POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:31:33] • Świnoujście

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

fot. Agnieszka Puszcz

Mieszkanka Warszowie nie może się doczekać, kiedy będzie mogła zrobić zakupy w sklepie Biedronka przy ulicy Fińskiej. Przypomnijmy, że od października trwa tam remont. Trzeba przyznać, że przedłużający się remont jedynego marketu na Warszowie to problem dla wielu mieszkańców. Jak twierdzi nasza Czytelniczka, po każde zakupy musi teraz jeździć do Międzyzdrojów. Otwarcie miało być na początku października, a mamy grudzień i nic. Podobno dach był źle zrobiony i grozi zawaleniem, stad takie opóźnienie. Ale to wszystko plotki, a jak jest prawda? Ile to jeszcze wszystko potrwa? - pyta zniecierpliwiona mieszkanka.

Co na to przedstawiciele sieci sklepów Biedronka?

Biuro prasowe zachęca naszą Czytelniczkę do robienia zakupów w sklepach przy ulicach ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego. Niestety, na tę chwilę trudno jest też określić, jak długo potrwają prace w sklepie na Warszowie.

- W sklepie Biedronka w Świnoujściu przy ul. Fińskiej trwają prace remontowe. Pierwotnie otwarcie placówki planowane było na koniec października, jednak zakres prowadzonych prac spowodował wydłużenie remontu. Wyjaśniamy, iż zależało nam na tym, by oddać klientom w pełni odnowiony sklep, który będzie bardziej funkcjonalny i przyjazny. Jednocześnie zaznaczamy, że w tej chwili, z uwagi na trwające prace, trudno jest określić finalny termin ponownego otwarcia tej placówki - wyjaśnia Biuro Prasowe Biedronki.

W dalszej części odpowiedzi czytamy, że przedstawiciele Biedronki rozumieją, że klientka jest przyzwyczajona do robienia zakupów we wspomnianym sklepie, ale w okresie przejściowym sklep zaprasza swoich klientów do pozostałych trzech sklepów Biedronka działających w Świnoujściu – przy ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Wtorek [12.12.2017, 09:07:56] • [IP: 93.94.191.**]

Chyba sklepikarze z Warszowa dają budowlańcom dużo płynu 40 % żeby nie robili szybko.Sklepikarze bardzo się cieszą z tego faktu i podnoszą ceny w nieskończoność. Biedra ich trochę ustawiała cenowo.

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:52:03] • [IP: 80.245.177.***]

postawić przyczepe, busa z towarem i sprzedawac, kupic w neto, biedra, hurt czy gdzies, dolozyc marze jakas i juz

Warszowiak • Piątek [08.12.2017, 09:32:24] • [IP: 83.8.106.**]

do Lewiatana albo Kalmarka latać, jakoś przed Biedronką dawaliśmy rade! Katastrofa i żałoba bo biedronki nie otwierają na czas! Świąt nie będzie! Jak żyć Panie Premierze?!

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:17:49] • [IP: 188.146.42.**]

Biedronka biedronką, ale czemu zamknęli jedyną na Warszowie aptekę?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:03:19] • [IP: 92.238.26.**]

Robilem tam jak to stawiali gdzie nie gdzie w podlodze braklo im zbrojenia kazali zalewac 🤣

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:55:53] • [IP: 94.254.231.***]

Nie prędko zakończą remont.Obecnie trwa przepychanka bo właściciel nie wyraził zgody na wymianę dachu...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:15:40] • [IP: 164.127.146.***]

Żeby wyremontowali pewna kasjerkę, jeśli jeszcze tam pracuje. Byłem w Biedronce na Warszowie 2 razy w życiu i przy jej stanowisku 2 razy i 2 razy oszukała mnie przy wydawaniu pieniędzy. Za pierwszym razem spostrzegłem to dopiero godzinę później, za drugim razem juz byłem przygotowany - gdy wydała mi za mało, zwróciłem jej uwagę. Skorygowała to. Ale nie znoszę złodziei.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:14:17] • [IP: 184.168.46.**]

To jest tak. Całe życie kupowało się w Kalmarku, potem postawili Biedronkę, to się Kalmarka olało. Teraz Biedronka rozbebeszona, to wstyd przeprosić Kalmarka, więc trzeba dymać do Międzyzdrojów.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.231.***]

gdzie wcześniej robili zakupy i co jedli ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:23] • [IP: 84.16.211.**]

