POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.10.2017, 16:14:29] • Świnoujście

W Przytorze powstanie siłownia pod chmurką!

W Przytorze powstanie siłownia pod chmurką!

fot. facebook.com

To dobra wiadomość dla wszystkich aktywnych mieszkańców prawobrzeża. Już wkrótce w Przytorze - Łunowie powstanie siłownia pod chmurką. Będzie to kolejna już zewnętrzna siłownia w naszym mieście.

Te informację na swoim profilu facebookowym przekazał w czwartek, prezydent Janusz Żmurkiewicz. Jak poinformował prezydent Żmurkiewicz, wykonawcą jest firma FIT Park z Torunia, prace mają zakończyć się w ciągu 42 dni. Już w przyszłym tygodniu firma wchodzi na plac budowy. Jesteście ciekawi z jakich urządzeń będzie można poćwiczyć na nowej siłowni? Będą to: biegacz- narciarz, biegacz- orbitrek, prasa ręczna- wyciąg górny, drabinka oraz wahadło - twister.
Koszt całej inwestycji to ponad 24 tysięcy złotych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Niedziela [15.10.2017, 09:39:01] • [IP: 37.47.155.***]

Fajnie że powstaje ale szkoda że mało atrakcyjny sprzęt

Gość • Sobota [14.10.2017, 15:44:54] • [IP: 77.115.50.***]

jak to kto gangster pieczonka slepy sflaczaly koks ha ha

Gość • Piątek [13.10.2017, 08:06:37] • [IP: 92.42.114.***]

Ciekaw jestem jak wiele osób będzie korzystało z tej siłowni ?

Radzio Rumian • Piątek [13.10.2017, 07:28:30] • [IP: 31.179.221.**]

Na placu zabaw za strażą to postawią. Działka 454 jest właśnie tam. Pozdrawiam

Gość • Piątek [13.10.2017, 07:17:00] • [IP: 198.7.62.***]

19:48:15 - A Ty srasz do wiadra za oborą jak średniowieczny kołtun wiejski sznurku. Haa Haa 😝

Gość • Piątek [13.10.2017, 00:35:07] • [IP: 79.186.192.***]

kto ma szmal i trochę oleju w głowie, kupuje teraz działki na ŁUNOWIE albo PRZYTORZE i dom buduje... ci co pieniędzy nie mają mówią o nas wieśniaki... POZDRO dla ludzi z miasta...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 22:45:54] • [IP: 92.42.118.**]

a to nie było przypadkiem w budżecie obywatelskim?...coś mi tu śmierdzi...

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:44:24] • [IP: 37.47.159.***]

znam tych wspaniałych ludzi z przytoru i lunowa taka z... społeczność że musieli sobie kamery zamontować na posesjach to chyba oznaka szacunku jakim ich tam obdarzyli

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:15:07] • [IP: 46.215.238.***]

Super pomysł. Bardzo mnie cieszy taka inicjatywa

Gość • Czwartek [12.10.2017, 21:03:56] • [IP: 79.186.194.**]

Wielkie dzięki Panie Prezydencie, za podjęcie takiej decyzji.Lepsza jest siłownia pod chmurką aniźeli plac rozrywkowo-piknikowy.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 20:07:44] • [IP: 46.77.243.***]

SUPER TYLKO W KTÓRYM MIEJSCU MA POWSTAĆ

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:48:15] • [IP: 62.73.210.**]

Pajace z blokowisk zazdroszcza panom z lunowa i przytoru ze maja ładne domy i podwórka i siłownia jeszcze będzie a wy Wąchajcie smród spalin i w zapchlonych blokowiskach jak szczury zdychajcie biedoto

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:43:59] • [IP: 62.69.254.***]

po co im siłownia, wydać widły i w pole pogonić

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:27:30] • [IP: 46.76.142.***]

Podziękowania dla Pana Janusza to mądry ruch dobrze że nie posłuchał imprezowicza Nowickiego tylko sam pod joł słuszną decyzje bo Nowicki chciał plac do lansowania siebie wybudować za społeczne pieniądze

Gość • Czwartek [12.10.2017, 19:25:55] • [IP: 157.25.45.***]

Jak trzeba byc ograniczonym i żle wychowanym zeby obrażac ludzi mieszkających w Przytorze tylko dlatego, że nigdy sie tam nie było I nie ma sie pojęcia o tym jacy ludzie tam mieszkają. Gwarantuje państwu miastowym, że nie jeden wieśniak z Przytoru jest Twoim przełożonym. Pozdrawiam wszystkich kulturalnych, wykształconych i dobrze wychowancych mieszkańców lewobrzeża czyt. metropolii

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:56:03] • [IP: 83.1.198.**]

"Wieśniak" to obecnie przedsiębiorca często z wyższym wykształceniem.Taki" wieśniak" pracuje sprzętem za grube miliony, a" dumnego mieszczucha" nie stać na porządny rower.Więc z tymi porównaniami to raczej ostrożnie.jeżeli cokolwiek się dzieje dla dobra lokalnej społeczności to tylko popierać taka inicjatywę, anie silić się na bzdurne porównania.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:48:35] • [IP: 188.146.167.***]

A w Przytorze każdy orze jak może i ludzie są zgranie. Pozdrawiam z sypialni Świnoujścia

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:43:15] • [IP: 95.129.228.***]

Po co tym pajacom siłownia

Gość • Czwartek [12.10.2017, 18:31:06] • [IP: 31.0.70.***]

Lepiej być wiesniakiem niż tępym baniakiem ze swinoujskiego bloku co wypisuje bzdury. Mieszka w kawlerce z dożywotniego kredytu i ma kompleksy.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:34:47] • [IP: 80.245.176.***]

To gdzie ta siłka ma być, w Przytorze czy Łunowie??Nie ma czegoś takiego jak Przytór - Łunowo, to wymysł ludzi z magistratu, urodziłem się w Łunowie i zawsze mieliśmy swoją tożsamość tak jak przytorzaki, albo rybki albo akwarium.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:17:38] • [IP: 31.0.127.**]

więśniactwo to jest stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:16:26] • [IP: 37.47.138.***]

Super pomysł. Jak zwykle chore komentarze.

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:12:19] • [IP: 188.146.169.***]

W kierym to je miejscu?

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:04:05] • [IP: 95.129.225.**]

Wow sukces, po 15 latach rządów prezydenta Żmurkiewicza do Przytoru zawitała cywilizacja!

Gość • Czwartek [12.10.2017, 17:03:46] • [IP: 83.11.236.***]

Do IP 92.42.119 nie masz pojęcia co się dzieje w Przytorze, znajdź choćby jednego wieśniaka i choć jedną świnię. Chyba że masz na myśli siebie

Oglądasz 1-25 z 29
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Na cmentarzu stanęła tablica smoleńska! ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■