POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.12.2017, 15:14:35] • Świnoujście

W ferie lodowisko w Heringsdorfie za darmo

W ferie lodowisko w Heringsdorfie za darmo

fot. Sławomir Ryfczyński

Od 13 do 28 stycznia 2018 r., czyli podczas zimowych ferii, uczniowie świnoujskich szkół będą mogli bezpłatnie korzystać z lodowiska u naszych sąsiadów w Heringsdorfie. Dotyczy to również wypożyczalni łyżew. Jedyny warunek to okazanie szkolnej legitymacji.

- Takie ustalenia zapadły dziś podczas rozmowy zastępcy prezydenta Pawła Sujki z burmistrzem gminy Heringsdorf Larsem Petersenem- informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia- My z kolei zaprosiliśmy mieszkańców tej gminy na nasz Świąteczny Jarmark, a niemieckich przedszkolaków na przejażdżkę mikołajkową kolejką „Cyrus”, świątecznym pociągiem i na wenecką karuzelę.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Carlotta,Hanna,Charlott • Czwartek [07.12.2017, 13:30:58] • [IP: 93.214.188.**]

Sie sollten das auch für die deutschen Kinder machen.

Gość • Środa [06.12.2017, 09:09:30] • [IP: 78.133.244.**]

no ale czym tam dojedziemy skoro zakaz mają autobusy ubb, ojoj !! chciałbym na niemieckie lodowisko dojechać niemieckim autobusem za 1 euro a nie polską taksówką za 30 zł

Grundschule Heringsdorf • Środa [06.12.2017, 07:56:49] • [IP: 93.214.180.**]

Es ist ungerecht. Wir wollen es auch kostenlos!

Gość • Środa [06.12.2017, 06:53:02] • [IP: 87.78.106.***]

Do 119...arabski kraj? Dobrze ze Niemcy otworzyli granice to macie okazje zobaczyc prawdziwe toalety, buraku ze sloma w butach. Lepiej araba cmoknac w dupsko jak ciebie w reke, ruski potomku, dziadow.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 22:51:11] • [IP: 95.129.225.**]

Taki biedny kamień Pomorski satć na sztuczne lodowisko a bogate Świnoujście ratuje się niemeickim. Ale jaja. Dalej wychwalajcie cara, który wam figę z makiem daje za płacone podatki.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 22:42:34] • [IP: 95.129.226.**]

Nie obrzezanych nie wpuszczą.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 21:22:02] • [IP: 92.42.119.***]

za chwilę połowa Niemiec będzie miała ubaw bo biedne Polaczki pojechały na darmowe lodowisko do Niemiec, kradną sikają do wody itd...opanujcie się fascynacja darmowym pokazem, litości jeszcze w tym arabskim kraju no to już żarty-zero w was godności tylko talon na *i balon się liczy

Gość • Wtorek [05.12.2017, 20:51:45] • [IP: 78.10.206.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [05.12.2017, 20:40:31] • [IP: 92.42.117.***]

Tak przy okazji w Dziwnowie też jest lodowisko i to za darmo.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 20:33:25] • [IP: 93.94.186.***]

Przecież lodowisko miało być u nas w tym roku.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 20:28:51] • [IP: 77.112.68.**]

jakie bezplatnie a klimatyczne to co tak jak na termach

Gość • Wtorek [05.12.2017, 20:01:49] • [IP: 92.252.75.***]

Jak się wam * nie podoba w arabskim mieście z kobietami w burkach to nikt was tam na siłe nie ciągnie, poyeehbunny narodzie zazdrośników i nieudaczników. Czy jak jeden z drugim jesteś do sąsiada zaproszony na urodziny to oczywiście narzekasz jaka niedobra ta darmowa wódka i ochydne te ciepłe pachnące krokiety...

Maślankiewicz • Wtorek [05.12.2017, 18:18:47] • [IP: 188.146.227.***]

Pszczyna hitem tygodnia. A ledwo co się zaczął.

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:17:59] • [IP: 46.101.139.**]

a potem list gonczy od polizeji za rodzicami kturzzy zabioro swoje dziedzko ze tego lodo wizka

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:12:03] • [IP: 103.10.197.***]

mam pytanie a czy Burka jest obowiązkowa??

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:10:32] • [IP: 185.182.81.**]

na naszej wsi najważniejszy jest kort tenisowy dla elity złodziejstwa Polskiego i Komuchów-uj z rodzinami i z dziećmi wysyłajmy je do Niemiec bo tam darmo dają-zakrawa qwa o dziadostwo-gdzie i kiedy powstanie coś dla rodzin poza pojebanymi stadionami, kortami i sklepikami za 1 zł wszystko-te prezio obudz się w końcu bo na wyborach to my cię obudzimy i wyjedziesz z myjnią i wulkanizacją ze ścia

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:04:45] • [IP: 92.42.119.***]

Tak drodzy i szanowni rodzice wysyłacie dzieci do arabskiego miasta bo za darmo, naszej wsi nie stać na lodowisko?? Przecież jest jedną z najbogatszych w Polsce

Gość • Wtorek [05.12.2017, 18:03:01] • [IP: 178.238.247.***]

Gędzielięgiel?;D

Gość • Wtorek [05.12.2017, 17:58:56] • [IP: 93.94.184.**]

Gosza z rodziną, nice :)

Gość • Wtorek [05.12.2017, 17:23:15] • [IP: 184.168.46.**]

A w Świnoujściu, to kiedy będzie takie lodowisko, bo w biednym miasteczku Pszczyna jest lodowisko. [Youtube: Magiczny Jarmark Świąteczny w Pszczynie"]

Gość • Wtorek [05.12.2017, 17:01:04] • [IP: 95.129.226.**]

Pączków niemry w tym roku nie ukradną?

Dziękuję, obędziemy się • Wtorek [05.12.2017, 15:17:23] • [IP: 164.127.103.***]

Rosiewicz, l.80.:" ...ale kto przy dziecku będzie mówił po niemiecku"?

Oglądasz 1-22 z 22
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■