POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.12.2017, 14:51:18] • 安inouj軼ie

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Temperatura powietrza nie przekraczaj帷a pi璚iu stopni. W wodzie-odczucie ch這du by這 jeszcze bardziej dotkliwe bo ledwo na plusie. Odczucie ch這du wzmaga造 nieprzyjemne porywy zachodniego wiatru do 7-8 stopni w skali Beauforta. 畝dne jednak pogodowe kaprysy nie by造 w stanie zniech璚i mors闚 z ca貫go kraju, kt鏎zy um闚ili si w 安inouj軼iu na zimow k piel po陰czon ze wspania陰 zabaw. Podczas czwartej ju edycji Inwazji Morsuj帷ych Miko豉j闚 pad rekord ilo軼i uczestnik闚. Jednocze郾ie do zimowego Ba速yku wskoczy這 ponad 300 os鏏! Do 安inouj軼ia przybyli na zaproszenie 安inoujskiego Klubu Mors闚 „Mor鈍iny”, kt鏎emu wsparcia organizacyjnego udzieli O鈔odek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. W imieniu w豉dz miasta, mors闚 z ca貫j Polski powita豉 zast瘼ca prezydenta 安inouj軼ia Barbara Michalska.



Morsy przyjecha造 w tym roku z ca貫j Polski. Pojawi造 si grupy z Leszna, Wolsztyna, Pi造, Gorzowa Wielkopolskiego, a tak瞠 z bli窺zych nam miejscowo軼i jak Mi璠zyzdroje, Wolin.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Oko這 godziny 11.00 barwny i g這郾y poch鏚 przemaszerowa now promenad do wej軼ia Galerii Promenada. Dla uczestnik闚 k徙ieli i mieszka鎍闚 organizatorzy przygotowali stoiska z pocz瘰tunkiem i gor帷ymi napojami oraz profesjonaln rozgrzewk przy muzyce.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku energetyzuj帷ych utworach, kt鏎e stanowi造 podk豉d do 獞icze, morsy by造 ju gotowe do zmierzenia si z mro幡ym morzem. Wszyscy rado郾ie wskoczyli do wody!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Co warto podkre郵i, k徙iel zabezpieczali ratownicy Wodnego ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szcz窷cie interweniowa nie musieli.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku minutach harc闚 w wodzie, morsy bezpiecznie i rado郾ie powraca造 na brzeg. Fotografie na brzegu lub w piaskach pla篡 pozostan najmilsz pami徠k zabawy.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Warto doda, 瞠 morsy bawi造 si nie tylko w wodzie alei na l康zie. Pod scen odbywa豉 si zabawa przy muzyce. Tradycyjnie podczas Inwazji wybrano Miss i Mistera Inwazji. Dla uczestnik闚 przewidziano jeszcze wiecz鏎 integracyjny.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [09.12.2017, 18:29:40]

komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 87

konopa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 17:48:28] • [IP: 77.253.28.***]

petardo z dzwonami czemu mnie nie odwiedzisz? jezyk mi wisi do pasa

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 13:03:29] • [IP: 92.42.113.***]

Pi瘯na dziewczyna, sexi ;)

Konpa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 01:06:00] • [IP: 37.248.164.*]

Petardo z dzwonami kocham cie

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 00:03:11] • [IP: 94.254.144.***]

Czemu oni s w butach jak nie ma 郾iegu!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 19:43:53] • [IP: 92.42.119.***]

ka盥y z nas ma jaka pasje kt鏎a j rozwija, nawet hejterzy:P widz帷 po ich komentarzach. Pierwsze zdj璚ie mia這 na celu was sprowokowa i to si uda這. Portalowi iswinoujscie proponuje troch wi璚ej kultury osobistej. Powiedzcie mi co zrobili軼ie dla swojego miasta 瞠by przyci庵n望 tak liczb ludzi?. Hejter闚 zapraszam do NETTO na dzia warzywny, po堯盧ie g這w na wadze i naci郾ijcie BURAK:P Weso造ch 安i徠

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 17:55:43] • [IP: 176.221.123.**]

