POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 20:25:36] • Świnoujście

Poranna awantura grupki bezdomnych

Poranna awantura grupki bezdomnych

fot. iswinoujscie.pl

Poranki na Placu Słowiańskim to ściągający zewsząd okoliczni bezdomni, którzy właśnie tam zwykle zaczynają i kończą swój dzień. Bliskość sklepów monopolowych i spożywczych oraz dostateczna ilość wolnych ławek przesądza o atrakcyjności tego miejsca. Jako że plac mieści się w centrum naszego miasta, pijani kloszardzi nie są niezauważalni, każdy ich wybryk najczęściej kończy się interwencją policji. Tak też było w ubiegłą środę, gdy doszło tam do awantury między bezdomnymi i ratownikami udzielającymi pomocy ich towarzyszowi, który zasłabł.

- W środę przed godziną 10:00 interweniowaliśmy przy Placu Wolności, gdzie zgłoszono aroganckie zachowanie osób wobec załogi Pogotowia Ratunkowego. We wskazanym miejscu nikogo  nie zastano, jednak w wyniku sprawdzenia najbliższej okolicy, znaleźliśmy opisywanych mężczyzn przy ulicy Bema. Ustaliliśmy, że pięciu bezdomnych awanturowało się z ratownikami, którzy udzielali pomocy ich koledze z powodu jego zasłabnięcia - dowiadujemy się od asp. sztab. Beaty Olszewskiej, oficera prasowego KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [18.11.2017, 23:50:42] • [IP: 92.42.118.**]

pijani bezdomni są przy placu zabaw vis a vis Komendy POlicji juz od 8.00rano. nie przeszkadza zimno.Żebraja od ludzi pieniądze i pija na ławkach. czsto sa w towarzystwie pijanych kobiet. w parku koło komendy koczuje niejaki Robert.juz dobry rok.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:01:16] • [IP: 5.172.235.***]

Czemu piszecie że w okolicy są sklepy spożywcze i monopolowe przecież jest tam też Kościół a do kościoła chodzi najwięcej alkoholików bo widać po mszy gdzie zawsze się kierują i co niedzielę muszą się za to spowiadac pisiory

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:54:17] • [IP: 94.254.225.**]

Ktoś powiedział, że ktoś widział jak ktoś coś zrobił...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:57:39] • [IP: 217.153.136.*]

Kundle i Śmiecie z WYBORU ! do tego NIC NIE SZANUJĄ a tylko ŻĄDAJĄ narzucając wszystkim wokół swój BRUD, SMRÓD, roznoszac zarazę wokół.. ..WYWIEŹĆ W BIESZCZADY ! ! !

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:21:58] • [IP: 95.160.159.**]

Ręce opadają jak czyta się te bzdury a często epitety i pogróżki !! Zastanawiam się przez kogo ci ludzie zostali wychowani ??

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:15:32] • [IP: 95.129.228.***]

Straż Miejska ma pilnować Miasta gdzie byli ci pracownicy tego Biura Urzedu Miasta

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 07:25:01] • [IP: 95.129.224.**]

I ponownie mamy do czynienia z nieprawidłowym działaniem naszej służby zdrowia. Nie wypuszcza się chorego z psychiatryka na późną jesień i zimę, ponieważ właśnie wtedy nasilają się jego objawy: w tym przypadku upodobanie do procesji, staruszek itp. Widać, że był zaniedbanym i nie kochanym dzieckiem, któremu brakowało matczynej miłości, dlatego udział w procesjach traktował jako namiastkę rodziny. Należy go zrozumieć i współczuć.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 23:53:11] • [IP: 184.168.46.**]

Do niewiernych z 22:11:32 & 22:13:46 - Macie jakiś problem bezbożnicy, do tego Chrześcijanina?! -Chcecie skończyć w dole z wapnem jak Ci poprzednicy, którzy wcześniej też drwili jak Wa teraz z tego niesamowitego Katolika dla którego procesje są całym jego życiem? Żeby mi to było ostatni raz, bo Wasza teoretycznie przyszła mogiła jest już wykopana, i czeka z niecierpliwieniem na Was chuligany jedne!

Gość • Niedziela [12.11.2017, 23:32:31] • [IP: 80.245.179.***]

A zostawić tych meneli niech się uduszą we własnym sosie nieroby jedne !!

Gość • Niedziela [12.11.2017, 23:05:33] • [IP: 83.23.255.**]

Tracą cenny czas na pijaków, którzy jeszcze się awanturują. Mógł nie chlać to by nie zasłabł. Co za ludzie ratownicy chcą pomóc, a Ci z mordą. Nie jeździć nie ratować mają to na własne życzenie

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:13:46] • [IP: 62.69.229.**]

Głupi komentarz z tą procesją, jedynie świadczy o tym, że komentujący nie ma nic do powiedzenia a jego poziom inteligencji spadł drastycznie, chyba po wyłączeniu jedynej komórki jaką posiada.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 22:11:32] • [IP: 93.94.191.***]

A kim ty jesteś po.ebie że tylko ciągle ci ta procesja chodzi po łbie... Co za pajac jeden Boże Świety. .

Gość • Niedziela [12.11.2017, 21:58:50] • [IP: 94.254.224.**]

Temat na jedynkę w Faktach tvn normalnie :-)

Gość • Niedziela [12.11.2017, 20:31:11] • [IP: 164.127.120.***]

Takie awantury są bardzo niebezpieczne tym bardziej że mogłaby się awanturować również bezdomna staruszka ! A to przecież mogła być akurat wasza matka ! Albo co to by było jakby tak z samego rana awanturowała się bezdomna procesja ?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Poszukuje bialo-czarnego kota, ktory wysiadl z auta w Przytorze w okolicach Zalewowej 43 w dniu 20.11.17. Jesli bedzie u kogos na parapecie lub u kogos sie zadomowi - prosze o kontakt. Bedzie szukal schronienia oraz pozywienia. 537820602 ■
■ Czrno-biały kot czmychnął właścicielowi z auta - może ktoś go widział? 20 listopada w Przytorze na ulicy Zalewowej 43 uciekł z samochodu czarno - biały kot. Jego właściciel nie dysponuje zdjęciem, ale być może kot pojawi się u kogoś na posesji lub wskoczy na parapet szukając schronienia lub pożywienia. Jeżeli ktoś może pomóc w odnalezieniu, proszony jest o kontakt z numerem 537820602 ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■