POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.11.2017, 11:53:48] • Świnoujście

Czarna seria wypadków na drodze dojazdowej do Świnoujścia. Na ulicy Wolińskiej zginął młody mężczyzna!

Czarna seria wypadków na drodze dojazdowej do Świnoujścia. Na ulicy Wolińskiej zginął młody mężczyzna!

fot. iswinoujscie.pl

Od piątku trwa czarna seria wypadków na drodze prowadzącej do Świnoujścia. W sobotni poranek, na ulicy Wolińskiej na Warszowie zginął pieszy. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna wpadł pod koła nadjeżdżającego TIR-a. Niestety, zginął na miejscu.

Na tę chwilę nie znamy szczegółów tego zdarzenia. Czekamy na informacje policji w tej sprawie.

Do wypadku doszło po godzinie 6:00. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, lekarz stwierdził zgon.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

ss • Niedziela [19.11.2017, 23:50:05] • [IP: 57.79.24.*]

Krajowa trójka jest trasą międzynarodową jeżeli powstanie tunel ruch samochodów tutaj będzie jeszcze większy.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 19:04:03] • [IP: 92.42.112.***]

IP 188.146.100.*** przypomnij sobie ile trwało twoje szkolenie bhp w tej firmie i czy to na pewno było całodniowe pełne szkolenie. To i wiele innych przykładów, ludzie nie znają swoich praw a pracodawcy to świadomie wykorzystują. Pomijając to wszystko, do malow również nie ma oświetlonej drogi i żadnego transportu dla pracowników bo firma oszczędza i pracownicy chodzą przez las po ciemku.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 13:10:33] • [IP: 83.8.163.**]

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:26:53] • [IP: 31.0.32.***] Firma Kreatina obecnie hk scan dowozi ludzi do pracy więc nie pisz głupot że to ona odpowiada za wypadek... Dowozi tylko tych że ścia a z poza nie. Wiem bo sam jeżdżę autobusem i muszę z przystanku Odry iść pod hkscan lasem.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 12:30:00] • [IP: 188.146.100.***]

[IP: 92.42.112.***] slyszalem ze jest tam juz spoko niby

Gość • Niedziela [19.11.2017, 11:14:47] • [IP: 37.248.155.**]

: (; (:(( (!!

Gość • Niedziela [19.11.2017, 11:09:26] • [IP: 92.42.112.***]

Do Gość  Sobota [18.11.2017, 23:39:22]  [IP: 188.146.100.***] Jak tam pracowałeś to doskonale wiesz co tam się dzieje.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 02:06:34] • [IP: 78.88.30.***]

Informacje w postaci znaków drogowych, są wystarczające, gdy wjeżdżamy do do naszego miasta.Debil, których nie brakuj e w nsxzym otoczeniu

Gość • Niedziela [19.11.2017, 01:05:40] • [IP: 78.88.30.***]

Sorry dupku.Warszów jest na lewobrzeżu?Twoje kierunki popier...ci się.A w ogóle ortografia.Redaktorze, R..., nie powielaj analfabetów.Ok? Wstyd Dot. Gość • Sobota [18.11.2017, 14:35:53] • [IP: 62.69.203.***]

Gość • Niedziela [19.11.2017, 00:06:50] • [IP: 95.129.226.***]

Całkowity brak kontroli rowerzystów bez oświetlenia.Piesi przechodzący gdzie chcą aby krócej.I tak jak organiuje się dmuchanko dla kierowców tak powinny być zmasowane kontrole rowerzystów udających się do i z pracy.

