POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.11.2017, 14:03:24] • Świnoujście

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Znamy nowe fakty w sprawie zuchwałej kradzieży elektrycznej tesli. Minionej nocy pojazd został skradziony ze strzeżonego parkingu Straży Granicznej przy ulicy Grodzkiej. Zanim jednak tesla zniknęła, funkcjonariusz pilnujący parkingu oddał w kierunku auta kilka strzałów. Jednak to nie zatrzymało sprawcy.



Jak poinformował nas rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku, kpt. SG Andrzej Juźwiak na miejscu pracuje komisja powołana przez Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej - Jej zadaniem będzie wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia – mówi Andrzej Juźwiak.

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Portalowi iswinoujscie.pl udało się dotrzeć do kilku świadków tego zdarzenia.

- Słyszałem 4 strzały, podejrzewam, że jeden był ostrzegawczy, a kolejne takie szybkie, jeden za drugim - mówi mężczyzna, który mieszka niedaleko budynku Straży Granicznej.

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Świadek tego zajścia dodaje także, że rozpędzony samochód o mały włos nie uszkodził mu auta.

- Ledwo wyrobił na zakręcie – dodaje świadek zdarzenia.

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Inni świadkowie twierdzą, że wyjeżdżający samochód narobił sporo hałasu.

- Wyszliśmy na balkon, zobaczyć co się dzieje. Wydawało mi się, że rozpędzony samochód ciągnął za sobą śmietnik - mówi kobieta, która na własne oczy widziała całe zajście.

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wszystko wydarzyło się w nocy ze środy na czwartek. Przed północą złodziej dostał się na parking strzeżony SG poprzez wyciągniecie jednego przęsła z ogrodzenia.

Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przypomnijmy, 11 listopada w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej odzyskali skradzioną w Skandynawii Teslę. Jak widać jednak, samochód szybko wrócił w ręce złodzieja.

Wcześniejszy artykuł:
Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu. Zobacz film!
www.iswinoujscie.pl/artykuly/51611/


źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 111, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 111

Gość • Poniedziałek [20.11.2017, 09:59:10] • [IP: 193.69.22.**]

Strzelał w centrum miasta?? O! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową przechodził i wartownik by strzelał to? I nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.

Gość • Piątek [17.11.2017, 23:10:34] • [IP: 88.130.57.***]

Moin zdaniem, funkcjonarjusze zrobili duzo! znalezli samochod, jednak ich wiedza techniczna byla za mala. Taki samochod mozna wszedzie namierzyc (GPS)! Napewno sie nie zainteresowali Komputerem i potem nie mieli innych danych. Szkoda!! Gdyby sie skontakowli z Tesla napewno by go namierzyli.

Gość • Piątek [17.11.2017, 22:56:52] • [IP: 88.156.232.***]

ludzie ministra obrony-dobra zmiana

Gość • Piątek [17.11.2017, 21:48:41] • [IP: 37.47.172.***]

ogrodzenie z Castoramy nie dało rady. Ale po co było takie wysokie jak wystarczyły chyba same obcęgi??

Gość • Piątek [17.11.2017, 19:10:21] • [IP: 80.245.189.***]

Ciekawe czy te złe i negatywne komentarze piszą nie spełnieni pogranicznicy czy barany którzy byli za słabi i za ciency aby się do tej formacji dostać??

Gość • Piątek [17.11.2017, 19:01:53] • [IP: 37.47.172.***]

-" takie rzeczy tylko w Rosji... i Świnoujściu" no ale" czerwone" miasto zobowiązuje.

j444 • Piątek [17.11.2017, 18:57:22] • [IP: 80.245.182.**]

Każdy złodziej będzie unieszkodliwiony jak zacznie sie wpajać osobom funkcyjnym, że życie przestępcy nie przedstawia żadnej wartości. Skończy się strzelanie w opony i na wiwat. Złodziej, gangster, diler narkotykowy itd ti NIC, a cóż może stracić NIC.

Gość • Piątek [17.11.2017, 14:06:27] • [IP: 184.168.46.**]

𝐖𝐲𝐩𝐚𝐬⻑
8;...

