POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.09.2017, 23:05:51] • Świnoujście

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zapowiada się niespokojna noc. Szalejąca wichura łamie kolejne drzewa, jak dotąd najwięcej dzieje się nad kanałem. Interweniowała tam jednostka straży pożarnej. Kilka godzin później złamane zostało kolejne drzewo. Tym razem tuż obok budynku stacji paliw Orlen. Całe drzewo, złamane jak zapałka upadło na boczną ścianę budynku. Spróchniały pień nie mógł wytrzymać siły wiatru.



Przed godziną 22.00 przyjechały dwa wozy straży pożarnej, strażacy na wysięgniku etapami obcinają górną część korony. Jest to bardzo powolna i żmudna praca, która może potrwać aż do północy. Stacja paliw jednak funkcjonuje.

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wichura szaleje nad Świnoujściem. Wielkie drzewo spadło na stację Orlenu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Niedziela [17.09.2017, 01:28:54] • [IP: 172.17.1.**]

Kiedyś tam robiłem. H nie praca. ile tam się zarabia teraz? 2000pln brutto?

Gość • Sobota [16.09.2017, 18:17:30] • [IP: 80.245.179.***]

TA BLONDYNECZKA O IMIENIU BEATA ;)?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 22:10:28] • [IP: 88.156.234.***]

Teraz ta stacja to koszmar, jeszcze 2-3 lata temu to było wspaniałe miejsce i świetna grupa ludzi tam pracowała niestety ci najlepsi juz odeszli, teraz nikt nie patrzy tam na człowieka tylko pieniądze się liczą i jak najwięcej jedzenia wcisnąć ludziom a jak ktoś chce tylko kupić  paliwo to już się nie liczy smutna rzeczywistość

Gość • Czwartek [14.09.2017, 21:23:16] • [IP: 92.42.118.**]

Dzieło czynu pierwszomajowego padło. Ile takich dzieł czyha jeszcze na nasze życie ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 21:07:36] • [IP: 88.156.234.***]

czyżby znowu topola ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 19:07:21] • [IP: 184.168.46.**]

Blondynka już dawno przechwycona, a Wy jesteście frajerami i pozostała Wam jedynie pamięciówka szczury, hee hee 😁

Gość • Czwartek [14.09.2017, 18:27:03] • [IP: 94.254.230.***]

Jak rozmowa na temat załogi którą tam pracuje jest rzeczywiście tam bardzo miła Pani ale nie blondyneczka kiedy byla Ale juz nie jest. Bardzo sympatyczna. A spotkałem się też z sytuacją kiedy Pani przy kości wulgarne siw odzywała do załogi do klientów.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 17:50:19] • [IP: 5.60.40.**]

To nie drzewo tylko topola

kelek • Czwartek [14.09.2017, 17:22:31] • [IP: 46.231.60.**]

Kupując paliwo na stacji Orlen wspierasz pisobolszewię.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 16:55:53] • [IP: 92.42.116.***]

"Czym ma się posilać system korzeni takiego drzewa?" - to nie truskawka, korzenie ma głęboko w ziemi, sięga wody podskórnej. Co wy z tym betonem macie? Miasteczko pełne niezabudowanych dziur, większość to zaśmiecony las i nieużytki a wy o betonie...

Gość • Czwartek [14.09.2017, 16:05:30] • [IP: 178.238.253.***]

Uwaga, przy ulicy Zamkowej na wysokości Basztowej i Rycerskiej co dziesiąte drzewo ze złamaną gałęzią.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 15:41:14] • [IP: 77.114.31.***]

To jak tam pracują takie fajne blondynki to trzeba iść na hot doga, a jak ma na imię ta blondynka?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 14:11:58] • [IP: 176.221.114.**]

Do Gość • Środa [13.09.2017, 23:37:12] • [IP: 80.245.181.***] Piszemy tu o drzewie, a nie o blondynkach -Zakochałeś się czy Co? To idz jej to wyznaj, może Cię zechce?? I nie będziesz miał problemu życiowego.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 13:05:29] • [IP: 178.238.253.**]

Poszłam dziś na spacerek drobny nad morze, powietrze jak" kryształ", a meduzy, to prawd morze je zabierze zpowrotem do siebie, ale widok piękny!

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:36:22] • [IP: 37.8.215.***]

a gdzie w ty czasie byli ekolodzy jak same lamią się drzewa, zaraz na ulicy Matejki też będą leciały jak zapałki, na Hołdu lipa większa od hali sportowej gdzie są ogrodnicy tego miasta ?

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:33:15] • [IP: 188.146.33.***]

Ktoś wcześniej napisał-więcej betonu i miał rację.Czym ma się posilać system korzeni takiego drzewa?Z jednej strony 1, 5m zieleni a z drugiej zatoczka parkingowa przy samym pniu.Wracając do usychających drzew, zobaczcie w jakim teraz stanie są drzewa przy nowo budowanych budynkach po" Sztabie Flotylli".Jeszcze rok, a inwestor wystąpi o ich usunięcie ze względu na ich stan zagrażający tym budynkom.Rosły piękne, póki nie rozpoczęto prac budowlanych, ale teraz zasłaniają widok i. ...resztę dopiszcie sobie sam!

Gość • Czwartek [14.09.2017, 12:09:28] • [IP: 80.245.179.***]

Szyszko i wytnie wszystko

Gość • Czwartek [14.09.2017, 11:51:45] • [IP: 88.156.232.**]

miałem coś napisać -ale powielił bym wpis z 14.09.h.10:17 Wytną drzewo a na iŚ.będą wpisy i larum że 'zli ludzie. ..'

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:50:53] • [IP: 80.245.187.***]

Odczepcie się od blondyneczki ona już wcześniej mi sie podobała.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:30:27] • [IP: 92.42.118.**]

Gość • Czwartek [14.09.2017, 08:35:03] • [IP: 94.254.228.***] Dobrze pisze. Popieram.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:22:36] • [IP: 178.238.251.***]

To jeszcze nic, wczoraj po południu jak zawiało to odleciał Toi Toi z 13-ego piętra budowanego apartamentowca przy Wojska P.na szczęście w tym czasie nikt nie przechodził tam chodnikiem.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:17:11] • [IP: 92.42.113.***]

Może by tak powycinać te spróchniałe, stare drzewa? Ale moment, Unia, ekolodzy, KOD i TVN. A tam niech stoją, jak kogoś zabiją to się będziemy martwić.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 10:05:33] • [IP: 78.10.206.**]

Gdybyś" fororak 👹" został/a księdzem, to skończył by się Twój ból dupy w stosunku do kleru.

Gość • Czwartek [14.09.2017, 09:24:05] • [IP: 176.221.113.**]

To był znak aby obniżyli ceny bo zdzierają strasznie. W Szczecinie diesel kosztuje nawet 3, 99zl a 95-tka 4, 12zl.

fororak 👹 • Czwartek [14.09.2017, 09:18:57] • [IP: 165.227.145.**]

DO : Gość • Czwartek [14.09.2017, 02:32:26] • [IP: 78.10.206.**]##### Sklejenie na vikol na pewno nic nie da...Czarny jak święcił szpitalne sanitarki, to mógł poświęcić i to drzewo to na 100% czart by go nie obalił, to i tak stał się cud że stacji paliw nie zburzyło...Kraj rzekomo Katolicki, a czart wieczorami harce sobie urządza i dewastuje miasto, czarni siedzą w swoich willach zwanych plebaniami i boją się nosa wytknąć...No i co na to powie Biskup Terlikowski...amen 💒💒

Oglądasz 1-25 z 42
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■