POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2017, 14:52:55] • Świnoujście

Funkcjonariusze SW oddali krew

Funkcjonariusze SW oddali krew

fot. Areszt Śledczy w Świnoujściu

Pod takim hasłem funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Świnoujściu wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Krwiodawstwa służb mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Rzeczpospolitej Polskiej.

Pamiętajmy, że każda oddana kropla krwi ofiarowuje drugiemu człowiekowi nadzieję powrotu do zdrowia.

tekst i zdjęcia: mł. chor. Piotr Kamiński


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Czwartek [16.11.2017, 20:54:15] • [IP: 95.129.224.**]

Super Martyna i Piotrek.Zrobiliście dobry uczynek.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:40:33] • [IP: 78.133.244.**]

i wolny dzień w pracy w budżetówce za nasze podatki

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:25:33] • [IP: 95.129.228.***]

SW Słuzba Wiezienna i Emerytura Mundurowa się nalezy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:10:55] • [IP: 184.168.27.***]

A kogo to? Nie chciałbym, żeby przetoczyli mi krew jakiegoś klawisza. Wolałbym zdechnąć. Po co opisywać, że jakiś trep, pies czy klawisz oddali krew, jakby byli kimś wyjątkowym? -Jakoś jak Pani Danusia z warzywniaka oddawała krew, to nikt nigdzie nie trąbił o jej szczytnym celu. -Trochę skromności systemowe pachoły, bo Wam żyłka pęknie.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 00:19:38] • [IP: 37.47.130.***]

A może palma wykończona wytarta śladu nie ma i dyrektorki na nitkach porwał wiatr a kamyk jak to kamyk sobie leży spokojnie punkty bije a dziewczyny się nie czepiajcie. .. krew oddaje a ten co krytykuje niech po dwakroć oddaje,. ...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:24:22] • [IP: 83.8.110.***]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:23:26] • [IP: 37.47.171.***]

Tak piszą o kierowniku zle ci co go znają a kto ma pisać o nim ten kto go nie zna haha dobrze ze to zamykają bo to prywatna pucha była mam nadzieje ze jak ich przeniosą to zobaczą ze gad tez może być normalny a o kierowniku i czerwoniaku chodzą mity i to greckie pamiętacie wy gadzi ze jak coś się dzieje to wy na emeryturkę uciekacie jak Jacek d. Tylko niech nowy super kiero nie musiał iść na emeryturę jak popszednik

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:05:34] • [IP: 31.0.43.**]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gad od kilkunastu lat • Poniedziałek [13.11.2017, 21:53:07] • [IP: 80.245.184.**]

Powiem krótko. Albo same gady piszą na kierownika źle albo kuracjusze. Ja uważam że nowy kierownik to bardzo udana kandydatura.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:11:09] • [IP: 37.47.171.***]

Gady jaki cukier mu sypia profesjonalista hihi albo sam kierownik tak ładnie o sobie pisze widać tez go się boja jak plamy ja się nie boje i wiem jaki on jest był i będzie jednak Jacek d. Dobrze go nauczył jak maja chodzić gadzi jak w zegarku ciekaw jestem kto mu tak ob.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:55:26] • [IP: 37.47.171.***]

Czy plama jest cięciem na basenie północnym ?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:51:33] • [IP: 80.245.183.**]

Tak zgadzam się w zupełności nowy kierownik to profesjonalista a poza tym przesympatyczny, ciepły człowiek.Oby więcej takich było.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:37:00] • [IP: 92.42.114.***]

oddał krew do wiaderka?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:11:31] • [IP: 37.47.171.***]

Jak nowy jak to stary jak plama miał urlop to ten do zastępował wiec wszystko zostało w domu hihi szkoda ze nie pamiętamy co działo się nie dawno tam jaka była afera ze plama odszedł na emeryturę a raczej był zmuszony iść zbrojmistrz zbrojmistrz nie daleko pada jabłko od jabłoni. Ciekawo czy tez jest pan zastępca dyrektora jak plama i czy wogule jest dyrektor w pracy bo jak był plama to dyrektorem był on

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***]

Super. Od święta czy nie od święta- każda okazji dobra żeby pomóc. No to może teraz pora na hejterów- może odds cie Korea ?? Troche z was jadu zejdzie ! Super Martyna!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:15:54] • [IP: 94.254.228.***]

Nowy kierownik ochrony to profesjonalista. Od czasu gdy pełni swoją funkcję wszyscy wiedzą co mają robić. Nie ma problemów, nie ma postępowań.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:07:13] • [IP: 37.47.130.***]

A gdzie plama? Ten z prawej to był plamy prawa ręka ciekawo czy tez tak się zachowuje jak on? Czy tez bije kolegów z pracy

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:01:23] • [IP: 80.245.184.**]

No i znów hejterzy będą mieli okazję się popisać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:44:21] • [IP: 92.42.118.**]

A czy można czasem tak bez fleszy, zdjęć, nie okazjonalnie, tylko z serca, anonimowo, żeby całe miasto o tym nie wiedziało?;)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:20:29] • [IP: 178.238.251.***]

co to jest to z lewej...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:12:51] • [IP: 31.0.33.**]

Podoba mi się ta kobieta!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:19:38] • [IP: 109.243.247.**]

O, nieznane kadry z filmu" Seksmisja"? A może" Seksmisja 2"?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:09:09] • [IP: 95.129.224.**]

Gratulacje dla dzielnych funkcjonariuszy SW.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:55:24] • [IP: 31.0.43.**]

I znowu... od święta. A może by tak regularnie? A nie pod publikę

Oglądasz 1-24 z 24
■ Poszukuje bialo-czarnego kota, ktory wysiadl z auta w Przytorze w okolicach Zalewowej 43 w dniu 20.11.17. Jesli bedzie u kogos na parapecie lub u kogos sie zadomowi - prosze o kontakt. Bedzie szukal schronienia oraz pozywienia. 537820602 ■
■ Czrno-biały kot czmychnął właścicielowi z auta - może ktoś go widział? 20 listopada w Przytorze na ulicy Zalewowej 43 uciekł z samochodu czarno - biały kot. Jego właściciel nie dysponuje zdjęciem, ale być może kot pojawi się u kogoś na posesji lub wskoczy na parapet szukając schronienia lub pożywienia. Jeżeli ktoś może pomóc w odnalezieniu, proszony jest o kontakt z numerem 537820602 ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■