świnoujście w zupełności wystarczy. Brawo za gospodarność!!

Gość • Sobota [09.09.2017, 19:08:41] • [IP: 91.226.239.**]

Nie mam pewnosci ale od 2017r w skodzie Fabii jest montowany motor 1.0 TSI o mocy 95 lub 110KM a przyzpieszenie do setki wynosi 10, 6s dla 95KM lub 9, 5s dla wersji 110KM. Dla tak malego samochodu to duza moc. Teraz sie nie patrzy na pojemnosc silnika. To jest tak zwany" downsizig" silnikow i stosuja to wszystkie koncerny. Uwazam ze wybor Fabii to bardzo dobry wybor. Dla" pani Jadzi" z biura urzedu to wrecz szatan. Uwazajcie;)

Gość • Sobota [09.09.2017, 18:09:47] • [IP: 92.42.114.***]

To nowy tyle kosztuje?? Za taką cenę to używany. To Urzędu nie stać na nowy z salonu??

Gość • Sobota [09.09.2017, 17:45:57] • [IP: 89.64.0.***]

Tani kupią, źle. Drogi kupią, gorzej. Nie kupoa wcale, tez nie pasuje :) a Kolega poniżej może wyjaśnić na co magistratowi hybryda, skoro pokaz przeznaczony jest w większości do krótkich kursów po mieście i okolicach? Wie kolega ile taka hybryda pali w mieście? Zapewniam, ze nijak gospodarnością by to nie bylo

Gość • Sobota [09.09.2017, 16:12:32] • [IP: 88.156.232.***]

1.0 taki mały silnik to do kosiarki się nadaje.

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:39:09] • [IP: 92.42.112.***]

Czy zakup takiego śmiecia to nie jest przypadkiem niegospodarność? Czemu nie kupili normalnego auta z normalnym silnikiem albo auta w pełni ELEKTRYCZNEGO!! Jak przystało na uzdrowisko.

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:15:35] • [IP: 62.69.253.**]

Waszne że auto jest tak?! Smutno...bardzo smutno

Ostatni Mohikanin • Sobota [09.09.2017, 15:06:17] • [IP: 94.254.233.**]

A schronisko dla zwierząt zarżnęło już 3 samochód na interwencjach a urząd złotówki żałuje, żeby chociaż dołożyć do jakiegoś trupa do wożenia psów :D straż wiejska dostała Daćkę, Prezio Skodziankę (666!!), urzędniki Państwowę Fabianke, do tego fordolot stoi pod urzędem a zwierzaków ni ma czym wozić! Dajcie schronisku chociaż na taczkę :D jaja takie, że media piszą o specjalnym samochodzie co konia wiózł ostatnio a to chłopaki schroniskowcy kredensem a'ka volvo konia wie0źli. Pozdro co znają legende czarnego volvzona w Świnoujściu co koty kradnie XD

Gość • Sobota [09.09.2017, 15:04:07] • [IP: 46.171.15.**]

a na co komu ta wiedza?

Gość • Sobota [09.09.2017, 13:54:34] • [IP: 5.60.25.***]

Tow. Żurum-Burun tylko Wołgą i to czarną przywykł pomykać.

Gość • Sobota [09.09.2017, 13:29:38] • [IP: 89.76.26.***]

Ciekawe, po co to kupili?? Silnik pod maską przełożony z wycieraczek i ani tym jechać, ani pchać. Wsiądzie do samochodu cztery osoby, to z miejsca nie ruszy. Piękny przykład gospodarności. Lepiej było kupić hybrydę. Co prawda droższa, ale byłby z niej pożytek. Tak w ogóle, to produkują takie buble, bo policji nie starcza sił, żeby ganiać co lepsze pojazdy, a ciemny lud się nabiera na oszczędności.

Oglądasz 1-24 z 24
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■