POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.10.2017, 21:18:35] • Świnoujście

Czytelniczka: Proszę i błagam tego człowieka, który ukradł rower i nie pomyślał, że komuś zrobi wielką krzywdę

Czytelniczka: Proszę i błagam  tego człowieka, który  ukradł rower i nie pomyślał, że komuś  zrobi wielką krzywdę

fot. Czytelnik

Kolejne kradzieże rowerów w naszym mieście to już prawdziwa plaga. Dzisiejszej nocy skradziono rower stojący przy bloku Staszica 20, był zapięty, jednak złodziejowi to nie przeszkodziło.

Właścicielka apeluje za pośrednictwem naszego portalu o zwrot skradzionego roweru.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [12.10.2017, 08:28:49] • [IP: 37.47.148.***]

Halynka prowident woman boss

Gość • Wtorek [10.10.2017, 10:39:53] • [IP: 92.42.116.***]

"Kolejne kradzieże rowerów w naszym mieście to już prawdziwa plaga." - z danych policyjnych wynika, że to spokojne miasteczko. Najwięcej zdarzeń dotyczy pijaństwa w centrum. Kradzieży jest mało, poważniejszych zdarzeń prawie wcale. Żadnych plag.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 19:26:14] • [IP: 80.245.186.***]

Pani Halinko!Zbierzcie podpisy mieszkancow, ktorzy maja rowery odpowiednie pismo i zlozcie do Spoldzielni prosbe o postawienie rowerowni jakich wiele/na trawniku przed blokiem z jednej lub z drugiej strony.Przeciez Staszica 28 zalatwilo sobie miejsca postojowe dla aut kosztem trawnika, to dlaczego nie macie zamykanej rowerowni?To zawsze jakies utrudnienie.Menda kradnie rower emerytce i sie cieszy?!Jezeli ktos tutaj piszacy wie kto ukradl niech sie zglosi na Policje i poda dane zlodzieja, albo powiadomi w innej formie.Mamy nadzieje, ze blagalny wzrok Pani Halinki skruszy zlodzieja i odda Jej ulubiony pojazd.Pozdrawiamy Pania

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:49:04] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:34:11] • [IP: 109.243.191.***]

To nie jest dyrektorka ZSM, choc jest jedyną chyba dyrektorką szkoły dojeżdżającą do pracy (bodaj 4, 5 km). A ten wpis z 10:04 mocny, nóż się w kieszeni otwiera. Mogłeś nawet sam odciąć ten rower i go sobie odebrac, jeśli miałeś dowód zakupu, spisany nr ramy

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:25:20] • [IP: 93.94.186.***]

NA CHOLERĘ CI ROWER...popatrz na S...

TO JA-WIESZ • Poniedziałek [09.10.2017, 17:49:38] • [IP: 83.11.77.***]

SŁUCHAJ CHŁOPIE, WEŻ SZYBKO ODDAJ TEN ROWER OBOJĘTNIE W JAKI SPOSÓB, BO W TYM PRZYPADKU JESTES SPALONY.JA WIEM, KTO CIĘ WIDZIAŁ I CIĘ ZNA.ODDAJ, BO PRZEZ GŁUPI ROWER NAROBISZ SOBIE GNOJU.NIE BĘDĘ DZWONIC DO CIEBIE, BO SIĘ WYDA.KURDE POSPIESZ SIĘ I ODDAJ JEJ.CZESC.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 17:34:54] • [IP: 178.238.246.**]

Nachodzi tylko jedna myśl do głowy może ktoś z komendy ma w tym interes że nic z tym nie chcą zrobić gdzieś te rowery myszą być upłynnione w całości lub na części to nie są trzy lub cztery rowery tylko cała masa z niemiec też

Gość TURYSTKA • Poniedziałek [09.10.2017, 17:28:21] • [IP: 164.127.28.***]

ja tez mam starego grata ale fajnie na nim sie jezdzi ale sasiedzi to mnie doluja , , a co nie stac cie na NOWY HAHAHA STAC , , , , ALE NA MOJEGO NIKT NIE SPOJZY I NIE MUSZE SIE MARTWIC ZE MI GO POD KABLUJA

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 11:51:21] • [IP: 79.186.219.***]

Kradzież, to kradzież! Nie ważne czym był przypięty- nie masz prawa ruszać niczyjej własności i kropka! Łapać i upitolić łapy przy samej @#$%

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 11:45:16] • [IP: 93.94.188.***]

