POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.10.2017, 17:08:50] • Świnoujście

Komenda Miejskiej Policji dysponuje 20 pojazdami

Komenda Miejskiej Policji dysponuje 20 pojazdami

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak informuje oficer prasowy KMP Beata Olszewska, na stanie Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu jest aktualnie 20 samochodów oznakowanych i nieoznakowanych. Marki tych pojazdów to fiat, ford, kia, renault, opel oraz nissan.

W najbliższych miesiącach planowany jest zakup nowych radiowozów, co ma zostać sfinansowane ze środków Urzędu Miasta Świnoujście oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Być może wystarczy funduszy na zakup czterech nowych samochodów dla świnoujskiej komendy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Czwartek [19.10.2017, 00:49:57] • [IP: 92.42.113.***]

A karetki tylko 3

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 23:15:48] • [IP: 216.239.90.**]

kto szuka do chlopaka do mnie na maila mer@interia.com - znam kilku nienudnych.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 21:57:49] • [IP: 94.254.131.***]

Tyle radiowozow. Jak w sezonie zapytala policjanta o nocne patrole na parku Chopina, odpowiedzial, ze wieczorami policja po parku nie chodzi, bo jest po 22 giej tylko jeden patrol pieszy i jeden radiowoz i to wszysko. W sezonie park jest jednak niebezpieczny i czasem az strach tamtedy przejsc. W nocy nie wspomne o burbach, bijatykach i glosnych imprezach czesto az do samego rana. Szok normalnie

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 17:44:04] • [IP: 80.245.186.***]

Skoro tyle wozów to gdzie ta policja

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 13:11:24] • [IP: 89.228.9.**]

Skoro taki poważny artykuł, to ja napiszę że szukam chłopaka. Jak fajny to może być policjat ;)

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 09:35:29] • [IP: 95.129.228.***]

w Swinoujsciu tylko Straż Graniczna posiada Samochody z Napędem na 4 koła i mogą wjechać na plażę i gdzie chcą

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 07:45:30] • [IP: 37.47.147.***]

Tak to prawda, tylko sekcja ds. Narkotykow jest w porzadku. P. MARCIN jest super

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 07:33:56] • [IP: 188.146.32.**]

A Martin ma aemgie w czarnym macie. I się nie chwali.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 06:34:18] • [IP: 92.241.194.**]

a ile jest motorow

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 01:08:18] • [IP: 195.12.190.**]

tylko chetnych do pracy i jezdzenia nimi brak, cale szczescie

Gość • Niedziela [15.10.2017, 23:34:31] • [IP: 37.47.39.***]

Powinni dostać jeszcze poźądne spluwy

Gość • Niedziela [15.10.2017, 23:05:15] • [IP: 93.94.187.***]

A ile karetek ?

Gość • Niedziela [15.10.2017, 21:21:26] • [IP: 92.42.113.**]

A gdzie rowery? Zginęły? Bo jakoś nie widać?

Gość • Niedziela [15.10.2017, 21:13:17] • [IP: 80.245.178.***]

A PO CO IM TYLE AUT, SKORO BANDYCI KRADNĄ W ŚWINOUJŚCIU GŁÓWNIE ROWERY, A NIE AUTA ?

Gość • Niedziela [15.10.2017, 21:04:11] • [IP: 93.94.188.***]

a co z pijanym kierowca pod mac'iem?

Gość • Niedziela [15.10.2017, 20:42:43] • [IP: 88.156.233.**]

Powazny artykul 😂

JFK • Niedziela [15.10.2017, 20:07:58] • [IP: 178.238.250.***]

Dwadzieścia ok. A ile sprawnych? Ha ha ha

Gość • Niedziela [15.10.2017, 19:21:39] • [IP: 31.0.43.***]

Tak radiowozow jest 20 i jest malo a karetek tylko 3 i to sprawiedliwosc jepiej by karetki kupili

Gość • Niedziela [15.10.2017, 19:04:19] • [IP: 92.42.113.**]

4 nowe radiowozy? To znaczy czeka nas wizyta ze stolicy i przeciwnik totalnej opozycji pan Mariusz będzie chrzcił auta? Już się cieszymy.

Gość • Niedziela [15.10.2017, 19:00:55] • [IP: 37.47.194.***]

Tylko sekcja narkotykowa jest ok reszta to tylko pionki brawa dla P. Marcina

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:55:26] • [IP: 95.129.228.**]

Kiedyś dzielnicowy chodził pieszo...znał ludzi i dzielnice.A dzś dupe wiezie i pyta o drogę.. .takievma rozpoznanie.

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:43:28] • [IP: 46.170.248.***]

A ile Remondis ma mioteł?

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:41:50] • [IP: 93.94.184.***]

Interesujące...a może zająć się problemem dzików, które terroryzują mieszkańców Łunowa

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:19:12] • [IP: 109.59.0.***]

po co im tyle samochodów?? do tego mają jeszcze co najmniej 2 motocykle

Gość • Niedziela [15.10.2017, 18:00:51] • [IP: 184.168.46.**]

Miasto od tak se kupuje jakieś radiowozy, a na zakup terenowej karetki, to mega wielki problem nie do przeskoczenia.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■