Pani w czarnym kostiumie ma 豉dne zadbane cia趾o to niech je pokazuje. Zazzdro郾i jeste軼ie? co ma chowa si za wielkimi workami? ζdnie wyglada, nie ma czego si wstydzi, u鄉iechni皻a i o to chodzi, ludzie dajcie spokoj z tymi przytykami - czy wypada czy nie.W lato nikomu takie kostiumy nie przeszkadzaj a ludzi jeszcze wi璚ej a teraz wielkie halo? dziwni (zazdro郾i) jeste軼ie. Mi si podoba a jestem kobiet.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:31:22] • [IP: 95.129.226.**]

Olka?

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:26:04] • [IP: 94.254.224.***]

pani w czarnym petarda, nie moge sie napatrze.gdyby wiecej takich by這 sam bym im dpingowa na brzegu :)

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:47:36] • [IP: 37.248.164.*]

To s morsy? Wi瘯szo嗆 to jakie popierd馧ki zamoczyc kulosy to i ja cieplucha potrafi pozdro zda prawdziwych mors闚 a nie farbowanych lis闚

Go嗆Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:34:07] • [IP: 78.88.30.***]

Co si czepiacie dziewczyny w czarnym monokini, za這篡豉 co mia豉.A przy tym zaprezentowa豉 fajne szczup貫 i m這de cia趾o.Same plusy, tak trzyma zimowa syrenko.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:17:20] • [IP: 94.254.227.**]

No po prostu gratuluje mieszka鎍om 瞠 pozwalaj na to by kto chodzi po ulicach z flag BANDERY, zbrodniarza na Polskiej ludno軼i, wida 瞠 ukrai鎍y ju si czuj jak u siebie pluj帷 Polakowi w twarz. Gdybym ja tam by to ta flaga by pos逝篡豉 jako rozpa趾a, a w豉軼iciel flagi jako opa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 13:54:28] • [IP: 37.248.161.***]

ta pani w tym stroju jest wr璚z nie smaczna brak wyczucia niestety

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 12:09:26] • [IP: 95.129.224.***]

Co wy tu piszeciecie jakie CYCE w taki kostium tak naprawde mieszcza sie tylko male biusty. Kto sie zna ten wie widac kawalek cycuszka i juz wielkie halooooo

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:41:43] • [IP: 95.129.226.***]

Ta Pani z balonami na wierzchu pewno przyjezdna i chcia豉 zab造sn望 w 安inouj軼iu w internecie bo fala hejt闚 du瘸. Wszystko by by這 fajne ale mog豉 wybra inny spos鏏 a nie takie przed鈍i徠eczn impreze

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:04:28] • [IP: 95.160.156.***]

Przyg逝py czyli przyszli zawa這wcy.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 10:17:38] • [IP: 188.146.160.***]

Wszystko na pokaz..

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 09:32:42] • [IP: 92.42.118.**]

Super impreza! 安ietny filmik! Podziwiam Was Morsy! Z samego ogl康ania jest mi zimno...Ale wiem, 瞠 to niesamowicie jest zdrowe, tylko jako tak nie mam odwagi tego spr鏏owa w zimie;)brr...W lato to i owszem:) Chyba jestem letnim Morsem haha

konopa • Niedziela [10.12.2017, 08:20:43] • [IP: 77.253.16.***]

z t petard w czarnym z mil ch璚i potapla bym si w tej sadzawce trzymaj帷 za te balony

Allo,Allo,Ren is calling • Niedziela [10.12.2017, 08:10:57] • [IP: 164.127.146.***]

Najwy窺za pora na now wersj Madonny z Wielkim Cycem.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:04:50] • [IP: 95.129.226.**]

A TO ON -HA HA !!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:02:17] • [IP: 94.254.225.***]

Miko豉jkowe morsowanie a co tam robi na pierwszym planie babeczka z cyckami na wierzchu, brak poczucia dobrego smaku!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 07:09:27] • [IP: 92.42.119.***]

super szacunek dla wszyskich mikolajow piekny gest pozdrawiam

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:43:09] • [IP: 95.129.224.**]

Te panie takie golu鄂ie a mi這 popatrze wida pe軟e temperamentu i sexu oj poprzytula豚y, fajna sprawa i zabawa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:36:17] • [IP: 95.129.229.**]

no pani miko豉jowa jaki str鎩 n no no

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 04:36:28] • [IP: 92.42.112.***]

Co to za dziwna flaga na czasie 18:30, czy Michalska promuje banderowc闚?

