POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [15.11.2017, 12:42:57] • 安inouj軼ie

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

W Budapeszcie w dniach 7-11 listopada odby造 si Mistrzostwa 安iata Senior闚 w Kickboxingu. 12 z這tych medali zdobyli Bia這-Czerwoni, w tym ten jeden dla nas najwa積iejszy przyjedzie do 安inouj軼ia.

Mateusz Ni瞠jewski zawodnik reprezentuj帷y ULKSW Pomorze 安inouj軼ie w kategorii do 63 kg kick light zdoby z這ty medal i tytu Mistrza 安iata.

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

Mateusz na co dzie studiuje w Szczecinie i tam przygotowywa si do zawod闚 pod okiem trenera Artura Cholewy w zaprzyja幡ionym klubie Alkon Szczecin.

安inouj軼ianin - Mateusz Ni瞠jewski Mistrzem 安iata w Kickboxingu!

fot. Archiwum autora

Sp璠zi r闚nie du穎 czasu na zgrupowaniach Kadry Narodowej prowadzonej przez trener闚 Tomasza Biernackiego i Patryka Zaborowskiego. Wszystkim, kt鏎zy przyczynili si do sukcesu Mateusza sk豉damy serdeczne podzi瘯owania.

S.B.
Foto: Roman Ni瞠jewski

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 35

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 23:45:39] • [IP: 78.88.28.**]

Fantastycznie! Gratulacje!

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 19:43:48] • [IP: 77.88.191.**]

Gratulacje.

Go嗆 • Czwartek [16.11.2017, 00:59:24] • [IP: 79.186.48.***]

Roman gratuluje Ci wspania貫go syna pzdr SB

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 22:43:20] • [IP: 142.176.80.***]

Wielkie Gratulacje.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 21:16:12] • [IP: 62.69.253.***]

brawo

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:55:17] • [IP: 188.146.105.***]

brawo!!byle tak dalej

SYpstrud • 字oda [15.11.2017, 19:42:51] • [IP: 178.238.251.***]

super chlopie GARTULACJE a ZAZDROSNIKOW NIESLUCHAJ. .brawo DLA rodzICOW ZA WSPANAILEGO syna I fajne ciuchy w sklepie :)czasem ubieram sie u WAS:)

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:30:48] • [IP: 92.42.119.**]

Gosciu zosta mistrzem 鈍iata, a jaki 瘸這sny karak przyczepia sie o fryzure XD

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:19:20] • [IP: 78.88.28.***]

Gosciu zosta mistrzem 鈍iata, a jaki 瘸這sny karak przyczepia sie o fryzure XD

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 19:10:15] • [IP: 93.94.186.**]

63 kg, jaki kark, fantastyczne warunki fizyczne, wiele lat temu widzialem jak chlopak trenuje, oto efekty, brawo Mateusz, brawo Rodzice

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 18:36:10] • [IP: 62.69.254.**]

Gratuluj wspania貫go sukcesu!!

ryynio • 字oda [15.11.2017, 18:20:24] • [IP: 83.249.12.***]

jest takie powiedzenie: na kopach wylecisz

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 18:14:31] • [IP: 94.254.229.**]

Gratulacje...aby do przodu i kolejne zwyci瘰twa...tylko si nie panoszcie i nie napinajcie na miescie bo 瞠nada.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:48:35] • [IP: 79.186.10.**]

Super, gratulacje.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:44:56] • [IP: 80.245.190.***]

co to za moda z tymi w這sami na jednej po這wie g這wy?

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 17:39:49] • [IP: 81.204.98.**]

Wow...! Gratulacje!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:55:58] • [IP: 92.42.118.**]

Brawo! Gratulacje!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:53:31] • [IP: 184.168.46.**]

••• ℂ𝕫𝕪 𝕛𝕒 𝕨𝕚𝕖𝕞...⁇⁇
;⁇ •••

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:31:54] • [IP: 5.174.41.***]

Trzeba doda, 瞠 jest te Mistrzem Polski i Mistrzem Europy.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 16:08:50] • [IP: 95.160.156.***]

Super, szacun i gratulacje.Mateusz jest wielki, powinien by doceniony w naszym mie軼ie.Bardzo dobrze pouk豉dany m這dy cz這wiek, kt鏎y ci篹ko pracowa na sw鎩 sukces.Gratulacje dla rodzic闚.

