POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [03.12.2017, 20:30:09] • Świnoujście

Dlaczego osoby publiczne nie przestrzegają zasad...

Dlaczego osoby publiczne nie przestrzegają zasad...

fot. iswinoujscie.pl

Każdemu z nas zdarza się w pośpiechu naruszyć przepisy. A to przejdziemy w miejscu do tego nie przeznaczonym, a to zaparkujemy w miejscu, w którym parkować nie można, nie zapniemy pasów lub przekroczymy dozwolą prędkość. I nie ma w tym nic szczególnego, dopóty jednak, dopóki nie jesteśmy osobą publiczną.

Na przykładzie lekceważącego podejścia do przepisów drogowych, przez prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza powinniśmy zadać sobie publicznie pytanie. Czy tzw. VIPom wolno mniej czy więcej? Czy osobom piastującym stanowiska publiczne wypada lekceważyć zasady życia publicznego? I czy są tego świadomi?

Osoby piastujące wysokie funkcje publiczne bardzo często powołują się na swoją nieskazitelną opinię. Ale na czym społeczeństwo ma budować sobie tę opinię o danej osobie?

Jak stare przysłowie głosi, „ryba psuje się od głowy”.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 133, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 133

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:47:39] • [IP: 80.245.184.***]

Z przystanku autobusowym na ul. Matejki przeszedłem przez jezdnie w kierunku sklepu" Stokrotka". Przed" Stokrotką" stał radoiwóz i otrzymałem 50 zł mandat.

Gość • Środa [06.12.2017, 16:54:33] • [IP: 95.129.226.***]

Mam taki pomysł, zajmijcie się sobą. Zawsze przechodzicie zgodnie z przepisami ? Na pewno nie. Stali bywalcy tego portalu jedynie lubią sensacyjki, proponuję nie oglądać kryminałów

oti • Wtorek [05.12.2017, 23:01:52] • [IP: 80.245.186.***]

BATMAN??hahaahahhaa

Gość • Wtorek [05.12.2017, 22:20:19] • [IP: 91.217.161.***]

Dwie linie ciagle, masakra :D

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:45:56] • [IP: 94.254.236.**]

5.12.2017, 09:55:39]  [IP: Do Pana-a ja stałam akurat za Pnem i sama powiedzialam do Pana Pomieczynskiego ze zachowuje sie jak burak..a Pn hest chyva kolegą Pana Pomieczynskiego bo zaraz Pan wyszedl z Panem Pomieczynskim jak dobrzy znajomi ze sklepu.A przy całej tej sytuacji stal Pan troche z boku i tozmawial przez telefon.I dziwne wszyscy w kolejce słyszeli i kasjerzy obok tylko nie Pan.Nooo tak ale trzeba w d...cie wchodzic komu trzeba...Prawda??

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:23:08] • [IP: 78.88.30.***]

Bo maja je w dupie

Gość • Wtorek [05.12.2017, 16:19:45] • [IP: 92.42.114.***]

za Baltazarem Gabką, podąża tropem szpieg z Krainy Deszczowców, Don Pedro de Pommidore. Carramba.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 15:18:48] • [IP: 84.173.52.***]

Tez mi afera ! Przejechał na podwójnej ciągłej?

GośćJarek • Wtorek [05.12.2017, 09:55:39] • [IP: 94.254.227.**]

Stałem bezpośrednio za Panem Pomieczyńskim i cała sprawa wygladała inaczej! Pan Pomieczyński w sposób kulturalny stwierdził, iz nie wiedział, że w środku jest ziemia! Również nie wypowiedział słów, które kasjerka mu wmawiała. Również nie wyprosiła Pana Pomieczyńskiego ze sklepu!Mi Pani kasjerka wmawiała, że nie mogłem słyszeć słów, które Pan Pomieczyński jakoby wypowiedział. Stwierdziłem w sposób kulturalny, że musiała osa na Pani usiąść, gdyż to zachowanie było karygodne.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 07:48:32] • [IP: 10.0.2.***]

PRzecież można przechodzić, gdy jest 100 metrów do najbliższego przejścia dla pieszych.

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 23:34:20] • [IP: 164.127.77.**]

Pis zrobi z nim pożądek mam nadzieje ći z warszawy też mysleli że są nietykalni

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 23:31:16] • [IP: 164.127.77.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 23:30:57] • [IP: 178.238.249.***]

dzisiaj sama przeszłam jezdnię w niedozwolonym miejscu lecz na szczęście nikt chyba zdjęcia mi nie zrobił. Wielka sprawa, oj wielka.

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 23:05:07] • [IP: 92.42.118.**]

Jakoś zagubiony i przestraszony, emerytura czas najwyższy !

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 21:40:43] • [IP: 176.221.122.***]

Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pieruszka do usług :-)))

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 20:13:48] • [IP: 77.88.191.**]

Agenci byłego NRD w akcji

j444 • Poniedziałek [04.12.2017, 19:19:46] • [IP: 80.245.182.**]

Mogę napisać tylko tak: zarówno fotografujący jak i krytycy mogą włożyc główk ipod tylną część płaszczyka tego Pana i chociaż raz zdążyć cmoknąć, bo widać, że jegomość porusza sie żwawo.

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 19:06:20] • [IP: 92.42.115.***]

Szpieg z Krainy Deszczowców.ja tez na do Netto na kroty ha ha ha

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 18:10:13] • [IP: 94.254.236.**]

Ja opiszejeszcze lepszą sytuacje.Dzisiaj wLidlu byłam świadkiem jak" Pan" Pomieczyński dosłownie ze szmacił kasjerke.Na tasme połozył figurke z roslin gdzie znajdowala sie ziemia.Po grzecznym zwroceniu przez kasjerke uwagi ze mozna bylo tą figurke połozyc inaczej bo cala ziemia sie wysypala odp.ze ma kadowac bo zaje...e jej w łeb i jest głupią babą.Wszystkich zatkało.Kashrka stanowcxo wyprosila jegomoscia ze sklepu.Ot kultura włodaży Świnoujskich

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 18:07:38] • [IP: 176.221.123.***]

ja dostałam mandat

AGENDA 21 • Poniedziałek [04.12.2017, 17:03:59] • [IP: 80.245.178.***]

PIESZY MOŻE PRZECHODZIĆ PRZEZ PODWÓJNĄ LINIĘ CIĄGŁĄ, NIE MA ZAKAZU. A JEŚLI MOŻE TO W CZYM PROBLEM ?

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 16:57:39] • [IP: 178.238.247.**]

Szpieg z Krainy Deszczowców. ..

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 16:52:33] • [IP: 176.221.123.***]

zmurkiewicz wjezdza na prom i prom odplywa oczywiscie przed czasem przez niego inni ludzie niezdarza na bus do pracy Powinien poniesc konsekwencje za to wszystko zadurzo mu sie nazbieralo on ma mieszkancow swinoujscia w d...

Gość • Poniedziałek [04.12.2017, 16:41:12] • [IP: 164.127.103.***]

7:46, 4 XII -" proszę wziasc się" --- Nie wziąŚć", lecz" wziąĆ". Prosze wziąć się za porządną naukę języka polskiego.

Irena • Poniedziałek [04.12.2017, 16:30:05] • [IP: 81.204.98.**]

O...takie nieprzestrzeganie zasad nie powinno byc przedmiotem debaty i dorabiania ideologii...

Oglądasz 1-25 z 133
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■