POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 21:29:06] • Świnoujście

Pogoń za zającem zakończona mandatem. Co wydarzyło się na Basenie Północnym?

Pogoń za zającem zakończona mandatem. Co wydarzyło się na Basenie Północnym?

fot. iswinoujscie.pl

Biedny mały zajączek musiał być bardzo zestresowany, gdy gonił go całkiem spory pies. Właścicielka psiaka próbowała powstrzymać szaleńczą gonitwę psa, ale ten był w amoku i nie odpuszczał małemu zajączkowi. Wtedy na pomoc zwierzęciu ruszył mieszkaniec, który o zdarzeniu postanowił poinformować policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, ukarali właścicielkę psa mandatem. Wszystko przez to, że nie potrafiła zapanować nad psem.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór na Basenie Północny. Mieszkaniec zauważył, jak mały biedny zajączek ucieka przed dużym psem. Zając uciekał raz w stronę szlabanów następnie w stronę SAR-u. Właścicielka nawoływała psa za pomocą gwizdka, niestety ten nie reagował.

Pogoń za zającem zakończona mandatem. Co wydarzyło się na Basenie Północnym?

fot. iswinoujscie.pl

55 - letnia obywatelka Niemiec została ukarana mandatem karnym.

- W piątek, 1 września przed godziną 20.00 interweniowaliśmy na terenie Basenu Północnego w związku ze zgłoszeniem dotyczącym właścicielki psa, która pozwala mu biegać bez smyczy i nie reaguje, gdy ten goni inne zwierzęta. Na miejscu zgłoszenia zastaliśmy 55-letnią obywatelkę Niemiec, którą w związku z popełnionym wykroczeniem w zakresie nie zachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia ukaraliśmy mandatem karnym - informuje asp. sztab. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Pogoń za zającem zakończona mandatem. Co wydarzyło się na Basenie Północnym?

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:32:41] • [IP: 176.221.114.**]

Święte słowa IP. 191***** - a na ulicach I W PARKACH mamy chamów przedłużających sobie ego psami, jeśli samochód nie wystarczy. Jest pewna część ludzi normalnych posiadających psy, ale niestety to posiadanie przyciąga też tych zakompleksionych, egoistów, którzy np.pokłócili sie z osobnikami swojego gatunku, więc szukają łatwego potwierdzenia swojej wartości poprzez" opiekę" nad czymś słabszym, ale ostatecznie ofiarą

Gość • Środa [13.09.2017, 23:29:27] • [IP: 93.94.186.***]

Jeżdzę ze swoim pupilem wszędzie. Piesek musi mieć książeczkę tz. zdrowia i wyjazd do innego kraju to przepis mówi że pies musi być odrobaczony przed wyjazdem i po przyjeżdzie do Kraju. Nie mówię już o aktualnych szczepieniach, które też musi posiadać piesek, oraz psi paszport. A ile tych Niemieckich psów ma paszporty? i aktualne książeczki zdrowia ? Kto to kontroluje ? i sprawdza ? Widzę jak przychodzą Niemcy z psami na zakupy-psy sikają sr*ją na ulicach gdzie popadnie. Niemiec udaje że nie widzi i nic nie rozumie. Świnoujście to sralnia dla Niemieckich psów. Czepiacie się naszych psów, a zobaczcie co wyprawiają niemieckie psy u Nas. Podjeżdza pod Park auto na niemieckich tablicach , wyskakują z niego 3 - psy i w Park bez kagańców i smyczy. Może to Polako-Niemcy nie wiem, ale takie sytuacje widziałem.Jak zaczną sprawdzać dokumenty psów, to się skończą problemy z niemieckimi psami !!

maxx • Środa [13.09.2017, 19:01:32] • [IP: 178.238.249.**]

Jakiego prawa czy regulaminu ? Proszę o wyemitowanie mojego posta, wtedy forumowicze mnie osądzą. Chyba ze jesteście po stronie starych Niemek.

maxx • Wtorek [12.09.2017, 18:16:14] • [IP: 178.238.249.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [12.09.2017, 16:18:29] • [IP: 5.172.236.***]

A Paszporty i karty szczepień sprawdzili psiakom sprawdzili ??

mała mi. • Wtorek [12.09.2017, 15:37:42] • [IP: 37.47.143.***]

Ludzie, nie dajmy się zwariować, co niektórzy nie muszą oczerniać innych za sam fakt posiadania psa, czy spłodzenie dziecka. Co oczywiście nie wyklucza faktu że nieliczni potrafią normalnie podejść do posiadania obu... Wszystko jest dla ludzi, pamiętajcie, tylko nie każdy potrafi normalnie z innymi żyć. Ja mam psa, chodzę z nim na smyczy i nie pozwalam podchodzić do obcych, wąchać im nogawki nawet. bo ludzie mogą sobie tego nie życzyć. Tak samo jak już tak mówimy również o matkach z dziećmi. Karmienie jest naturalne, więc karmcie, gdziekolwiek, w domu, w miejscu publicznym - tylko nie wystawiajcie tych piersi aż tak wszem i wobec, jak to niektóre matki potrafią. Szacunek dla innych pozwala żyć wszystkim tak, jak chcą, a niektórzy z Was potrafią opowiedzieć się tylko w prawo, lub w lewo. głupota.

kundlomiot • Wtorek [12.09.2017, 14:55:18] • [IP: 62.69.203.**]

zmora swinoujscia

Gość • Wtorek [12.09.2017, 14:08:32] • [IP: 78.133.244.**]

pies bez kagańca ??

