POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.10.2017, 07:04:55] • Świnoujście

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem

fot. Sławomir Ryfczyński

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Moniuszki i 11 Listopada. Jadąca srebrna taksówka potrąciła najprawdopodobniej na przejściu lub zaraz za pasami mężczyznę, w wyniku czego poszkodowanego odrzuciło kilkanaście metrów.

W deszczowy wieczór, około godziny 22:30 kierujący volkswagenem potrącił mężczyznę. Jadąc ulica Wojska Polskiego w kierunku granicy.

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem

fot. Sławomir Ryfczyński

W wyniku uderzenia poszkodowany dosłownie przeleciał w powietrzu kilkanaście metrów i upadł na następnym przejściu dla pieszych. W tym samym momencie nadjeżdżał z naprzeciwka do skrzyżowania kolejny samochód. Jadące w nim dwie kobiety w ułamku sekundy dostrzegły lecącego przed ich maską poszkodowanego mężczyznę.

Kierująca ledwo zdążyła zahamować przed poszkodowanym.

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przybyli policjanci i ratownicy medyczni, następnie poszkodowany został odwieziony do szpitala.

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Mężczyzna był ubrany na czarno, wystarczyła chwila czyjejś nieuwagi. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

Czekamy na stanowisko policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:05:14] • [IP: 77.88.191.**]

No i co ? Nie piszecie że znów taxuwkasz ze swinoujscia cis zrobil ? Bo narzekac na niemcy morzecie !! Wy tykko gadacie a nic nie robicie... bo nie umiecie tego. Macie srake w majteczkach. No i co ze ktoś przejechał kogoś? Nie wiem jak do tego doszło i nie komentuje tego.. Ale co widzę? Widzę dzień dzień ludzi co myślą że są bogiem. Chodzą przez ulicę jak im to pasuje. .. na pasach co są tylko dla pieszych normalnie pszejerzdzaja rowerzyści... co oni mają tam do szukania ? Wy się nigdy nie nauczycie tego... Ale spoko inne kraje Też z się do dziś nie nauczyli. .. Fair Play 😁😁😁😁😁㈳
3;😁

Gość • Czwartek [12.10.2017, 01:27:51] • [IP: 62.69.229.**]

Ludzie piszecie co nie którzy takie głupoty, że nie che się czytać, masakra - spójrzcie na to jak chodzą piesi hmmm..., wchodzą sami wręcz pod koła, jak jeżdżą rowerzyści, którzy wjeżdżają na wszystkie pasy uważając że mają pierszeństwo- aż włosy na głowie się jeżą hmm, i kto za to wszystko ma odpowiadać ??, kierowca samochodu ??, kiedyś to rowerzysta miał karte rowerową, a dzisiaj nie nie a nic tylko słuchawki na uszach i telefon na którym pisze sms-a, albo patrzy na facebooka -masakra, ale zawsze bedzie winny kierowca samochodu. ..., trzeba zmienić prawo, dlaczego kierowca ma odpowiadać a to, ze ktoś był pod wpływem, albo wjechał w nie dozwolonym miejscu, lub pod prąd.

Gość • Wtorek [10.10.2017, 14:06:20] • [IP: 94.254.239.**]

Piesi w dupie mają chodzą jak swiete krowy a potem kierowcy mają problemy i stres. Powinno się karaźć nie tylko kierowców że potrącili pieszego ale i pieszych że doprowadzili do takiej sytuacji.

Gość • Wtorek [10.10.2017, 08:01:23] • [IP: 31.0.71.***]

Ja też jechałam rowerem i taksówkarz wyjechała mi ja się przywróciłam a on pojechał nawed nie stanęło

Gość • Wtorek [10.10.2017, 07:42:40] • [IP: 37.248.12.***]

a tu zonk nie zlotowy wina

Gość • Wtorek [10.10.2017, 01:39:13] • [IP: 109.243.191.***]

20:23 - jako rowerzysta to obserwuję i jako pasażer - patrzyłem na licznik prędkości. Do szybszej jazdy osmiela licznych taksówkarzy wielka wprawa i znajomość ulic, warunków na tych ulicach. Jest też coś szczególnego: szybkie nabieranie prędkości i nagłe jej wytracanie, czyli styl jazdy, który często rowerzyści odczytuja jako niebezpieczny, bo czasem do końca nie wiadomo, czy taksówka zahamuje, czy nie. (Ale tego przypadku nie przesądzam, piesi skandalicznie sie zachowują).

