POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.10.2017, 16:35:51] • Świnoujście

W biały dzień na ulicy mężczyzna wymachiwał bronią

  W biały dzień na ulicy mężczyzna wymachiwał bronią

Rawpixel.com(fot. Fotolia.com )

Scena niczym sensacyjny film, rozegrała się w piątkowe południe, na jednej z ulic naszego miasta. Idący mężczyzna, najwyraźniej będący pod wpływem alkoholu, nagle przewrócił się na chodnik. Nie byłoby to niczym dziwnym, gdyby nie to, co nastąpiło chwilę później.

Mężczyzna, idący ulicą Kołłątaja, zachowywał się tak, że przykuł uwagę przechodniów. Jednak nic nie wskazywało, że konieczne będzie zawiadomienie policjantów. W pewnym momencie wydarzenia potoczyły się jak w scenariuszu typowego filmu akcji. Idącemu wypadł z kieszeni jakiś przedmiot. W chwilę później jego przeznaczenie nie pozostawiało wątpliwości - mężczyzna zaczął wymachiwać podniesionym pistoletem! Nie zatrzymywany przez nikogo, oddalił się. Jaki był ciąg dalszy, naszą redakcję poinformowała oficer prasowy KMP Beata Olszewska.

- Dziś (piątek) przed godziną 12.00 interweniowaliśmy przy ulicy Kołłątaja, gdzie miała znajdować się osoba zakłócająca porządek publiczny. W rozmowie ze świadkiem ustaliliśmy, że idącemu chodnikiem mężczyźnie wypadł z kieszeni spodni przedmiot przypominający pistolet, którego podniósł i zaczął nim wymachiwać, po czym oddalił się. Opisywanego mężczyznę zatrzymaliśmy w miejscu zamieszkania, był on nietrzeźwy, aktualnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Zabezpieczyliśmy także przedmiot, którym miał wymachiwać - to wiatrówka zasilana gazem. Po wytrzeźwieniu 45-latek odpowie za popełnione wykroczenie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Wtorek [10.10.2017, 07:56:41] • [IP: 95.129.226.**]

Machał" bronią" bo tylko on posiadał jak będą inni mieli to nie pomacha bo taka głupota skończy się kulka w główce. Dziwne nikt go z procy nie ustrzelił?

fororak 🐲 • Poniedziałek [09.10.2017, 19:05:20] • [IP: 85.195.110.**]

Ło kruca fuks, ja też mam cały arsenał noży kuchennych, każdy do krojenia czego innego, jest ich ze 20 szt...A to też pewien rodzaj broni tnącej, jak zrobią kiedyś jakiś najazd to na pewno skonfiskują i będzie dołek...Często też wychodzę skrobać i patroszyć ryby na dwór co dla niektórych tłuków może okazać się zagrożeniem...amen🔪🔪🔪

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 14:47:51] • [IP: 92.42.118.**]

nadal panstwo na sile prubóje rozbroić obywateli dojcie chłopu spokuj teraz to nawet za pasje cie powleką

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 10:28:18] • [IP: 95.129.228.***]

Portal musi większe litery wstawić bo ciężko jest czytac

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 09:27:42] • [IP: 188.146.128.***]

Dla sprostowania nie mam żółtych papierów. Wytrwali mi z domu asg za 2 tys zł.Nie machałem do nikogo. Wersję policji się zmieniały twierdzili że mają to nagrane potem ze nie.Tylko że kobieta się przestraszyłaAlkochol piłem we własnym domu. Zabrali mi też noże i nawet jeden do warzyw rozpedzili się i pralkę pytając poco mi to kolekcjonuje. Mam na wszystko certyfikaty że nie przekracza 17 j. Powyjmowali z pudełek to było wszystko nowe. Nie miałem berety 92 f jaka jest na zdjęciu. Książek o survivalu nie zabrali ani o historii miasta i fortyfikacjach.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 08:45:46] • [IP: 193.200.150.***]

20:35:19 - Głupa jesteś i masz wszy na pępku. Takich porządnych obywateli łamie w pół z takimi biedackimi zabawkami i nie rozumiem co mam wspólnego mój pitol. -A gdyby akurat tamtędy przechodziła procesja, głupia małpo...?! A gdyby strzelił i lufy wypadły by cukierki...? -A gdyby, matka Ciebie usunęła...?. ..

