POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.10.2017, 21:18:35] • Świnoujście

Czytelniczka: Proszę i błagam tego człowieka, który ukradł rower i nie pomyślał, że komuś zrobi wielką krzywdę

Czytelniczka: Proszę i błagam  tego człowieka, który  ukradł rower i nie pomyślał, że komuś  zrobi wielką krzywdę

fot. Czytelnik

Kolejne kradzieże rowerów w naszym mieście to już prawdziwa plaga. Dzisiejszej nocy skradziono rower stojący przy bloku Staszica 20, był zapięty, jednak złodziejowi to nie przeszkodziło.

Właścicielka apeluje za pośrednictwem naszego portalu o zwrot skradzionego roweru.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [12.10.2017, 08:28:49] • [IP: 37.47.148.***]

Halynka prowident woman boss

Gość • Wtorek [10.10.2017, 10:39:53] • [IP: 92.42.116.***]

"Kolejne kradzieże rowerów w naszym mieście to już prawdziwa plaga." - z danych policyjnych wynika, że to spokojne miasteczko. Najwięcej zdarzeń dotyczy pijaństwa w centrum. Kradzieży jest mało, poważniejszych zdarzeń prawie wcale. Żadnych plag.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 19:26:14] • [IP: 80.245.186.***]

Pani Halinko!Zbierzcie podpisy mieszkancow, ktorzy maja rowery odpowiednie pismo i zlozcie do Spoldzielni prosbe o postawienie rowerowni jakich wiele/na trawniku przed blokiem z jednej lub z drugiej strony.Przeciez Staszica 28 zalatwilo sobie miejsca postojowe dla aut kosztem trawnika, to dlaczego nie macie zamykanej rowerowni?To zawsze jakies utrudnienie.Menda kradnie rower emerytce i sie cieszy?!Jezeli ktos tutaj piszacy wie kto ukradl niech sie zglosi na Policje i poda dane zlodzieja, albo powiadomi w innej formie.Mamy nadzieje, ze blagalny wzrok Pani Halinki skruszy zlodzieja i odda Jej ulubiony pojazd.Pozdrawiamy Pania

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:49:04] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:34:11] • [IP: 109.243.191.***]

To nie jest dyrektorka ZSM, choc jest jedyną chyba dyrektorką szkoły dojeżdżającą do pracy (bodaj 4, 5 km). A ten wpis z 10:04 mocny, nóż się w kieszeni otwiera. Mogłeś nawet sam odciąć ten rower i go sobie odebrac, jeśli miałeś dowód zakupu, spisany nr ramy

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:25:20] • [IP: 93.94.186.***]

NA CHOLERĘ CI ROWER...popatrz na S...

TO JA-WIESZ • Poniedziałek [09.10.2017, 17:49:38] • [IP: 83.11.77.***]

SŁUCHAJ CHŁOPIE, WEŻ SZYBKO ODDAJ TEN ROWER OBOJĘTNIE W JAKI SPOSÓB, BO W TYM PRZYPADKU JESTES SPALONY.JA WIEM, KTO CIĘ WIDZIAŁ I CIĘ ZNA.ODDAJ, BO PRZEZ GŁUPI ROWER NAROBISZ SOBIE GNOJU.NIE BĘDĘ DZWONIC DO CIEBIE, BO SIĘ WYDA.KURDE POSPIESZ SIĘ I ODDAJ JEJ.CZESC.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 17:34:54] • [IP: 178.238.246.**]

Nachodzi tylko jedna myśl do głowy może ktoś z komendy ma w tym interes że nic z tym nie chcą zrobić gdzieś te rowery myszą być upłynnione w całości lub na części to nie są trzy lub cztery rowery tylko cała masa z niemiec też

Gość TURYSTKA • Poniedziałek [09.10.2017, 17:28:21] • [IP: 164.127.28.***]

ja tez mam starego grata ale fajnie na nim sie jezdzi ale sasiedzi to mnie doluja , , a co nie stac cie na NOWY HAHAHA STAC , , , , ALE NA MOJEGO NIKT NIE SPOJZY I NIE MUSZE SIE MARTWIC ZE MI GO POD KABLUJA

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 11:51:21] • [IP: 79.186.219.***]

Kradzież, to kradzież! Nie ważne czym był przypięty- nie masz prawa ruszać niczyjej własności i kropka! Łapać i upitolić łapy przy samej @#$%

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 11:45:16] • [IP: 93.94.188.***]

Tomku, oddaj rower

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 10:30:54] • [IP: 95.129.228.***]

Katolicka Polska zagra w piłkę w Prawosławnej Rosji

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 10:04:45] • [IP: 31.0.126.***]

