POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2017, 14:52:55] • Świnoujście

Funkcjonariusze SW oddali krew

Funkcjonariusze SW oddali krew

fot. Areszt Śledczy w Świnoujściu

Pod takim hasłem funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Świnoujściu wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Krwiodawstwa służb mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Rzeczpospolitej Polskiej.

Pamiętajmy, że każda oddana kropla krwi ofiarowuje drugiemu człowiekowi nadzieję powrotu do zdrowia.

tekst i zdjęcia: mł. chor. Piotr Kamiński


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Czwartek [16.11.2017, 20:54:15] • [IP: 95.129.224.**]

Super Martyna i Piotrek.Zrobiliście dobry uczynek.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 11:40:33] • [IP: 78.133.244.**]

i wolny dzień w pracy w budżetówce za nasze podatki

Gość • Wtorek [14.11.2017, 09:25:33] • [IP: 95.129.228.***]

SW Słuzba Wiezienna i Emerytura Mundurowa się nalezy

Gość • Wtorek [14.11.2017, 08:10:55] • [IP: 184.168.27.***]

A kogo to? Nie chciałbym, żeby przetoczyli mi krew jakiegoś klawisza. Wolałbym zdechnąć. Po co opisywać, że jakiś trep, pies czy klawisz oddali krew, jakby byli kimś wyjątkowym? -Jakoś jak Pani Danusia z warzywniaka oddawała krew, to nikt nigdzie nie trąbił o jej szczytnym celu. -Trochę skromności systemowe pachoły, bo Wam żyłka pęknie.

Gość • Wtorek [14.11.2017, 00:19:38] • [IP: 37.47.130.***]

A może palma wykończona wytarta śladu nie ma i dyrektorki na nitkach porwał wiatr a kamyk jak to kamyk sobie leży spokojnie punkty bije a dziewczyny się nie czepiajcie. .. krew oddaje a ten co krytykuje niech po dwakroć oddaje,. ...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:24:22] • [IP: 83.8.110.***]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:23:26] • [IP: 37.47.171.***]

Tak piszą o kierowniku zle ci co go znają a kto ma pisać o nim ten kto go nie zna haha dobrze ze to zamykają bo to prywatna pucha była mam nadzieje ze jak ich przeniosą to zobaczą ze gad tez może być normalny a o kierowniku i czerwoniaku chodzą mity i to greckie pamiętacie wy gadzi ze jak coś się dzieje to wy na emeryturkę uciekacie jak Jacek d. Tylko niech nowy super kiero nie musiał iść na emeryturę jak popszednik

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 22:05:34] • [IP: 31.0.43.**]

 [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***] tak się składa że oddaje krew regularnie co dwa miesiące od 6 lat, i nie przychodzę z aparatem żeby trąbic o tym po internetach... pomagasz? To pomóż z serca a nie bo moda taka zapanowała i d... się trzęsie przed likwidacją czerwoniaka.

Gad od kilkunastu lat • Poniedziałek [13.11.2017, 21:53:07] • [IP: 80.245.184.**]

Powiem krótko. Albo same gady piszą na kierownika źle albo kuracjusze. Ja uważam że nowy kierownik to bardzo udana kandydatura.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 21:11:09] • [IP: 37.47.171.***]

Gady jaki cukier mu sypia profesjonalista hihi albo sam kierownik tak ładnie o sobie pisze widać tez go się boja jak plamy ja się nie boje i wiem jaki on jest był i będzie jednak Jacek d. Dobrze go nauczył jak maja chodzić gadzi jak w zegarku ciekaw jestem kto mu tak ob.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:55:26] • [IP: 37.47.171.***]

Czy plama jest cięciem na basenie północnym ?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:51:33] • [IP: 80.245.183.**]

Tak zgadzam się w zupełności nowy kierownik to profesjonalista a poza tym przesympatyczny, ciepły człowiek.Oby więcej takich było.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:37:00] • [IP: 92.42.114.***]

oddał krew do wiaderka?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 20:11:31] • [IP: 37.47.171.***]

Jak nowy jak to stary jak plama miał urlop to ten do zastępował wiec wszystko zostało w domu hihi szkoda ze nie pamiętamy co działo się nie dawno tam jaka była afera ze plama odszedł na emeryturę a raczej był zmuszony iść zbrojmistrz zbrojmistrz nie daleko pada jabłko od jabłoni. Ciekawo czy tez jest pan zastępca dyrektora jak plama i czy wogule jest dyrektor w pracy bo jak był plama to dyrektorem był on

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:16:34] • [IP: 188.146.3.***]

Super. Od święta czy nie od święta- każda okazji dobra żeby pomóc. No to może teraz pora na hejterów- może odds cie Korea ?? Troche z was jadu zejdzie ! Super Martyna!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 19:15:54] • [IP: 94.254.228.***]

Nowy kierownik ochrony to profesjonalista. Od czasu gdy pełni swoją funkcję wszyscy wiedzą co mają robić. Nie ma problemów, nie ma postępowań.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:07:13] • [IP: 37.47.130.***]

A gdzie plama? Ten z prawej to był plamy prawa ręka ciekawo czy tez tak się zachowuje jak on? Czy tez bije kolegów z pracy

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:01:23] • [IP: 80.245.184.**]

No i znów hejterzy będą mieli okazję się popisać.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:44:21] • [IP: 92.42.118.**]

A czy można czasem tak bez fleszy, zdjęć, nie okazjonalnie, tylko z serca, anonimowo, żeby całe miasto o tym nie wiedziało?;)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:20:29] • [IP: 178.238.251.***]

co to jest to z lewej...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:12:51] • [IP: 31.0.33.**]

Podoba mi się ta kobieta!!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:19:38] • [IP: 109.243.247.**]

O, nieznane kadry z filmu" Seksmisja"? A może" Seksmisja 2"?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 15:09:09] • [IP: 95.129.224.**]

Gratulacje dla dzielnych funkcjonariuszy SW.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:55:24] • [IP: 31.0.43.**]

I znowu... od święta. A może by tak regularnie? A nie pod publikę

Oglądasz 1-24 z 24
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■