Ogl康asz 1-25 z 87
■ W ho責zie zmar貫mu Prezydentowi Gda雟ka Harcerski Sztab 27 Fina逝 WO同 zaprasza w sobot o godz. 12.00 na plac Wolno軼i wszystkich cz這nk闚 sztabu WO同, wolontariuszy, naszych przyjaci馧 i mieszka鎍闚 miasta. W sobot o godzinie 12.00, kiedy w gda雟kiej bazylice Mariackiej rozpocznie si msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gda雟ka Paw豉 Adamowicza, w 安inouj軼iu i innych miastach rozlegn si syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni nale積 temu opraw, korzystaj帷 z uprzejmo軼i Daniela Zyzika z "Pok鎩 24". Prosimy o przyniesienie ze sob zniczy. W trakcie tego przedsi瞝zi璚ia nie przewidujemy oficjalnych przem闚ie, bo pad這 ju wstarczaj帷o wiele s堯w. Czas pokaza, 瞠 z tego co si wydarzy這 13 stycznia w Gda雟ku wyci庵amy wnioski i zaczynamy zmian od siebie... Harcerski Sztab WO同 w 安inouj軼iu ■ W zwi您ku z wydarzeniami w Gda雟ku i og這szon przez Prezydenta RP Andrzeja Dud na najbli窺z sobot (19.01) 瘸這b narodow, dla uszanowania tego dnia, odwo豉ny zosta "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespo堯w MDK Warsz闚" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (pi徠ek) ■ Trwaj帷y zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warsz闚” przed逝篡 si do niemal dw鏂h godzin. Za這ga traci豉 kontrol nad jednostk na 鈔odku kana逝 portowego. Dla kapitana i za這gi i pasa瞠r闚 by造 to chwile wielkiego napi璚ia. Jednostka nap璠owa promu odm闚i豉 pos逝sze雟twa. Za這ga wezwa豉 pomocy. Na pok豉dzie, opr鏂z karetki 酥iesz帷ej na sygnale z chorym do szpitala by這 kilkudziesi璚iu pasa瞠r闚 i ponad dwadzie軼ia samochod闚 osobowych ■ Mog這by si wydawa 瞠 bobry to ca趾iem mi貫 zwierz皻a. Nic bardziej mylnego! Przekona si o tym mieszkaniec Karsiboru, kt鏎y zauwa篡 瞠 bobry podgryzaj drzewo kt鏎e stoi przy jego dzia販e. Zaniepokojona niedosz豉 ofiara gryzoni zwr鏂i豉 si o pomoc do urz璠nik闚, kt鏎zy stwierdzili 瞠 musi wype軟i wniosek ■ W Radzie Miasta powsta Klub radnych Prawa i Sprawiedliwo軼i, kt鏎ego przewodnicz帷ym zosta Jacek Jurkiewicz. W zwi您ku z obj璚iem funkcji przewodnicz帷ego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnowa z funkcji wiceprzewodnicz帷ego Rady Miasta ■ Po ponad p鏊toragodzinnej dyskusji, wys逝chaniu przedstawicieli zwi您k闚 zawodowych i przedstawicieli w豉dz, Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a apel do Rz康u R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w 安inouj軼iu poprzez od陰czenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ ㄆkasz Stankiewicz, zwi您kowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest 瞠by polityka od陰czy豉 si wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zosta造 bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W pi徠ek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpocz窸y si obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalaz si projekt uchwa造 w sprawie od陰czenia zak豉du w 安inouj軼iu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyj窸a przedstawiony przez Prezydenta projekt bud瞠tu 安inouj軼ia na 2019 rok. 16 radnych g這sowa這 „za” nikt nie by przeciw, czterech wstrzyma這 si od g這su ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpocz窸a si od... awarii elektronicznego systemu zliczania g這s闚. Awarie uda這 si na szcz窷cie usun望 i radni bez przeszk鏚 kontynuuj obrady. najwa積iejszym projektem uchwa造 w programie obrad jest propozycja Bud瞠tu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapad豉 trzeciego dnia „Festiwalu Pi瘯na” w Krynicy Zdroju. O presti穎wy tytu i koron rywalizowa這 28 dziewczyn, kt鏎e znalaz造 si w finale dzi瘯i eliminacjom regionalnym odbywaj帷ym si na terenie ca貫go kraju. Miss Polski 2018 zosta豉 Olga Bu豉wa ze 安inoujscia■ Prezent Miko豉jkowy dla w豉dz 安inouj軼ia. Rusza 郵edztwo w sprawie mostu. Roman Kuchci雟ki otrzyma dzi rano informacj listem poleconym, 瞠 Prokuratura Okr璕owa w Szczecinie podj窸a na nowo 郵edztwo w sprawie budowy Mostu w 安inouj軼iu. 