POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.09.2017, 21:17:59] • Świnoujście

Psychopata w biały dzień grasował na ulicach Świnoujścia - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowie

Psychopata w biały dzień grasował na ulicach Świnoujścia - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Już dawno świnoujścianie nie byli świadkami takiego horroru, jaki rozgrywał się dziś na ulicach. Nieznany, wyjątkowo agresywny i bezwzględny napastnik atakował przypadkowe osoby. Jedna z pobitych ofiar została zabrana przez pogotowie ratunkowe. Na szczęście psychopatyczny osobnik nie zdążył doprowadzić do poważnej tragedii, gdyż w porę zatrzymała go policja. Okazało się, że to...

Niedzielny poranek nie zapowiadał wydarzeń, które miały się rozegrać na ulicach naszego miasta. Wypadki kilku następnych godzin sprawiły, że na mieszkańców padł blady strach, a w naszej redakcji rozdzwoniły się telefony. Dzwoniący mówili o psychopacie, szaleńcu, agresywnym osobniku. Według relacji świadków, miał rzucać się na przechodniów i bić ich bez cienia ludzkich uczuć...

Tuż przed godziną 10:00, na ulicy Grunwaldzkiej, idąca kobieta spieszyła się do pracy. W najgorszych koszmarach nie śniła, że może ją spotkać nagły atak pełen zwierzęcej, niczym nie wywołanej agresji. A jednak - rzuciła się na nią pełna furii osoba, która była na tyle wściekła i silna, biła i kopała na oślep. Zaatakowana kobieta wymagała opieki lekarskiej i została zabrana przez ambulans. Niedługo po tym, w innej części miasta miała miejsce szarpanina - tym razem agresor zaatakował znów następne kobiety, scenariusz powtórzył się niemal dosłownie. Te dwa zgłoszenia postawiły na nogi policję, która dość szybko, na podstawie rysopisu podanego przez świadków, zatrzymała psychopatycznego napastnika. Okazała się nim pijana, 34-letnia mieszkanka naszego miasta. Policjanci zastukali wprost do drzwi jej mieszkania.

Ulice znów są bezpieczne...
- Dziś zostaliśmy powiadomieni przez mieszkankę Świnoujścia, że podczas przechodzenia ulicą Grunwaldzką została nagle uderzona i kopnięta przez nieznaną kobietę. Kolejne podobne zgłoszenie odnotowaliśmy również w innej części miasta. Na podstawie ustalonego rysopisu wytypowaliśmy sprawczynię, po czym zatrzymaliśmy ją w miejscu zamieszkania. Zatrzymana 34-letnia świnoujścianka była nietrzeźwa. Jutro kobieta zostanie rozliczona w związku ze złamaniem prawa - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

Do tego tematu jeszcze powrócimy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:23:06] • [IP: 88.156.234.***]

Ale sensacja hehe.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 22:01:37] • [IP: 31.0.82.***]

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 18:22:43] • [IP: 62.69.203.***] Dla czego z Warszowa cepie?Cała patologia idzie z lewobrzeża.I wara od nas palancie. Zapomniałeś/aś dopisać -" Pozdrawiam z Modrzejewskiej" hahahahah

AGENDA 21 • Poniedziałek [11.09.2017, 18:34:40] • [IP: 80.245.178.***]

BĄDŹMY SZCZERZY, DEBILI TO W NASZYM KIBUCU NIE BRAKUJE. CHODZI TO USMARKANE I ZAWSZONE I NIE WIADOMO KIEDY CZEMUŚ TAKIEMU PALMA ODBIJE. CZYŻBY EURO KOMUNIŚCI JADŁO I NAPITKI PSUŁY W POLSCE, ŻE TAK SIĘ GŁUpoTA SZERZY?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 18:22:43] • [IP: 62.69.203.***]

Dla czego z Warszowa cepie?Cała patologia idzie z lewobrzeża.I wara od nas palancie.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:51:37] • [IP: 93.94.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:49:31] • [IP: 93.94.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:00:19] • [IP: 93.94.190.***]

