POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2017, 14:52:55] • Świnoujście

Funkcjonariusze SW oddali krew

Funkcjonariusze SW oddali krew

fot. Areszt Śledczy w Świnoujściu

Pod takim hasłem funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Świnoujściu wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Krwiodawstwa służb mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Rzeczpospolitej Polskiej.

Pamiętajmy, że każda oddana kropla krwi ofiarowuje drugiemu człowiekowi nadzieję powrotu do zdrowia.

tekst i zdjęcia: mł. chor. Piotr Kamiński


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Czwartek [16.11.2017, 20:54:15] • [IP: 95.129.224.**]

Super Martyna i Piotrek.Zrobiliście dobry uczynek.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:40:33] • [IP: 78.133.244.**]

i wolny dzień w pracy w budżetówce za nasze podatki

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:25:33] • [IP: 95.129.228.***]

SW Słuzba Wiezienna i Emerytura Mundurowa się nalezy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:10:55] • [IP: 184.168.27.***]

A kogo to? Nie chciałbym, żeby przetoczyli mi krew jakiegoś klawisza. Wolałbym zdechnąć. Po co opisywać, że jakiś trep, pies czy klawisz oddali krew, jakby byli kimś wyjątkowym? -Jakoś jak Pani Danusia z warzywniaka oddawała krew, to nikt nigdzie nie trąbił o jej szczytnym celu. -Trochę skromności systemowe pachoły, bo Wam żyłka pęknie.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 00:19:38] • [IP: 37.47.130.***]

A może palma wykończona wytarta śladu nie ma i dyrektorki na nitkach porwał wiatr a kamyk jak to kamyk sobie leży spokojnie punkty bije a dziewczyny się nie czepiajcie. .. krew oddaje a ten co krytykuje niech po dwakroć oddaje,. ...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:24:22] • [IP: 83.8.110.***]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:23:26] • [IP: 37.47.171.***]

Tak piszą o kierowniku zle ci co go znają a kto ma pisać o nim ten kto go nie zna haha dobrze ze to zamykają bo to prywatna pucha była mam nadzieje ze jak ich przeniosą to zobaczą ze gad tez może być normalny a o kierowniku i czerwoniaku chodzą mity i to greckie pamiętacie wy gadzi ze jak coś się dzieje to wy na emeryturkę uciekacie jak Jacek d. Tylko niech nowy super kiero nie musiał iść na emeryturę jak popszednik

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:05:34] • [IP: 31.0.43.**]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gad od kilkunastu lat • Poniedziałek [13.11.2017, 21:53:07] • [IP: 80.245.184.**]

Powiem krótko. Albo same gady piszą na kierownika źle albo kuracjusze. Ja uważam że nowy kierownik to bardzo udana kandydatura.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:11:09] • [IP: 37.47.171.***]

Gady jaki cukier mu sypia profesjonalista hihi albo sam kierownik tak ładnie o sobie pisze widać tez go się boja jak plamy ja się nie boje i wiem jaki on jest był i będzie jednak Jacek d. Dobrze go nauczył jak maja chodzić gadzi jak w zegarku ciekaw jestem kto mu tak ob.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:55:26] • [IP: 37.47.171.***]

Czy plama jest cięciem na basenie północnym ?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:51:33] • [IP: 80.245.183.**]

Tak zgadzam się w zupełności nowy kierownik to profesjonalista a poza tym przesympatyczny, ciepły człowiek.Oby więcej takich było.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:37:00] • [IP: 92.42.114.***]

oddał krew do wiaderka?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:11:31] • [IP: 37.47.171.***]

Jak nowy jak to stary jak plama miał urlop to ten do zastępował wiec wszystko zostało w domu hihi szkoda ze nie pamiętamy co działo się nie dawno tam jaka była afera ze plama odszedł na emeryturę a raczej był zmuszony iść zbrojmistrz zbrojmistrz nie daleko pada jabłko od jabłoni. Ciekawo czy tez jest pan zastępca dyrektora jak plama i czy wogule jest dyrektor w pracy bo jak był plama to dyrektorem był on

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***]

Super. Od święta czy nie od święta- każda okazji dobra żeby pomóc. No to może teraz pora na hejterów- może odds cie Korea ?? Troche z was jadu zejdzie ! Super Martyna!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:15:54] • [IP: 94.254.228.***]

Nowy kierownik ochrony to profesjonalista. Od czasu gdy pełni swoją funkcję wszyscy wiedzą co mają robić. Nie ma problemów, nie ma postępowań.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:07:13] • [IP: 37.47.130.***]

A gdzie plama? Ten z prawej to był plamy prawa ręka ciekawo czy tez tak się zachowuje jak on? Czy tez bije kolegów z pracy

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:01:23] • [IP: 80.245.184.**]

No i znów hejterzy będą mieli okazję się popisać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:44:21] • [IP: 92.42.118.**]

A czy można czasem tak bez fleszy, zdjęć, nie okazjonalnie, tylko z serca, anonimowo, żeby całe miasto o tym nie wiedziało?;)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:20:29] • [IP: 178.238.251.***]

co to jest to z lewej...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:12:51] • [IP: 31.0.33.**]

Podoba mi się ta kobieta!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:19:38] • [IP: 109.243.247.**]

O, nieznane kadry z filmu" Seksmisja"? A może" Seksmisja 2"?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:09:09] • [IP: 95.129.224.**]

Gratulacje dla dzielnych funkcjonariuszy SW.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:55:24] • [IP: 31.0.43.**]

I znowu... od święta. A może by tak regularnie? A nie pod publikę

Oglądasz 1-24 z 24
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■