POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.10.2017, 23:26:12] • Świnoujście

Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Mogło dojść do tragedii. Dziś wieczorem, na nabrzeżu w okolicach Orlenu, młoda dziewczyna, sprawiająca wrażenie skrajnie załamanej, została powstrzymana przez zrobieniem desperackiego kroku. Życie uratował jej kolega, który zaalarmował policję oraz trener Akademii Reissa, który dostrzegł w ciemnościach sylwetkę nad wodą. Dziewczynę zabrało pogotowie.

Przed godziną 22:00 nad kanałem przy stacji benzynowej Orlen zaroiło się od policjantów. Poszukiwali tam dziewczyny, która prawdopodobnie w stanie załamania, mogła próbować zrobić sobie coś złego. Policjanci zostali zaalarmowani przez kolegę dziewczyny, świnoujskiego radnego Jana Borowskiego. Jak opowiedział naszemu reporterowi, na profilu FB poszukiwanej pojawił się wpis świadczący o jej złym stanie psychicznym mogącym doprowadzić do próby samobójczej - skoku do kanału.

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Niezwłocznie zawiadomił policję a sam pojechał na nabrzeże. Policjanci wezwali również pogotowie. Rozpoczęto poszukiwania na wysokości Orlenu. Jednak nie przyniosły one rezultatu. Dopiero jeden z trenerów Akademii Reissa, widząc, że policja prowadzi poszukiwania, zwrócił uwagę na postać siedzącą przy polerze. Była to dziewczyna, niewidoczna w ciemnościach, miała opuszczone w stronę wody nogi.

 Wpis na FB zaalarmował kolegę - załamana dziewczyna próbowała skoczyć do kanału?

fot. Czytelnik

Policjanci odwiedli ją od podejmowania jakichkolwiek działań i przekazali ratownikom medycznym. Następnie została przewieziona do szpitala.

O bliższe informacje na temat tej interwencji zwróciliśmy się do rzecznika KMP.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Wtorek [17.10.2017, 19:22:57] • [IP: 81.50.172.**]

Brawo dla ciebie kolego

Gość • Wtorek [17.10.2017, 12:54:11] • [IP: 37.47.142.**]

jak polityk pojawia się na zdjęciu" przypadkowo" to nie jest przypadek...

Gość • Wtorek [17.10.2017, 09:37:48] • [IP: 10.196.182.**]

Gdyby to zrobil anonimowo to szacun...ale tu mi to zakrawa na chec zdobycia popularnosci...niestety ja tego nie lykam!

Gość • Wtorek [17.10.2017, 09:05:46] • [IP: 83.13.159.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [17.10.2017, 07:41:31] • [IP: 92.40.248.**]

Dzis w restauracji widziałem 4 osobową rodzinę przy jednym stole. Kazdy siedzial w telefonie...

Gość • Wtorek [17.10.2017, 06:57:32] • [IP: 31.0.87.**]

Akademia Reissa??

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 23:20:33] • [IP: 51.255.202.**]

idz na studia czy pracy do fajnych ludzi a jesli nie ma jedz na skandynawie lub hiszpanie zamiast na jakies mecze.

ale obsuwa: nie "dr." • Poniedziałek [16.10.2017, 21:12:42] • [IP: 46.112.15.***]

9:24 - Do osobnika podpisanego zabawnie" dr.". Taki to doktorat, jaka ortografia. Nie pisze się tak skrótu, nie stawia się kropki. Na podobnym poziomie, czyli poniżej poziomu sama mysl o rzekomej prawidłowościach w kwestii samobójstw.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 20:16:00] • [IP: 37.47.172.**]

Pan Borowski jest politologiem z wykształcenia a tam też uczą tych wszystkich" patentów" na zdobywanie popularności i punktów wyborczych. Dlatego krytycy jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 19:43:22] • [IP: 92.42.114.*]