Tesla ma TuPolew • Piątek [17.11.2017, 13:53:46] • [IP: 178.238.246.**]

Typowy Teslewizm służb mundurowych!

konopa • Piątek [17.11.2017, 13:42:14] • [IP: 77.253.22.***]

chcieli premie i medale chwalili sie sukcesem wszedzie a teraz taka kompromitacja siara na cala Polske jaja jak berety

Gość • Piątek [17.11.2017, 13:38:48] • [IP: 2.108.234.**]

Straż graniczna? Nawet auta na parkingu nie potrafią przypilnować.

Gość • Piątek [17.11.2017, 13:38:03] • [IP: 37.47.186.***]

Błahahahaaa zegary zamknięte. Oficer dyżurny chyba teraz sobie strzeli z łuku w torbę hehehehehe

Gość • Piątek [17.11.2017, 13:24:26] • [IP: 82.177.168.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [17.11.2017, 12:59:27] • [IP: 88.199.162.*]

Ale siermiengi ta starż graniczna :) hahahahah

Gość • Piątek [17.11.2017, 12:30:48] • [IP: 94.254.230.***]

Pan Macierewicz ma racje że trzeba tych cyrkowców komunistycznych co się w armii zasiedzieli wysłać na śmietnik historii. WSTYD WSTYD WSTYD. ...

Gość • Piątek [17.11.2017, 12:00:44] • [IP: 77.88.191.**]

Banda nieudolnych baranów w mundurach.wiec, za strażnikiem granicznym, czyli za mundurem tesle uciekają sznurem.

Gość • Piątek [17.11.2017, 11:27:45] • [IP: 92.42.118.***]

Pilnować nie potrafią i strzelać też jak widać.. coś oni potrafą dobrze?

Gość • Piątek [17.11.2017, 11:05:28] • [IP: 46.77.190.**]

No to placówka Sg ma wesoło za niezabezpieczenie mienia a dywizjon za nieupilnowanie, będzie fajnie

Gość • Piątek [17.11.2017, 10:17:42] • [IP: 188.146.172.***]

To więcej kamer w Świnoujściu nie ma?Nie zazdroszczę temu co oddał strzały.Chyba, że były tylko w powietrze i tej wersji powinien się trzymać.Poza tym to już jest sprawa honorowa dla SG.

Gość • Piątek [17.11.2017, 10:10:33] • [IP: 37.47.128.***]

powinni przenieść ich wszystkich na wschodnią granicę za tę kompromitację oraz powinno się natychmiast przeprowadzić audyt placówki i kontrolę z Warszawy. A wystarczyło by przepleść przez środek ogrodzenia jeden kabel z sygnałem elektryczny który po przecięciu uruchamiałby alarm. Dziecinada.

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:47:49] • [IP: 5.174.96.**]

wwszyscy pojechali na marsz niepodlegosci GRATULACJE

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:28:29] • [IP: 82.177.168.**]

Może się w końcu ktoś zastanowi dlaczego utrzymywany jest twór pod nazwa Dywizjon Straży Granicznej. Organizacja, która żyją sama dla siebie. Twór dawno minionej epoki. Żadnych wymiernych efektów działalności. Tylko straty dla budżetu. Brak działalności prewencyjnej. Czas zastanowić o połączeniu jednostek Straży Granicznej w Świnoujściu w jedna strukturę. Wyprowadzenie zabezpieczonego pojazdu ze strzeżonego przez funkcjonariusza SG parkingu dopełnia czarę goryczy.

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:16:49] • [IP: 93.205.228.***]

Dywizjon S G to brzmi dumnie.

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:09:57] • [IP: 94.254.225.*]

Amba fatima 🤣

escobar67 • Piątek [17.11.2017, 08:31:47] • [IP: 178.238.247.**]

caly oddzial przeniesc w trybie pilnym na placowke do Escobar, tam co jest bardzo pozytywne samochodow nie kradna tylko rowery !! wstyd panowie strazy Naszych granic!!

Oglądasz 1-25 z 111
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■