Gość • Wtorek [12.09.2017, 13:46:42] • [IP: 92.40.130.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [12.09.2017, 13:05:53] • [IP: 109.243.191.***]

Zawsze ile razy w świadomości Europejczyka pojawi sie cos takiego jak święta krowa z Indii, staje się to obiektem żartów. A jak jest u nas? Pojawili sie juz fryzjerzy psi, sa już hotele dla psów, a na ulicach mamy chamów przedłużających sobie ego psami, jeśli samochód nie wystarczy. Jest pewna część ludzi normalnych posiadających psy, ale niestety to posiadanie przyciąga też tych zakompleksionych, egoistów, którzy np.pokłócili sie z osobnikami swojego gatunku, więc szukają łatwego potwierdzenia swojej wartości poprzez" opiekę" nad czymś słabszym, ale ostatecznie ofiarą i tak staje się człowiek. Bardzo często miłośc do zwierząt idzie równolegle z nienawiścią czy niechęcią do ludzi. Obserwowałem strony FB ludzi lewicy, bardzo często obok promocji czarnych marszów jest" brońmy zwierząt". Europa skarlała, ma swoje psie święte krowy i za nic ma prawdziwe wartości.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 12:03:14] • [IP: 37.47.168.***]

jest taka dziewczyna, która chodzi z husky po lesie na długiej lince (10?15? metrów) pies się wybiega a zwierzęta bezpieczne. A pies widać, że usłuchany- mimo tego nie puszcza go luzem. Niektórzy powinni po prostu myśleć za psa i mocniej uzyc wyobrazni

Gość • Wtorek [12.09.2017, 11:36:07] • [IP: 184.168.46.**]

00:18:34 - A kogo obchodzą Twoje bachory? Na wybieg idź z tym *.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 11:07:57] • [IP: 81.110.59.**]

Rhodesian to rasa myśliwska, prawie niemożliwym jest odwołać psa gdy goni dzikie zwierzę. Pies pogonił zająca nie gówniaka, czego więc szczekacie MADKI. Ja też sobie nie życzę by małe kaszojady podchodziły do mnie zasmarkane, obślinione z brudnymi łapskami po prostu brzydzę się.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 09:50:04] • [IP: 80.55.205.***]

Szkoda, że na dzika nie trafił. Byłoby o jedno sr* mniej

Gość • Wtorek [12.09.2017, 09:15:01] • [IP: 94.254.237.**]

Miejskie tereny zielone nie są areną myśliwską! Zajączek w konfrontacji z tym psem nie miał szans przeżycia. Niestety, zdaniem wielu komentujących, to nieistotne, bo cóż z tego, że zajączek, to też istota boża i żyć by chciała. Szacunek dla pana, który za słuszną, uznał właściwą interwencję!

NO COMENT • Wtorek [12.09.2017, 09:12:25] • [IP: 77.88.191.***]

Kilka dni temu do mojego sklepu weszła Niemka z psem, pies podniósł łapę i wysika l się na ścianę, Niemka stwierdziła że to tylko pies i szybko wyszła ze sklepu. ...

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:35:39] • [IP: 88.156.234.**]

Byłoby dobrze gdyby policjanci tak żwawo jak w sprawie zajączka podążali na wezwanie ludzi w sprawie psów na plaży gdzie psiska puszczane ze smyczy terroryzują wczasowiczów!. Ja nie mam nic przeciwko Niemcom ale przecież gołym okiem można zauważyć, że tutaj u nas w Świnoujściu dopuszczają się wykroczeń na które w swoim kraju nigdy by sobie pozwolili - nie chodzi tylko o sprawę psów ale o zachowanie na drogach, parkowanie, przestrzeganie przepisów drogowych i innych. Po prostu widać, a własciwie nie widać Policji i straży miejskiej na ulicach i promenadzie naszego miasta, zwłaszcza mieszkań

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:28:38] • [IP: 79.191.255.**]

Kolejny kapuś co za miasto jeszcze troche to będą dzwonić po policje bo zabiłem komara

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:25:21] • [IP: 62.69.241.**]

Przynajmniej piesek i zając sobie pobiegali. Nikomu nic się nie stało. Gorzej jak nasi chodzą z pitbulami bez kagańca po mieście i sklepach siejąc strach.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 07:45:47] • [IP: 5.60.25.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [12.09.2017, 07:44:51] • [IP: 94.254.225.***]

Ciekawe dlaczego niemieccy właściciele psów przyjeżdżają do Polski ze swoimi psami i puszczają je wolno, czy tylko dlatego że są niskie mandaty względem tych w Niemczech czy to taka tradycja jak w czasie wojny że mogą w okupowanym kraju wszystko! Już wielokrotnie spotkałem się z sytuacją że wieczorami mnóstwo Niemców wypuszcza swoje psy wolno na plaży i w okolicach, czy oni nie msja u siebie terenów do wybiegu? Czy ew kary za to u nich są bardzo dotkliwe

Gość • Wtorek [12.09.2017, 07:38:28] • [IP: 193.69.22.**]

A zając dostał mandat za drażnienie psa?

Gość • Wtorek [12.09.2017, 07:28:54] • [IP: 37.47.163.***]

Co za głupota a jak bachora ciągnie kota za ogon kto zaplaci