POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 22:46:32] • Świnoujście

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

fot. iswinoujscie.pl

Kto powiedział, że uliczne walki są domeną mężczyzn? Jak się okazuje, w naszym mieście, pod osłoną nocy dzieją się różne rzeczy. Z soboty na niedzielę doszło do bójki dwóch młodych dziewczyn. Dla jednej z nich awantura zakończyła się w szpitalu.



Zbliżała się północ, ulice były puste i ciche. Tylko przy przystanku autobusowym tuż obok budynku sądu zwracała uwagę gwałtowna szarpanina. Szarpały się dwie młode, około 24-letnie dziewczyny. Przebieg rękoczynów był na tyle gwałtowny, że do jednej z nich zostali wezwani ratownicy medyczni. Przyjechały dwa samochody policyjne oraz karetka pogotowia. Dziewczyna poszkodowana w wyniku bójki została zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [05.12.2017, 08:40:00] • [IP: 195.182.9.***]

czy to Dagmara ?? kto sie tak bil??

Gość • Piątek [17.11.2017, 20:54:22] • [IP: 95.160.156.***]

Kogo facet zdradza? Tą co była hospitalizowana?

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:24:32] • [IP: 91.37.138.**]

bym cię sz*ato złapała to bym ci ten obleśny ryj obiła. Baj de łej - facet cię zdradza :):):)

Gość • Czwartek [16.11.2017, 09:06:23] • [IP: 83.19.187.***]

Zlać po pysku i tyle, to się nauczy, bo inaczej dalej będzie bić innych.

Gość • Środa [15.11.2017, 18:49:31] • [IP: 95.160.156.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2017, 18:21:13] • [IP: 94.254.227.**]

Skad takie wyssane z palca informacje, po drugie ta co zaczela tez ma na koncie pobicia i ekscesy. I jest tam monitoring wiec sprawdzmy czy byla tam jakas butelka.. Po trzecie to ta co zaczela to gryzla jak pies wiec bardzo prosty ruch prawilny z jej strony

Gość • Środa [15.11.2017, 11:36:30] • [IP: 37.47.171.***]

Przecież ta * wzięła butelkę szklana i rozwaliła Jej na czole 😂 bardzo krzywy ruch...

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:25:45] • [IP: 94.254.224.***]

Ta co zaczela to zaczela a ta druga to ma na koncie liczne pobicia i inne ekscesy lacznie z dzieckiem w roli glownej. Juz kiedys o niej tu czytalismy hm

Gość • Wtorek [14.11.2017, 17:03:57] • [IP: 37.47.189.**]

Pusta laska

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:50:50] • [IP: 95.160.158.***]

Jestem kobietą w pewnym wieku swoje już przeżyłam.Wstyd mi jest za te wypowiedzi nie wiem czy to opinie panów czy pań, czy nasze społeczeństwo tak idiocieje!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:22:45] • [IP: 83.136.45.***]

Wies i cebula. Czas sie przyzwyczaic, kraj rosnie w sile :D

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:20:26] • [IP: 108.29.78.***]

Wziely sobie do serca haslo z marszu kobiet macice walczace

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:39:24] • [IP: 94.254.236.*]

Walka o krolika dzieczyny wzielu sobie do serca proces spóznionego macierzynstwa w perspektywie 500plus jest o co walczyc.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:08:17] • [IP: 80.245.185.**]

9.24.23 niestety tutejszym panną tylko żelki na pazurkach, rzęski i włoski. Liczę się tylko ja ja ja i moja skripka. Tylko tyle potrafią od siebie dać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:07:07] • [IP: 95.129.226.**]

Walczyły o prawo do krycia jak króliki 500+ potrzeba bo na chlanie nie stać. Medal od pis dostaną.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:37:44] • [IP: 93.94.186.**]

przecież awanturę rozpoczęła kobieta która już kiedyś pobila kobietę na promie. ma za to sprawę i dalej szaleje. BRAWO TY.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:03:08] • [IP: 178.238.253.**]

Jak by był np.sędzia pokoju, to za 48 h byłby osądzone i może posprzątały by liście przy szkole i parkingu na skrzyżowaniu Matejki 12 centrum miasta a chyba od 15 lat nie ma kto tego robić aż się ktoś wywróci, a te panie w ramach kary by ładnie posprzątały!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:59:08] • [IP: 82.28.77.***]

Przeciwniczki czego? Budowy gazoportu czy terminalu kontenerowego?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:49:22] • [IP: 178.238.253.**]

Niestety upadek obyczajów, dziewczyny, kobiety są niestety wulgarne nie tylko w stosunku do siebie i wszystkich naokoło ale i do dzieci, aż strach pomyśleć jaką przyszłość przygotują swoim rodzinom!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:40:07] • [IP: 46.134.48.***]

Kobieta taka to jest jak omega idealnie pasuje do faceta.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:15:02] • [IP: 80.55.205.***]

Walczyły o prawo do krycia przez przystojnego Sebixa

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:02:50] • [IP: 46.231.58.***]

waleczna samica! poległam ze śmiechu!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:25:43] • [IP: 92.42.118.**]

I bardzo dobrze, że laski wzięły się za łby:) Czasami tak trzeba, gdy normalne argumenty nie docierają:)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:51] • [IP: 92.42.118.**]

191 Polacy...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:23] • [IP: 92.42.118.**]

183 To sobie poszukaj prawdziwej Polki w stolicy, żałosny Polaku. I to najlepiej już jutro, żeby te poniżej krytyki, nie wytłumaczyły ci dokładniej, o co kaman;)

Oglądasz 1-25 z 48
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■