Tomku, oddaj rower

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 10:30:54] • [IP: 95.129.228.***]

Katolicka Polska zagra w piłkę w Prawosławnej Rosji

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 10:04:45] • [IP: 31.0.126.***]

W Świnoujściu jest mała szansa na złapanie złodzieji rowerów. Sam straciłem dwa. Opiszę ten pierwszy przypadek. Ukradziono go z przed poczty na ul. W. Pol. Zgłosilem Policji, sporządzono protokół i sprawa się zamknęła. Po jakimś czasie przypadkowo zauważyłem mój rower na ścieżce rowerowej, przy ul W. Polskiego. Pedałowała na nim kobieta w kierunku ul Konstytucji. Pojechałem za nią, aż do bloków za światłami Matejki - W. Polskiego po prawej stroniei, tam gdzieś, kolarka zniknęła. Na drugi dzięń powodowany przeczuciem, znalazłem mój rower przypięty do drzewa na trawniku róg W. Polskiego/Kruczkowskiego. Pomyślałem, że złodziejem jest kobieta sprzedająca w szczęce przy Kruczkowskiego Wezwałem Policję. Przyjechał potrol, pokazałem Im rower, ale ponieważ był przypięty do drzewa czekaliśmy, aż ktoś się pojawi.Nikt się nie pojawił. Chłopcy z patrolu odjechali, ja pilnowałem 3 g, bez efektu. Pojechałem na Policję, opisałem sprawę, ale zaginął protokół zgłoszenia. Szczęka mi opadła. Zrezygnowałem z poszukiwań

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 09:49:09] • [IP: 176.221.113.**]

Jak ktoś nie chodzi do kościoła to skąd ma wiedzieć, że nie wolno kraść?

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 09:48:23] • [IP: 176.221.113.**]

To Pani dyrektor z ZSM? Za małe są kary za kradzieże rowerów. Zwiększyć do 10 lat i nie będą kradli.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 07:44:53] • [IP: 80.245.180.**]

* oddaj pani rower

Alleluja i do przodu ! • Poniedziałek [09.10.2017, 07:35:10] • [IP: 31.1.15.***]

Polska to w 98% katolicki kraj, wystarczy pozamykać te dwa procenty nie katolików i mamy jak w raju !

Marcin • Poniedziałek [09.10.2017, 07:34:54] • [IP: 92.42.113.***]

tak to jest jak się nie myśli... No przepraszam, ćpunki latają i kradną od lat po wyspie... Tylko idiota kupi zapięcie z lidla (pewnie jeszcze jeden kluczyk prawie taki sam do całej serji w markecie) i zostawi drogi rower pod klatką, to praktycznie taka sama głupota jak pić z zakręconej butelki i dziwić się że nie ożeźwia... xDDDDD Pozdrowienia dla pani, może schudnie przynajmniej jak się nie chciało rowerku przetargać na klatkę/balkon czy do piwnicy... P.S. Debile zawszę będą urągać publicznie, zamiast samemu coś zmienić, tyczy się to prawie każdego Janusza, który myśli że najważniejszy i najlepszy, a w życiu największy sukces jaki odnotował, i to pewnie dzięki litości egzaminatorów, to" świadectwo ukończenia szkoły podstawowej" z wynikiem dopuszczającym... Abyście wszyscy dostali odpowiednią nagrodę za to że musimy was znosić. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, jeśli zabolało to znczy że trafiłem :)

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 01:56:43] • [IP: 92.42.114.*]

Mogła zrobić zdjęcie z maczetą w ręce i zagrozić że jak nie odda to znajdzie i łapy utnie. Takie coś może by poskutkowało, a prośby to głupota.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 00:05:03] • [IP: 80.245.186.***]

Kiedyś koniokradów wieszano.

Tomcio • Niedziela [08.10.2017, 23:14:31] • [IP: 77.112.148.***]

Świnoujska wieczna juma : (Kiedy się to skończy ?

