POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 22:46:32] • Świnoujście

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

fot. iswinoujscie.pl

Kto powiedział, że uliczne walki są domeną mężczyzn? Jak się okazuje, w naszym mieście, pod osłoną nocy dzieją się różne rzeczy. Z soboty na niedzielę doszło do bójki dwóch młodych dziewczyn. Dla jednej z nich awantura zakończyła się w szpitalu.



Zbliżała się północ, ulice były puste i ciche. Tylko przy przystanku autobusowym tuż obok budynku sądu zwracała uwagę gwałtowna szarpanina. Szarpały się dwie młode, około 24-letnie dziewczyny. Przebieg rękoczynów był na tyle gwałtowny, że do jednej z nich zostali wezwani ratownicy medyczni. Przyjechały dwa samochody policyjne oraz karetka pogotowia. Dziewczyna poszkodowana w wyniku bójki została zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [05.12.2017, 08:40:00] • [IP: 195.182.9.***]

czy to Dagmara ?? kto sie tak bil??

Gość • Piątek [17.11.2017, 20:54:22] • [IP: 95.160.156.***]

Kogo facet zdradza? Tą co była hospitalizowana?

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:24:32] • [IP: 91.37.138.**]

bym cię sz*ato złapała to bym ci ten obleśny ryj obiła. Baj de łej - facet cię zdradza :):):)

Gość • Czwartek [16.11.2017, 09:06:23] • [IP: 83.19.187.***]

Zlać po pysku i tyle, to się nauczy, bo inaczej dalej będzie bić innych.

Gość • Środa [15.11.2017, 18:49:31] • [IP: 95.160.156.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2017, 18:21:13] • [IP: 94.254.227.**]

Skad takie wyssane z palca informacje, po drugie ta co zaczela tez ma na koncie pobicia i ekscesy. I jest tam monitoring wiec sprawdzmy czy byla tam jakas butelka.. Po trzecie to ta co zaczela to gryzla jak pies wiec bardzo prosty ruch prawilny z jej strony

Gość • Środa [15.11.2017, 11:36:30] • [IP: 37.47.171.***]

Przecież ta * wzięła butelkę szklana i rozwaliła Jej na czole 😂 bardzo krzywy ruch...

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:25:45] • [IP: 94.254.224.***]

Ta co zaczela to zaczela a ta druga to ma na koncie liczne pobicia i inne ekscesy lacznie z dzieckiem w roli glownej. Juz kiedys o niej tu czytalismy hm

Gość • Wtorek [14.11.2017, 17:03:57] • [IP: 37.47.189.**]

Pusta laska

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:50:50] • [IP: 95.160.158.***]

Jestem kobietą w pewnym wieku swoje już przeżyłam.Wstyd mi jest za te wypowiedzi nie wiem czy to opinie panów czy pań, czy nasze społeczeństwo tak idiocieje!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:22:45] • [IP: 83.136.45.***]

Wies i cebula. Czas sie przyzwyczaic, kraj rosnie w sile :D

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:20:26] • [IP: 108.29.78.***]

Wziely sobie do serca haslo z marszu kobiet macice walczace

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:39:24] • [IP: 94.254.236.*]

Walka o krolika dzieczyny wzielu sobie do serca proces spóznionego macierzynstwa w perspektywie 500plus jest o co walczyc.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:08:17] • [IP: 80.245.185.**]

9.24.23 niestety tutejszym panną tylko żelki na pazurkach, rzęski i włoski. Liczę się tylko ja ja ja i moja skripka. Tylko tyle potrafią od siebie dać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:07:07] • [IP: 95.129.226.**]

Walczyły o prawo do krycia jak króliki 500+ potrzeba bo na chlanie nie stać. Medal od pis dostaną.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:37:44] • [IP: 93.94.186.**]

przecież awanturę rozpoczęła kobieta która już kiedyś pobila kobietę na promie. ma za to sprawę i dalej szaleje. BRAWO TY.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:03:08] • [IP: 178.238.253.**]

Jak by był np.sędzia pokoju, to za 48 h byłby osądzone i może posprzątały by liście przy szkole i parkingu na skrzyżowaniu Matejki 12 centrum miasta a chyba od 15 lat nie ma kto tego robić aż się ktoś wywróci, a te panie w ramach kary by ładnie posprzątały!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:59:08] • [IP: 82.28.77.***]

Przeciwniczki czego? Budowy gazoportu czy terminalu kontenerowego?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:49:22] • [IP: 178.238.253.**]

Niestety upadek obyczajów, dziewczyny, kobiety są niestety wulgarne nie tylko w stosunku do siebie i wszystkich naokoło ale i do dzieci, aż strach pomyśleć jaką przyszłość przygotują swoim rodzinom!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:40:07] • [IP: 46.134.48.***]

Kobieta taka to jest jak omega idealnie pasuje do faceta.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:15:02] • [IP: 80.55.205.***]

Walczyły o prawo do krycia przez przystojnego Sebixa

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:02:50] • [IP: 46.231.58.***]

waleczna samica! poległam ze śmiechu!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:25:43] • [IP: 92.42.118.**]

I bardzo dobrze, że laski wzięły się za łby:) Czasami tak trzeba, gdy normalne argumenty nie docierają:)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:51] • [IP: 92.42.118.**]

191 Polacy...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:23] • [IP: 92.42.118.**]

183 To sobie poszukaj prawdziwej Polki w stolicy, żałosny Polaku. I to najlepiej już jutro, żeby te poniżej krytyki, nie wytłumaczyły ci dokładniej, o co kaman;)

Oglądasz 1-25 z 48
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■