POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2017, 14:52:55] • Świnoujście

Funkcjonariusze SW oddali krew

Funkcjonariusze SW oddali krew

fot. Areszt Śledczy w Świnoujściu

Pod takim hasłem funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Świnoujściu wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Krwiodawstwa służb mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Rzeczpospolitej Polskiej.

Pamiętajmy, że każda oddana kropla krwi ofiarowuje drugiemu człowiekowi nadzieję powrotu do zdrowia.

tekst i zdjęcia: mł. chor. Piotr Kamiński


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Czwartek [16.11.2017, 20:54:15] • [IP: 95.129.224.**]

Super Martyna i Piotrek.Zrobiliście dobry uczynek.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:40:33] • [IP: 78.133.244.**]

i wolny dzień w pracy w budżetówce za nasze podatki

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:25:33] • [IP: 95.129.228.***]

SW Słuzba Wiezienna i Emerytura Mundurowa się nalezy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:10:55] • [IP: 184.168.27.***]

A kogo to? Nie chciałbym, żeby przetoczyli mi krew jakiegoś klawisza. Wolałbym zdechnąć. Po co opisywać, że jakiś trep, pies czy klawisz oddali krew, jakby byli kimś wyjątkowym? -Jakoś jak Pani Danusia z warzywniaka oddawała krew, to nikt nigdzie nie trąbił o jej szczytnym celu. -Trochę skromności systemowe pachoły, bo Wam żyłka pęknie.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 00:19:38] • [IP: 37.47.130.***]

A może palma wykończona wytarta śladu nie ma i dyrektorki na nitkach porwał wiatr a kamyk jak to kamyk sobie leży spokojnie punkty bije a dziewczyny się nie czepiajcie. .. krew oddaje a ten co krytykuje niech po dwakroć oddaje,. ...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:24:22] • [IP: 83.8.110.***]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:23:26] • [IP: 37.47.171.***]

Tak piszą o kierowniku zle ci co go znają a kto ma pisać o nim ten kto go nie zna haha dobrze ze to zamykają bo to prywatna pucha była mam nadzieje ze jak ich przeniosą to zobaczą ze gad tez może być normalny a o kierowniku i czerwoniaku chodzą mity i to greckie pamiętacie wy gadzi ze jak coś się dzieje to wy na emeryturkę uciekacie jak Jacek d. Tylko niech nowy super kiero nie musiał iść na emeryturę jak popszednik

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:05:34] • [IP: 31.0.43.**]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gad od kilkunastu lat • Poniedziałek [13.11.2017, 21:53:07] • [IP: 80.245.184.**]

Powiem krótko. Albo same gady piszą na kierownika źle albo kuracjusze. Ja uważam że nowy kierownik to bardzo udana kandydatura.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:11:09] • [IP: 37.47.171.***]

Gady jaki cukier mu sypia profesjonalista hihi albo sam kierownik tak ładnie o sobie pisze widać tez go się boja jak plamy ja się nie boje i wiem jaki on jest był i będzie jednak Jacek d. Dobrze go nauczył jak maja chodzić gadzi jak w zegarku ciekaw jestem kto mu tak ob.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:55:26] • [IP: 37.47.171.***]

Czy plama jest cięciem na basenie północnym ?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:51:33] • [IP: 80.245.183.**]

Tak zgadzam się w zupełności nowy kierownik to profesjonalista a poza tym przesympatyczny, ciepły człowiek.Oby więcej takich było.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:37:00] • [IP: 92.42.114.***]

oddał krew do wiaderka?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:11:31] • [IP: 37.47.171.***]

Jak nowy jak to stary jak plama miał urlop to ten do zastępował wiec wszystko zostało w domu hihi szkoda ze nie pamiętamy co działo się nie dawno tam jaka była afera ze plama odszedł na emeryturę a raczej był zmuszony iść zbrojmistrz zbrojmistrz nie daleko pada jabłko od jabłoni. Ciekawo czy tez jest pan zastępca dyrektora jak plama i czy wogule jest dyrektor w pracy bo jak był plama to dyrektorem był on

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***]

Super. Od święta czy nie od święta- każda okazji dobra żeby pomóc. No to może teraz pora na hejterów- może odds cie Korea ?? Troche z was jadu zejdzie ! Super Martyna!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:15:54] • [IP: 94.254.228.***]

Nowy kierownik ochrony to profesjonalista. Od czasu gdy pełni swoją funkcję wszyscy wiedzą co mają robić. Nie ma problemów, nie ma postępowań.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:07:13] • [IP: 37.47.130.***]

A gdzie plama? Ten z prawej to był plamy prawa ręka ciekawo czy tez tak się zachowuje jak on? Czy tez bije kolegów z pracy

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:01:23] • [IP: 80.245.184.**]

No i znów hejterzy będą mieli okazję się popisać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:44:21] • [IP: 92.42.118.**]

A czy można czasem tak bez fleszy, zdjęć, nie okazjonalnie, tylko z serca, anonimowo, żeby całe miasto o tym nie wiedziało?;)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:20:29] • [IP: 178.238.251.***]

co to jest to z lewej...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:12:51] • [IP: 31.0.33.**]

Podoba mi się ta kobieta!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:19:38] • [IP: 109.243.247.**]

O, nieznane kadry z filmu" Seksmisja"? A może" Seksmisja 2"?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:09:09] • [IP: 95.129.224.**]

Gratulacje dla dzielnych funkcjonariuszy SW.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:55:24] • [IP: 31.0.43.**]

I znowu... od święta. A może by tak regularnie? A nie pod publikę

Oglądasz 1-24 z 24
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■