POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.11.2017, 11:56:49] • Świnoujście

50 parkrunowa Jany

50 parkrunowa Jany

fot. Piotr Zgraja

71. parkrunowe spotkanie już za nami. Jesienne chłody nie odstraszają stałych, prawie „etatowych” uczestników, a do tego, jak zawsze przychodzą nowi, którzy ze społecznością parkrunową przeżywają „swój pierwszy raz”. W sobotę (18.11.2017) na 87 startujących było aż 11–u debiutantów. Gościliśmy biegaczy z Polkowic i Głogowa, Do grona 50-ek trafiła hardcorowa Jana Gryta – kobieta z żelaza, której można pogratulować wytrwałości, siły i samozaparcia, nadmienić warto, że dla Jany parkrunowe soboty wiążą się z przyjazdem z Międzyzdrojów - rowerem!!!

Wszystko wskazuje, iż coraz więcej osób przechodzi w sportowy, a nie zimowy „tryb” a parkrunowa atmosfera, niezależnie od aury, przyciąga jak magnes. Na parkrunie zawodnicy zawsze rozgrzewają się przed startem, dlatego nie straszne stają się pogodowe załamania i uciążliwości, a po biegu serwowana jest wyśmienita herbatka, robiona bladym świtem przez wolontariuszy, tym razem przez Piotra Kudyś. Bo fajnie jest robić coś dla innych.

Trasa parkowa najkrócej gościła dzisiaj: Sylwestra Swendrowskiego, Kamila Stępnia i Mikołaja Antkowiaka oraz Ewę Paduch, Karolinę Romańską i Małgorzatę Śliwińską.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Wiadomo, że parkrun nie mógłby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy, dlatego dziękujemy: Marcin CHWIEJ, Agata CHWIEJ, Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Piotr KUDAŚ, Mariusz MAJEWSKI, Agnieszka MICHALSKA, Karolina ROMAŃSKA, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Martyna Magdalena SZYSZ, Rafał TAN, Maciej WOJTAS, Piotr ZGRAJA! Bez NICH nie byłoby tak dobrej zabawy.

Zapraszamy!
Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■