GOSTEK • Sobota [18.11.2017, 23:43:08] • [IP: 94.254.135.***]

Szedł nawalony cała jezdnia, pobocza wcale się nie trzymał. Pod tira się zatoczył w taki sposób za 25 ton nie dało rady odbić na tyle mocno żeby go ominąć. Wcale mi go nie szkoda

Gość • Sobota [18.11.2017, 23:39:22] • [IP: 188.146.100.***]

W Malow scand inspekcja?? Robiłem tam jestem ciekaw dlaczego co się tam dzieje ip92.42.112

Gość • Sobota [18.11.2017, 21:59:07] • [IP: 92.42.112.***]

W tym malow scand powinna inspekcja pracy się pojawić

Gość • Sobota [18.11.2017, 21:10:14] • [IP: 93.94.190.**]

Czy naprawdę musi ktoś być na spotkaniu z Włodarzami?Wydaje mi się że nikt nie musi konikować czego kolwiek -Od czego Wy Włodarze jesteście?Nie wiecie o co chodzi?Śmiechu warte

Gość • Sobota [18.11.2017, 20:14:28] • [IP: 188.146.0.***]

Prezydent od dziesiątek lat przed każdymi wyborami w tym, czy w tamtym systemie kolędował. To taki jego styl. Zawsze od 40 lat prezentowany jest rysunek mala, nie plan, że będzie budował i co, jest molo? Kiedyś były podobne postacie w Polsce, które tak rządziły. Dzisiaj należy maskę zrzucić i pokazać oblicze. Jeżeli chodzi o ten tragiczny wypadek, to jest dużą tajemnicą przyczyny i pytania dlaczego?

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:33:08] • [IP: 37.47.130.**]

Wczoraj pod Wrocławiem, matka z dzieckiem na ręku rzuciła się pod pociąg. Ostatecznie stwierdzono, że to samobójstwo. Trzeba być pijanym, żeby nie zobaczyć pociągu, lub TIRa. W Polsce odbiera sobie życie już blisko 10.000 ludzi. Tu nie da się żyć.

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:23:19] • [IP: 88.156.206.***]

>[IP: 62.69.203.***] musiałeś aż dwa razy napisać swój post żeby przekazać swój tok myślenia i zdecydować się czy chodzi ci o prawo-czy też o lewobrzeże. Ze spostrzeganiem faktów podobnie jak z pomyślunkiem też masz problem bo akurat dwa dni temu na Warszowie było spotkanie Prezydenta który wraz ze swoimi najważniejszymi urzędnikami spotkał się z mieszkańcami dzielnicy i poinformował o liście inwestycji i przedsięwzięć dla tej dzielnicy! Czemu żeś tam waćpan był nieobecny, a jeżeli byłeś tam to czemu nie zadałeś swoich pytań? Ja jestem mieszkańcem lewobrzeża i bardzo chciałbym, że i u mnie w dzielnicy(Posejdon) odbyło spotkanie się takie jak u was. Zbieramy podpisy żeby załatali nam choć dziury w jezdniach- piszemy o tym od wielu lat! i bez efektu.Też mogę napisać, że Prezydent liczy się tylko z Warszowem bo nawet po godzinach pracy wraz z wieloma urzędnikami fatyguje się tam i obiecuje wam to co u nas nigdy nie powstanie.My chcielibyśmy choć tylko naprawę ulic i wymianę kanalizacji bo pamięta ona czasy Adolfa

Gość • Sobota [18.11.2017, 19:06:42] • [IP: 92.42.119.***]

Poczekajcie bliżej wyborów zaczną i Wam na Warszowie obiecywać bo Wasze głosy się przydadzą. Chyba już dzisiaj coś tam mieli wam kadzić

Gość • Sobota [18.11.2017, 18:43:13] • [IP: 94.254.233.**]

R.I.P ✞... a TY [Sobota [18.11.2017, 12:27:37]] możesz zgłosić się do radnej Agatowskiej o likwidację wszelkiego ruchu kołowego w Polsce

Gość • Sobota [18.11.2017, 18:11:08] • [IP: 94.254.231.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.11.2017, 17:35:10] • [IP: 80.245.189.***]

Wielu Polaków na rowerach i chodzących pieszo myśli chyba, że pierwszeństwo to GWARANCJA NIEŚMIERTELNOŚCI... smutne to ale LUDZIE NIE MYŚLĄ.

