POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 20:27:40] • Świnoujście

Zmiany w świnoujskim PSL-u. Na czele ludowców stanęła Ewa Sołowińska

Zmiany w świnoujskim PSL-u. Na czele ludowców stanęła Ewa Sołowińska

fot. Organizator

1 grudnia przyjęto rezygnację Pani Ewy Deląg z funkcji Prezesa. W jej miejsce wybrano Panią Ewę Marię Sołowińską. Pani Sołowińska jest mieszkanką Świnoujścia od urodzenia, wychowana na Warszowie, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik, zawodowy radca prawny od 1998 r. Jako radca prawny pracowała z Gminami Międzyzdroje i Dziwnów. Z PSL związana od 2002 r., członek PSL od 2010 r.

Ewa Sołowińska związana jest od kilku lat z organizacjami pozarządowymi, pracuje na rzecz Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej ze Szczecina, jest tam doradcą kluczowym dla Miasta Świnoujście i Powiatu Kamień Pomorski. Prowadzi też porady obywatelskie dla Prawobrzeża Świnoujścia w ramach Nieodpłatnego Punktu Porad Prawnych.

Zapraszamy również Mieszkańców Świnoujścia do kontaktu z PSl Świnoujście na adres : psl.swinoujscie@gmail.com

PSL


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Sobota [09.12.2017, 18:33:54] • [IP: 94.254.128.**]

Pamiętam zajęcia w szkole policealnej które prowadziła pani Ewa, zawsze ciekawe nigdy nie było nudno, chodziło się z przyjemnością. Pozdrawiam.

Gość • Piątek [08.12.2017, 20:10:27] • [IP: 83.11.234.**]

Pani Stój była sąsiadką pani Sołowińskoej chodziły do jednej klasy

Gość • Piątek [08.12.2017, 14:04:17] • [IP: 178.238.245.**]

O, nie!

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:46:05] • [IP: 37.248.164.***]

Pani Słowińska wychowana na Warszowie, pani Stój szefowa PiS, wychowana na Warszowie, pani Delano wychowana na Ognicy. Wszystko w temacie

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:25:36] • [IP: 93.94.185.***]

Co PSL robi w mieście?

Gość • Piątek [08.12.2017, 12:45:01] • [IP: 83.23.171.**]

Ta pani Solowinska to sie nadaje idealnie do robienia szalikow, czapeczek, rekawiczek technika szydelkowa

Gość • Piątek [08.12.2017, 12:35:27] • [IP: 62.69.203.***]

Wszystko ludowcy od gruntów w doniczkach ?

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:28:57] • [IP: 188.146.66.**]

9:50 - chcesz też tak? Weź historię, poczytaj, wchłania się przez czytanie, on to właśnie brał.

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:26:11] • [IP: 176.221.123.**]

to ta carnulka czy blondyna?

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:15:28] • [IP: 95.148.119.***]

Pamietamy rzady po-psl. Na waszym miejscu zaproponowal bym wam samorozwiazanie, bo samozaoranie juz bylo. Mam nadzieje ze rozliczenie tych wszystkich afer to tylko kwestia czasu.

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:09:28] • [IP: 83.8.113.***]

Dla wszystkich krytykujących totalnie: PSL posiada najbardziej wykształconego lidera spośród wszystkich znanych wam partii w Polsce: dra nauk medycznych - Kosiniaka- Kamysza, lekarza, doktorat w Stanach Zjednoczonych. jak widać z opisu - działaczom świnoujskim intelektu nie brakuje. Partia liczy ponad 120 lat. Która partia ma taki staż? PIS? PO? PSL nigdy nie wypierał się swojej ZSL'owskiej historii, bo ona nie jest jednożnaczna (to informacja dla gościa z 20:46, który mógłby zgłębić swoją wiedzę, gdyby tylko wykazał dobrą wolę).

Gośćwiola • Piątek [08.12.2017, 10:57:13] • [IP: 77.88.191.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:51:26] • [IP: 80.245.183.***]

pozdrowienia dla Pani Ewy Deląg, wspaniala ciepla kobieta i cudowny człowiek

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:30:04] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 164.127.146.***]Dobrze piszesz, nadmienić można, że ZSL to taki tani chwyt na tamte czasy. Patrzcie ludziska w Polsce jest nie tylko jedna partia PZPR a też partie"konkurencyjne", czyli mamy pluralizm polityczny jakby co.Faktycznie było to to samo tyle, że działali głównie na terenach wiejskich.

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:15:54] • [IP: 80.245.182.**]

Jezu, jak ja nienawidzę tego zewsiałego miasta.

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:07:16] • [IP: 188.146.197.**]

Psl -partia, gdzie zachodza demokratyczne procesy, zmiany...a nikt kurczowo nie trzyma sie stolkow.Brawo.

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:50:08] • [IP: 62.69.231.**]

Do gościa z 20:46:25 - Powiedz gościu, co brałeś? Też bym chciał tak odlecieć :):)

Gość • Piątek [08.12.2017, 08:40:38] • [IP: 95.160.158.**]

I nie mamy do kogo się przykleić !!

Gość • Piątek [08.12.2017, 07:58:43] • [IP: 95.40.77.**]

A dlaczego p. Ewa Deląg zrezygnowała, kto wie ?

Gość • Piątek [08.12.2017, 01:22:50] • [IP: 37.47.161.**]

Gratuluje nowej Pani Prezes

Gość • Czwartek [07.12.2017, 23:08:03] • [IP: 62.69.254.***]

A gdzie Swój Chłop

Gość • Czwartek [07.12.2017, 23:04:56] • [IP: 94.254.226.***]

Grajek też się załapał . ..!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:50:46] • [IP: 95.160.156.***]

Wygląda na zdrową chłopkę.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:36:17] • [IP: 178.238.249.**]

Czas matriarchatu nieuchronnie nadchodzi.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:21:15] • [IP: 94.254.227.***]

Sld Agatowska, Nowoczesna Konkolewska, PiS Stój, Po Jabłońska, PSL Sołowińska. Same kobiety szefami w mieście :-)

Oglądasz 1-25 z 30
■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■