POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.11.2017, 06:53:26] • Świnoujście

Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza

Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujscy policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej znaleźli samochód w wynajmowanym garażu przy ulicy Markiewicza. Tesla jest mocno zniszczona i bezpiecznie przewieziona do policyjnego garażu. Tam dodatkowo policjanci założyli blokadę na kolo.

Szybka i sprawna akcja świnoujskich służb. Auto znajdowało się w wynajmowanym garażu przy ulicy Markiewicza. Budynek ten jest oddalony od ulicy, gdzie z tyłu znajdują się garaże. Tesla jest mocno zniszczona. W aucie jest kilka dziur po ostrzelaniu go podczas ucieczki z miejsca parkingowego SG. Auto ma zniszczoną karoserie w kilku miejscach, ułamane lusterko i uszkodzone trzy opony. Zniszczeniu uległo również podwozie.

Po wyciągnięciu tesli z garażu na pobliski parking auto trafiło na lawetę a następnie zostało przetransportowane do policyjnego garażu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Sobota [18.11.2017, 20:37:51] • [IP: 2.108.234.**]

A czyje to auto, ze tyle szumu koło tego?

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:37:38] • [IP: 95.40.199.***]

A czy to napewno na zdjęciu jest Markiewicza?

Gość • Sobota [18.11.2017, 17:39:41] • [IP: 80.245.189.***]

Cała ta sprawa sprawia żałosne wrażenie... :-)) Cała masa błędów i niekompetencji - w normalnym kraju polecieli by ze stołków!

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:43:17] • [IP: 83.8.28.**]

nie placówki tylko dywizjonu pajacu jak nie wiesz to morda w kubeł i weź się do uczciwej pracy nierobie j...any

To zrobiły Tesla Girls • Sobota [18.11.2017, 16:30:27] • [IP: 109.243.247.**]

Pamiętacie piosenke" Tesla girls" zespołu OMD? taki melodyjny styl new romantic. Oto najpierw tekst angielski: Tes Tes T-T-T-T / Tesla Girls, Tesla Girls / Testing out theories / Electric chairs and dynamos / Dressed to kill they're killing me / But heaven knows their recipe /. ...co znaczy: Tes Tes T-T-T-T {odgłos zapuszczania silnika na parkingu SG} / Dziewczyny Tesla, dziewczyny Tesla / Sprawdzają nasze teorie / Krzesła elektryczne i prądnice / Zabójczo wystrojone tak, że tym wykańczają mnie / Ale niebiosa znają na nie sposób

Polak katolik • Sobota [18.11.2017, 15:03:55] • [IP: 78.88.31.***]

Brawo policja ! Aż miło czytać jak złodziej i wszelkie męty zgrzytają zębami ze złości że udało się odzyskać czyjąś własność ! ! Komendant placówki SG do DYMISJI ! SPIE***J na emeryturę ! Jednostka na terenie której znajduje się areszt i zbrojownia jest słabo strzeżona ! Ręce opadają !

fororak 🐲 • Sobota [18.11.2017, 14:57:21] • [IP: 46.101.221.***]

Straży Granicznej ukradziono teslę, policja wraz z e strażą graniczną odnalazła zdezelowany wrak Tesli, i czym tu się chwalić? A jaka jest teraz wartość tego wraku? Podziurawione nadwozie, uszkodzone opony, zniszczone podwozie oraz urwane lusterko...No i najważniejsze teraz założono blokadę na koła, żeby już nikt nie uprowadził wraka który jest niezdolny do jazdy...Śmieszne to i kompromitujące...amen

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:36:20] • [IP: 92.42.118.**]

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:23:50] • [IP: 80.245.189.***]A ty od nich? tych kolegów? znajome ip;)

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:35:08] • [IP: 92.42.118.**]

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:23:50] • [IP: 80.245.189.***]Jestem bardzo spełniony. A ty jesteś pajac i ciul.

Gość • Sobota [18.11.2017, 14:34:37] • [IP: 188.146.166.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.11.2017, 13:19:38] • [IP: 5.172.232.***]

Od razu wiedzieli gdzie jest, tylko czekali aż złdziej wróci...a złodziej ranny! Brawo Straż Graniczna...nie tak łatwo narozrabiać-złodziej kulka a auto niezdolne do jazdy...

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:49:03] • [IP: 178.238.250.***]

Tesla warta 500 tyś.., a ile jest warte życie funkcjonariuszy 🤔?

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:46:59] • [IP: 78.54.232.***]

To nie ta Tesla to zamiennik.

Schoolwysyn • Sobota [18.11.2017, 12:42:02] • [IP: 94.254.234.**]

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:22:43] • [IP: 164.127.57.**] co to jest miljon ?? To po szwedzku było

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:27:40] • [IP: 178.238.252.**]

Walczyli o Tesle jak by była ze złota.?

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:02:22] • [IP: 95.40.199.***]

Jaka kompromitacja przecież wspólne działania Sg i Policji

KULTURA • Sobota [18.11.2017, 11:52:23] • [IP: 77.112.80.**]

Kompromitacja dla SG jak i dla Policji WSTYD

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:23:50] • [IP: 80.245.189.***]

[18.11.2017, 09:22:42] • [IP: 92.42.118.**] Czyżbyś był nie spełnionym funkcjonariuszem że tak szkalujesz tę formację. Jeżeli tak to jesteś burak i pustak.

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:23:06] • [IP: 84.208.132.***]

SZacun dla Policji i S. G SZ, S

Gość x • Sobota [18.11.2017, 11:18:19] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Sobota [18.11.2017, 09:22:43] • [IP: 164.127.57.**] co to jest miljon ??

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:07:03] • [IP: 77.113.109.**]

BRAWO POLICJA !! I PEŁEN OBCIACH STRAŻY GRANICZNEJ !!

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:58:43] • [IP: 5.172.237.**]

Żeby w poniedziałek nie było że zniknęła tesla z blokadą i garażem a w miejscu garażu pozostała czarna d... niech sobie każdy czytający dokończy(dziura).. :::))))

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:54:29] • [IP: 109.243.240.***]

POLICJA BRAVO! !! sa dobrzy policjanci ale góra sprzedajna. tak o wiele więcej by się działo pozytywnego

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:48:27] • [IP: 83.23.193.***]

Brawo dla komendantowej!!

Gość • Sobota [18.11.2017, 10:37:05] • [IP: 80.245.179.***]

Brawo. . a hejterzy-hieny niech uważają na swoje samochody.. :)

Oglądasz 1-25 z 64
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■