POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 15:17:49] • Świnoujście

Nowe ambulanse dla Świnoujścia zostały publicznie zaprezentowane i poświęcone

Nowe ambulanse dla Świnoujścia zostały publicznie zaprezentowane i poświęcone

fot. iswinoujscie.pl

Załogi promów miejskich oraz mieszkańcy, którzy akurat znaleźli się na trasie przejazdu karetek mieli już okazje widzieć nowe wozy świnoujskiego szpitala w piątek gdy wozy dotarły do miasta. Dzień później w sobotę, wozy mieli okazję podziwiać mieszkańcy oraz goście zgromadzeni podczas okręgowych dożynek działkowych na Placu Mickiewicza. Wozy podjechały pod budynek urzędu. Tu, w obecności pracowników szpitala, na ręce prezes szpitala miejskiego Doroty Konkolewskiej trafiły kluczyki do pojazdów.

Pojazdy poświęcił ksiądz dziekan Piotr Superlak, proboszcz parafii pw. NMP „Gwiazdy Morza w Świnoujściu.

Nowe ambulanse dla Świnoujścia zostały publicznie zaprezentowane i poświęcone

fot. iswinoujscie.pl

W uroczystości wzięli udział pracownicy szpitala, personelu medycznego, w tym przedstawicielki pielęgniarek.

Nowe ambulanse dla Świnoujścia zostały publicznie zaprezentowane i poświęcone

fot. iswinoujscie.pl

Samochody zostały zakupione ze środków budżetu obywatelskiego miasta 2017. Przekazując sprzęt w użytkowanie załodze szpitala, prezydent Janusz Żmurkiewicz wyraził nadzieję, że będzie on dobrze służył mieszkańcom Świnoujścia.

Nowe ambulanse dla Świnoujścia zostały publicznie zaprezentowane i poświęcone

fot. iswinoujscie.pl

Ambulanse są warte prawie 400 tysięcy złotych. Łączna wartość projektu to pół miliona złotych. W ramach tego samego projektu, jeszcze w tym roku w szpitalu w Świnoujściu pojawi się nowy stół operacyjny i elektrokardiogram, a także urządzenie do monitorowania tętna płodu w łonie matki, czyli KTG.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 56, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 56

Gość • Wtorek [12.09.2017, 16:08:36] • [IP: 77.253.150.***]

Ojca Rydzyka powinni jeszcze zaprosić.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 16:07:56] • [IP: 77.253.150.***]

Szkoda, że jeszcze nie nadano imienia któregoś z księży, niech się wezmą za pracę i nauczanie swoich owieczek.KU. co ten kraj wyprawia wszędzie ksiądz a won z nimi.Kiedyś bym tak nie napisała a teraz patrzeć nie mogę na nich.Czy mogę wierzyć w partię którąś nie wszystko uderza do kościoła święto je... się to porobiło.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 15:15:44] • [IP: 77.88.191.**]

Poświęcone?!?! W jakim wieku żyjemy?

Gość • Wtorek [12.09.2017, 12:49:19] • [IP: 92.42.116.***]

"Ksiądz jest w szpitalu na etacie, więc co się ludziska czepiacie. " - oburzające jest płacenie klesze za" posługę". I tyle. Jak nie będzie pieniędzy na Twoją operację to pomyśl, że może dostał je ksiądz.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 10:34:09] • [IP: 92.42.119.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [12.09.2017, 10:22:08] • [IP: 213.251.182.***]

Ksiądz jest w szpitalu na etacie, więc co się ludziska czepiacie. Wykonywał swoją pracę. Na lans przy karetkach mógł przyjść każdy. Stały w ogólnie dostępnym miejscu, aby każdy chętny mógł przyjść zobaczyć, zrobić sobie zdjęcie i się" polansować". Jak ktoś potrafi być" cwany" tylko w komentarzach, to siedzi w domu i płacze.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 10:05:06] • [IP: 92.42.114.***]

A tak na marginesie nie trzeba być za PIS żeby wierzyć w Boga

Gość • Wtorek [12.09.2017, 10:02:49] • [IP: 92.42.114.***]

