POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 15:18:55] • Świnoujście

Święto Niepodległości z prezentami i uśmiechem od mieszkańców oraz SLD

Święto Niepodległości z prezentami i uśmiechem od mieszkańców oraz SLD

fot. Organizator

Od lat zgadzamy się, że Święto Niepodległości to święto wszystkich Polaków, a jednak nie zawsze potrafiliśmy tego dnia świętować razem. Jednak trzeba uczciwie dodać, że z roku na rok, widać wyraźne postępy w tej sprawie.

Jednym z ciekawszych pomysłów, które w tym roku zaproponowało lokalne SLD były estetyczne pamiątkowe butony i biało-czerwone słodkości.

Jak poinformowała nas w tej sprawie przewodnicząca klubu SLD Joanna Agatowska, z okazji Święta Niepodległości zorganizowano wspólną inicjatywę mieszkańców Świnoujścia Małgosi, Eweliny, Adriana i Łukasza oraz członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świnoujściu. Zakupiliśmy i obdarowywaliśmy dzisiaj mieszkańców Świnoujścia oraz gości naszego miasta pamiątkowymi butonami z okazji Święta Niepodległości, pysznymi biało-czerwono lukrowanymi ciasteczkami w kształcie serca z napisem: Wolność - kocham i rozumiem, a specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy chorągiewki oraz białe i czerwone balony. Ogromną satysfakcję dało nam podzielenie się tym co przygotowaliśmy, ale przede wszystkim to, że mogliśmy dać radość, wywoływaliśmy uśmiech i wspólnie świętowaliśmy 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości! Jesteśmy dumni z naszej POLSKI!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:54:41] • [IP: 95.129.224.***]

Jak Jacek A. zostanie Dyrektorem świnoujskiej Żeglugi to po prostu to będzie SZOK !!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:52:24] • [IP: 37.47.174.*]

SLD jest dzieckiem PZPR tak jak Nowoczesna dzieckiem PO. Obudźcie się ludzie.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:39:02] • [IP: 185.210.39.**]

nie wierzę tej pani ani tym ludziom z sld

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 17:43:25] • [IP: 37.47.171.***]

SLD oficjalnie potwierdziła że jest następczynią PZPR. To jest fakt więc to że Pani z dawnego PZPR robi propagandę jak dawniej w Trybunie Ludu,

AGENDA 21 • Poniedziałek [13.11.2017, 16:31:05] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Poniedziałek [13.11.2017, 09:35:26] • [IP: 95.129.228.***] KATOLICKA POLSKA JEST KOMUNISTYCZNA. A TO TYLKO DLATEGO, BO GENERAŁAMI - BISKUPAMI KOŚCIOŁA SĄ BYLI NIE ZLUSTROWANI POKOMUNISTYCZNI PLEBANI. REWOLUCJI W TYM KRAJU NIE BYŁO I MAMY CIĄGŁOŚĆ WŁADZY OD 22 LIPCA 1944 ROKU Z KOSMETYCZNYMI ZABIEGAMI.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:19:05] • [IP: 37.47.171.***]

Tak jak się można było domyślać wygląda na to że te zawistne komentarze piszą nowoczesne panie i panowie. Bo jak coś robi nowoczesna dyrektorka szpitala to jest pięknie a jak robi SLD to populizm. Haha ciasnota umyslowa ale tego chyba nie wyłącza w szpitalu za darmo.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:38:46] • [IP: 95.160.157.***]

Pyszne, samodzielnie upieczone ciastka to rozdawały piękne Panie z świnoujskiego Szpitala. Do tego miały kotyliony, biało czerwone wstążeczki i kwiaty wykonane przez pacjentów CZP. A wszystko rozeszło się w zaledwie 40 minut. Nawiasem mówiąc ciekawe gdzie były inne instytucje miejskie (spisało się jeszcze wojsko z grochówką i MDK z występami i konkursami) Populizm SLD wypadł przy tym bardzo słabo.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 12:02:34] • [IP: 37.47.132.***]

Brawo dla SLD ? dziś rozdają flagi a za komuny Pałowali patriotów? Jak bardzo potrzeba głosów ludzi przed wyborami. Brakuje tylko Janusza z przedartą legitymacją PZPR

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:05:03] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:35:26] • [IP: 95.129.228.***]

Katolicka Polska ma swoje Święto

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:08:08] • [IP: 195.205.242.***]

