POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [15.11.2017, 12:42:57] • 安inouj軼ie

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

W Budapeszcie w dniach 7-11 listopada odby造 si Mistrzostwa 安iata Senior闚 w Kickboxingu. 12 z這tych medali zdobyli Bia這-Czerwoni, w tym ten jeden dla nas najwa積iejszy przyjedzie do 安inouj軼ia.

Mateusz Ni瞠jewski zawodnik reprezentuj帷y ULKSW Pomorze 安inouj軼ie w kategorii do 63 kg kick light zdoby z這ty medal i tytu Mistrza 安iata.

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

Mateusz na co dzie studiuje w Szczecinie i tam przygotowywa si do zawod闚 pod okiem trenera Artura Cholewy w zaprzyja幡ionym klubie Alkon Szczecin.

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

Sp璠zi r闚nie du穎 czasu na zgrupowaniach Kadry Narodowej prowadzonej przez trener闚 Tomasza Biernackiego i Patryka Zaborowskiego. Wszystkim, kt鏎zy przyczynili si do sukcesu Mateusza sk豉damy serdeczne podzi瘯owania.

S.B.
Foto: Roman Ni瞠jewski

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 35

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 23:45:39] • [IP: 78.88.28.**]

Fantastycznie! Gratulacje!

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 19:43:48] • [IP: 77.88.191.**]

Gratulacje.

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 00:59:24] • [IP: 79.186.48.***]

Roman gratuluje Ci wspania貫go syna pzdr SB

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 22:43:20] • [IP: 142.176.80.***]

Wielkie Gratulacje.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 21:16:12] • [IP: 62.69.253.***]

brawo

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:55:17] • [IP: 188.146.105.***]

brawo!!byle tak dalej

SYpstrud • 字oda [15.11.2017, 19:42:51] • [IP: 178.238.251.***]

super chlopie GARTULACJE a ZAZDROSNIKOW NIESLUCHAJ. .brawo DLA rodzICOW ZA WSPANAILEGO syna I fajne ciuchy w sklepie :)czasem ubieram sie u WAS:)

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:30:48] • [IP: 92.42.119.**]

Gosciu zosta mistrzem 鈍iata, a jaki 瘸這sny karak przyczepia sie o fryzure XD

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:19:20] • [IP: 78.88.28.***]

Gosciu zosta mistrzem 鈍iata, a jaki 瘸這sny karak przyczepia sie o fryzure XD

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:10:15] • [IP: 93.94.186.**]

63 kg, jaki kark, fantastyczne warunki fizyczne, wiele lat temu widzialem jak chlopak trenuje, oto efekty, brawo Mateusz, brawo Rodzice

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 18:36:10] • [IP: 62.69.254.**]

Gratuluj wspania貫go sukcesu!!

ryynio • 字oda [15.11.2017, 18:20:24] • [IP: 83.249.12.***]

jest takie powiedzenie: na kopach wylecisz

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 18:14:31] • [IP: 94.254.229.**]

Gratulacje...aby do przodu i kolejne zwyci瘰twa...tylko si nie panoszcie i nie napinajcie na miescie bo 瞠nada.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:48:35] • [IP: 79.186.10.**]

Super, gratulacje.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:44:56] • [IP: 80.245.190.***]

co to za moda z tymi w這sami na jednej po這wie g這wy?

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:39:49] • [IP: 81.204.98.**]

Wow...! Gratulacje!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:55:58] • [IP: 92.42.118.**]

Brawo! Gratulacje!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:53:31] • [IP: 184.168.46.**]

••• ℂ𝕫𝕪 𝕛𝕒 𝕨𝕚𝕖𝕞...⁇⁇
;⁇ •••

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:31:54] • [IP: 5.174.41.***]

Trzeba doda, 瞠 jest te Mistrzem Polski i Mistrzem Europy.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:08:50] • [IP: 95.160.156.***]