W Świnoujściu jest mała szansa na złapanie złodzieji rowerów. Sam straciłem dwa. Opiszę ten pierwszy przypadek. Ukradziono go z przed poczty na ul. W. Pol. Zgłosilem Policji, sporządzono protokół i sprawa się zamknęła. Po jakimś czasie przypadkowo zauważyłem mój rower na ścieżce rowerowej, przy ul W. Polskiego. Pedałowała na nim kobieta w kierunku ul Konstytucji. Pojechałem za nią, aż do bloków za światłami Matejki - W. Polskiego po prawej stroniei, tam gdzieś, kolarka zniknęła. Na drugi dzięń powodowany przeczuciem, znalazłem mój rower przypięty do drzewa na trawniku róg W. Polskiego/Kruczkowskiego. Pomyślałem, że złodziejem jest kobieta sprzedająca w szczęce przy Kruczkowskiego Wezwałem Policję. Przyjechał potrol, pokazałem Im rower, ale ponieważ był przypięty do drzewa czekaliśmy, aż ktoś się pojawi.Nikt się nie pojawił. Chłopcy z patrolu odjechali, ja pilnowałem 3 g, bez efektu. Pojechałem na Policję, opisałem sprawę, ale zaginął protokół zgłoszenia. Szczęka mi opadła. Zrezygnowałem z poszukiwań

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 09:49:09] • [IP: 176.221.113.**]

Jak ktoś nie chodzi do kościoła to skąd ma wiedzieć, że nie wolno kraść?

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 09:48:23] • [IP: 176.221.113.**]

To Pani dyrektor z ZSM? Za małe są kary za kradzieże rowerów. Zwiększyć do 10 lat i nie będą kradli.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 07:44:53] • [IP: 80.245.180.**]

* oddaj pani rower

Alleluja i do przodu ! • Poniedziałek [09.10.2017, 07:35:10] • [IP: 31.1.15.***]

Polska to w 98% katolicki kraj, wystarczy pozamykać te dwa procenty nie katolików i mamy jak w raju !

Marcin • Poniedziałek [09.10.2017, 07:34:54] • [IP: 92.42.113.***]

tak to jest jak się nie myśli... No przepraszam, ćpunki latają i kradną od lat po wyspie... Tylko idiota kupi zapięcie z lidla (pewnie jeszcze jeden kluczyk prawie taki sam do całej serji w markecie) i zostawi drogi rower pod klatką, to praktycznie taka sama głupota jak pić z zakręconej butelki i dziwić się że nie ożeźwia... xDDDDD Pozdrowienia dla pani, może schudnie przynajmniej jak się nie chciało rowerku przetargać na klatkę/balkon czy do piwnicy... P.S. Debile zawszę będą urągać publicznie, zamiast samemu coś zmienić, tyczy się to prawie każdego Janusza, który myśli że najważniejszy i najlepszy, a w życiu największy sukces jaki odnotował, i to pewnie dzięki litości egzaminatorów, to" świadectwo ukończenia szkoły podstawowej" z wynikiem dopuszczającym... Abyście wszyscy dostali odpowiednią nagrodę za to że musimy was znosić. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, jeśli zabolało to znczy że trafiłem :)

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 01:56:43] • [IP: 92.42.114.*]

Mogła zrobić zdjęcie z maczetą w ręce i zagrozić że jak nie odda to znajdzie i łapy utnie. Takie coś może by poskutkowało, a prośby to głupota.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 00:05:03] • [IP: 80.245.186.***]

Kiedyś koniokradów wieszano.

Tomcio • Niedziela [08.10.2017, 23:14:31] • [IP: 77.112.148.***]

Świnoujska wieczna juma : (Kiedy się to skończy ?

Gość • Niedziela [08.10.2017, 23:03:11] • [IP: 80.245.188.***]

nie kumam wiedza ludzi ze roery kradna a zostawiaja po klatkach ;/ a pozniej placz.. trzeba myslec i przewidywac, a jak nie ma gdzie to rower do mieszkania ;/ takie czasy ;/

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:54:38] • [IP: 109.243.191.***]

Czasem przystaję pod sklepami, instytucjami i patrzę na jakośc zapięć rowerowych, którymi przypięto rowery: są cienkie, łatwe do przecięcia, kupione za niska cenę. Nie miejcie złudzeń. Dopiero zapiecie za ok.150-300 zł daje SZANSE, nie pewność, że nie przetną. Po drugie: jeśli zostawiasz rower, to miej go na oku, np.przez szybę. Po trzecie: jeśli masz drogi rower, to zachowaj go na przejazdy np.wycieczkowe, gdy masz ten pojazd nieustannie pod kontrolą. W naszym mieście używaj roweru najgorszego, jakiegoś zardzewiaka z drugiej ręki za 100 zł. Już poznałem ze 3 osoby, które tak czynią. Uważam, że Sejm powinien zaostrzyc kary za ten rodzaj przestępczości.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:44:12] • [IP: 83.23.172.***]

Złodzieja trzeba złapać i ukarać a nie prosić o wrot. Złodziej to najgorsze ścierwo.

Gość • Niedziela [08.10.2017, 22:25:24] • [IP: 188.146.33.**]

Ale ktoś złodzieja inaczej poprosi, ma inne argumenty i będzie to skuteczne. Warto apelować i prosić.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■