Gość • Niedziela [08.10.2017, 23:03:11] • [IP: 80.245.188.***]

nie kumam wiedza ludzi ze roery kradna a zostawiaja po klatkach ;/ a pozniej placz.. trzeba myslec i przewidywac, a jak nie ma gdzie to rower do mieszkania ;/ takie czasy ;/

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:54:38] • [IP: 109.243.191.***]

Czasem przystaję pod sklepami, instytucjami i patrzę na jakośc zapięć rowerowych, którymi przypięto rowery: są cienkie, łatwe do przecięcia, kupione za niska cenę. Nie miejcie złudzeń. Dopiero zapiecie za ok.150-300 zł daje SZANSE, nie pewność, że nie przetną. Po drugie: jeśli zostawiasz rower, to miej go na oku, np.przez szybę. Po trzecie: jeśli masz drogi rower, to zachowaj go na przejazdy np.wycieczkowe, gdy masz ten pojazd nieustannie pod kontrolą. W naszym mieście używaj roweru najgorszego, jakiegoś zardzewiaka z drugiej ręki za 100 zł. Już poznałem ze 3 osoby, które tak czynią. Uważam, że Sejm powinien zaostrzyc kary za ten rodzaj przestępczości.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:44:12] • [IP: 83.23.172.***]

Złodzieja trzeba złapać i ukarać a nie prosić o wrot. Złodziej to najgorsze ścierwo.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:25:24] • [IP: 188.146.33.**]

Ale ktoś złodzieja inaczej poprosi, ma inne argumenty i będzie to skuteczne. Warto apelować i prosić.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Spotkanie z Gen. Markiem Dukaczewskim - POROZMAWIAJMY O POLSCE! W imieniu Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świnoujściu, Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych oraz Związku Emerytów i Rencistów Straży Granicznej w Świnoujściu serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu: POROZMAWIAJMY O POLSCE! Naszym Gościem będzie Generał Marek Dukaczewski, żołnierz służb specjalnych, generał brygady Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, dyplomata, były podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego oraz były Szef Wojskowych Służb Informacyjnych. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 lipca 2018 r. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Hotelu Interferie Medical SPA, ul. Uzdrowiskowa 15. Wstęp wolny! Joanna Agatowska Przewodnicząca SLD w Świnoujściu ■
■ W budynku Cechu zapachniało przekrętem. Czyżby sam sobie sprzedał cały Cech za bezcen? ■ Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta znalazł się w szpitalu. Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doradca prezydenta dostał udaru. Od kilku dni Robert Karelus jest nieobecny w pracy. Dowiedzieliśmy się, że przebywając w rodzinnym domu w Trzebiatowie dostał udaru. Reakcja medyczna była bardzo szybka, co jest niezwykle istotne w tego typu sytuacjach ■ Trwa nabór do służby przygotowawczej. Termin wcielenia od 4.09, 25.09, 29.09.2018r. Wymagane dokumenty: wniosek o powołanie do służby (do pobrania na stronie lub do wypełnienia w WKU w Świnoujściu), kserokopia dowodu osobistego, kserokopia świadectwa ostatnio ukończonej szkoły. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 261-243-324 lub na stronie https://wkuswinoujscie.wp.mil.pl ■ W dniu 9 lipca 2018 zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na ulicy Łużyckiej. Zamiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Steyera do ulicy Grunwaldzkiej ■ Dlaczego nikt z władz odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni, nie widzi problemu? Dlaczego szansę dostały tylko jednoroczne kwiaty zdobiące klomby, a wieloletnie drzewa obok nich usychają w zapomnieniu? Nasuwa się pytanie, czy nasze władze zamierzają wreszcie podjąć jakieś działania? Pieniądze, wydane na nasadzenia, ulatują wraz z wyschniętą ziemią. ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Tylko dwóch radnych poparło projekt uchwały w sprawie wynagrodzenia prezydenta Świnoujścia. Projekt zakładał obniżenie pensji w związku z koniecznością dostosowania jej wysokości do rozporządzenia rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 936). Tym samym prezydencka pensja pozostaje na dotychczasowy poziomie ■ Podpisanie umowy z wyłonionym wykonawcą tunelu pod Świną nastąpi 4 lipca o godzinie 17.00 w hotelu Radisson Blu. Dzień później, o godzinie 17.00 prezydent miasta zaprasza mieszkańców na festyn na Placu Wolności czyli wspólne świętowanie tego historycznego dla Świnoujścia wydarzenia ■ 4 lipca o godzinie 18.00 w sali teatralnej MDK odbędzie sie otwarte dla mieszkańców sympozjum pod hasłem "dlaczego tunel, a nie most", na którym mieszkańcy mają dowiedzieć się jakie były przesłanki, które zdecydowały o wyborze takiego wariantu stałej przeprawy dla Świnoujścia ■ Miasto dostanie pieniądze z Unii Europejskiej na budowę tunelu. Minister Jerzy Kwieciński mówi, że to już pewne ■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■