POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [11.11.2017, 14:41:54] • Świnoujście

Kto jeszcze dzisiejszej nocy padł ofiarą kradzieży? - pyta Czytelnik

Kto jeszcze dzisiejszej nocy padł ofiarą kradzieży? - pyta Czytelnik

fot. Czytelnik

Niejeden z nas spotkał się zapewne z sytuacją, gdy z powodu małej szkodliwości nie zgłaszało się kradzieży, bądź policja umarzała dochodzenie. Tak bywa najczęściej w przypadku zaginięcia drobnych, mało wartościowych lub błahych przedmiotów. Jednak dla właścicieli mają one wartość, choćby sentymentalną. Poza tym, gdy ktoś kradnie nam cokolwiek, mamy prawo chcieć to odzyskać. Naszemu Czytelnikowi skradziono element wyposażenia samochodu, bardzo mały, ale...

- Może wyda się to naiwne, ale za pośrednictwem portalu chciałbym się dowiedzieć, czy jeszcze komuś dzisiejszej nocy zginęło coś z wyposażenia samochodu? - napisał Czytelnik - Policja pewnie powie, że mała szkodliwość i dlatego nie warto zgłaszać. Dzisiejszej nocy ktoś wyrwał z mojego auta zaślepkę; niby nic, ale koszta zakupu i szukania są niemałe.

Może będzie chciał gdzieś sprzedać albo po prostu zrobił to dla zabawy.
Jeżeli byłoby nas więcej poszkodowanych, to już nie byłyby to niskie koszta i szkodliwość.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Niedziela [12.11.2017, 20:30:28] • [IP: 78.10.206.**]

Parkowanie pod chmurka ma to do siebie, że z takimi incydentami trzeba się niestety liczyć. Czytelniku, miej pretensje do samego siebie, przecież nikt ci twojego pięknego BMW nie będzie pilnował Trzeba było przy zakupie wymarzonego autka doliczyć koszt kupna lub wynajmu garażu

Gość • Niedziela [12.11.2017, 11:54:20] • [IP: 80.245.179.***]

Niemożliwe, przecież tu mieszkają sami katolicy i patrioci a oni nie kradną.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 07:18:29] • [IP: 178.238.252.**]

*, już nie będzie spał spokojnie...

Gość • Niedziela [12.11.2017, 03:35:18] • [IP: 78.10.206.**]

To niech też komuś ukradnie i koło się zamknie... Ja osobiście taki z dekompletowany samochód oddał bym na złom, albo wrzuciłbym do Kanału, bo bym się wstydził jakim jeździć. ||/|

Gość • Niedziela [12.11.2017, 01:31:07] • [IP: 46.76.181.***]

oznakować tak jak w pewnym kraju pewną nację i już nie zmieni właściciela bo nie będzie kupca na trefny towar

Gość • Sobota [11.11.2017, 23:47:10] • [IP: 94.254.225.***]

O, znajomy z e60 Poland :D

Gość • Sobota [11.11.2017, 22:51:03] • [IP: 80.245.181.**]

Łapy przy samej D... wykończyć. A co, niech nauczkę ma. Hahaha.

LOB • Sobota [11.11.2017, 22:27:41] • [IP: 46.231.62.**]

BMW? To niech wśród kumpli szuka.

Gość • Sobota [11.11.2017, 21:12:21] • [IP: 94.254.224.**]

Nie ważne czy to jest klapka czy co innego ale dlaczego dawać komuś przyzwolenie na kradzież czyjejś własności. Tak jak już niżej ktoś napisał nawet jakiś emblemat potrafi kosztować parę setek. Dlaczego ma ktoś szukać biegać i wydawać kasę bo inny mu ukradł. Nie powinna istnieć mała szkodliwość.

Gość • Sobota [11.11.2017, 21:06:12] • [IP: 80.245.184.*]

Kolekcjoner.