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:43:58] • [IP: 37.47.191.**]

Skrzyżowanie wolinskiej z ludzi morza jest bardzo niebezpieczne.dzieci tamtędy idą do szkoły, pracownicy do pracy a samochody pędzą nie zwalniając przed pasami i tiry i osobowe.tam powinno być rondo albo radar chociaz

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:42:17] • [IP: 78.88.30.**]

Do władz miasta: Takie ulice jak Pomorska czy Wolińska nie powinny nazywać się ulicami z prostych względów;z definicji wynika, że ulica powinna mieć jezdnię, krawężniki, chodnik i oświetlenie.

Gość • Sobota [18.11.2017, 16:19:32] • [IP: 93.94.190.***]

tak i sznur samochodów przez Warszów. Niestety władze miasta nie bardzo to wszystko widzą, bo tutaj ich po prostu nie ma na codzień.

fororak 🐲 • Sobota [18.11.2017, 16:02:52] • [IP: 46.101.221.***]

DO : Gość • Sobota [18.11.2017, 12:27:37] • [IP: 188.146.0.***] ##### Jak to nie ma teraz do kogo się poskarżyć? Zawsze wszystkie skargi przyjmuje Ojciec Tadeusz Fon Ryc...Ale taka skarga musi być poparta sowitym datkiem na rzecz jego uczelni, a wtedy to nawet Ojciec się za Ciebie pomodli w intencji bezpiecznego dotarcia do pracy i powrotu, i dobrze jest co miesiąc wpłacać sowite datki na konto Ojca Tadeusza w intencji ochrony anielskiej, którą Tadeusz szczerze poleca...amen

Gość • Sobota [18.11.2017, 15:56:11] • [IP: 185.210.39.**]

