POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.09.2017, 21:17:59] • Świnoujście

Psychopata w biały dzień grasował na ulicach Świnoujścia - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowie

Psychopata w biały dzień grasował na ulicach Świnoujścia - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Już dawno świnoujścianie nie byli świadkami takiego horroru, jaki rozgrywał się dziś na ulicach. Nieznany, wyjątkowo agresywny i bezwzględny napastnik atakował przypadkowe osoby. Jedna z pobitych ofiar została zabrana przez pogotowie ratunkowe. Na szczęście psychopatyczny osobnik nie zdążył doprowadzić do poważnej tragedii, gdyż w porę zatrzymała go policja. Okazało się, że to...

Niedzielny poranek nie zapowiadał wydarzeń, które miały się rozegrać na ulicach naszego miasta. Wypadki kilku następnych godzin sprawiły, że na mieszkańców padł blady strach, a w naszej redakcji rozdzwoniły się telefony. Dzwoniący mówili o psychopacie, szaleńcu, agresywnym osobniku. Według relacji świadków, miał rzucać się na przechodniów i bić ich bez cienia ludzkich uczuć...

Tuż przed godziną 10:00, na ulicy Grunwaldzkiej, idąca kobieta spieszyła się do pracy. W najgorszych koszmarach nie śniła, że może ją spotkać nagły atak pełen zwierzęcej, niczym nie wywołanej agresji. A jednak - rzuciła się na nią pełna furii osoba, która była na tyle wściekła i silna, biła i kopała na oślep. Zaatakowana kobieta wymagała opieki lekarskiej i została zabrana przez ambulans. Niedługo po tym, w innej części miasta miała miejsce szarpanina - tym razem agresor zaatakował znów następne kobiety, scenariusz powtórzył się niemal dosłownie. Te dwa zgłoszenia postawiły na nogi policję, która dość szybko, na podstawie rysopisu podanego przez świadków, zatrzymała psychopatycznego napastnika. Okazała się nim pijana, 34-letnia mieszkanka naszego miasta. Policjanci zastukali wprost do drzwi jej mieszkania.

Ulice znów są bezpieczne...
- Dziś zostaliśmy powiadomieni przez mieszkankę Świnoujścia, że podczas przechodzenia ulicą Grunwaldzką została nagle uderzona i kopnięta przez nieznaną kobietę. Kolejne podobne zgłoszenie odnotowaliśmy również w innej części miasta. Na podstawie ustalonego rysopisu wytypowaliśmy sprawczynię, po czym zatrzymaliśmy ją w miejscu zamieszkania. Zatrzymana 34-letnia świnoujścianka była nietrzeźwa. Jutro kobieta zostanie rozliczona w związku ze złamaniem prawa - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

Do tego tematu jeszcze powrócimy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:23:06] • [IP: 88.156.234.***]

Ale sensacja hehe.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 22:01:37] • [IP: 31.0.82.***]

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 18:22:43] • [IP: 62.69.203.***] Dla czego z Warszowa cepie?Cała patologia idzie z lewobrzeża.I wara od nas palancie. Zapomniałeś/aś dopisać -" Pozdrawiam z Modrzejewskiej" hahahahah

AGENDA 21 • Poniedziałek [11.09.2017, 18:34:40] • [IP: 80.245.178.***]

BĄDŹMY SZCZERZY, DEBILI TO W NASZYM KIBUCU NIE BRAKUJE. CHODZI TO USMARKANE I ZAWSZONE I NIE WIADOMO KIEDY CZEMUŚ TAKIEMU PALMA ODBIJE. CZYŻBY EURO KOMUNIŚCI JADŁO I NAPITKI PSUŁY W POLSCE, ŻE TAK SIĘ GŁUpoTA SZERZY?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 18:22:43] • [IP: 62.69.203.***]

Dla czego z Warszowa cepie?Cała patologia idzie z lewobrzeża.I wara od nas palancie.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:51:37] • [IP: 93.94.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:49:31] • [IP: 93.94.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 17:00:19] • [IP: 93.94.190.***]