Super, szacun i gratulacje.Mateusz jest wielki, powinien by doceniony w naszym mie軼ie.Bardzo dobrze pouk豉dany m這dy cz這wiek, kt鏎y ci篹ko pracowa na sw鎩 sukces.Gratulacje dla rodzic闚.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 15:49:43] • [IP: 178.238.253.***]

ryynio - pytanie uzasadnione - w KB istnieje kilka federacji, ale najwi瘯sz jest w豉snie WAKO, WAKO jest cz這nkiem MKOL i w豉郾ie ta organizacja stara si wprowadzi kickboxing na olimpiad, wszystkie inne organizacje maj niewielki zasi璕 - kilka pa雟tw, czasem jeden kontynent. To tylko potwierdza klas Mateusza...

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 15:20:27] • [IP: 95.160.159.**]

GRATULACJE

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:36:58] • [IP: 31.0.124.***]

Gratulacje Mateusz !! Gratulacje dla rodzic闚 ! Ciekawe czy UM wie 瞠 mamy w miescie takiego mistrza. ... Brawo !!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:23:04] • [IP: 37.8.215.**]

Gratulacje 👏

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:12:43] • [IP: 95.129.226.**]

Kick kick to ten od h *.

Ogl康asz 1-25 z 35
■ Urz康 Zam闚ie Publicznych wszcz掖 post瘼owanie wyja郾iaj帷e w sprawie przetargu na budow tunelu ■ Przed nadzwyczajn sesja rady Miasta po鈍i璚on sytuacji w MSR "Gryfia" setki zwi您kowc闚 ze 安inouj軼ia manifestuj pod budynkiem Urz璠u Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowc闚 sprzeciwj帷ych si planom przeniesienia zak豉du stoczniowego ze 安inouj軼ia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem 痂urkiewiczem odb璠zie si 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla go軼i s這dki pocz瘰tunek przy kol璠ach zespo逝 " Malwa" w sali Mdk Karsib鏎 ■ Dzi, w poniedzia貫k 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie si nadzwyczajne sesja rady Miasta po鈍i璚ona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadaj, 瞠 obrady radnych poprzedzi protest pracownik闚 pod urz璠em. Do udzia逝 w manifestacji poparcia zapraszaj organizacje zwi您kowe i pracownik闚 innych 鈍inoujskich zak豉d闚 pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Mi璠zyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego b璠zie je寮zi do pacjent闚 bez lekarza! ■ Przegra walk o 篡cie - nie uda這 si uratowa jednego z pasa瞠r闚 rozbitego mercedesa. Mimo d逝giej reanimacji 21-latek zmar ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby s w bardzo ci篹kim stanie, samoch鏚 zosta doszcz皻nie zniszczony ■ Samoch鏚 wypad z drogi - kierowca i pasa瞠r maj drobne st逝czenia, dwie pozosta貫 osoby walcz o 篡cie ■ Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji informuje o planowanym zamkni璚iu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Ko軼iuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalion闚 Ch這pskich), Batalion闚 Ch這pskich, Staszica. Powodem zamkni璚ia wody jest wy陰czenie z u篡tkowania odcinka starej sieci wodoci庵owej w ulicy Ko軼iuszki (prace modernizacyjne) ■ Na p馧nocnym i zachodnim wybrze簑 Ba速yku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodz帷ych do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszka鎍闚 i Go軼i Miasta, w dniu jutrzejszym, w Miko豉jki, na godzin 16.00, na wsp鏊ne „odpalenie” iluminacji 鈍i徠ecznej na Placu Wolno軼i. Nie zabraknie oczywi軼ie Miko豉ja ■ Najwy窺za latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szko豉ch? Mieszkaniec: W ci庵u jednego miesi帷a moje dziecko mia這 trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla ps闚! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Pi連udskiego musia豉 mie naprawd wielk wol pracy, skoro nie zaprzesta豉 wykonywania swoich czynno軼i. Najprawdopodobniej nie opu軼i豉 stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okaza這 si, 瞠 w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka zosta豉 ukarana ■