POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 22:46:32] • Świnoujście

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

fot. iswinoujscie.pl

Kto powiedział, że uliczne walki są domeną mężczyzn? Jak się okazuje, w naszym mieście, pod osłoną nocy dzieją się różne rzeczy. Z soboty na niedzielę doszło do bójki dwóch młodych dziewczyn. Dla jednej z nich awantura zakończyła się w szpitalu.



Zbliżała się północ, ulice były puste i ciche. Tylko przy przystanku autobusowym tuż obok budynku sądu zwracała uwagę gwałtowna szarpanina. Szarpały się dwie młode, około 24-letnie dziewczyny. Przebieg rękoczynów był na tyle gwałtowny, że do jednej z nich zostali wezwani ratownicy medyczni. Przyjechały dwa samochody policyjne oraz karetka pogotowia. Dziewczyna poszkodowana w wyniku bójki została zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [05.12.2017, 08:40:00] • [IP: 195.182.9.***]

czy to Dagmara ?? kto sie tak bil??

Gość • Piątek [17.11.2017, 20:54:22] • [IP: 95.160.156.***]

Kogo facet zdradza? Tą co była hospitalizowana?

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:24:32] • [IP: 91.37.138.**]

bym cię sz*ato złapała to bym ci ten obleśny ryj obiła. Baj de łej - facet cię zdradza :):):)

Gość • Czwartek [16.11.2017, 09:06:23] • [IP: 83.19.187.***]

Zlać po pysku i tyle, to się nauczy, bo inaczej dalej będzie bić innych.

Gość • Środa [15.11.2017, 18:49:31] • [IP: 95.160.156.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2017, 18:21:13] • [IP: 94.254.227.**]

Skad takie wyssane z palca informacje, po drugie ta co zaczela tez ma na koncie pobicia i ekscesy. I jest tam monitoring wiec sprawdzmy czy byla tam jakas butelka.. Po trzecie to ta co zaczela to gryzla jak pies wiec bardzo prosty ruch prawilny z jej strony

Gość • Środa [15.11.2017, 11:36:30] • [IP: 37.47.171.***]

Przecież ta * wzięła butelkę szklana i rozwaliła Jej na czole 😂 bardzo krzywy ruch...

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:25:45] • [IP: 94.254.224.***]

Ta co zaczela to zaczela a ta druga to ma na koncie liczne pobicia i inne ekscesy lacznie z dzieckiem w roli glownej. Juz kiedys o niej tu czytalismy hm

Gość • Wtorek [14.11.2017, 17:03:57] • [IP: 37.47.189.**]

Pusta laska

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:50:50] • [IP: 95.160.158.***]

Jestem kobietą w pewnym wieku swoje już przeżyłam.Wstyd mi jest za te wypowiedzi nie wiem czy to opinie panów czy pań, czy nasze społeczeństwo tak idiocieje!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:22:45] • [IP: 83.136.45.***]

Wies i cebula. Czas sie przyzwyczaic, kraj rosnie w sile :D

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:20:26] • [IP: 108.29.78.***]

Wziely sobie do serca haslo z marszu kobiet macice walczace

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:39:24] • [IP: 94.254.236.*]

Walka o krolika dzieczyny wzielu sobie do serca proces spóznionego macierzynstwa w perspektywie 500plus jest o co walczyc.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:08:17] • [IP: 80.245.185.**]

9.24.23 niestety tutejszym panną tylko żelki na pazurkach, rzęski i włoski. Liczę się tylko ja ja ja i moja skripka. Tylko tyle potrafią od siebie dać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:07:07] • [IP: 95.129.226.**]

Walczyły o prawo do krycia jak króliki 500+ potrzeba bo na chlanie nie stać. Medal od pis dostaną.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:37:44] • [IP: 93.94.186.**]

przecież awanturę rozpoczęła kobieta która już kiedyś pobila kobietę na promie. ma za to sprawę i dalej szaleje. BRAWO TY.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:03:08] • [IP: 178.238.253.**]

Jak by był np.sędzia pokoju, to za 48 h byłby osądzone i może posprzątały by liście przy szkole i parkingu na skrzyżowaniu Matejki 12 centrum miasta a chyba od 15 lat nie ma kto tego robić aż się ktoś wywróci, a te panie w ramach kary by ładnie posprzątały!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:59:08] • [IP: 82.28.77.***]

Przeciwniczki czego? Budowy gazoportu czy terminalu kontenerowego?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:49:22] • [IP: 178.238.253.**]

Niestety upadek obyczajów, dziewczyny, kobiety są niestety wulgarne nie tylko w stosunku do siebie i wszystkich naokoło ale i do dzieci, aż strach pomyśleć jaką przyszłość przygotują swoim rodzinom!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:40:07] • [IP: 46.134.48.***]

Kobieta taka to jest jak omega idealnie pasuje do faceta.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:15:02] • [IP: 80.55.205.***]

Walczyły o prawo do krycia przez przystojnego Sebixa

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:02:50] • [IP: 46.231.58.***]

waleczna samica! poległam ze śmiechu!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:25:43] • [IP: 92.42.118.**]

I bardzo dobrze, że laski wzięły się za łby:) Czasami tak trzeba, gdy normalne argumenty nie docierają:)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:51] • [IP: 92.42.118.**]

191 Polacy...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:23] • [IP: 92.42.118.**]

183 To sobie poszukaj prawdziwej Polki w stolicy, żałosny Polaku. I to najlepiej już jutro, żeby te poniżej krytyki, nie wytłumaczyły ci dokładniej, o co kaman;)

Oglądasz 1-25 z 48
■ Autoagresja w szkole. Temat, którego nie można bagatelizować Nowoczesne technologie to nowe możliwości, ale i wcześniej nieznane problemy wychowawcze. Internetowa gra lub aplikacja, które zachęcają młodzież do samookaleczeń, a nawet samobójstwa, to nie scenariusz filmu, ale niestety rzeczywistość. Jak przeciwdziałać autoagresji? Jak pomóc uczniom? Jakiego wsparcia potrzebują nauczyciele? Temat konferencji „Problem autoagresji w szkole" to odpowiedź na pytania zachodniopomorskich nauczycieli i pedagogów, którzy otwarcie mówią, że potrzebują merytorycznego wsparcia w rozpoznawaniu jej symptomów. Kadra pedagogiczna poszukuje też metod, które pomogą uczniom, przejawiającym oznaki zachowań autodestrukcyjnych. Z tego powodu 27 września 2018 r. w Szczecinie odbędzie się konferencja poświęcona tym zagadnieniom. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin, Czwartek | 27 września 2018 r., godz. 12.00–16.30 ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■