Gościu a jednak masz pecha to jednak furiatka z twojej strony czyli lewobrzeża nie z Warszowa człowieku ty nie wiesz ile ludzi jest chorych wokół ciebie więc nie klasyfikuj.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:41:04] • [IP: 94.254.228.***]

Adriana

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:37:07] • [IP: 178.238.251.***]

czy to Ewelina?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 16:22:43] • [IP: 178.238.252.**]

To podstawowy elektorat czwartej Rzeczypospolitej, , damy radę, , nie zejdziemy z obranej drogi, opartej na fałszu, obłudzie i zakłamaniu.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 15:55:28] • [IP: 37.47.152.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Różowa Pantera • Poniedziałek [11.09.2017, 15:04:46] • [IP: 94.254.135.***]

Naoglądali się tv PiS i szaleją!! Mój sąsiad stary komuch, aktualnie PiSior ma to samo !!

Milusiński. • Poniedziałek [11.09.2017, 12:58:03] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi do kościoła. Powoli staje się jak zwierzątko.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:44:35] • [IP: 94.254.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:44:03] • [IP: 94.254.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 12:04:12] • [IP: 184.168.46.**]

10:35:49 - A gdzie Ty byłeś cioto" menszczyzno"? -Pewnie zesrany siedziałeś schowany za zasłoną, albo skitrany w panice u swojej starej pod spódnicą...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 11:42:42] • [IP: 79.188.190.*]

czy to ta z Warszowa ?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:35:49] • [IP: 37.47.142.**]

i o 10 rano nie przechodził ulicą żaden facet bhahaha-same cioty

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 10:00:19] • [IP: 92.42.114.***]

W takim kraju pełnej nienawiści nic dziwnego że ludziom odbija te podziały prowadzą do skrajności. Politycy i Kościół to do was należy łagodzenie i pojednanie Narodu !!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:55:46] • [IP: 184.168.46.**]

"Na ulicach miasta powrócił spokój. Z domu można wyjść bezpiecznie, i do domu można bezpiecznie powrócić."

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:17:26] • [IP: 93.94.190.***]

Znacie zjawisko prucia sie swetra? Podobnie jest z innymi kwestiami, wziętymi z życia, moralnymi. Tu ktos poniżej dotknął akcji" Nie składamy parasolek", czy jak to sie nazywa. Jeśli zło właściwe dla części świata męskiego, zaczyna dotykać kobiety, to wtedy" sweter zaczyna sie pruć", zaczyna być groźnie. Żyjemy w dziwnym świecie, gdy kobiety żądają prawa do mordowania własnych dzieci albo piją, stają się agresywne. Nie pisałbym tak na podstawie jednego zdarzenia. Znam dane - coraz więcej kobiet pije. Niestety też część" nie składa parasolek", domagając sie potwornego prawa. Rycerze, faceci, spójrzcie, wasza twierdza, twierdza waszych rodzin, codziennego życia, zdobywana jest od najsłabszej strony, od strony kobiet.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 09:14:24] • [IP: 178.238.253.**]

Komentarze to poziom taki jak ta psychopatka, ludzie czy wy nie rozumieć treść, nie wstyd, słusznie ktoś napisał sfrustrowani ubywatele, co nienawidzą wszystkiego co w Polsce jest do naprawy, chora kobieta i policja zrobiła co do niej należało, teraz kolej na lekarzy!

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:50:30] • [IP: 95.129.226.**]

Gdzie jest opieka każdy łącznie z policją zna ten przypadek i omija z daleka CZY TRZEBA KOMUŚ KRZYWDĘ ZROBIĆ ŻEBY SIĘ TYM ZAJĄĆ? TA SYTUACJA TRWA OD LAT TO NIE 1 RAZ.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:49:47] • [IP: 37.248.167.***]

Baby teraz sa gorsze od facetow. Przedzial wiekowy do 35 lat to bezwzgledne su...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 08:13:50] • [IP: 31.0.45.**]

Wiecej nie lajkujcie 34 lajki wystarczą bo tyle lat ma street fighterka 34 l.jak widac nie trzeba siłki ani berkerserować aby dobrze napier...wystarczy wodzi łyknąć dobrze i zapier... Jak gaalowie z Asterixsa ;)

Oglądasz 1-25 z 50
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■