POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.11.2017, 11:53:48] • Świnoujście

Czarna seria wypadków na drodze dojazdowej do Świnoujścia. Na ulicy Wolińskiej zginął młody mężczyzna!

Czarna seria wypadków na drodze dojazdowej do Świnoujścia. Na ulicy Wolińskiej zginął młody mężczyzna!

fot. iswinoujscie.pl

Od piątku trwa czarna seria wypadków na drodze prowadzącej do Świnoujścia. W sobotni poranek, na ulicy Wolińskiej na Warszowie zginął pieszy. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna wpadł pod koła nadjeżdżającego TIR-a. Niestety, zginął na miejscu.

Na tę chwilę nie znamy szczegółów tego zdarzenia. Czekamy na informacje policji w tej sprawie.

Do wypadku doszło po godzinie 6:00. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, lekarz stwierdził zgon.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

ss • Niedziela [19.11.2017, 23:50:05] • [IP: 57.79.24.*]

Krajowa trójka jest trasą międzynarodową jeżeli powstanie tunel ruch samochodów tutaj będzie jeszcze większy.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 19:04:03] • [IP: 92.42.112.***]

IP 188.146.100.*** przypomnij sobie ile trwało twoje szkolenie bhp w tej firmie i czy to na pewno było całodniowe pełne szkolenie. To i wiele innych przykładów, ludzie nie znają swoich praw a pracodawcy to świadomie wykorzystują. Pomijając to wszystko, do malow również nie ma oświetlonej drogi i żadnego transportu dla pracowników bo firma oszczędza i pracownicy chodzą przez las po ciemku.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 13:10:33] • [IP: 83.8.163.**]

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:26:53] • [IP: 31.0.32.***] Firma Kreatina obecnie hk scan dowozi ludzi do pracy więc nie pisz głupot że to ona odpowiada za wypadek... Dowozi tylko tych że ścia a z poza nie. Wiem bo sam jeżdżę autobusem i muszę z przystanku Odry iść pod hkscan lasem.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 12:30:00] • [IP: 188.146.100.***]

[IP: 92.42.112.***] slyszalem ze jest tam juz spoko niby

Gość • Niedziela [19.11.2017, 11:14:47] • [IP: 37.248.155.**]

: (; (:(( (!!

Gość • Niedziela [19.11.2017, 11:09:26] • [IP: 92.42.112.***]

Do Gość  Sobota [18.11.2017, 23:39:22]  [IP: 188.146.100.***] Jak tam pracowałeś to doskonale wiesz co tam się dzieje.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 02:06:34] • [IP: 78.88.30.***]

Informacje w postaci znaków drogowych, są wystarczające, gdy wjeżdżamy do do naszego miasta.Debil, których nie brakuj e w nsxzym otoczeniu

Gość • Niedziela [19.11.2017, 01:05:40] • [IP: 78.88.30.***]

Sorry dupku.Warszów jest na lewobrzeżu?Twoje kierunki popier...ci się.A w ogóle ortografia.Redaktorze, R..., nie powielaj analfabetów.Ok? Wstyd Dot. Gość • Sobota [18.11.2017, 14:35:53] • [IP: 62.69.203.***]

Gość • Niedziela [19.11.2017, 00:06:50] • [IP: 95.129.226.***]

Całkowity brak kontroli rowerzystów bez oświetlenia.Piesi przechodzący gdzie chcą aby krócej.I tak jak organiuje się dmuchanko dla kierowców tak powinny być zmasowane kontrole rowerzystów udających się do i z pracy.

GOSTEK • Sobota [18.11.2017, 23:43:08] • [IP: 94.254.135.***]

Szedł nawalony cała jezdnia, pobocza wcale się nie trzymał. Pod tira się zatoczył w taki sposób za 25 ton nie dało rady odbić na tyle mocno żeby go ominąć. Wcale mi go nie szkoda

Gość • Sobota [18.11.2017, 23:39:22] • [IP: 188.146.100.***]

W Malow scand inspekcja?? Robiłem tam jestem ciekaw dlaczego co się tam dzieje ip92.42.112

Gość • Sobota [18.11.2017, 21:59:07] • [IP: 92.42.112.***]

W tym malow scand powinna inspekcja pracy się pojawić

Gość • Sobota [18.11.2017, 21:10:14] • [IP: 93.94.190.**]

Czy naprawdę musi ktoś być na spotkaniu z Włodarzami?Wydaje mi się że nikt nie musi konikować czego kolwiek -Od czego Wy Włodarze jesteście?Nie wiecie o co chodzi?Śmiechu warte

Gość • Sobota [18.11.2017, 20:14:28] • [IP: 188.146.0.***]

Prezydent od dziesiątek lat przed każdymi wyborami w tym, czy w tamtym systemie kolędował. To taki jego styl. Zawsze od 40 lat prezentowany jest rysunek mala, nie plan, że będzie budował i co, jest molo? Kiedyś były podobne postacie w Polsce, które tak rządziły. Dzisiaj należy maskę zrzucić i pokazać oblicze. Jeżeli chodzi o ten tragiczny wypadek, to jest dużą tajemnicą przyczyny i pytania dlaczego?

