POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2017, 20:28:37] • Świnoujście

Nocne porządki przy Galerii Corso - mieszkańcy mają dość

Nocne porządki przy Galerii Corso - mieszkańcy mają dość

fot. Czytelnik

Galeria Corso dba o swój wizerunek, choć zdarzają się jeszcze niedociągnięcia, jak przedłużający się remont parkingu, tłumy palaczy przy głównym wejściu - na których być może nikt nie ma wpływu - oraz sprawa sprzątania. Właśnie ten ostatni problem poruszyła nasza Czytelniczka. Jak się okazuje, porządki prowadzone w środku nocy są bardzo uciążliwe.

- Czy moglibyście napisać o naszej galerii Corso? - pisze w liście do redakcji Czytelniczka - Mieszkam na Konstytucji 4, zaraz obok galerii i już naprawdę mam serdecznie dosyć tego, jak firma sprzątająca od około miesiąca codziennie, albo lepiej napisać co noc czyści swoją elewację i chodnik. Ja rozumiem jakby robili to popołudniu albo wczesnym wieczorem, ale nie o godzinie 00:00 i później.

Kobieta, która zwróciła się do naszej redakcji, jest matką małego dziecka, a "porządki" utrudniają zaśnięcie malucha, nawet przy zamkniętych oknach. Według informacji, jaką podaje, firma zakłócająca ciszę nocną została wprawdzie ukarana mandatem, ale nie zmieniło to godzin jej urzędowania.

- Może jak wy coś o tym napiszecie, to coś zmieni, bo telefony na policję nic nie dają - kończy się list Czytelniczki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Sobota [09.12.2017, 23:27:25] • [IP: 78.88.30.**]

Do Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:39:58] • [IP: 93.94.188.***] Mylisz się, przeszkadza to sfrustrowanej opuszczonej żonce. Tobie nic nie pasuje. Tak jak ludzie piszą, chłop poszedł, bo wszystko przeszkadza. Dzieci i mąż zrobiły pa pa. To chyba popycha do takich zachowań. może lorafen?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 01:55:33] • [IP: 79.186.116.**]

Idziesz z dzieckiem i wdychasz cuchnący wydech śmierdzącego palacza to obrzydliwe

qaz • Poniedziałek [04.12.2017, 00:47:44] • [IP: 46.46.203.***]

Ci palacze przed wejściem to faktycznie tragedia. Nie ma szans żeby się nie zaciągnąć tym smrodem. Należałoby przenieść gdzieś to miejsce do palenia zwłaszcza, że te popielniczki i sami palacze tam stojący utrudniają przejście.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 22:49:17] • [IP: 188.146.166.***]

Cały czas czepiacie się palaczy a widok zasikanego i śmierdzącego pijaka wam nie przeszkadza.Pokażcie mi taką osobę która się opaliła papierosów a potem zrobiła komuś krzywdę ale po wódce czy na głodzie narkotycznym a i owszem.Ludzie zacznijcie myśleć żyjcie i pozwólcie żyć innym!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 22:15:38] • [IP: 78.88.30.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [03.12.2017, 16:12:10] • [IP: 80.245.191.***]

mi nie przeszkadzają te popielniczki ale przeszkadzają piesi łażą jak święte krowy po całej ulicy

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:39:58] • [IP: 93.94.188.***]

Gruba ma zawsze problem, wiecznie o wszystko, takiej nigdy nie dogodzisz.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 13:36:45] • [IP: 83.8.114.***]

I facet jak tobie pasują te popielnice i smród pod Corsem to weż sobie pod dom i nikt nie będzie miał skowyt hehe

Gość • Niedziela [03.12.2017, 13:33:12] • [IP: 83.8.114.***]

Smierdzi jak cholera od petów i palących nie idzie przejść . To prawda powinno to zniknąc sprzed wejscia . To zatruwanie ludzi i zmuszanie wąchac smrod. Prosze zrobic z tym porządek. ...zakaz palenia . ...

Gość • Niedziela [03.12.2017, 12:48:47] • [IP: 178.238.252.**]

Palacze, przy samym wejściu, to paskudny widok, obok stoliki z kientami spozywajacymi posiłek.Widok palaczy w kłąbach dymu, zniechęca!Czy, nie można postawić tych popielniczek w innym miejscu?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 12:40:56] • [IP: 178.238.252.**]

jestem osobą niepełnosprawna przez notoryczny brak miejsc parkingowych nie zapuszczam sie do centrum miasta

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:49:17] • [IP: 188.146.160.***]

Mieszkanie w mieście no cóż takie uroki niestety.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:39:36] • [IP: 92.42.114.***]

Sprawa palaczy to temat oddzielny od sprzątania. Kultura osobista pewnie zapisana jest w kodzie genetycznym ? Nie smrodzić innym. ..A do tego niedopałki wszędzie, szczególnie przed wejściem do sklepów, banków, poczty, na promenadzie. A co mają powiedzieć sprzątający. ..

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:29:18] • [IP: 92.42.118.**]

Ma rację Czytelniczka. a po drugie, to faktycznie porażka z tymi tłumami i fajkami przy wejściu. Niedobrze się od razu robi. Na tyły niech przeniosą te popielniczki, a nie przy wejścu!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 08:59:16] • [IP: 62.69.231.***]

Tak te POPIELNICE i oznakować WEJŚĆIE - WYJŚCIE to tez jest nie fajne

Gość • Niedziela [03.12.2017, 08:38:42] • [IP: 94.254.128.***]

ogarnij się babo!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 07:58:02] • [IP: 62.69.203.**]

Ale ludzi załatwili tą galerią.niedosc ze budynki z lewej strony w podwórzu to slamsy takie to jeszcze galeria zabrała im słonce a u te wielkie śmietniki na kolkach

Gość • Niedziela [03.12.2017, 05:44:50] • [IP: 78.10.206.**]

w większości galerii popielniczki znajdują się przed wejściami więc o co skowyt?

waldi • Niedziela [03.12.2017, 04:04:48] • [IP: 64.214.57.*]

Czy nie mozna tych popielniczek usunac z przed wejscia, czy to jest jakis problem, a moze zarzad Corso podpisal z producentami papierosow jakas cicha umowe. Czy nikt z rady miasta, kierownictwa sklepu nie widzi tego problemu, przecieznie mozna spokojnie wejsc albo wyjsc bez zaciagania sie, czy tez slalomu pomiedzy palacymi.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:24:24] • [IP: 93.94.184.**]

Pewnie siłak

Gość • Sobota [02.12.2017, 23:21:55] • [IP: 176.221.123.**]

Na palaczy jest wyjście, wystarczyłoby strefę palenia przenieść troszkę dalej...na prawo od wejścia. I klienci nie wchodzili by w chmurę dymu, bo to faktycznie nic przyjemnego.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:30:10] • [IP: 37.47.140.***]

Sprzatanie po nocach ? Szkoda, ze nikt nie poruszył tematu naprawy parkingu mieszcacego się w galerii. Plac budowy po 24 w nocy. To był skandal !! Prywatny biznes, który ewidentne zakłóca ciszę nocną.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:18:38] • [IP: 93.94.186.**]

Przed żadną galerią w miastach nie wchodzi się obok grupy palących, totalna porażka!!

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:16:32] • [IP: 185.210.39.**]

Tylko w swinoujsciu w centrum i w tak bliskim sasiedztwie budynkow mieszkalnych zezwolili na budowe tego gówna. Przeciez w chwili obecnej nawet nie ma swojego parkingu.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:15:40] • [IP: 94.254.225.***]

W tym Ś-ujciu sami sygnaliści.

Oglądasz 1-25 z 38
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■