to wina pisu nich KODzorganizuje pikiete na placu wolnosci

Oglądasz 1-25 z 59
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w dniu 25 maja (piątek) o godz.17:00 do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15 na spotkanie autorskie z udziałem znakomitego Świnoujścianina – pisarza, dziennikarza, podróżnika – Jarosława Molendy. Spotkanie poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” – Mariola Żółtowska. Wstęp wolny! ■
■ W sobotę, 26 maja, w Jacht Klubie Marynarki Wojennej „Kotwica” odbędzie się rozpoczęcie sezonu żeglarskiego. Żeglarze rozpoczną sezon uroczystym podniesieniem Bandery Klubowej oraz piknikiem połączonym z regatami dla dzieci i młodzieży ■ Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Dwa zespoły ratownictwa medycznego wraz z lekarzem, strażacy oraz policjanci zabezpieczyli przed godziną 11:00 jeden z hoteli przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Jak udało nam się dowiedzieć, na terenie hotelu doszło do zatrucia. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci oraz dwie osoby dorosłe, które na sygnałach przewiezione zostały do szpitala ■ W piątkowy wieczór na ulicy Marynarzy miał miejsce wypadek. Z balkonu na trzecim piętrze wypadł mężczyzna. Na miejsce przyjechały wszystkie służby. Co było przyczyną tragicznego upadku? ■ Słupek ostrzegawczy stoi od kilku miesięcy - zablokowany chodnik przy placu Słowiańskim ■ Wymusił pierwszeństwo. Teraz stanie przed sądem Po publikacji artykułu odnośnie zdarzenia w autobusie, gdzie urazu głowy doznała jedna z jego pasażerek, otrzymaliśmy odpowiedź ze strony Policji. Jak się okazuje, kierowca autobusu zahamował gwałtownie, aby uniknąć kolizji z samochodem osobowym marki mercedes. Niestety, w wyniku gwałtownego hamowania, urazu głowy doznała jedna z pasażerek. Kierowca za stworzenie zagrożenia w ruchu będzie odpowiadał przed sądem ■ Czy Janusz Żmurkiewicz prowadzi swoją kampanię wyborczą za publiczne pieniądze? Zobacz jaka była odpowiedź! ■ Czyżby nasze drewno było aż tak cenione przez Niemców, że posuwają się do nielegalnego zdobycia? Aż z okolic Wolgastu przyjechał bowiem kierowca, który najwyraźniej tak bardzo zapragnął polskiego drewna, że posunął się do kradzieży! W czwartek 3 maja, o godzinie 5.00 rano przy ulicy Wojska Polskiego zatrzymał się samochód z rejestracją z Wolgastu. Jego kierowca najspokojniej w świecie zaczął ładować leżące tam drewno do swojego auta ■ Czy 6 monet w kwocie 1,30 zł może stać się powodem nieporozumienia? Jak się okazuje, tak. O dosyć przykrym spotkaniu z młodym kierowcą autobusu opowiedziała jedna z naszych Czytelniczek ■ Wkrótce otwarcie sezonu na lotnisku Heringsdorf. Otwarcie sezonu 2018 na lotnisku w Heringsdorfie odbędzie się 5 maja o godzinie 12.30 ■ Od nowego roku szkolnego. Wyższe dodatki dla nauczycieli. Ze 134,10 do 175 złotych miesięcznie wzrasta dodatek za sprawowanie funkcji wychowawczy klasy, a z 94,85 złotych do 120 złotych miesięczny dodatek za opiekuna stażu. Oba dodatki w nowej wysokości będą wypłacane świnoujskim nauczycielom od 1 września 2018 r. ■ Rada Miasta zaakceptowała propozycje przyznania dotacji celowych na dofinansowanie prac rewaloryzacyjnych w dwóch zabytkowych kościołach na terenie świnoujścia. Z budżetu miasta wsparcie otrzymają parafie Chrystusa króla w Świnoujściu oraz Niepokalanego Poczęcia NMP w Świnoujściu-Karsiborze ■ Nie doszło do głosowonia w sprawie radnego Kmila Janta-Lipińskiego, któremu zarzucono naruszenie ustawy o samorządzie gminnym. Na wniosek radnego Sławomira Nowickiego, po przedstawieniu stanowisko stron sprawa została zdjęta z porządku obrad dzisiejszej sesji ■ Kamil Janta-Lipiński: Nigdy nie prowadziłem działalności gospodarczej ■ Radny Kamil Janta - Lipiński; Jako radny nie sprzeniewierzyłem zapisom ustawy o samorządzie gminnym. Sprawa jest uderzeniem we mnie i mojego ojca ■ Radna Agatowska pyta o harmonogram prac remontowych na ulicy Wojska Polskiego."Wydaje mi się, że najwyższy czas aby mieszkańcy poznali terminy i jaka tymczasowa organizacja ruchu ich czeka"-mówi radna ■ Alicja Bohdziewicz uważa, że miasto powinno pomyśleć o nowej lokalizacji campingu ■ W czwartek 19 kwietnia zgubiono kluczyki (dwa sprzężone piloty) do samochodu Volkswagen w dzielnicy nadmorskiej. Dla znalazcy nagroda - 200 zł. Telefon kontaktowy 605768734 ■ Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny ■ Ciemności na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszkańcom rozbłyśnie uliczne światło? ■ SABAT czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych aczkolwiek Twórczych to tytuł pleneru artystów z całej Polski i poplenerowej wystawy, którą można oglądać od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 października 2018 roku, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową, wyłączona z ruchu zostaje ul. Łęgowa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez cały okres prac zapewni dojazd ulicą do posesji dla mieszkańców, a także przejazd dla innych użytkowników drogi ■ Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafił anonimowy email ze zdjęciami wygłodzonych koni. Zaniedbane zwierzęta znajdują się przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsibór. Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomiędzy ulicami Kaszubską i Wielkopolską oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdyńskiej ■ Jak poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upamiętnienia katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, na terenie całego województwa na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyjęła kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez Świnoujście. Zgodnie z propozycją rady droga ekspresowa na terenie miasta ma częściowo przebiegać po nasypie, a częściowo-po estakadzie ■ W sobotę, tuż po godzinie 20.00 przed jeden z bloków przy ulicy Matejki zajechała policja, tuż za nią karetka pogotowia. Przyczyną była kłótnia i bójka w jednym z mieszkań. Prawdopodobnie jeden z uczestników awantury miał nóż... W wieżowcu przy Matejki 12 doszło do bójki pomiędzy dwoma członkami rodziny. Któryś z nich najprawdopodobniej użył noża. Mężczyzna został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe oświetlenie Muzeum, czy równie drogie jak brzydkie? ■ W piątek w późnych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwało na terenie miasta dwóch nastolatek, których życie i zdrowie mogło być zagrożone ze względu na wypitą dużą ilość alkoholu. Nietrzeźwa 13-latka i jej 14-letnia koleżanka zostały odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny miały problemy z utrzymaniem równowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawartość ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trzeźwiała w szpitalu ■ Świnoujscy policjanci jeszcze raz zwracają się do mieszkańców Świnoujścia oraz turystów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widział zaginioną bądź ktokolwiek wie, gdzie może ona przebywać, proszony jest o pilny kontakt ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuję, że z powodu awarii sieci wodociągowej (pęknięcie rury) na ul.Toruńskiej nastąpi przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdyńskiej. Planowany czas usunięcia awarii godz.15.00 ■ Podwójne miejsce w przedszkolu? W Świnoujściu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dwóch różnych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-poważnego Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu koncertu NIE-poważnego, organizowanego przy współudziale MDK w Świnoujściu. Koncert został przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Kończąca się kadencja to zwykle czas podsumowań, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapytał radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijająca kadencję w radzie miasta - prosił o przedstawienie sukcesów najistotniejszych dla radnych, o to, czego udało się dokonać oraz jakie sprawy lub problemy były najtrudniejsze. Redakcja była także ciekawa opinii dotyczącej 15. lat urzędowania prezydenta Janusza Żmurkiewicza ■ Już wkrótce może się okazać, że urodzenie dziecka będzie można zgłosić przez internet. Dzięki temu udogodnieniu rodzice nie będą musieli fatygować się z pójściem do Urzędu Stanu Cywilnego ■ Groźny wypadek podczas pracy - mężczyzna został przygnieciony przez śmieciarkę. Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę rano w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyznę przygniótł samochód Remondisu. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem LPR ■ Poseł Kornel Morawiecki ponownie składa interpelację w sprawie nieprawidłowości w Świnoujściu ■ Rada Miasta powołała komisję statutową , która zajmie się dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowiązującego w Polsce prawa ■ Po długiej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwaliła Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Miasto Świnoujście na lata 2018-2028. W prognozie znalazły się m.in. środki na budowę promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w Świnoujściu jednomyślnie postanowiła zlecić Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawidłowości przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzewów pod inwestycję "Kurort nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosiła o wykaz inwestycji na terenie Świnoujścia realizowanych w Świnoujściu w latach 2012 - 2017 których realizacja wiązała się z koniecznością rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosiła o podanie ilości i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln złotych za inwestycję, która początkowo była szacowana na 24 mln złotych! Zobacz film! ■ Zamordowany we własnym mieszkaniu - sprawca podciął mu gardło. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjechał lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zostały znalezione zwłoki - to starszy mężczyzna z podciętym gardłem. Zgon prawdopodobnie nastąpił już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest ofiarą morderstwa. Na miejsce przyjechał prokurator oraz policja dochodzeniowa, którzy badają miejsce zbrodni ■ Już po raz trzeci miasto będzie kierowało zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w której odbywają się sesje Rady Miasta. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma chętnych wykonawców, którzy podjęliby się tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na tę chwilę nie wiadomo ■ Uwaga na fałszywych policjantów! O próbie oszustwa metodą "na policjanta" zostali powiadomieni dziś świnoujscy stróże prawa. Ofiarą miała paść seniorka, która na szczęście nie dała się zwieść oszustom ■ U nas też oddają nienależnie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz było ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■