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 15:49:43] • [IP: 178.238.253.***]

ryynio - pytanie uzasadnione - w KB istnieje kilka federacji, ale najwi瘯sz jest w豉snie WAKO, WAKO jest cz這nkiem MKOL i w豉郾ie ta organizacja stara si wprowadzi kickboxing na olimpiad, wszystkie inne organizacje maj niewielki zasi璕 - kilka pa雟tw, czasem jeden kontynent. To tylko potwierdza klas Mateusza...

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 15:20:27] • [IP: 95.160.159.**]

GRATULACJE

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:36:58] • [IP: 31.0.124.***]

Gratulacje Mateusz !! Gratulacje dla rodzic闚 ! Ciekawe czy UM wie 瞠 mamy w miescie takiego mistrza. ... Brawo !!

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:23:04] • [IP: 37.8.215.**]

Gratulacje 👏

Go嗆 • 字oda [15.11.2017, 14:12:43] • [IP: 95.129.226.**]

Kick kick to ten od h *.

Ogl康asz 1-25 z 35
■ W ramach bardzo wielu imprez Mi璠zynarodowego Dnia Latar Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarni (najwy窺z nad Ba速ykiem – 311 schod闚). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (ka盥y zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gad瞠ty ufundowane przez Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Latar w 安inouj軼iu ■
■ Trzej zatrzymani za napa嗆 na taks闚karza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustale policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taks闚karza ze 安inouj軼ia na drodze DK3. Do zdarzenia dosz這 mi璠zy Przybiernowem a Babigoszcz. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taks闚ki pana Miros豉wa ze 安inouj軼ia wsiad這 dzi rano prawdopodobnie dw鏂h pasa瞠r闚. Samoch鏚 uda si w stron Szczecina. Mi璠zy Przybiernowem a Babigoszcz taks闚karz zosta zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samoch鏚 i oddalili si w nieznanym kierunku. Taks闚karza w ci篹kim stanie zabra 鄉ig這wiec LPR. Trwa policyjna ob豉wa na sprawc闚 napadu i kradzie篡. ■ Premier Mateusz Morawiecki og這si, 瞠 wybory samorz康owe odb璠 si w niedziel 21 pa寮ziernika 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wybor闚 na w鎩t闚, burmistrz闚 odb璠zie si 2 tygodnie p騧niej, czyli 4 listopada. Od dzi - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje spo貫czne i sami wyborcy mog tworzy komitety wyborcze. 21 pa寮ziernika b璠ziemy g這sowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiat闚, sejmik闚 wojew鏚zkich, a tak瞠 w鎩t闚, burmistrz闚 i prezydent闚 miast. Od momentu og這szenia aktu zarz康zenia wybor闚 rusza te kampania wyborcza. ■ Mieszka鎍y coraz cz窷ciej krytycznie oceniaj inwestycyjne pomys造 i decyzje obecnej w豉dzy. Tym razem wiele emocji wywo豉這 otoczenie Szko造 Podstawowej nr 6 przy ul. Ko軼iuszki. To pewne, 瞠 naj豉twiej si inwestuje kiedy przestrze jest pusta, st康 pewnie bezmy郵na decyzja o likwidacji ca貫j dotychczasowej zieleni przed szko陰. Urz康 co prawda zapowiada, 瞠 nie d逝go pojawi si tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wra瞠nia s po prostu z貫 ■ Powr鏂ili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pok豉dzie promu "Gryf" powr鏂ili do 安inouj軼ia stra瘸cy uczestnicz帷y w akcji gaszenia po瘸r闚 las闚 w Szwecji. W uroczysto軼i powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowa豉, 瞠 nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budow tunelu pomi璠zy wyspami Uznam i Wolin w 安inouj軼iu. Umowa mia豉 by podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkana軼ie godzin przed wyznaczonym terminem W這si podj瘭i ostateczn decyzj o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na t okoliczno嗆 w這ska sp馧ka informuje: "Astaldi odst瘼uje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie po陰czenia komunikacyjnego pomi璠zy wyspami Uznam i Wolin w 安inouj軼iu – budowa tunelu pod 安in” z powodu: Up造wu prawie dw鏂h lat od przedstawienia oferty do rozpocz璚ia rob鏒 Braku rzeczywistej waloryzacji koszt闚 rob鏒 w Polsce, kt鏎e tylko w ostatnim czasie wzros造 o 30 proc. Du瞠go ryzyka wyd逝瘸nia si procedur rozliczania rob鏒 dodatkowych Brak闚 w dost瘼ie do zasob闚 materia這wych i osobowych na polskim rynku" ■