Gościu a jednak masz pecha to jednak furiatka z twojej strony czyli lewobrzeża nie z Warszowa człowieku ty nie wiesz ile ludzi jest chorych wokół ciebie więc nie klasyfikuj.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:41:04] • [IP: 94.254.228.***]

Adriana

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:37:07] • [IP: 178.238.251.***]

czy to Ewelina?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:22:43] • [IP: 178.238.252.**]

To podstawowy elektorat czwartej Rzeczypospolitej, , damy radę, , nie zejdziemy z obranej drogi, opartej na fałszu, obłudzie i zakłamaniu.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 15:55:28] • [IP: 37.47.152.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Różowa Pantera • Poniedziałek [11.09.2017, 15:04:46] • [IP: 94.254.135.***]

Naoglądali się tv PiS i szaleją!! Mój sąsiad stary komuch, aktualnie PiSior ma to samo !!

Milusiński. • Poniedziałek [11.09.2017, 12:58:03] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi do kościoła. Powoli staje się jak zwierzątko.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:44:35] • [IP: 94.254.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:44:03] • [IP: 94.254.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:04:12] • [IP: 184.168.46.**]

10:35:49 - A gdzie Ty byłeś cioto" menszczyzno"? -Pewnie zesrany siedziałeś schowany za zasłoną, albo skitrany w panice u swojej starej pod spódnicą...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 11:42:42] • [IP: 79.188.190.*]

czy to ta z Warszowa ?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:35:49] • [IP: 37.47.142.**]

i o 10 rano nie przechodził ulicą żaden facet bhahaha-same cioty

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:00:19] • [IP: 92.42.114.***]

W takim kraju pełnej nienawiści nic dziwnego że ludziom odbija te podziały prowadzą do skrajności. Politycy i Kościół to do was należy łagodzenie i pojednanie Narodu !!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:55:46] • [IP: 184.168.46.**]

"Na ulicach miasta powrócił spokój. Z domu można wyjść bezpiecznie, i do domu można bezpiecznie powrócić."

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:17:26] • [IP: 93.94.190.***]

Znacie zjawisko prucia sie swetra? Podobnie jest z innymi kwestiami, wziętymi z życia, moralnymi. Tu ktos poniżej dotknął akcji" Nie składamy parasolek", czy jak to sie nazywa. Jeśli zło właściwe dla części świata męskiego, zaczyna dotykać kobiety, to wtedy" sweter zaczyna sie pruć", zaczyna być groźnie. Żyjemy w dziwnym świecie, gdy kobiety żądają prawa do mordowania własnych dzieci albo piją, stają się agresywne. Nie pisałbym tak na podstawie jednego zdarzenia. Znam dane - coraz więcej kobiet pije. Niestety też część" nie składa parasolek", domagając sie potwornego prawa. Rycerze, faceci, spójrzcie, wasza twierdza, twierdza waszych rodzin, codziennego życia, zdobywana jest od najsłabszej strony, od strony kobiet.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:14:24] • [IP: 178.238.253.**]

Komentarze to poziom taki jak ta psychopatka, ludzie czy wy nie rozumieć treść, nie wstyd, słusznie ktoś napisał sfrustrowani ubywatele, co nienawidzą wszystkiego co w Polsce jest do naprawy, chora kobieta i policja zrobiła co do niej należało, teraz kolej na lekarzy!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:50:30] • [IP: 95.129.226.**]

Gdzie jest opieka każdy łącznie z policją zna ten przypadek i omija z daleka CZY TRZEBA KOMUŚ KRZYWDĘ ZROBIĆ ŻEBY SIĘ TYM ZAJĄĆ? TA SYTUACJA TRWA OD LAT TO NIE 1 RAZ.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:49:47] • [IP: 37.248.167.***]

Baby teraz sa gorsze od facetow. Przedzial wiekowy do 35 lat to bezwzgledne su...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:13:50] • [IP: 31.0.45.**]

Wiecej nie lajkujcie 34 lajki wystarczą bo tyle lat ma street fighterka 34 l.jak widac nie trzeba siłki ani berkerserować aby dobrze napier...wystarczy wodzi łyknąć dobrze i zapier... Jak gaalowie z Asterixsa ;)

Oglądasz 1-25 z 50
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■