Tak często słyszę ze ludzie z naszego miasta są zawistni wredni obludni i. .. fałszywi i coraz bardziej to widzę. Internet. .niby fajna sprawa ale jednocześnie broń XXI wieku. Bezkarności w wypowiedziach gdzie nie trzeba się podpisać. ciekawe co by było gdyscie musieli się podpisać ? Tez bylibyscie tacy bezczelni? Nie oceniajcie kogoś bi nigdy nie wiecie co wam się w życiu przytrafi i jakie decyzje będziecie podejmować w danej chwili. Naród który powinien się wspierać jest w wiec siebie jak wróg

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 19:37:28] • [IP: 95.129.224.**]

Ten kto się podpisał jako dr to chyba nie wie o tymże w praktyce popełniają samobójstwo zarówno ci którzy o tym mówią, jak i Ci którzy takich deklaracji nie składają.Proponuję przestudiować fachową literaturę do tyczącą zachowań suicydalnych.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 18:49:17] • [IP: 92.42.112.***]

Bez sensu, jak ktoś chce sie zabić to nikogo o tym nie inforuje tylko robi to po cichu. Też mam czasami takie myśli, co by było, jakby mnie już nie było i widze tylko jedną odpowiedz.moi wrogowie mieliby satysfakcję a jej nigdy im nie dam:DDDDDD poczekam aż sami odejdą śmiercią naturalną albo ze starości ;)

maxx • Poniedziałek [16.10.2017, 17:28:52] • [IP: 178.238.249.**]

Szanowni państwo. Jeśli ktoś na prawdę chce odebrać sobie życie, to to zrobi i się z tym nie afiszuje. Możecie z tą osobą rozmawiać normalnie, nawet w przeddzień samobójstwa i nic nie zauważycie. Piszę to, bo znam dwa takie przypadki. Mimo to chwała dla tego pana że zainteresował się losem tej dziewczyny, która pewnie ma sporo problemów. JA stety lub niestety nie mam FB i żyję sobie szczęśliwie.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 16:19:31] • [IP: 94.254.229.***]

Proszę Państwa! Niektóre komentarze są po prostu kretyńskie! Znam tę dziewczynę i całą sytuację i mogę tylko powiedzieć, ze to była naprawdę poważna sprawa. Nabijanie się z niej lub z Pana Jana jest tu nie na miejscu... Wspolczuje co niektórym, którzy tu zamiescili komentarze skrajnej znieczulicy i zwykłego braku kultury

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 16:15:51] • [IP: 188.146.34.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Dziewczyno będzie dobrze.A dla Pana brawo za reakcje.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 15:31:01] • [IP: 178.238.252.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:32:38] • [IP: 78.133.254.***]

ZAPRASZAMY NA MECZE FLOTY ! TAM JEST NASZA DRUŻYNA TAM BĘDZIESZ MIAŁ/MIAŁA CEL W ŻYCIU - KIBICOWAĆ NASZYM ! Najważniejsze że FLOTA WGRAŁA !! FLOTA GOL ! TERAZ UWAGA ! KTO ZADEKLARUJE ŻE ZAOPIEKUJE SIĘ FLOTĄ NA TEGO MY KIBICE ZAGŁOSUJEMY NA TĄ OSOBĘ!!

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:22:17] • [IP: 93.94.186.***]

Człowiek człowiekowi wilkiem - widać to po komentarzach niektórych osób.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 14:18:47] • [IP: 93.94.184.***]

Jada po Borowskim bo zareagował.Debili nie brakuje

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:45:08] • [IP: 188.146.108.**]

IP 168 tylko obleśny parch może coś takiego napisać.

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:29:05] • [IP: 95.129.224.***]

Brawo Protas !!

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:19:08] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:15:58] • [IP: 80.245.188.***]

ej ale ona wie że to był metr wysokości?xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD haha pewnie chlopak ją pogonił i załamka

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:15:34] • [IP: 93.94.186.**]

obrzydliwe komentarze

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 12:00:17] • [IP: 80.245.188.**]

Pan Jan ostatnio ostro napompował karabiny dlatego taka szybka reakcja!! Brawo!!

Oglądasz 1-25 z 52
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■