POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 22:46:32] • Świnoujście

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

Uliczna walka dwóch przeciwniczek

fot. iswinoujscie.pl

Kto powiedział, że uliczne walki są domeną mężczyzn? Jak się okazuje, w naszym mieście, pod osłoną nocy dzieją się różne rzeczy. Z soboty na niedzielę doszło do bójki dwóch młodych dziewczyn. Dla jednej z nich awantura zakończyła się w szpitalu.



Zbliżała się północ, ulice były puste i ciche. Tylko przy przystanku autobusowym tuż obok budynku sądu zwracała uwagę gwałtowna szarpanina. Szarpały się dwie młode, około 24-letnie dziewczyny. Przebieg rękoczynów był na tyle gwałtowny, że do jednej z nich zostali wezwani ratownicy medyczni. Przyjechały dwa samochody policyjne oraz karetka pogotowia. Dziewczyna poszkodowana w wyniku bójki została zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [05.12.2017, 08:40:00] • [IP: 195.182.9.***]

czy to Dagmara ?? kto sie tak bil??

Gość • Piątek [17.11.2017, 20:54:22] • [IP: 95.160.156.***]

Kogo facet zdradza? Tą co była hospitalizowana?

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:24:32] • [IP: 91.37.138.**]

bym cię sz*ato złapała to bym ci ten obleśny ryj obiła. Baj de łej - facet cię zdradza :):):)

Gość • Czwartek [16.11.2017, 09:06:23] • [IP: 83.19.187.***]

Zlać po pysku i tyle, to się nauczy, bo inaczej dalej będzie bić innych.

Gość • Środa [15.11.2017, 18:49:31] • [IP: 95.160.156.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.11.2017, 18:21:13] • [IP: 94.254.227.**]

Skad takie wyssane z palca informacje, po drugie ta co zaczela tez ma na koncie pobicia i ekscesy. I jest tam monitoring wiec sprawdzmy czy byla tam jakas butelka.. Po trzecie to ta co zaczela to gryzla jak pies wiec bardzo prosty ruch prawilny z jej strony

Gość • Środa [15.11.2017, 11:36:30] • [IP: 37.47.171.***]

Przecież ta * wzięła butelkę szklana i rozwaliła Jej na czole 😂 bardzo krzywy ruch...

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:25:45] • [IP: 94.254.224.***]

Ta co zaczela to zaczela a ta druga to ma na koncie liczne pobicia i inne ekscesy lacznie z dzieckiem w roli glownej. Juz kiedys o niej tu czytalismy hm

Gość • Wtorek [14.11.2017, 17:03:57] • [IP: 37.47.189.**]

Pusta laska

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:50:50] • [IP: 95.160.158.***]

Jestem kobietą w pewnym wieku swoje już przeżyłam.Wstyd mi jest za te wypowiedzi nie wiem czy to opinie panów czy pań, czy nasze społeczeństwo tak idiocieje!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:22:45] • [IP: 83.136.45.***]

Wies i cebula. Czas sie przyzwyczaic, kraj rosnie w sile :D

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:20:26] • [IP: 108.29.78.***]

Wziely sobie do serca haslo z marszu kobiet macice walczace

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:39:24] • [IP: 94.254.236.*]

Walka o krolika dzieczyny wzielu sobie do serca proces spóznionego macierzynstwa w perspektywie 500plus jest o co walczyc.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:08:17] • [IP: 80.245.185.**]

9.24.23 niestety tutejszym panną tylko żelki na pazurkach, rzęski i włoski. Liczę się tylko ja ja ja i moja skripka. Tylko tyle potrafią od siebie dać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:07:07] • [IP: 95.129.226.**]

Walczyły o prawo do krycia jak króliki 500+ potrzeba bo na chlanie nie stać. Medal od pis dostaną.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:37:44] • [IP: 93.94.186.**]

przecież awanturę rozpoczęła kobieta która już kiedyś pobila kobietę na promie. ma za to sprawę i dalej szaleje. BRAWO TY.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:03:08] • [IP: 178.238.253.**]

Jak by był np.sędzia pokoju, to za 48 h byłby osądzone i może posprzątały by liście przy szkole i parkingu na skrzyżowaniu Matejki 12 centrum miasta a chyba od 15 lat nie ma kto tego robić aż się ktoś wywróci, a te panie w ramach kary by ładnie posprzątały!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:59:08] • [IP: 82.28.77.***]

Przeciwniczki czego? Budowy gazoportu czy terminalu kontenerowego?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:49:22] • [IP: 178.238.253.**]

Niestety upadek obyczajów, dziewczyny, kobiety są niestety wulgarne nie tylko w stosunku do siebie i wszystkich naokoło ale i do dzieci, aż strach pomyśleć jaką przyszłość przygotują swoim rodzinom!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:40:07] • [IP: 46.134.48.***]

Kobieta taka to jest jak omega idealnie pasuje do faceta.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:15:02] • [IP: 80.55.205.***]

Walczyły o prawo do krycia przez przystojnego Sebixa

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:02:50] • [IP: 46.231.58.***]

waleczna samica! poległam ze śmiechu!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:25:43] • [IP: 92.42.118.**]

I bardzo dobrze, że laski wzięły się za łby:) Czasami tak trzeba, gdy normalne argumenty nie docierają:)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:51] • [IP: 92.42.118.**]

191 Polacy...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:24:23] • [IP: 92.42.118.**]

183 To sobie poszukaj prawdziwej Polki w stolicy, żałosny Polaku. I to najlepiej już jutro, żeby te poniżej krytyki, nie wytłumaczyły ci dokładniej, o co kaman;)

Oglądasz 1-25 z 48
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■