POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 11:03:19] • Świnoujście

Tego jeszcze nie było! Telewizor z Biedronki na święta

Tego jeszcze nie było! Telewizor z Biedronki na święta

fot. Organizator

W Biedronce kolejna odsłona pomysłów na świąteczne prezenty. Od 7 grudnia we wszystkich sklepach Biedronki dostępny będzie telewizor LED TV 32” FULL HD marki Hykker w cenie 699 zł. Produkt łączy wysoką jakość obrazu z nowoczesnym designem, jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami i przystosowany do montażu na ścianie w standardzie VESA. Dzięki temu każdy salon może stać się nowoczesnym centrum multimedialnej rozrywki.

Telewizor LED TV 32” FULL HD marki Hykker oferuje szerokie bogactwo barw i wysoką rozdzielczość (1920x1080), znacznie większą niż standardowe telewizory HD, a wielkość ekranu – 32 cale – i podświetlenie LED zapewniają wyrazisty obraz i szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni. Wyświetlany obraz cechują żywe barwy, pełnia szczegółów oraz bardzo dobra widoczność z każdego miejsca w pomieszczeniu, w którym został zainstalowany telewizor. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2, umożliwiający odbiór audycji naziemnych również w standardzie Full HD. Wystarczy podłączyć antenę, by odbierać wszystkie programy dostępne w okolicy. Możliwości wykorzystania telewizora zwiększają aż trzy wejścia HDMI, pozwalające na podłączenie do niego jednocześnie kilku urządzeń – np. laptopów, dekoderów cyfrowych lub odtwarzaczy DVD. Natomiast dzięki portowi USB do telewizora można podłączyć pendrive lub dysk twardy i oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać muzyki bezpośrednio z własnych urządzeń magazynujących dane. Telewizor marki Hykker posiada również gniazda: VGA, CI, SCART, oraz gniazdo słuchawek, dzięki którym łatwo podłączymy również starsze urządzenia zewnętrzne (komputer, odtwarzacz DVD itp.).

Komfort użytkowania zapewniają dołączony do zestawu pilot sterujący oraz proste menu w języku polskim oraz w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim. Telewizor jest przystosowany do montażu na ścianie (standard VESA). Więcej informacji na temat produktów marki Hykker, oferujących technologię przystępną dla każdego w atrakcyjnych cenach, znajduje się na stronie internetowej www.hykker.com.


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:46:49] • [IP: 176.221.122.***]

Kupi, kto chce.

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:24:20] • [IP: 92.42.114.**]

a można kupić dwa? lecę w kolejkę!

Amsterdam • Czwartek [07.12.2017, 22:38:01] • [IP: 188.166.22.***]

zareklamujcie jeszcze pasztetowo z biedry- tego jeszcze nie było!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:39:37] • [IP: 184.168.46.**]

A ma kolorowy wyświetlacz i dzwonki polifoniczne?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:57] • [IP: 77.186.234.***]

Wynalazek na miare xx1 wieku ma nawet gniazdo do podłączenia starego komputera, gniazdo do DVD to już wyższa klasa ciekawe czy ma gniazdo do podłączenia gramofonu abym mógł obsłuchać moje stare pocztówki dźwiękowe. Bardzo dziękuję właścicielowi, , Biedronki" że pamiętają o takim melomanie jak ja.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:56:56] • [IP: 37.47.143.**]

Hykker to jakas bardzo znama firma heheh

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:35:50] • [IP: 188.146.162.***]

bardzo ładny telewizorek w waszych soniakach samsungach w środku jest to samo TAJWAN CHINY

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:19:04] • [IP: 37.7.251.**]

TEN TV WART JEST CO NAJWYZEJ 400 ZL ALE NAWET ZA TYLE BYM GO NIE KUPIL SMIETNIK I TYLE

• Czwartek [07.12.2017, 16:59:33] • [IP: 95.129.226.**]

Szajs.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:35:39] • [IP: 62.69.252.***]

Fajne nóżki, design jak za PRL :D

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:06:18] • [IP: 31.0.34.**]

Tego jeszcze nie było reklam : telewizora, pralki, itp no faktycznie tego jeszcze nie było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 14:51:36] • [IP: 93.94.190.***]

to musiała Bieda zabulic za taka reklame towaru w ich sklepie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:33:44] • [IP: 190.112.254.***]

W tej sieci sklepów zakupów nie robię.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:12:09] • [IP: 109.241.63.**]

szkoda oczu na ten" cud".

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:39:06] • [IP: 2.247.243.**]

Informacja zawiera lokowanie produktu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:34:06] • [IP: 185.210.39.**]

Reklama? Można za ile zamieściliście tę reklamę? W blokowiskach można podłączyć antenę i oglądać programy PiSTV? Przez tych oszustów z Emitela mamy najlepszy sygnał TV. Miejsce, które dostali kiedyś od miasta za friko wykorzystują niezgodnie z celami zawartymi w darowiźnie. Może Janusz Odnowiciel podejmie się odzyskania obiektu?

AGENDA 21 • Czwartek [07.12.2017, 12:06:56] • [IP: 80.245.178.***]

TO CUD, ALE DLACZEGO TAK DROGO W TEJ BIEDRONCE? MANTA LED3204 32 CALE 585 PLN, LG 32LJ510B 763 PLN, Skymaster 32SH3000 613, 77 PLN, Thomson 32HC3101 749, 07 PLN, Kruger&Matz KM0232 649 PLN, Lin 32LHD1510 651, 04 i.t.d. ŻADNA REWELACJA, BIEDRONKOWA DROŻYZNA, .

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:57:03] • [IP: 212.14.47.**]

Kiedyś kupiłem taki telewizor. Po roku walki ze sklepem i producentem trafił do najbliższego śmietnika. Nie jestem gadżeciarzem, ale za 700 zł przyzwoitego telewizora nie kupimy.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:43:55] • [IP: 78.133.244.**]

Tego jeszcze nie było! ?? Kłamiecie bo było !

Oglądasz 1-19 z 19
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■