POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.10.2017, 23:26:12] • Świnoujście

Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Mogło dojść do tragedii. Dziś wieczorem, na nabrzeżu w okolicach Orlenu, młoda dziewczyna, sprawiająca wrażenie skrajnie załamanej, została powstrzymana przez zrobieniem desperackiego kroku. Życie uratował jej kolega, który zaalarmował policję oraz trener Akademii Reissa, który dostrzegł w ciemnościach sylwetkę nad wodą. Dziewczynę zabrało pogotowie.

Przed godziną 22:00 nad kanałem przy stacji benzynowej Orlen zaroiło się od policjantów. Poszukiwali tam dziewczyny, która prawdopodobnie w stanie załamania, mogła próbować zrobić sobie coś złego. Policjanci zostali zaalarmowani przez kolegę dziewczyny, świnoujskiego radnego Jana Borowskiego. Jak opowiedział naszemu reporterowi, na profilu FB poszukiwanej pojawił się wpis świadczący o jej złym stanie psychicznym mogącym doprowadzić do próby samobójczej - skoku do kanału.

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Niezwłocznie zawiadomił policję a sam pojechał na nabrzeże. Policjanci wezwali również pogotowie. Rozpoczęto poszukiwania na wysokości Orlenu. Jednak nie przyniosły one rezultatu. Dopiero jeden z trenerów Akademii Reissa, widząc, że policja prowadzi poszukiwania, zwrócił uwagę na postać siedzącą przy polerze. Była to dziewczyna, niewidoczna w ciemnościach, miała opuszczone w stronę wody nogi.

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Policjanci odwiedli ją od podejmowania jakichkolwiek działań i przekazali ratownikom medycznym. Następnie została przewieziona do szpitala.

O bliższe informacje na temat tej interwencji zwróciliśmy się do rzecznika KMP.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Wtorek [17.10.2017, 19:22:57] • [IP: 81.50.172.**]

Brawo dla ciebie kolego

Gość • Wtorek [17.10.2017, 12:54:11] • [IP: 37.47.142.**]

jak polityk pojawia się na zdjęciu" przypadkowo" to nie jest przypadek...

Gość • Wtorek [17.10.2017, 09:37:48] • [IP: 10.196.182.**]

Gdyby to zrobil anonimowo to szacun...ale tu mi to zakrawa na chec zdobycia popularnosci...niestety ja tego nie lykam!

Gość • Wtorek [17.10.2017, 09:05:46] • [IP: 83.13.159.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [17.10.2017, 07:41:31] • [IP: 92.40.248.**]

Dzis w restauracji widziałem 4 osobową rodzinę przy jednym stole. Kazdy siedzial w telefonie...

Gość • Wtorek [17.10.2017, 06:57:32] • [IP: 31.0.87.**]

Akademia Reissa??

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 23:20:33] • [IP: 51.255.202.**]

idz na studia czy pracy do fajnych ludzi a jesli nie ma jedz na skandynawie lub hiszpanie zamiast na jakies mecze.

ale obsuwa: nie "dr." • Poniedziałek [16.10.2017, 21:12:42] • [IP: 46.112.15.***]

9:24 - Do osobnika podpisanego zabawnie" dr.". Taki to doktorat, jaka ortografia. Nie pisze się tak skrótu, nie stawia się kropki. Na podobnym poziomie, czyli poniżej poziomu sama mysl o rzekomej prawidłowościach w kwestii samobójstw.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 20:16:00] • [IP: 37.47.172.**]

Pan Borowski jest politologiem z wykształcenia a tam też uczą tych wszystkich" patentów" na zdobywanie popularności i punktów wyborczych. Dlatego krytycy jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 19:43:22] • [IP: 92.42.114.*]

Tak często słyszę ze ludzie z naszego miasta są zawistni wredni obludni i. .. fałszywi i coraz bardziej to widzę. Internet. .niby fajna sprawa ale jednocześnie broń XXI wieku. Bezkarności w wypowiedziach gdzie nie trzeba się podpisać. ciekawe co by było gdyscie musieli się podpisać ? Tez bylibyscie tacy bezczelni? Nie oceniajcie kogoś bi nigdy nie wiecie co wam się w życiu przytrafi i jakie decyzje będziecie podejmować w danej chwili. Naród który powinien się wspierać jest w wiec siebie jak wróg

