POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.11.2017, 17:34:52] • Świnoujście

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim

fot. ULKSW Pomorze

29 października 2017 w Bornym Sulinowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Prawo startu w zawodach mieli zawodnicy z roczków 2007-2006. Nasz klub reprezentowało 12 osób. Nasi młodzi adepci dzielnie walczyli w dwóch konkurencjach: walka sportowa oraz dwubój sprawnościowy (wyskok dosiężny i przeskokówka).

Wyniki konkurencji walka sportowa:

Kacper Czaja – I Miejsce
Wiktoria Partyka - III Miejsce
Liliana Paczkowska - III Miejsce
Jan Walkowiak - III Miejsce
Daniel Kaliński - III Miejsce
Rafał Lipski – V Miejsce
Kornel Lis - V Miejsce
Hubert Łukomski - V Miejsce
Klementyna Mikłaszewicz - V Miejsce
Kajetan Rupar - V Miejsce
Kacper Smerża - V Miejsce
Stanisław Zieliński - V Miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim

fot. ULKSW Pomorze

Dodatkowo Kacper Czaja zdobył II miejsce w dwuboju technicznym. W „wyskokówce” był najlepszy ze swojej kategorii i wykonał kopnięcie na wysokości 2 metrów!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim

fot. ULKSW Pomorze

Nasz klub zdobył 12 pkt w klasyfikacji drużynowej co dało mu 7 miejsce na 32 startujące kluby.

S.B.
ULKSW Pomorze


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Niedziela [19.11.2017, 23:26:14] • [IP: 88.156.233.***]

Jak widać zostaliśmy potęgą światową w sportach walki dzięki wiadomo komu.Brawo za pracę z dziećmi, ale z całym szacunkiem, gdzie są inne dyscypliny poza parkrun i flota? Łatwo się niszczy, trudniej buduje Panie S.

A. • Sobota [18.11.2017, 18:00:26] • [IP: 83.11.88.**]

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów - wspaniałe efekty Waszej ciężkiej pracy! Trzymam za Was kciuki i życzę wytrwałości. Zaś internetowym frustratom proponuję wyłączyć komputer i pobiegać, trochę endorfiny jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Gość • Sobota [18.11.2017, 17:37:25] • [IP: 92.42.114.**]

Chciałbym zobaczyć jak robisz te 46 kopnięcia na wysokość pasa w 20 sekund. Dla Ciebie dyscyplinka to tylko walki w klatce? Weź pod uwagę, że to młodzicy, czyli 10-11 latkowie.

Gość • Sobota [18.11.2017, 17:12:58] • [IP: 31.0.84.***]

Przed kompem jako anonimowy gozdek to ja robie takie rzeczy hoho, musisz być cieniasem bo ja to w 10 sekund robię i w międzyczasie jadę takich burakow jak ty ;) nie odpisuj już, szkoda czasu na czytanie. Zacznij ćwiczyć żebyś zszedł poniżej 20 sekund

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:35:57] • [IP: 176.221.123.***]

W 20 sekund takie pierdoły robię. Nie rozśmieszajcie mnie...A jaki poważny tytuł artykułu. tylko szkoda, że niepoważna dyscyplinka...

Gość • Sobota [18.11.2017, 07:59:03] • [IP: 31.0.84.**]

Wykonaj 46 zaliczonych kopnięć w ciągu 30 sek. A będziesz wiedział co to przeskokówka. Kolejny sfrustrowany bez żadnych osiągnięć życiowych. ..

Gość • Czwartek [16.11.2017, 21:00:44] • [IP: 31.0.65.***]

Co to jest? Przeskokówka? To są jakieś chyba jaja? I na to idzie kasa z budżetu miejskiego? Jakaś paranoja!?!?

Gość • Czwartek [16.11.2017, 18:31:16] • [IP: 92.42.118.**]

Gratulacje! Super klub, świetni trenerzy. To Wasza zasługa i praca oraz ciężki trening podopiecznych!

Oglądasz 1-8 z 8
■ W ramach bardzo wielu imprez Międzynarodowego Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię (najwyższą nad Bałtykiem – 311 schodów). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (każdy zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Latarń w Świnoujściu ■
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■