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:33:08] • [IP: 37.47.130.**]

Wczoraj pod Wrocławiem, matka z dzieckiem na ręku rzuciła się pod pociąg. Ostatecznie stwierdzono, że to samobójstwo. Trzeba być pijanym, żeby nie zobaczyć pociągu, lub TIRa. W Polsce odbiera sobie życie już blisko 10.000 ludzi. Tu nie da się żyć.

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:23:19] • [IP: 88.156.206.***]

>[IP: 62.69.203.***] musiałeś aż dwa razy napisać swój post żeby przekazać swój tok myślenia i zdecydować się czy chodzi ci o prawo-czy też o lewobrzeże. Ze spostrzeganiem faktów podobnie jak z pomyślunkiem też masz problem bo akurat dwa dni temu na Warszowie było spotkanie Prezydenta który wraz ze swoimi najważniejszymi urzędnikami spotkał się z mieszkańcami dzielnicy i poinformował o liście inwestycji i przedsięwzięć dla tej dzielnicy! Czemu żeś tam waćpan był nieobecny, a jeżeli byłeś tam to czemu nie zadałeś swoich pytań? Ja jestem mieszkańcem lewobrzeża i bardzo chciałbym, że i u mnie w dzielnicy(Posejdon) odbyło spotkanie się takie jak u was. Zbieramy podpisy żeby załatali nam choć dziury w jezdniach- piszemy o tym od wielu lat! i bez efektu.Też mogę napisać, że Prezydent liczy się tylko z Warszowem bo nawet po godzinach pracy wraz z wieloma urzędnikami fatyguje się tam i obiecuje wam to co u nas nigdy nie powstanie.My chcielibyśmy choć tylko naprawę ulic i wymianę kanalizacji bo pamięta ona czasy Adolfa

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:06:42] • [IP: 92.42.119.***]

Poczekajcie bliżej wyborów zaczną i Wam na Warszowie obiecywać bo Wasze głosy się przydadzą. Chyba już dzisiaj coś tam mieli wam kadzić

Gość • Sobota [18.11.2017, 18:43:13] • [IP: 94.254.233.**]

R.I.P ✞... a TY [Sobota [18.11.2017, 12:27:37]] możesz zgłosić się do radnej Agatowskiej o likwidację wszelkiego ruchu kołowego w Polsce

Gość • Sobota [18.11.2017, 18:11:08] • [IP: 94.254.231.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.11.2017, 17:35:10] • [IP: 80.245.189.***]

Wielu Polaków na rowerach i chodzących pieszo myśli chyba, że pierwszeństwo to GWARANCJA NIEŚMIERTELNOŚCI... smutne to ale LUDZIE NIE MYŚLĄ.

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:43:58] • [IP: 37.47.191.**]

Skrzyżowanie wolinskiej z ludzi morza jest bardzo niebezpieczne.dzieci tamtędy idą do szkoły, pracownicy do pracy a samochody pędzą nie zwalniając przed pasami i tiry i osobowe.tam powinno być rondo albo radar chociaz

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:42:17] • [IP: 78.88.30.**]

Do władz miasta: Takie ulice jak Pomorska czy Wolińska nie powinny nazywać się ulicami z prostych względów;z definicji wynika, że ulica powinna mieć jezdnię, krawężniki, chodnik i oświetlenie.

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:19:32] • [IP: 93.94.190.***]

tak i sznur samochodów przez Warszów. Niestety władze miasta nie bardzo to wszystko widzą, bo tutaj ich po prostu nie ma na codzień.

fororak 🐲 • Sobota [18.11.2017, 16:02:52] • [IP: 46.101.221.***]

DO : Gość • Sobota [18.11.2017, 12:27:37] • [IP: 188.146.0.***] ##### Jak to nie ma teraz do kogo się poskarżyć? Zawsze wszystkie skargi przyjmuje Ojciec Tadeusz Fon Ryc...Ale taka skarga musi być poparta sowitym datkiem na rzecz jego uczelni, a wtedy to nawet Ojciec się za Ciebie pomodli w intencji bezpiecznego dotarcia do pracy i powrotu, i dobrze jest co miesiąc wpłacać sowite datki na konto Ojca Tadeusza w intencji ochrony anielskiej, którą Tadeusz szczerze poleca...amen