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 00:13:00] • [IP: 94.254.253.*]

Ja bym sprawdzil olafa g i jego ziomeczka dawida k. Obaj szulgami obrajacaja a dawid k to konfident a szczecin przyjezdza go zaopatrywac.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 21:55:52] • [IP: 37.47.133.*]

To pewnie jakiś kot z krzywej armi

Gość • Niedziela [08.10.2017, 21:03:04] • [IP: 80.245.179.***]

TO DOPIERU POCZĄTEK BĘDZIE GORZEJ:)

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:59:20] • [IP: 78.88.30.***]

Jeszcze jedna uwaga !! Jak mozna napisac ze jakas gowniana wiatrowka to BRON Dziennikarstwo spada na psy. Straszy sie ludzi bronia gdy broni niema. UOBiA wyraznie okresla co to jest bron. Skoro prawo tak stanowi to dziennikarz niech sie przygotuje z wiedzy o broni i glupot nie pisze

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:52:22] • [IP: 78.88.30.***]

do [08.10.2017, 20:35:19] • [IP: 93.94.188.**] a skad ty wiesz w jakim stanie technicznym jest ta zabawka moze ma srut albo niema a moze gaz sie wyczerpal a moze to zupelna lichota itp itd i skad ten pomysl ze skoczy do dziecka. Co wy ludziska potrafita wymyslac po tym jak gosc sie przewrocil TA jedna szara co ci zostala chyba ci szkodzi

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:35:19] • [IP: 93.94.188.**]

do [IP: 193.200.150.***] gdyby z tej zabawki tobie w łeb strzelił to może by te dwie szare komórki jakie posiadasz by się pierwszy raz w twoim życiu połączyły, albo gdyby taki" porządny" obywatel z zabawką wyskoczył do twojego dziecka, choć wnioskując po twoim poziomie intelektualnym pewnie myślisz że" to" co masz w spodniach służy tylko do sik... i dla dobra społeczeństwa myśl tak dalej

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:30:40] • [IP: 193.200.150.***]

Większego kopa ma przeciętna proca niż to coś...

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:19:17] • [IP: 62.69.253.***]

)))))))))))))))))))))))))))

Gość • Niedziela [08.10.2017, 20:06:56] • [IP: 95.160.158.**]

Tacy cwaniacy co się wypowiadają że to tylko wiatrówka.Jestem ciekawa reakcji jak na ulicy taki palant by mu bronią wymachiwał przed nosem. Na pewno by się posrał w gacie ze strachu. A tu zgrywają cwaniaków!!

Gość • Niedziela [08.10.2017, 19:50:16] • [IP: 92.42.114.*]

Gdyby wiedział że ludzie na ulicy mogą mieć broń i go odstrzelić to by nią nie wymachiwał. Jedyna opcja to zalegalizować posiadanie broni.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 19:25:36] • [IP: 193.200.150.***]

Chyba coś Wam się kundle w dupie przewróciło... Wykroczenie, bo machał zabawką i jeszcze gościa z chaty wytargaliście?! - Czyli jak mi wypadną nożyczki do paznokci, to najdziecie mnie do domu" Systemowe Pachoły" i wmówicie wykroczenie?! Żal mi Was swędzące się dupy...

Gość • Niedziela [08.10.2017, 19:15:55] • [IP: 46.76.214.**]

Trzeba brac pod uwage, ze ten męzyczyna posiada" zólte papiery" raz zobaczysz go na ulicy odrazu bedziesz wiedzial ze cos ma z glowa nie tak :)

Gość • Niedziela [08.10.2017, 19:15:43] • [IP: 89.1.108.***]

Debil miejscowy w gankstera sie bawi. Na dolek, spalowac i po ptakach.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 19:02:16] • [IP: 95.160.158.**]

Co by to nie było, jest podobne do broni palnej u pijanego człowieka a jeszcze straszyć nią ludzi powinno być surowo karane!!

Gość • Niedziela [08.10.2017, 18:49:11] • [IP: 93.181.131.***]

Oh, zamykanie kogoś w areszcie za posiadanie wiatrówki (w swoim własnym domu!) - no ładne państwo prawa, ładne...

Gość • Niedziela [08.10.2017, 18:42:17] • [IP: 94.254.229.***]

Dla wczesniejszych komentujących" znawców" prawa jest taki art. 50a KW jak komentujesz to wypadało by choć trochę znać teman na jaki sie wypowiadacie

Gość • Niedziela [08.10.2017, 18:18:07] • [IP: 37.248.160.**]

A jakie popełnił wykroczenie?

Gość • Niedziela [08.10.2017, 18:08:42] • [IP: 78.88.30.***]

Jakie qurfa wykroczenie to ze sie przewrocil i wstal?? jaj sobie nie robcie NO bez przesady a to co mial w reku to co to bylo?? takimi pierdolami zyjecie a moze sie w domu napil bo bolalo kolanko Takimi duperelami sad zajmowac nie trzeba a mandat sobie w du...e wsadzcieWystarczy stwierdzic ze ; najwyraźniej będący pod wpływem alkoholu, i po chlopie. POJE...spoleczenstwo TERAZ to nawet jak w domu czlowiek sie napi...li to go wezma na dolek pierd...ni ziobrzysci