POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.11.2017, 18:02:28] • Świnoujście

Tajemnicza ciężarówka jechała w kierunku miejscowości Garz. Czy mogła się w niej znajdować luksusowa tesla?

Tajemnicza ciężarówka jechała w kierunku miejscowości Garz. Czy mogła się w niej znajdować luksusowa tesla?

fot. iswinoujscie.pl

W regionie trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza zaginionej tesli, która zniknęła w środku nocy z parkingu Straży Granicznej przy ulicy Grodzkiej w Świnoujściu. Tymczasem, godzinę po tym zdarzeniu, tajemnicza ciężarówka, wyjeżdża z ulicy Nowokarsiborskiej. Kierowca skręca w ulicę Grunwaldzką, a następnie rusza w kierunku miejscowości Garz w Niemczech. Czy w ciężarówce mogła znajdować się luksusowa tesla za pół miliona złotych?

Ciężarówka pojawiła się na ulicy Grunwaldzkiej tuż przed godziną 1:00. W tym czasie, ruch na ulicach miasta jest niewielki. Widok takich pojazdów w środku nocy to raczej rzadkość. Z naszych informacji wynika, że pojazd miał szczecińską rejestrację. Jaki był cel podróży kierowcy ciężarówki?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 76

Gość • Poniedziałek [20.11.2017, 13:54:50] • [IP: 80.245.179.***]

Ja też pisze na SG komentarze a nigdy nie miałem ochoty tam pracować. Po prostu mam was za durni i nierobów.

Gość • Piątek [17.11.2017, 23:24:09] • [IP: 88.130.57.***]

Samochod wyparowal?! Jutro bedzie w Ukrainie, Kupiec napewno sie ucieszy !! Wstyd!!

Gość • Piątek [17.11.2017, 21:44:17] • [IP: 37.47.172.***]

ja piszę komentarze a nie chcę iść do tej firmy przytulających głąbów tylko dla wcześniejszej emeryturki a nie wiem jak inni

Gość • Piątek [17.11.2017, 19:30:02] • [IP: 80.245.189.***]

Czy te głupie złośliwe komentarze piszą nie spełnieni funkcjonariusze, czy też głąby którzy się do tej firmy nie dostali bo się nie nadają??

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:34:42] • [IP: 188.146.147.***]

Ludzie też ns to chorują?

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:29:49] • [IP: 92.42.119.***]

Szwed już płynął po Teslę już pił na promie z chodzi z promu a tu lipa Tesli niema, teraz wraca znowu pije.

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:20:27] • [IP: 80.245.188.**]

wstyd i jeszcze raz wstyd

Gość • Piątek [17.11.2017, 15:51:11] • [IP: 83.8.163.**]

Kompromitacja !! Trzeba było schować samochód do garażu! Już by lepiej nie podawali do wiadomości, że im samochód zginął Wstyd Panowie, wstyd!!

Gość • Piątek [17.11.2017, 15:43:52] • [IP: 62.69.203.***]

Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało. Jedna Tesla w tą czy w tamtą, cóż to znaczy.

Gość • Piątek [17.11.2017, 14:14:44] • [IP: 37.47.188.***]

Ale obciach haha. policja jest dobra do łapania rowerzystów

konopa • Piątek [17.11.2017, 13:32:10] • [IP: 77.253.22.***]

Zwolnic cala ta straz za taka kompromitacje poprostu brak slow

Gość • Piątek [17.11.2017, 13:00:19] • [IP: 94.254.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ciekawy • Piątek [17.11.2017, 12:27:48] • [IP: 78.10.206.**]

Na terenie PdSG jest kilka ogromnych garaży, trudno zatrzymany pojazd tam zabezpieczyć? Zwłaszcza, że już kilka lat temu spłonął samochód będący pod opieką SG.

Gość • Piątek [17.11.2017, 12:00:24] • [IP: 93.94.190.**]

Wstyd dla służby granicznej na cały świat-wstydzę się że mieszkam w tym kraju

Gość • Piątek [17.11.2017, 11:40:39] • [IP: 94.254.231.***]

Od 22.00 cała służba idzie spać i nie ma co się dziwić że pojazd się ulotnił brawo panowie z SG

Gość • Piątek [17.11.2017, 10:57:12] • [IP: 31.0.44.*]

Wiózł elementy UFO do tajnych laboratoriów III Rzeszy.

pl • Piątek [17.11.2017, 09:33:19] • [IP: 89.182.77.*]

chodza tam gdzie sie nie boja !!...

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:05:13] • [IP: 78.133.244.**]

ja pierdziele, jedzie sobie ciężarówka i wielkie poruszenie, od tego są drogi żeby auta jeździły.

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:02:12] • [IP: 95.129.228.***]

Straż Graniczna jest to jednostka Policyjna

Gość • Piątek [17.11.2017, 08:58:37] • [IP: 164.127.57.**]

brawo super.zlodzej A WLASCICIEL DOSTAL SUPER ODSZKODOWANIE . ... WIEC NIE MA CO ZALOWAC... TO WSZYSTKO JEST BARDZOOOO INTERESANT..AKCJA NIESAMOWITA . ... ...CIEKAWE JAK TO SIE SKOCZY

WSTYD I OBCIACH !!! • Piątek [17.11.2017, 08:06:14] • [IP: 77.113.109.**]

OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT !! WIĘCEJ MEDALI, JESZCZE WIĘCEJ !! DOBRA ZMIANA I JEJ EFEKTY !!

Gość • Piątek [17.11.2017, 08:01:50] • [IP: 94.254.226.***]

Mogła.

Gość • Piątek [17.11.2017, 07:52:12] • [IP: 95.129.228.**]

pod spódnicą Grodzkiej byłoby bezpieczniejsze.

Gość • Piątek [17.11.2017, 05:43:41] • [IP: 94.254.231.***]

Może tak poszukać dokładnie czy nie ma kreta w SG wszyscy wiedzą że f_sze SG śpią na służbie ale ukraść pojazd z placu gdzie jest cało dobowa służba to nic innego ktos pomagał złodzieją ha ha ale jaja nie moge ukradli samochód a wcześnie jeszcze spalili inny ta formacia nierobów dawno powinna być rozwiązana

Gość • Piątek [17.11.2017, 01:53:37] • [IP: 142.176.80.***]

Tam w byłej odlewni żeliwa niektórzy" dilerzy" miejscowych " salonów samochodowych " robią chyba czasami lifting swoich oferowanych cudeniek. Może to nic a może jednak jest coś na rzeczy.

Oglądasz 1-25 z 76
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■