POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.11.2017, 17:29:07] • Świnoujście

Śmiertelny wypadek przed Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

 Śmiertelny wypadek przed Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej numer 3 przed Międzyzdrojami. Zderzyły się tam dwie osobówki. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w wypadku śmierć poniosła jedna osoba, a 2 inne osoby są zakleszczone w jednym z samochodów. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja oraz strażacy.



Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana. Na tę chwilę, nie wiadomo jak doszło do wypadku.

 Śmiertelny wypadek przed Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wszystko wydarzyło się w piątek, przed godziną 17:00.

Czarny volkswagen golf jechał od strony Szczecina w kierunku Świnoujścia i za stacjią PKP w Lubiewie zderzył się ze srebrnym BMW.

 Śmiertelny wypadek przed Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

 Śmiertelny wypadek przed Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 121, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 121

Gość • Czwartek [23.11.2017, 20:27:15] • [IP: 178.238.252.**]

Jeden wracał z pracy w gazoporcie a drugi do niej jechał.

Gość • Poniedziałek [20.11.2017, 02:32:51] • [IP: 80.245.177.***]

Nie moze byc tak ze przez jednego przypalowca maja cierpiec wszyscy. Miejmy nadzieje ze to juz ostatni. Nic do jezdzenia niemam bylebylo dobrze. Jezdzic trzeba umiec, miec sprawne auto, mierzyc sily na zamiary, realnie.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 17:02:06] • [IP: 77.113.17.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.11.2017, 13:43:01] • [IP: 150.254.210.**]

Do [IP: 176.221.113.**] Czasem bywa, że powstaje sznur samochodów i okazuje się, że na samym czele jedzie tzw. przewodniczący korka. Nie chcę stygmatyzować bo to bez różnicy czy prowadzi 90-letni Pan, czy ktoś kto uważa, że w nocy lepiej jechać 10 mniej gdyż mniej widać. Uważam, że po kolei każdy powinien wyprzedzić taką osobę i jechać prawidłowo (nie mniej niż 90 km/h) i wtedy nikt nie musi wyprzedzać sznura aut.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 08:36:05] • [IP: 83.27.131.**]

Na odcinku od Łunowa do Międzyzdrojów powinien być obowiązkowo zainstalowany odcinkowy pomiar prędkości. Te gonitwy na prom i z powrotem to masakra!! Ile już było wypadków w tym śmiertelnych na tym odcinku? Tym bardziej nie wiem po co taki odcinek jest od Babigoszczy do Gniazdowa? Chyba tylko ze względu na zwierzęta.

Gość • Sobota [18.11.2017, 23:33:53] • [IP: 176.221.113.**]

Do Agenda skąd masz informacje że wyprzedzany samochód zaczął przyspieszać?

Gość • Sobota [18.11.2017, 23:29:57] • [IP: 176.221.113.**]

Jeśli jedzie sznur samochodów jadących 80 km to co mam jechać jak ten z golfa 120? Czy może mam jechać 60 km ? Bo ja dalej nie rozumiem? Jest znak do 90km ale nikt się nie spieszył wszyscy jechali tak samo wiec mi nie pisz tu że jadąc 80 km jest nieprawidłowo. Jeśli ktoś chce szybciej bo mi zawadzam proszę bardzo ma kilka opcji ! I to widać w artykule albo z odrzutowca jak się spieszy. Czasem proszę pana musimy dostosować prędkość do reszty bo nie można wyprzedzać, bo nie ma jak, bo człowiek nie ufa innym i woli wolniej a do celu. Proszę nikogo nie przyspieszać to nie autostrada żeby jechać 130. Pozdrawiam

Gość • Sobota [18.11.2017, 22:03:48] • [IP: 31.0.67.***]

Przy wyprzedzaniu pojazd wyprzedzany nie powinien przyśpieszać a niejednokrotnie widać że ludzie nie chcą odpuścić :/ A co do poprawienia bezpieczeństwa to nie fotoradar, a odcinkowa kontrola prędkości i po sprawie.

AGENDA22 • Sobota [18.11.2017, 18:30:42] • [IP: 95.160.159.**]

To jest efekt promowego pośpiechu, Golf się śpieszył wyprzedzał. Wyprzedzany przyspieszał Golf został na środku i doszło do wypadku.

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:33:45] • [IP: 94.254.145.**]

80 km/h jest nieprawidłowo, utrudnia Pani poruszanie się kierowcom, którzy chcą to robić zgodnie z przepisami. Może to ich prowokować do ryzykownych manewrów (jak ten w tym artykule)

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:50:06] • [IP: 95.129.224.**]

po tym wypadku i minięciu korka Debil w innym srebrnym bmw który co chwile wysiadał z auta paląc peta i przyglądając się swojemu 15 letniemu gruchotowi tak gonił na prom że i tak nie zdążył przyjechałem 10 minut po nim i mam nagrane co wyprawiał. poza tym pan z Emil busa wyprzedza żeby za rondem się zatrzymać. Widać ten wypadek nie wszystkich nauczył.