Gość • Wtorek [10.10.2017, 01:02:38] • [IP: 37.47.177.**]

* sobie mozecie bylem tam podczas wypadku. Droga brukowa w takich deszczowych poglądach jest jak lodowisko więc samochód nie zdążył wyhamować pomimo reakcji kierowcy. Pozdro dla ziomeczka.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 23:21:54] • [IP: 80.245.188.***]

Przejścia dla pieszych należy pokryć miękkim, izolującym materiałem, żeby potrąceni nie przeziębili się leżąc bezpośrednio na asfalcie

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 22:23:33] • [IP: 80.245.189.***]

Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo. Wchodzisz na drogę rozejrzyj się we własnym interesie, nawet na pasach.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 20:23:26] • [IP: 217.80.82.***]

Myślę że czas zamontować tachografy w taxi, aby wytrącić z ręki argumenty że jakoby taxi szybko jeżdżą w mieście. W takich sytuacjach szybko możnaby było sprawdzić i zweryfikować te oszczerstwa. pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 19:59:17] • [IP: 93.94.184.***]

MORFIK SIEROTA

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 19:26:53] • [IP: 80.245.178.***]

ŁAŻĄ JAK BARANY NA ŁĄCE. KTO ICH TEGO NAUCZYŁ ?

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 19:21:15] • [IP: 91.117.98.***]

Baranem jest Złotówa, ktory będąc na dyżurze 12-godzinnym jest niedysponowany, przemęczony i jeździ dalej. Dla znającego temat...

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:59:13] • [IP: 87.121.87.***]

Stoch ma konkurenta? Napisz coś więcej.. kto dostał takie wysokie noty?

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:26:53] • [IP: 80.245.189.***]

Nawet na pasach TRZEBA UWAŻAĆ.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 18:02:25] • [IP: 92.42.115.***]

Nie od dzisiaj wiadomo że"złotówy" to najgorsi i najbardziej niedouczeni kierowcy w naszym mieście, jeżdzący swoimi zasadami i prawami, za nic mając przepisy. I tym razem było tak samo.Prędkośc nie dostosowana do warunków panujących i tragedia gotowa. A to że to stary kundel nie powinno już mieć dzisiaj znaczenia STOP TAKSÓWKARSKIM PIRATOM !!

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 16:34:41] • [IP: 109.241.63.***]

Dopóki sprawa nie została do końca wyjaśniona, powstrzymajcie się z obarczaniem winą taksówkarza. Jeżeli to było wtargnięcie na jezdnię, podejrzewam, że większość obarczających winą kierowcę taksówki, nie zdążyłaby odpowiednio zareagować w takich warunkach pogodowych. A najwięcej wymądrzają się i krzyczą Ci, którzy zamawiają taksówkę na ostatnią chwilę. Trochę szacunku do zawodu taksówkarza. Idź baranie jeden z drugim na kilka 12-to godzinnych dyżurów i zobacz, jaki to łatwy chleb.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 16:25:23] • [IP: 80.245.178.***]

Bo na ulicach jest ciemno jak w du...ie!

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 15:44:11] • [IP: 92.42.114.**]

Szokujący widok potrąconego człowieka, lecącego nad skrzyżowaniem!! znowu babol chyba na kto tam pisze!!

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 14:15:57] • [IP: 178.238.251.***]

Mam nadzieję że ofiara przeżyła, napiszcie coś o tym.Współczuję poszkodowanemu, nasze miasto ogólnie bezpieczne nie jest, zwłaszcza na drogach. Nie wiem dokąd się tak ludziom śpieszy ?

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 14:15:51] • [IP: 109.243.191.***]

Mogło być tak, że jak zwykle taksówkarz bardzo sie spieszył, z moich obserwacji wynika, że najszybciej jeżdżą taksówki i lokalni dostarczyciele pewnych dóbr, np.z pizzerii oraz młodzi mężczyźni. Ilekroć jako rowerzysta słyszę z tyłu dźwięk silnika na podwyższonych obrotach - są to taksówkarze (rzadziej młodzi debile w głośnych od ryku głośników furach). 90% z nich jeździ SZYBKO, a to znaczy szybciej niż 50 km/h, czyli to, co na ogół obowiązuje w terenie zabudowanym.--Napisałem:" mogło byc tak", bo nie chcę uogólniać, są też porządni taksówkarze, a bywają piesi zagadani rozmową telefoniczną lub nagle wpadający na pasy - bardzo to niebezpieczne.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 14:02:44] • [IP: 83.12.178.***]

Nie tylko rowerzyści. Kierowcy jeżdżą jak wariaci nie zatrzymują się przed znakiem stop! Wjeżdżając na ścieżkwii rowerowe! Powinni wszyscy być surowo karani!

waldi • Poniedziałek [09.10.2017, 13:53:49] • [IP: 80.111.70.***]

Oj bardzo musiało się" złotówie| śpieszyć

Stefan • Poniedziałek [09.10.2017, 13:52:02] • [IP: 85.252.65.**]

Zacznijmy od tego że podczas deszczu nie widać idiotów pchających się na pasy. w Polsce panuje durna moda ubierania się na czarno. Pełno kobiet i mężczyzn łazi jak święte krowy, a po zmroku to już w ogóle nie ma szans zobaczyć takiej osoby która na dodatek uważa że auto zatrzyma się na odcinku długości 1 metra. LUDZIE -WŁĄCZCIE M Y Ś L E N I E !!

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 13:23:23] • [IP: 95.129.224.**]

Jak spadną buty to zawsze po chlopie

Oglądasz 1-25 z 57
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■