POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [16.09.2017, 22:45:09] • Świnoujście

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła toi toi-a

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła  toi toi-a

Na zdjęciu widać wygięty płot.(fot. iswinoujscie.pl )

O tym, że silny i porywisty wiatr jest groźny nikogo nie trzeba przekonywać. I choć środowa wichura zbierała żniwo głównie wśród drzewostanu i nie poczyniła wielu materialnych strat, to jednak w tym wypadku sytuacja mogła skończyć się bardzo tragicznie.

Jeden z naszych czytelników powiadomił nas, że z budowy wysokiego apatrmentowca, który buduje się na osiedlu Platan, wichura zrzuciła przenośną toaletę, która z wielkim hukiem miała spaść na chodnik. Na szczęście nikt tamtędy nie przechodził.

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła  toi toi-a

fot. iswinoujscie.pl

Według relacji naszego czytelnika. silne porywy dosłownie zmiotły z samej góry budynku przenośną toaletę, która stała na ostatniej kondygnacji budowy. Poleciała i roztrzaskała się na chodniku naprzeciwko przejścia dla pieszych.

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła  toi toi-a

fot. iswinoujscie.pl

Jak opowiadają świadkowie zdarzenia, pracownicy budowlani co jakiś czas przestawiali toi toi-a na kolejne dobudowane piętra. Jak domniemuje nasz czytelnik, najwyraźniej nie zabezpieczali go odpowiednio, przez co stał się zabawką porywistego wiatru i realnym zagrożeniem dla ludzkiego życia.

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła  toi toi-a

fot. iswinoujscie.pl

Spadająca budka mogła przecież kogoś zabić! Budowlańcy dość szybko uprzątnęli szczątki rozbitej toalety, ale czy ktoś dbający o BHP na tej budowie zainteresował się tą sprawą?

Z budowy wieżowca wichura zdmuchnęła  toi toi-a

fot. iswinoujscie.pl

Naszemu reporterowi udało się sfotografować rozbity toi toi.

Czekamy na odpowiedź Pomeranii Development.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Czwartek [21.09.2017, 04:11:20] • [IP: 78.10.206.**]

Nie dosrane w nim było, to spadł.

Giovanni • Środa [20.09.2017, 14:13:31] • [IP: 89.65.97.***]

Dobrze, że" na dole" mają jeszcze jeden. Budowa by całkiem stanęła...

Żwirko • Środa [20.09.2017, 10:26:17] • [IP: 89.65.97.***]

Taką wiadomość to ja rozumiem! Śmieszna i pouczająca zarazem.

Gość • Wtorek [19.09.2017, 14:01:11] • [IP: 62.69.253.**]

fajna atrakcja ;) aż dziwne że toaleta nie była płatna :)

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 08:33:30] • [IP: 92.42.117.***]

Ja ci kręcę. ... zginać od udeżenia kibla to dopiero zaszczytna smierć. Takie cos tylko w naszym betonowym mieście

fororak 👹 • Niedziela [17.09.2017, 20:44:16] • [IP: 185.102.219.***]

Oj źle się dzieje na budowach w Wolsce, jak już sam czart wziął się za rozwalanie sraczy no to nic dobrego nie wróży dla tego budynku...amen 🚾🚾🚾

czarna koperta • Niedziela [17.09.2017, 19:01:09] • [IP: 92.42.116.**]

Chyba nie był dobalastowany bo by go tak nie wydmuchało.

Tubylec • Niedziela [17.09.2017, 15:50:02] • [IP: 89.68.134.**]

To był dopiero pierd, koleś wyleciał drugą stroną.

Gość • Niedziela [17.09.2017, 15:35:52] • [IP: 92.42.114.***]

Buduje się piękny obiekt i nie ważne co to będzie. Mam pytanie ILE BĘDZIE MIEJC PARKINGOWYCH?? Uważam że do każdego pokoju lub apartamentu hotelowego wybudowanego w Świnoujściu od 2000 roku powinno być wybudowane miejsce parkingowe. Obiekt zostanie oddany do użytku a mieszkańcy stracą kolejne miejsca parkingowe. By rozwiązać problem Rada Mista wprowadzi kolejną strefe płatnego parkowania

Gość • Niedziela [17.09.2017, 14:03:56] • [IP: 92.42.113.***]

Ten artykuł świetnie koresponduje z poprzednim dotyczącym tej samej budowy. Tak jak twierdziłem, budowlańcy to ZERO kultury osobistej a teraz jak widać ZERO kultury technicznej. Mam sporo kontaktów zawodowych z tą branżą i niestety fakty są nieprzyjemne. Przeciętny pracownik budowlany ma niski poziom inteligencji i kultury. Widać to po ich zachowaniu. głośno wykrzykiwane przekleństwa, oddawanie moczu w pomieszczeniach budowanego budynku, praca pod wpływem alkoholu . nie przestrzeganie norm technicznych i BHP. A jak coś się stanie to tylko słychać" boże ja nie chciałem". Niestety ale głupota jest bardzo nie bezpieczna. Dla głupków i ich otoczenia. Co widać po zdjęciach w artykule. Myślę że przydała by się nie jedna kontrola na tej budowie.