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:22:41] • [IP: 176.221.113.**]

Odp do pana [IP: 94.254.145.**] jestem Pani i jadąc 80km jedziemy prawidłowo i VW wychylił się i nabrał prędkości oczom nie mogłam uwierzyć co on robi skoro jadą auta i mówcie co chcecie ale widząc brak miejsca to się ucieka samemu na pobocze, owszem sprawdziłam nikt nie szedł tą drogą, przy zimniej nie było widać odblasków. Nabrał prędkości i wyglądało jakby źle oszacował. BMW zaczął hamować i również uciekać na prawy pas, widać to na zdjęciach ze leży prawie w rowie ! Nikomu nie życzę. Policja wszystko wie a innym życzę spokojniejszej każdy.

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:15:05] • [IP: 84.226.151.***]

1.W zamachach terrorystycznych w zachodniej Europie od 2004 roku śmierć poniosło 148 osób. 2.W 2016 roku na polskich drogach doszło do 33 350 wypadków, w których zginęły 2993 osoby. Daje do myślenia, kogo i czego powinniśmy się bardziej obawiać.

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:33:16] • [IP: 94.254.231.**]

a ja jade przepisowo 90/h nikomu nie zjezdzam bo nie mozna lamac przepisow jade moja toyotka land cruiser v8 i zawsze na prom zdazam no chyba ze jakis tir to wowczas troszke sie usune bo nie mam szans:-) i gdyby tak wszyscy postepowali to by nie bylo takich tragedi

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:24:01] • [IP: 94.254.227.***]

Jeden zmarł na miejscu a drugi w szpitalu. Tak to rozumie. Dużej prędkości jest siła trzy krótka i masa!!

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:06:47] • [IP: 178.238.251.***]

Jest to bardzo tragiczne miejsce, RIP. ... i kondolencje dla rodziny oraz szybkiego powrotu do zdrowia pozostałym ofiarom tej tragedii.

Gość • Sobota [18.11.2017, 13:55:41] • [IP: 37.47.191.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.11.2017, 13:03:03] • [IP: 188.92.190.*]

:/ kondolencje dla wszystkich z rodziny jak i przyjaciół. Posłuchajcie Rahim - Sekunda ;/

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:51:43] • [IP: 31.0.66.**]

Często są przypadki wymuszenia pierwszeństwa przy wyprzedzaniu...mruganie światłami nic nie da, lepiej zwolnić. kierowcy dodają jeszcze gazu przy wyprzedzaniu...takie chybił trafił może się uda. Nie zawsze się uda. Brak zdrowego rozsądku. Dotyczy się też tych co blisko tyłu się trzymają. Jedni jeżdżą z godnie z przepisami, ale takiemu piratowi mało interesuje. Tiry też. Pośpiech to kuszenie losu. Smutne jest to, że ktoś tu krytykuje, a sam tak robi...

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:15:21] • [IP: 94.254.145.**]

Do Pana• [IP: 176.221.113..] 80 km/h nie jest prawidlowo. Trzeba rozpędzić się do 120 aby na krótkim odcinku wyprzedzić.

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:14:59] • [IP: 80.245.179.***]

Droga na tej trasie dobra, szeroka to i rozpędzić się można i większość tak robi. Może radar postawić, jakiś pomiar prędkości? Kiedyś policja tam bywała, ostatnio nikt nie kontroluje tego co się na Trójce dzieje, a jest niestety coraz gorzej!

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:42:48] • [IP: 80.245.179.***]

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze, że VW zdecydował się na brawurowy manewr i doświadczył jego konsekwencji, a BMW jechało całkiem prawidłowo i było przypadkową ofiarą. Każdy z nas mógł być na jego miejscu i zginąć, całkiem niewinnie!

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:26:18] • [IP: 80.245.184.**]

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie. Stojąc w tym korku miałem dość czasu na refleksję. Czy tylko mnie się zdaje, czy może inni też zauważyli że gdzieś tak od około dwóch tygodni, kierowcy w naszym rejonie zachowują się jakby się szaleju najedli?. Spieszą się niemiłosiernie. Zawsze się spieszą ale ostatnio jest w tym pośpiechu coś wyjątkowego. Wiele widziałem nieciekawych sytuacji przez lata jazdy ale to, co się zaczęło dziać, przypomina swoistą wojnę. Skąd ta bezmyślność?. Po co aż tak gnać?. Po swoją i/lub cudzą śmierć?. Czyżby pogoda, silne wiatry aż tak wpływały na psychikę?.

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:16:47] • [IP: 83.11.221.***]

Co niektórzy piszą że spieszył się na prom a skąd wiedzą gdzie się spieszył.a niektórzy niech pomyślą co piszą bo ktoś z rodziny zmarłego morze to czytać.

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:05:30] • [IP: 62.69.231.***]

Gość • Piątek [17.11.2017, 23:33:47] • [IP: 62.69.203.**]----> to przez takich jak ty pomysłodawców zjeżdżania na pas techniczny giną przypadkowi rowerzyści i piesi. Jeśli są warunki na drodze, to się wyprzedza a jeśli nie ma, to się czeka żeby móc wykonać bezpieczny manewr. Kto tego nie rozumie, ten prędzej czy później sam się zabije i jeszcze pociągnie innych.

Oglądasz 1-25 z 121
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■