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 19:37:28] • [IP: 95.129.224.**]

Ten kto się podpisał jako dr to chyba nie wie o tymże w praktyce popełniają samobójstwo zarówno ci którzy o tym mówią, jak i Ci którzy takich deklaracji nie składają.Proponuję przestudiować fachową literaturę do tyczącą zachowań suicydalnych.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 18:49:17] • [IP: 92.42.112.***]

Bez sensu, jak ktoś chce sie zabić to nikogo o tym nie inforuje tylko robi to po cichu. Też mam czasami takie myśli, co by było, jakby mnie już nie było i widze tylko jedną odpowiedz.moi wrogowie mieliby satysfakcję a jej nigdy im nie dam:DDDDDD poczekam aż sami odejdą śmiercią naturalną albo ze starości ;)

maxx • Poniedziałek [16.10.2017, 17:28:52] • [IP: 178.238.249.**]

Szanowni państwo. Jeśli ktoś na prawdę chce odebrać sobie życie, to to zrobi i się z tym nie afiszuje. Możecie z tą osobą rozmawiać normalnie, nawet w przeddzień samobójstwa i nic nie zauważycie. Piszę to, bo znam dwa takie przypadki. Mimo to chwała dla tego pana że zainteresował się losem tej dziewczyny, która pewnie ma sporo problemów. JA stety lub niestety nie mam FB i żyję sobie szczęśliwie.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 16:19:31] • [IP: 94.254.229.***]

Proszę Państwa! Niektóre komentarze są po prostu kretyńskie! Znam tę dziewczynę i całą sytuację i mogę tylko powiedzieć, ze to była naprawdę poważna sprawa. Nabijanie się z niej lub z Pana Jana jest tu nie na miejscu... Wspolczuje co niektórym, którzy tu zamiescili komentarze skrajnej znieczulicy i zwykłego braku kultury

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 16:15:51] • [IP: 188.146.34.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Dziewczyno będzie dobrze.A dla Pana brawo za reakcje.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 15:31:01] • [IP: 178.238.252.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:32:38] • [IP: 78.133.254.***]

ZAPRASZAMY NA MECZE FLOTY ! TAM JEST NASZA DRUŻYNA TAM BĘDZIESZ MIAŁ/MIAŁA CEL W ŻYCIU - KIBICOWAĆ NASZYM ! Najważniejsze że FLOTA WGRAŁA !! FLOTA GOL ! TERAZ UWAGA ! KTO ZADEKLARUJE ŻE ZAOPIEKUJE SIĘ FLOTĄ NA TEGO MY KIBICE ZAGŁOSUJEMY NA TĄ OSOBĘ!!

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:22:17] • [IP: 93.94.186.***]

Człowiek człowiekowi wilkiem - widać to po komentarzach niektórych osób.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:18:47] • [IP: 93.94.184.***]

Jada po Borowskim bo zareagował.Debili nie brakuje

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:45:08] • [IP: 188.146.108.**]

IP 168 tylko obleśny parch może coś takiego napisać.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:29:05] • [IP: 95.129.224.***]

Brawo Protas !!

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:19:08] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:15:58] • [IP: 80.245.188.***]

ej ale ona wie że to był metr wysokości?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD haha pewnie chlopak ją pogonił i załamka

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:15:34] • [IP: 93.94.186.**]

obrzydliwe komentarze

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:00:17] • [IP: 80.245.188.**]

Pan Jan ostatnio ostro napompował karabiny dlatego taka szybka reakcja!! Brawo!!

Oglądasz 1-25 z 52
■ Poszukuje bialo-czarnego kota, ktory wysiadl z auta w Przytorze w okolicach Zalewowej 43 w dniu 20.11.17. Jesli bedzie u kogos na parapecie lub u kogos sie zadomowi - prosze o kontakt. Bedzie szukal schronienia oraz pozywienia. 537820602 ■
■ Czrno-biały kot czmychnął właścicielowi z auta - może ktoś go widział? 20 listopada w Przytorze na ulicy Zalewowej 43 uciekł z samochodu czarno - biały kot. Jego właściciel nie dysponuje zdjęciem, ale być może kot pojawi się u kogoś na posesji lub wskoczy na parapet szukając schronienia lub pożywienia. Jeżeli ktoś może pomóc w odnalezieniu, proszony jest o kontakt z numerem 537820602 ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■