Gość • Sobota [11.11.2017, 21:03:46] • [IP: 94.254.224.**]

Samo nie wypadnie. Kto się nie zna tak sobie może pisać. Też bym Łapy upieeeeee...

Gość • Sobota [11.11.2017, 20:55:52] • [IP: 92.42.116.***]

"Facio chce zareklamować swoje badziewie" - pisze Czytelnik, a ja się dziwę, kto rodzi takich prymitywów? Jak toto zwalczać? Sterylizować ich matki za młodu?

Gość • Sobota [11.11.2017, 20:37:10] • [IP: 94.254.229.**]

Hmm to chyba bmw 5?

Gość • Sobota [11.11.2017, 19:59:02] • [IP: 93.94.187.***]

Samo nie wypadnie. Kto się nie zna tak sobie może pisać. Też bym Łapy upieeeeee...

Gość • Sobota [11.11.2017, 19:55:07] • [IP: 94.254.224.***]

Mi papke ukradli kupilem 2 lepsza

Gość(iówa) • Sobota [11.11.2017, 19:35:20] • [IP: 62.69.252.**]

Ludzie, czemu jesteście tacy złośliwi? Może wam poprostu nikt żadnej części z auta nie ukradł. W przeciwnym razie wykazalibyscie chociaż odrobinę empatii albo nie odezwalibyście się w ogóle. Mi już nieraz coś zginęło, np emblemat z klapy bagażnika albo antena. Niby nic, ale irytuje fakt, że trzeba kupić nową część. Jeśli chodzi o moje auto (nie wiem jak jest z innymi), nowy emblemat kosztuje nawet kilkaset złotych, a używanych na aukcjach jak na lekarstwo. Można się wkurzyć 😒

Gość • Sobota [11.11.2017, 19:07:15] • [IP: 94.254.228.**]

Co za gość. .. żal

Gość • Sobota [11.11.2017, 19:04:32] • [IP: 93.94.188.***]

Ukradł dla swojej starej. Chciał jej podziękować za to że takiego głupka urodziła.

Gość • Sobota [11.11.2017, 18:57:35] • [IP: 88.156.234.***]

standard, komus brakowalo albo mial zamuwienei u buchnął, mi tez raz ukradli z przudu tak samo, a sama napewno nie wyleciala bo dodatkowo ja zabezpieczalem, ŁAPY *!!

Gość • Sobota [11.11.2017, 17:45:44] • [IP: 31.0.80.***]

Twój wujas

Gość • Sobota [11.11.2017, 17:28:13] • [IP: 77.187.246.**]

Sto procent pewności jak postawił auto na parkingu to nie sprawdzał czy wszystko jest na swoim miejscu, mógł zgubić, mógł, mógł jeździć kilka dni. Facio chce zareklamować swoje badziewie, przecież nikt mu nie może zabronić.

AGENDA21 • Sobota [11.11.2017, 17:03:38] • [IP: 94.254.230.**]

Flota wygrała. 1:3

Gość • Sobota [11.11.2017, 16:49:18] • [IP: 83.8.40.**]

Potomkowie przesiedleńcòw zza Buga 70 lat po wojnie i 30 lat po upadku komuny okradają siebie nawzajem. To stan umysłu.

Gość • Sobota [11.11.2017, 16:48:47] • [IP: 184.168.27.***]

Jak jakaś zaślepka może mieć wartość sentymentalną? Można taką elegancką zaślepkę zrobić w bardzo prosty sposób domowym sposobem - po prostu zakleić tą dziurkę szarą taśmą klejącą “Power•Tape”.

maxx • Sobota [11.11.2017, 16:05:28] • [IP: 178.238.249.**]

Czasem wystarczy zwracać uwagę na szczegóły. Kto w szarym poliftowym e60/61 kręcił się po mieście bez zaślepki przedniego zderzaka, i nagle po dzisiejszej nocy ją już ma.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■