POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.11.2017, 19:52:08] • Świnoujście

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

Woda wdarła się do budynku Komendy Miejskiej Policji!

fot. iswinoujscie.pl

11 listopada, a więc Dzień Niepodległości nie był szczęśliwym dniem dla policjantów z KMP w Świnoujściu. Woda wdarła się do pomieszczenia pompowni wody komendy policji. Na miejsce wezwano strażaków. Do akcji ruszył 1 zastęp. Po przyjeździe na miejsce strażaków, zawór wody był już zakręcony. - Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji.

Wody było całkiem sporo, z informacji, które przekazała nam świnoujska straż pożarna wynika, że w pomieszczeniu woda sięgała na wysokość około 40 cm.

Wszystko wydarzyło się 11 listopada, między godziną 17:00 a 18:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [15.11.2017, 18:25:47] • [IP: 83.8.23.**]

To sobie poplywali

Gość • Środa [15.11.2017, 14:49:01] • [IP: 31.0.124.***]

A może tu chodzi o wódę

Gość • Środa [15.11.2017, 12:02:17] • [IP: 37.47.132.***]

ZAKRĘĆ SIĘ TRZY RAZY I PODEJDZ DO UKOCHANEJ OSOBY KTÓRĄ KOCHASZ I JĄ UTUL A POTEM POCAŁUJ DO 12:15 A POTEM KOMPLETNY, I UCAŁUJ UKOCHANĄ

Gość • Środa [15.11.2017, 11:48:45] • [IP: 81.7.3.***]

, , Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji." Czyli strażaków tam nie bylo, policjanci wypompowali wodę pompą turbinową.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:38:48] • [IP: 62.69.254.**]

Woda włamała się do pomieszczeń Komendy Policji. Dzięki ofiarnej akcji policjantów i wspierającego jej zastępu strażaków woda została zatrzymana i przepompowana do zbiornika. Prokuratura bada czy woda włamała się przypadkiem, trafiając na otwór czy było to celowe działanie osób trzecich. Specjalny oddział dochodzeniowy pod dowództwem Kulsona jest już w drodze.

Gość • Środa [15.11.2017, 11:02:27] • [IP: 109.243.247.**]

1:09 - He, he, he... chyba najlepszy komentarz:" Witamy gości z szerokiego...półświatka!!"

Gość • Środa [15.11.2017, 11:00:25] • [IP: 37.47.174.**]

Nasze działania polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy turbinowej – informuje dyżurny świnoujskiej policji " a może dyżurny straży pożarnej ?!?!?!

Gość • Środa [15.11.2017, 10:03:19] • [IP: 109.243.247.**]

Hołdys, Leming z funkcją szczekania, powinien wizytować komende w takiej sytuacji, jego uszy (usłyszenie" ku...wo" zamiast" Kulson") sa chyba dziś zmęczone muzyką, jego uszy powinny miec emeryturę od może 10 lat, czyli dostawać np.50 zł co miesiąc, bo reszta ciała dostanie ją pewnie w tym roku, gdyż kończy on 65 lat.

Gość • Środa [15.11.2017, 09:16:49] • [IP: 92.42.116.***]

Jak notka o strażakach to ZAWSZE taki sam tekst" do akcji ruszyło X zastępów". Zawsze Tak Samo :) Zmieńcie software.

Gość • Środa [15.11.2017, 08:38:30] • [IP: 178.238.240.**]

woda chyba się wlała. ...

Gość • Środa [15.11.2017, 05:14:23] • [IP: 80.245.188.***]

Siadaj Kulson

Gość • Środa [15.11.2017, 04:42:02] • [IP: 80.245.189.***]

Przecież prawie nie padało!! a może Policja zrobiła zaporę i ta padła ? Skąd się wdarła ta woda ??

Gość • Środa [15.11.2017, 01:09:24] • [IP: 92.42.114.**]

no i jak tu przyjmować gości z szerokiego. ...no może półświatka.

Gość • Środa [15.11.2017, 00:50:10] • [IP: 78.88.31.***]

Nareszcie

Gość • Wtorek [14.11.2017, 23:11:38] • [IP: 95.129.229.**]

jakiś przeciek!

LOB • Wtorek [14.11.2017, 22:34:18] • [IP: 46.231.62.**]

Masz hydraulik racje! Ktoś na dołku przegryzł rurę! Dobrze że nie odpływową!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:24:50] • [IP: 31.0.38.***]

Jak się sama wdarła to trzeba było zatrzymać do wyjaśnienia w celi

hydraulik • Wtorek [14.11.2017, 21:54:58] • [IP: 80.245.188.***]

Niestety, nadal nie wiemy, jaka była przyczyna nagłego i niepożądanego nawodnienia komendy. Mój typ to pęknięcie rurki, doprowadzającej wodę do spłuczki klozetowej (najprawdopodobniej w piwnicy, czyli na dołku)

LOB • Wtorek [14.11.2017, 21:09:56] • [IP: 46.231.62.**]

Szczeniaki pewnie chcieli utopić. Hau!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:51:54] • [IP: 94.254.165.***]

Ten budynek się wali

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:45:13] • [IP: 109.243.247.**]

Mam nadzieje, że przed wjazdem na teren komendy sprawdzono aktualność przeglądu technicznego samochodu strażackiego. Czy jest apteczka w wozie... I tak dalej. A strażacy powinni sprawdzić, czy wyjścia ewakuacyjne na komendzie są drożne, a jak nie, to mam nadzieję, że wezwały policję, by udrożniła. A kto podrzucił taki zawór?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:44:31] • [IP: 94.254.225.***]

A co oznacza, że zawór wody był już zakręcony?

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:21:18] • [IP: 92.42.118.**]

Do 134, dobrze, że znów jesteś:) Brakowało mi tej procesji, matki i staruszki:):):)

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:06:56] • [IP: 37.47.134.***]

I to jest bardzo groźna sytuacja tym bardziej że do komendy policji mogłaby się wedrzeć staruszka ! A to przecież mogła być akurat również matka wasza ! Albo co to byłoby jakby tak sobie do komendy policji wdarła się procesja ?

Oglądasz 1-24 z 24
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■