Brawo Asiu - gratuluję inicjatywy i krzewienia w małych Polakach patriotyzmu.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 08:32:48] • [IP: 78.88.28.**]

Róbcie więcej takich akcji, bardzo dużo osób otrzymało flagi, znaczki i ciasteczka. WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI !! A złośliwe komentarze piszą frustraci z PO+PiS+Grupa Morska... I z pożal się Boże Nowoczesnej :):):)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 07:52:12] • [IP: 95.160.156.**]

Aż się wzruszyłam patrząc na tą obłudę.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 07:46:44] • [IP: 93.94.188.***]

Brawa za inicjatywę i świetny pomysł. Ciastka były dobre, a dzieci bawiły się cały dzien balonami. Patrząc na te brzydkie komentarze mam wrażenie, że zrobiliście dobrą robotę :) Pozdrawiam G.K

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 05:41:09] • [IP: 95.129.224.**]

liczy na naiwność i głupotę której nie brakuje, ale coraz trudniej będzie dopchać się do koryta gdyż PIS daje 500 zł a nie tanie cukiereczki, może to i złośliwe ale prawdziwe, , ,

Gość • Niedziela [12.11.2017, 23:50:45] • [IP: 80.245.179.***]

Widząc tą Agatowską rozdającą bzdurki i cukierki od razu widzę czasy KOMUNY...chcesz cukierka? idź do Gierka, Gierek ma to ci da...Oj żałosna ta rozdająca i to całe SLD - myśli że zapunktuje ?! Weź się babino do porządnej roboty

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:34:35] • [IP: 81.219.204.**]

Brawo SLD brawo Pani Joanno gratuluję!

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:29:28] • [IP: 46.231.62.**]

Święto Niepodległości zostało ustanowione ustawą z 23 kwietnia 1937, zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945, przywrócono je ustawą w okresie transformacji systemowej w 1989. Krajowa Rada Narodowa ciało polityczne utworzone podczas II wojny światowej przez Polską Partię Robotniczą (PPR) nawiązywała wprost do ustroju Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:16:19] • [IP: 178.238.252.**]

CO ROKU 11 LISTOPADA MAM TRAUMĘ ŻE POLACY SKACZĄ SOBIE DO GARDEŁ - WSTYD NA CAŁY ŚWIAT - GDZI KULTURA

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:07:21] • [IP: 178.238.252.**]

BRAWO BARDZO AKTYWNA PANI AGATOWSKA

GośćJarek • Niedziela [12.11.2017, 21:47:08] • [IP: 93.94.191.**]

A flagi na przeprawach były ? Chyba nie

Gość • Niedziela [12.11.2017, 21:46:51] • [IP: 80.245.179.***]

Agatowska nadal szuka niezorientowanych wyborców, nieświadomych całej prawdy.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 21:23:39] • [IP: 80.245.189.**]

J.Agatowska po trupach do władzy, do koryta !! Proszę zrozumiećmieć, że wasze święto 1-go Mają już się skończyło i ne wróci.My polscy patryjoci świętujemy, by z komuny !! PRECZ Z KOMUNĄ, PRECZ Z SLD

Gość • Niedziela [12.11.2017, 21:14:51] • [IP: 37.47.169.**]

PZPR która pilnowała żeby w Polsce nie było niepodległości teraz udaje że świętuje niepodległość. To jest po prostu kpina z Polaków ale ja się nie nabiorę bo mam wyższe wykształcenie.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 20:32:17] • [IP: 92.42.118.**]

a co rozdawały prezydenty?;)

Oglądasz 1-25 z 65
■ Poszukuje bialo-czarnego kota, ktory wysiadl z auta w Przytorze w okolicach Zalewowej 43 w dniu 20.11.17. Jesli bedzie u kogos na parapecie lub u kogos sie zadomowi - prosze o kontakt. Bedzie szukal schronienia oraz pozywienia. 537820602 ■
■ Czrno-biały kot czmychnął właścicielowi z auta - może ktoś go widział? 20 listopada w Przytorze na ulicy Zalewowej 43 uciekł z samochodu czarno - biały kot. Jego właściciel nie dysponuje zdjęciem, ale być może kot pojawi się u kogoś na posesji lub wskoczy na parapet szukając schronienia lub pożywienia. Jeżeli ktoś może pomóc w odnalezieniu, proszony jest o kontakt z numerem 537820602 ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■