奸edztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU 陰cz帷ego wysp Wolin z Wysp Karsib鏎 zarejestrowano pod now sygnatur. Co to oznacza? Prokuratur b璠zie na nowo bada wszystkie w徠ki budowy mostu ■ Okres przed鈍i徠eczny ju za moment. Plac闚ka Poczty Polskiej przy ulicy Ko陶徠aja wyd逝瘸 godziny pracy! ■ Zagin窸a Shila. W dniu 01.12.2018r. Oko這 godziny 09:00 na ul. Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV. W okolicach netto zagin窸a suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi si Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, 豉godna, przyjacielska i kocha dzieci. Dzi瘯uj za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wyst徙ienia ze stowarzyszenia Zwi您ek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanis豉w Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodnicz帷ego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta o鈍iadczy, ze rezygnuje z obj璚ia tej funkcji ■ OSTRZE浩NIE: Prognozuje si wyst徙ienie s豉bych opad闚 deszczu ze 郾iegiem przechodz帷ych w opady marzn帷ego deszczu powoduj帷ych go這led ■ Starsza kobieta szuka m篹czyzny, kt鏎y wykaza si odwag i pom鏬 wyci庵n望 pieska we wtorek, oko這 18.30 spod k馧 poci庵u na stacji w Wysokiej Kamie雟kiej. Wszystko wydarzy這 si na trasie relacji Szczecin – 安inouj軼ie. M篹czyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodnicz帷ym Rady Miasta wybrana zosta豉 El瘺ieta Jab這雟ka. Za wyborem g這sowa這 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodnicz帷ym Rady Miasta w g這sowaniu tajnym wybrany zosta Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany zosta wiceprzewodnicz帷ym Ray Miasta. 12 radnych g這sowa這 za jego kandydatur, 7 zag這sowa這 przeciw, 2 wstrzyma這 si od g這su ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanis豉w Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najwa積iejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wyb鏎 nowego przewodnicz帷ego Rady ■ Zobaczy policjant闚 i zacz掖 ucieka. 24-latka zatrzyma trzepak! Do zdarzenia dosz這 w czwartkowy wiecz鏎. Policjanci patroluj帷y ulice Ko軼iuszki zauwa篡li w pewnym momencie m篹czyzn kt鏎y swoim wygl康em przypomina osob poszukiwan. Gdy m篹czyzna dostrzeg policjant闚, zacz掖 ucieka. Nie spodziewa si jednak, 瞠 zostanie obezw豉dniony przez trzepak kt鏎y stan掖 na jego drodze. Jak si okaza這, bliskie spotkanie z trzepakiem zako鎍zy這 si dla 24-latka skr璚eniem prawej stopy. O szczeg馧y odno郾ie zdarzenia poprosili鄉y Oficera Prasowego KMP w 安inouj軼iu ■ Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i ■ Ruszy造 przygotowania do 27. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w 安inouj軼iu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich ch皻nych do rejestracji wolontariuszy WO同, kt鏎a odb璠zie si w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Pi連udskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (鈔oda-pi徠ek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■