Ze co? Jakie bzdury ta baba gada? Tak ciężko się przeprawić promem i udać się do tej najbliżej promu? Można na piechotę bo daleko nie ma ale pewnie babsztyl pod same drzwi albo do świadka autem chce wjechać

Gość#1 • Czwartek [07.12.2017, 18:33:08] • [IP: 37.8.215.**]

ludzie, pomyślcie kto na tym wydłużeniu remontu ZYSKUJE poniali ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:27:21] • [IP: 94.254.228.***]

Kiedys nie było Biedronki i nikt nie narzekal. Powinni plakac wlasciciele, bo im mamona ucieka...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:02:59] • [IP: 178.238.253.***]

EDIT: Na Karsiborzu też by się przydał taki sklep jak Biedronka. A tym bardziej na Przytorze (zakupy robią w Międzyzdrojach bo mają jeszcze bliżej niż Warszów tak samo jak ode mnie do Biedronki na Nowokarsiborskiej). A toże to dopiero wiocha!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:55:55] • [IP: 178.238.253.***]

Dupa boli | W takim razie składamy petycję i wybudujmy 2gą Biedrę na Warszowie! To będzie wtedy 5 taki sklep w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:33:35] • [IP: 93.94.191.***]

Ale ta lewa większa strona jest mądra... Co za lewobrzeżne buractwo małorolne..

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:17:16] • [IP: 37.7.251.**]

biedronka CODZIENNY BUDYNEK SPACEROW I SCHADZEK MIEJSCOWEJ LUDNOSCI WARSZOWA

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:04:16] • [IP: 83.23.244.***]

Na Warszowie w tych zdechłych sklepikach jest najdrożej jak w mieście. Młodemu łatwiej się przejśc do Biedronki i dżwigać zakupy na Warszów.A co mają zrobić starzy?To wyprawa na pół dnia.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:01:59] • [IP: 37.47.128.***]

Na czas remontu jedyna APTEKA nie wiadomo czemu sie zamknela paranoja !

Biedronkowe dzieci • Czwartek [07.12.2017, 16:48:54] • [IP: 95.129.228.**]

Przytor w niedziele wzorcem duzych miast polskich spaceruje po galerii Biedronka na Warszowie.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:48:26] • [IP: 92.42.118.**]

Jest tu poruszony poważny problem dotyczący dzielnicy Warszów. Komentarze sa obrzydliwe. Dzielnice zamieszkuje przede wszystkim ludność starsza. Codziennie widzę jak autobusem nr 7 o 9.55 rano wracają seniorki z zakupów z drugiej strony. Moja matka po takiej wyprawie ma arytmię serca. Komunikacja miejska - od lat zawsze zła, jeden kurs na godzinę - 13 kursów pomiędzy 6.00 a 20.50. pędzisz na piechotę. Wracasz obciążona ciężarami. Nikt z samorządu tego nie rozumie. Biedronka jest prywatna inwestycją i od woli prywatnego inwestora zalezy kiedy sklep otworzą. Inwestycji miejskich, czy jakiejkolwiek innej współpracy samorządu z ludnością brak. I zawsze tak było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:27:48] • [IP: 62.69.203.***]

70 procent kupujących to ludzie jadący na prom i pracownicy różnych firm. Mnie martwi bardziej fakt że nie widzę żeby myślano przy okazji remontu o powiększeniu parkingu.

Mieszkaniec • Czwartek [07.12.2017, 16:25:25] • [IP: 188.146.193.***]

Zaskoczę Państwa ale sporo osób z Warszowa robi zakupy w Boiedronkach na Chrobrego a co poniektórzy na Nowokarsiborskiej

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:52:13] • [IP: 78.88.30.**]

Nie musicie!! Nikt was nie zmusza do zakupow w miedzyzdrojach. Przeplyn na druga strone tam jest najblizsza biedronka i plac w swinoujsciu Mieszkanko bo mam wrazenie ze ci sie dupska nie chce ruszyc bo autkiem wygodniej Daj zarobic zabce

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:50:12] • [IP: 37.47.183.***]

Długo nie pociągnie na tym biedronkowym korycie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:02:36] • [IP: 95.129.226.***]

Nie ma co się kobiecie dziwić w końcu biedronka na warszowie to taka galeria corso w ś-ciu.

Oglądasz 1-25 z 57
■ W ramach bardzo wielu imprez Międzynarodowego Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię (najwyższą nad Bałtykiem – 311 schodów). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (każdy zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Latarń w Świnoujściu ■
■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■