POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.11.2017, 18:02:28] • Świnoujście

Tajemnicza ciężarówka jechała w kierunku miejscowości Garz. Czy mogła się w niej znajdować luksusowa tesla?

Tajemnicza ciężarówka jechała w kierunku miejscowości Garz. Czy mogła się w niej znajdować luksusowa tesla?

fot. iswinoujscie.pl

W regionie trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza zaginionej tesli, która zniknęła w środku nocy z parkingu Straży Granicznej przy ulicy Grodzkiej w Świnoujściu. Tymczasem, godzinę po tym zdarzeniu, tajemnicza ciężarówka, wyjeżdża z ulicy Nowokarsiborskiej. Kierowca skręca w ulicę Grunwaldzką, a następnie rusza w kierunku miejscowości Garz w Niemczech. Czy w ciężarówce mogła znajdować się luksusowa tesla za pół miliona złotych?

Ciężarówka pojawiła się na ulicy Grunwaldzkiej tuż przed godziną 1:00. W tym czasie, ruch na ulicach miasta jest niewielki. Widok takich pojazdów w środku nocy to raczej rzadkość. Z naszych informacji wynika, że pojazd miał szczecińską rejestrację. Jaki był cel podróży kierowcy ciężarówki?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 76

Gość • Poniedziałek [20.11.2017, 13:54:50] • [IP: 80.245.179.***]

Ja też pisze na SG komentarze a nigdy nie miałem ochoty tam pracować. Po prostu mam was za durni i nierobów.

Gość • Piątek [17.11.2017, 23:24:09] • [IP: 88.130.57.***]

Samochod wyparowal?! Jutro bedzie w Ukrainie, Kupiec napewno sie ucieszy !! Wstyd!!

Gość • Piątek [17.11.2017, 21:44:17] • [IP: 37.47.172.***]

ja piszę komentarze a nie chcę iść do tej firmy przytulających głąbów tylko dla wcześniejszej emeryturki a nie wiem jak inni

Gość • Piątek [17.11.2017, 19:30:02] • [IP: 80.245.189.***]

Czy te głupie złośliwe komentarze piszą nie spełnieni funkcjonariusze, czy też głąby którzy się do tej firmy nie dostali bo się nie nadają??

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:34:42] • [IP: 188.146.147.***]

Ludzie też ns to chorują?

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:29:49] • [IP: 92.42.119.***]

Szwed już płynął po Teslę już pił na promie z chodzi z promu a tu lipa Tesli niema, teraz wraca znowu pije.

Gość • Piątek [17.11.2017, 16:20:27] • [IP: 80.245.188.**]

wstyd i jeszcze raz wstyd

Gość • Piątek [17.11.2017, 15:51:11] • [IP: 83.8.163.**]

Kompromitacja !! Trzeba było schować samochód do garażu! Już by lepiej nie podawali do wiadomości, że im samochód zginął Wstyd Panowie, wstyd!!

Gość • Piątek [17.11.2017, 15:43:52] • [IP: 62.69.203.***]

Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało. Jedna Tesla w tą czy w tamtą, cóż to znaczy.

Gość • Piątek [17.11.2017, 14:14:44] • [IP: 37.47.188.***]

Ale obciach haha. policja jest dobra do łapania rowerzystów

konopa • Piątek [17.11.2017, 13:32:10] • [IP: 77.253.22.***]

Zwolnic cala ta straz za taka kompromitacje poprostu brak slow

Gość • Piątek [17.11.2017, 13:00:19] • [IP: 94.254.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ciekawy • Piątek [17.11.2017, 12:27:48] • [IP: 78.10.206.**]

Na terenie PdSG jest kilka ogromnych garaży, trudno zatrzymany pojazd tam zabezpieczyć? Zwłaszcza, że już kilka lat temu spłonął samochód będący pod opieką SG.

Gość • Piątek [17.11.2017, 12:00:24] • [IP: 93.94.190.**]

Wstyd dla służby granicznej na cały świat-wstydzę się że mieszkam w tym kraju

Gość • Piątek [17.11.2017, 11:40:39] • [IP: 94.254.231.***]

Od 22.00 cała służba idzie spać i nie ma co się dziwić że pojazd się ulotnił brawo panowie z SG

Gość • Piątek [17.11.2017, 10:57:12] • [IP: 31.0.44.*]

Wiózł elementy UFO do tajnych laboratoriów III Rzeszy.

pl • Piątek [17.11.2017, 09:33:19] • [IP: 89.182.77.*]

chodza tam gdzie sie nie boja !!...

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:05:13] • [IP: 78.133.244.**]

ja pierdziele, jedzie sobie ciężarówka i wielkie poruszenie, od tego są drogi żeby auta jeździły.

Gość • Piątek [17.11.2017, 09:02:12] • [IP: 95.129.228.***]

Straż Graniczna jest to jednostka Policyjna

Gość • Piątek [17.11.2017, 08:58:37] • [IP: 164.127.57.**]

brawo super.zlodzej A WLASCICIEL DOSTAL SUPER ODSZKODOWANIE . ... WIEC NIE MA CO ZALOWAC... TO WSZYSTKO JEST BARDZOOOO INTERESANT..AKCJA NIESAMOWITA . ... ...CIEKAWE JAK TO SIE SKOCZY

WSTYD I OBCIACH !!! • Piątek [17.11.2017, 08:06:14] • [IP: 77.113.109.**]

OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT !! WIĘCEJ MEDALI, JESZCZE WIĘCEJ !! DOBRA ZMIANA I JEJ EFEKTY !!

Gość • Piątek [17.11.2017, 08:01:50] • [IP: 94.254.226.***]

Mogła.

Gość • Piątek [17.11.2017, 07:52:12] • [IP: 95.129.228.**]

pod spódnicą Grodzkiej byłoby bezpieczniejsze.

Gość • Piątek [17.11.2017, 05:43:41] • [IP: 94.254.231.***]

Może tak poszukać dokładnie czy nie ma kreta w SG wszyscy wiedzą że f_sze SG śpią na służbie ale ukraść pojazd z placu gdzie jest cało dobowa służba to nic innego ktos pomagał złodzieją ha ha ale jaja nie moge ukradli samochód a wcześnie jeszcze spalili inny ta formacia nierobów dawno powinna być rozwiązana

Gość • Piątek [17.11.2017, 01:53:37] • [IP: 142.176.80.***]

Tam w byłej odlewni żeliwa niektórzy" dilerzy" miejscowych " salonów samochodowych " robią chyba czasami lifting swoich oferowanych cudeniek. Może to nic a może jednak jest coś na rzeczy.

Oglądasz 1-25 z 76
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■