Rząd zamiast dla o.Rydzyka niech da na na leczenie bo jest coraz gorzej żadnej poprawy wprost tragicznie i trzeba się cieszyć i dziękować ludziom dobrej woli. Trzymamy kciuki za panią Prezes jes pani odpowiednią osobą na stanowisku, gratulacje.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:19:23] • [IP: 92.42.119.***]

było co łaska czy według taryfy kościelnej? ksiądz powinien stać przy taśmie z klockami lego i je święcić paranoja poświęcone karetki -czego to się nie święci żeby kaskę zdobyć

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:12:58] • [IP: 213.251.182.***]

Ale co niektórych piszących komentarze cztery litery bolą. A bolą mocno, bo jak byli poprzedni prezesi z poparciem pewnej" rudej" pani i tegoż samego ugrupowania to jakoś w szpitalu lepiej się nie działo, a wręcz tylko gorzej. Jak jest nowa Pani Prezes to i strata z działalności spadła, i zakupy dla szpitala poczynione, i nowi lekarze przyjmują, i tak jak napisałem na początku sukcesy Pani Prezes powodują straszny ból pewnych części ciała u innych.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 08:07:40] • [IP: 195.205.242.***]

żulobusy :) chcesz wezwać karetkę? wyjdź z domu i połóż się na ulicy :) jesteś w ciąży? odczuwasz bóle? weź taxówkę :)

Gość • Wtorek [12.09.2017, 07:17:11] • [IP: 195.205.242.***]

POŚWIĘCONO NOWE TAXÓWKI DLA ŻULI. TERAZ BĘDĄ MIELI CZYM SIĘ WOZIĆ PO MIEŚCIE...

Gość • Wtorek [12.09.2017, 06:57:31] • [IP: 80.245.184.***]

Do tych wszystkich co tak atakują Księży i Kościół, jeszcze przyjdzie taki czas że zatęsknicie za Bogiem.

Gość • Wtorek [12.09.2017, 01:52:24] • [IP: 37.8.215.***]

Ale żenada... Wszyscy się lansują przy zakupie za publiczne pieniądze - Pani prezes, kilku radnych z koalicji PO-PiS plus Grupa Morska (szczególnie ten jeden z Karsiborza - brrr!!). No i ten ksiądz... I pomyśleć, że Żmurkiewicz był kiedyś w PZPR i jeszcze niedawno w SLD...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 23:55:12] • [IP: 109.243.191.***]

19:02:27 ile klecha skasowal?? - Ooooo... nerwy już nie wytrzymują? Dokładnie tyle, ile ci ubędzie z esbeckiej emerytury w październiku. To ostatni miesiąc - wrzesień - gdy możesz się nacieszyc esbecka wypasioną emeryturą. Od października rozdajemy wasze nasączone polską krwia pieniądze, oczyszczamy je.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 21:44:01] • [IP: 109.241.63.***]

ponoć jak już poświęcony to paliwa nie trza tankowąć..

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 21:34:21] • [IP: 5.172.255.**]

i znowu wiadro pomyj jak nie ksiadz to jakas prezes nie mozna tak po prostu przekazac kierowcy pojazd bez tego lansu??bedzie spokoj mieszkancy beda zadowoleni zespol wyjazdowy usatysfakcjonowany, czego chciec wiecej

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 21:06:11] • [IP: 46.231.63.***]

czy od tego ciągłego święcenia jest mniej wypadków?

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 20:15:44] • [IP: 94.254.234.**]

A przewodniczącej z SLD tam nie byyyłooo. Hyba nie było.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 19:37:20] • [IP: 77.88.191.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 19:14:30] • [IP: 79.133.196.***]

do menel spod Stokrotki • Poniedziałek [11.09.2017, 17:59:48] • [IP: 62.69.251.***] do wożenia takich meneli jak ty wsioku to została ta stara renówka. A i tak uważam, że to za dużo.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 19:10:25] • [IP: 213.251.182.***]

do Lekarz • Poniedziałek [11.09.2017, 17:56:31] • [IP: 188.146.2.**] w d**ie byłeś, g**no widziałeś i tyle się znasz. Więcej szkoda pisać, bo i tak nie zrozumiesz.

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 19:02:45] • [IP: 80.245.178.***]

Będziemy święcili wszystko... Ciekawe za ile... bo chyba nie za" co łaska" Jest chyba konstytucyjny rozdział Państwa od Kościoła...

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 19:02:27] • [IP: 46.165.208.**]

ile klecha skasowal??

Gość • Poniedziałek [11.09.2017, 18:54:21] • [IP: 88.65.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 56
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■