POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 18:09:33] • Świnoujście

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

Dwie firmy zainteresowane budową przedszkola przy Bydgoskiej

fot. iswinoujscie.pl

Czy budowa przedszkola przy ulicy Bydgoskiej odwlecze się w czasie? Jak na razie trwa procedura przetargowa. Zainteresowane budową przedszkola są dwie firmy: ze Szczecina oraz Skierniewic. Firma Calbud ze Szczecina zaoferowała, że jest w stanie wybudować placówkę za ponad 21 milionów złotych. Nieco mniej bo 19 milionów złotych zaproponowała firma MIRBUD ze Skierniewic.

Z informacji rzecznika prezydenta miasta wynika, że komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji, która firma wybuduje przedszkole przy Bydgoskiej.

- Procedura przetargowa na zadanie Budowa przedszkola i rozbudowa ulicy Bydgoskiej nie została zakończona; komisja przetargowa nie podjęła jeszcze decyzji o jego rozstrzygnięciu. Ma to nastąpić w najbliższych dniach. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy; jedna ze Szczecina, a druga Skierniewic- informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. Do przedszkola mogłyby chodzić także dzieci niepełnosprawne. Nowe przedszkole przeznaczone byłoby dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [14.10.2017, 08:49:56] • [IP: 188.146.165.**]

Oby jak najpóźniej te przedszkole, kto to lasy karczuje żeby budować tam skandal

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:04:23] • [IP: 92.42.114.***]

Obiecani, obiecanki, obiecanki a czas leci. ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 15:02:10] • [IP: 92.42.114.***]

A kiedy przetarg na budowę Ośrodka Pielęgnacyjnego bo już pażdziernik się kończy.

Gość • Piątek [13.10.2017, 14:24:34] • [IP: 178.238.253.**]

A może by tak zapytać pana burmistrza co z REMONTEM WOJSKA POLSKIEGO, JAKE SIŁY ZADZIAŁAAŁY NA BANGLADESZU I OSIEDLU, NIGDYS BARDZO BRZYDKO NAZYWANYM chyba jakoś tak złodziejowo, pamiętacie!

Gość • Piątek [13.10.2017, 09:37:24] • [IP: 93.94.187.***]

A ja myślałem że tam już dawno budują przeczkole. Tyle się o tym mówiło. Miejsce Super. Dużo zieleni to i powietrze będzie lepsze.

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:35:12] • [IP: 94.254.239.***]

DOM SENIORA, KONIECZNIE

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:04:18] • [IP: 92.42.114.***]

Urzednicy sprzedaja działki w centrum miasta za grube miliony a póżniej podejmują decyzję o budowie przedszkola na, , końcu świata". Trzeba myśleć o przyszłosci miasta na 30 czy 50 lat a nie z dnia na dzień ! Mierne urzędasy . .. dziś proponuje nazwanie przedszkola, , Koniec Świata" ...

Gość • Piątek [13.10.2017, 06:08:35] • [IP: 78.10.206.**]

A kto zasiada w tej komisji przetargowej, omnibus" Beton Lejdi"?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:45:34] • [IP: 78.88.28.**]

Przedszkole na bydgoskiej... Dobrze z Ż##rek z Barabarą nie wymyślili żłobka na końcu Krzywej... szkoda słów. Dajcie mi ich dilera

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:44:01] • [IP: 95.129.229.***]

Obie firmy, w internecie mają ciekawe opinie. Trzeba dokładnie sprawdzić.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:43:08] • [IP: 93.94.187.*]

I tak największym hitem jest przedszkole kryte azbestem na Gdyńskiej, przeznaczona do rozbiórki od dobrych kilka lat temu. Co roku dopuszczane warunkowo do bezwzględnego trucia dzieci i pracowników. Wszystkim tam przebywającym życzę zdrowia. Duuuuużo zdrowia...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:42:11] • [IP: 92.42.118.**]

A która firma jest znajomym znajomych?;)

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:33:33] • [IP: 78.88.29.***]

Z Kościuszki prowadzam dziecko na warszawską a potem do pracy na Wyspiańskiego lub tatuś na warszow...to już jest utrudnienie a tam do lasu to kto by chciał prowadząc zero komunikacji autobusowej równiej w stronę przedszkola

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:32:00] • [IP: 46.134.157.***]

Z 2 lata temu, przyszedł list do mieszkańców bydgoskiej Projekt przebudowy ulicy i budowy przedszkola. ... Potem las wycieli, działki sprzedali, juz tam mieszkają Nowe rodziny... A przdszkole to propaganda. Iwyciaganie kasy za projekty

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:33:41] • [IP: 62.69.251.**]

Ja tam mogę wybudować za 15 milionów. Piasek wymiesza się z wodą i będzie git.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:21:54] • [IP: 92.42.119.**]

CIEKAWE KTO NA TO WYGWIZDOWO BEDZIE PROWADZAL DZIECI

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:42:00] • [IP: 77.112.238.**]

Przypomnijmy, że ośmioddziałowa placówka miałaby pomieścić aż 200 dzieci. # A PM nr 10 ma na dziś ponad 250 dzieci - czy to normalne, dwa stare przedwojenne budynki i oddziały w Szkole podstawowej... ciężkie jest życie w oświacie. Tak przed Dniem Nauczyciela.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:33:53] • [IP: 178.238.247.**]

Sraty mazgaty, obiecywanki cacanki!!jak by mieli budowac nowy hotel!!to juz!!, co tam przedszkole, dom seniora ??mydlic oczy i do wyborow!! Brawo!! O jacy wspaniali!!

Oglądasz 1-18 z 18
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■