• Niedziela [17.09.2017, 13:36:11] • [IP: 109.243.191.***]

Myśleliście, że Spielberg pokaże wam wasze sny? Nic podobnego. Słynna scena z facetem na klozecie, któremu prehistoryczny gad konfiskuje kabine toi toiową w trakcie defekacji zostaje tu ośmieszona. Nic się nie równa ze strąceniem toi toia ze szczytu molocha imienia Pani Michalskiej, bo to jest swoiste OFIAROWANIE ku czci tej Piękności z Magistratu, złożenie ofiary do jej stóp, na ołtarz chodnika w cieniu magistratu... Zaraz, a może to ofiara złożona. ..Molochowi? Może pomyliłem adres, bo miastem rządzi juz Moloch? { Moloch, Molech lub Molekh – chtoniczne bóstwo fenickie i kananejskie. Nazwa wywodzi się od hebr. מלך" Melek" – król, bóg., (gr. Molóch). Identyfikowany z Adramelechem. Tak jak jemu, Molochowi miano składać ofiary z dzieci. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.}

Gość • Niedziela [17.09.2017, 12:12:33] • [IP: 80.245.189.***]

IDEAŁ sięgnął bruku... :-)) już Ktoś to przewidział :-)

Gość • Niedziela [17.09.2017, 12:01:58] • [IP: 77.88.191.**]

Ja akurat przejechałem koło tego budynku jak pier**** ten kibel na ziemię... Jak tam by ktoś szedł bez szansy. . Kiedy zajmie się tym prokuratura ? Oni ścigają tylko tych co nie są z tego kraju. .. napiszcie kiedy będzie ktoś za to ukarany. .. tu się nie liczy że nic się nie stało bo to dobrze że nic się nikomu nie stało ale jak to by ktoś szedł od was ? Wasze rodzice ? Wasze dzieci ? Takie coś nie morze być nigdy. ..

Gość • Niedziela [17.09.2017, 12:00:37] • [IP: 178.238.252.**]

Najważniejsze, że nikt w tym czasie, nie korzystał z przybytku...

Gość • Niedziela [17.09.2017, 11:29:08] • [IP: 77.88.191.**]

Zdmuchnęła nie zdmuchnęła wieża robi wrazenie, wypadki się zdążają najważniejsze ze nikomu nic się niestało.

Gość • Niedziela [17.09.2017, 11:02:10] • [IP: 93.207.75.**]

DeszcZyk pada slonko swieci z dachu g* leci

Gość • Niedziela [17.09.2017, 10:56:52] • [IP: 94.254.242.*]

a gdzie był kierownik budowy jak to było stawiane? Tylko na papierze?

Gość • Niedziela [17.09.2017, 10:29:30] • [IP: 80.245.179.***]

To demon kupy von oblech

Gość • Niedziela [17.09.2017, 10:25:08] • [IP: 178.238.253.**]

Z tym kawałkiem wyspy będzie to samo co z Roall port należącym do Angli, gdzie własnie rozwijało się tak jak nasz kawałek ziemi, to co buduje się przy W.Polskiego to upadek miasta!

Gość • Niedziela [17.09.2017, 10:23:39] • [IP: 109.243.191.***]

Jest coś symbolicznego w najpierw wywyższeniu toi toia, a następnie w jego obaleniu. Magistrat najpierw wybudował os." Platan" o wątpliwej urodzie architektonicznej, potem wyciął jedne z najpiękniejszych platanów na wyspie, następnie zaserwował mieszkańcom, którzy mysleli, że skończył sie już czas budowy, wbijanie stempli kafarem i chroniczne wiercenie by wybudowac ni przypiął, ni przyłatał WIEŻOWIEC. Nikt przy tym nie wiedział, że potajemnie wywyższono BOŻKA magistratu, plastikowy, nadziewany toi toi! Ten bożek wiele tłumaczy, wyobraża, zamyka, zawiera w sobie: plastik bombastik - czyli symbol betonowo-plastikowej mentalności wielu włodarzy, a także farsz, jakim sie charakteryzują toi toie, co prowadzi do zrozumienia, iż wizja mieszkańca Świnoujścia to wizja plastikowo-betonowego pieroga z zawartością biologiczną, ale bez aspiracji do PIEKNA. Swinoujście mogło byc piekne, bez molochów, z motywem wieżyczek, klimatem zabytkowego Ahlbecku, ale włodarze nie dali rady.

kryształowa kula • Niedziela [17.09.2017, 10:08:06] • [IP: 95.129.228.**]

zapewne klątwa.

Lord Admiralicji • Niedziela [17.09.2017, 09:47:13] • [IP: 80.245.178.***]

NIEZŁY BURDEL. TO CHYBA POWIELENIE TEGO BLU SYFU PRZY PLAŻY.

Pazdzioch • Niedziela [17.09.2017, 09:03:11] • [IP: 83.23.251.***]

Nawiedzony dom to demon Bobo zrzucil kibel, uciekajcie robole bo was opeta

Gość • Niedziela [17.09.2017, 08:33:32] • [IP: 188.146.129.**]

A na nikogo nic nie poleciało...?

Gość • Niedziela [17.09.2017, 07:39:01] • [IP: 95.129.224.**]

Czy był ktoś w środku toi toia?i kiedy to się stało?

Oglądasz 1-25 z 29
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■