POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [03.12.2017, 12:41:52] • Świnoujście

Ulica Kościuszki bez drzew? Planowana jest wycinka

Ulica Kościuszki bez drzew? Planowana jest wycinka

fot. Sławomir Ryfczyński

Przy ulicy Kościuszki planowana jest wycinka drzew. W sumie, pod piłę pójdzie 8 drzew. Miasto wystąpiło już o zgodę na wycinkę do Urzędu Marszałkowskiego. Jak poinformował nas rzecznik prezydenta miasta, drzewa zostaną wycięte ze względów bezpieczeństwa. Ich stan mógł zagrać bezpieczeństwu osób i mienia.

Przypomnijmy, od jakiegoś czasu, ulica w centrum miasta jest przebudowywana.

- Wystąpiliśmy do urzędu marszałkowskiego o zgodę na wycinkę 8 drzew - mówi Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Sobota [09.12.2017, 05:59:07] • [IP: 94.254.235.**]

Drzewa szybko rosną a my się starzejemy.Dom dla seniorów wybudować, czas szybko leci, dzisiaj starcy, wczoraj dzieci.

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 18:44:52] • [IP: 77.253.157.**]

Wycinają nam płuca brawo za pomysły, !

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 11:02:37] • [IP: 80.245.179.***]

IP 238*** chyba mózg dałeś sobie wyciąć, bo wynika to z twojej wypowiedzi zgorzkniały pseudo ekologu. Jak widać nie interesuje cię zdrowie i życie tylu dzieci i ludzi tylko potrafisz mącić i ubliżać innym - żałosna kreatura.

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 03:37:25] • [IP: 62.69.229.**]

Czyżby ktoś potrzebował drewna na opał? A co w zamian? Szlachetne drzewa? Może dęby albo sekwoje?

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 02:00:28] • [IP: 179.42.238.***]

Może by tak wreszcie te stare pnie z UM wyciąć tuż przy gruncie? Cholera, ciekawe, że ZAWSZE zagrażają te drzewa, które mają pecha i są przeszkodą przy nowych inwestycjach. Panie Prezydencie, niech Pan sobie wytnie jedną nerkę, da wydłubać jedno oko i amputowac jedną nogę - zobaczymy, czy będzie Pan funkcjonował normalnie... Jedyna korzyść, że przestałby Pan przekraczać jezdnię w niedozwolonych miejscach. DOŚĆ rządów tej WŁADZY!! Beton na ulicach i we łbach...

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 01:15:12] • [IP: 93.94.188.***]

TYLKO ZOSTAWCIE BRZOZĘ NA ROGU PRZY SKRĘCIE NA KAUFLAND!!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 22:42:00] • [IP: 80.245.179.***]

Super. W końcu wytną te straszydła.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 22:31:11] • [IP: 80.245.179.***]

I dobrze że profilaktycznie wycinają te wiechcie - przecież tam jest dużo dzieci ze względu na szkoły więc dla ich bezpieczeństwa należy to zrobić

buahahaha • Niedziela [03.12.2017, 21:53:43] • [IP: 93.94.184.**]

Na nic innego świnkowy plebs nie zasługuje

Gość • Niedziela [03.12.2017, 20:12:17] • [IP: 176.221.123.***]

To były i są jeszcze chwaściory pylące i łamiące się przy małym wiaterku. Posadzić nowe szlachetne drzewa i zrobić tam piękną ulice. I tak proszę ze wszystkimi ulicami w mieście. Stać nas na to. Jesteśmy bogatym miastem i ma być ślicznie i równiutko. Jeszcze Dom opieki dla seniorów sobie wybudujmy bo wszyscy tego możemy kiedyś potrzebować

Gość • Niedziela [03.12.2017, 19:17:45] • [IP: 87.78.106.***]

Ponoc krematorium ma tam powstac?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 18:39:14] • [IP: 78.88.30.***]

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:29:21] • [IP: 80.245.183.***] Cmoknij się, już kilka wycięto i bardzo dobrze.Po za tym drzewa po wycięciu okazały się puste w środku także w samą porę pozbyto się zagrożenia ze strony tych chwastów.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 18:35:57] • [IP: 78.88.30.***]

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:29:21] • [IP: 80.245.183.***] Cmoknij się, już kilka wycięto i bardzo dobrze.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 17:19:15] • [IP: 78.88.31.**]

Jasne, że zagrażały bezpieczeństwu, mógłby ktoś w nie walnąć głupim łbem, albo samochodem.. lepiej wyciąć, i postawić doniczki z. . kapustą?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 17:10:51] • [IP: 95.129.226.***]

Spoko, na wiosnę będą nowe nasadzenia a te drzewa to dobrze że wycieli bo to chwasty. Większy wiatr i leciały jak zapałki.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 16:31:37] • [IP: 80.245.187.***]

Wyciąć wszystkie drzewa to smogu nie będzie.Dzieci będą oddychać czystym powietrzem.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:21:08] • [IP: 88.156.206.***]

I bardzo dobrze bo te drzewa to zagrożenie za duze i kruche jak na miasto to nie park!!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:30:09] • [IP: 80.245.183.***]

Wilków Morskich niech samo sobie sfinansuje remont ulicy, tam biedaki nie mieszkają więc skandalem by było żeby miasto tym burżujom dokładało się do remontu otoczenia na którego remont was stać!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:29:21] • [IP: 80.245.183.***]

nie ważcie się wyciąć tych drzew, nie poważcie się

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:13:36] • [IP: 79.186.214.***]

jesli nasadza nowe to ok

X • Niedziela [03.12.2017, 14:12:02] • [IP: 94.254.234.**]

Na blokow na Markiewicza moznaby zrobic dojazd do przedszkola za Netto - tam gdzie sobie ktos 100 lat temi to betonowe ogrodzenie postawił.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 14:00:56] • [IP: 80.245.188.***]

chciałem się dowiedzieć czy będzie możlwość dojazdu do przedszkola na ulicy markiewicza od jutr bo nic nie wiadomo

Gość • Niedziela [03.12.2017, 13:48:01] • [IP: 95.129.226.**]

Już wycięto 2-3 drzewa na placu przed szkołą. Trochę łyso.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 13:29:34] • [IP: 37.47.144.**]

A może by tak od razu Wilków Morskich wyremontować? Bo te łatanie co chwile już nic nie daje. ..

Gość • Niedziela [03.12.2017, 13:22:13] • [IP: 80.245.179.***]

znowu wycinka?? jeżeli nasadzą nowe to ok a jak nie to sami są do natychmiastowego usunięcia.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■