POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.12.2017, 14:51:18] • 安inouj軼ie

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Temperatura powietrza nie przekraczaj帷a pi璚iu stopni. W wodzie-odczucie ch這du by這 jeszcze bardziej dotkliwe bo ledwo na plusie. Odczucie ch這du wzmaga造 nieprzyjemne porywy zachodniego wiatru do 7-8 stopni w skali Beauforta. 畝dne jednak pogodowe kaprysy nie by造 w stanie zniech璚i mors闚 z ca貫go kraju, kt鏎zy um闚ili si w 安inouj軼iu na zimow k piel po陰czon ze wspania陰 zabaw. Podczas czwartej ju edycji Inwazji Morsuj帷ych Miko豉j闚 pad rekord ilo軼i uczestnik闚. Jednocze郾ie do zimowego Ba速yku wskoczy這 ponad 300 os鏏! Do 安inouj軼ia przybyli na zaproszenie 安inoujskiego Klubu Mors闚 „Mor鈍iny”, kt鏎emu wsparcia organizacyjnego udzieli O鈔odek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. W imieniu w豉dz miasta, mors闚 z ca貫j Polski powita豉 zast瘼ca prezydenta 安inouj軼ia Barbara Michalska.



Morsy przyjecha造 w tym roku z ca貫j Polski. Pojawi造 si grupy z Leszna, Wolsztyna, Pi造, Gorzowa Wielkopolskiego, a tak瞠 z bli窺zych nam miejscowo軼i jak Mi璠zyzdroje, Wolin.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Oko這 godziny 11.00 barwny i g這郾y poch鏚 przemaszerowa now promenad do wej軼ia Galerii Promenada. Dla uczestnik闚 k徙ieli i mieszka鎍闚 organizatorzy przygotowali stoiska z pocz瘰tunkiem i gor帷ymi napojami oraz profesjonaln rozgrzewk przy muzyce.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku energetyzuj帷ych utworach, kt鏎e stanowi造 podk豉d do 獞icze, morsy by造 ju gotowe do zmierzenia si z mro幡ym morzem. Wszyscy rado郾ie wskoczyli do wody!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Co warto podkre郵i, k徙iel zabezpieczali ratownicy Wodnego ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szcz窷cie interweniowa nie musieli.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku minutach harc闚 w wodzie, morsy bezpiecznie i rado郾ie powraca造 na brzeg. Fotografie na brzegu lub w piaskach pla篡 pozostan najmilsz pami徠k zabawy.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Warto doda, 瞠 morsy bawi造 si nie tylko w wodzie alei na l康zie. Pod scen odbywa豉 si zabawa przy muzyce. Tradycyjnie podczas Inwazji wybrano Miss i Mistera Inwazji. Dla uczestnik闚 przewidziano jeszcze wiecz鏎 integracyjny.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [09.12.2017, 18:29:40]

komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 87

konopa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 17:48:28] • [IP: 77.253.28.***]

petardo z dzwonami czemu mnie nie odwiedzisz? jezyk mi wisi do pasa

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 13:03:29] • [IP: 92.42.113.***]

Pi瘯na dziewczyna, sexi ;)

Konpa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 01:06:00] • [IP: 37.248.164.*]

Petardo z dzwonami kocham cie

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 00:03:11] • [IP: 94.254.144.***]

Czemu oni s w butach jak nie ma 郾iegu!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 19:43:53] • [IP: 92.42.119.***]

ka盥y z nas ma jaka pasje kt鏎a j rozwija, nawet hejterzy:P widz帷 po ich komentarzach. Pierwsze zdj璚ie mia這 na celu was sprowokowa i to si uda這. Portalowi iswinoujscie proponuje troch wi璚ej kultury osobistej. Powiedzcie mi co zrobili軼ie dla swojego miasta 瞠by przyci庵n望 tak liczb ludzi?. Hejter闚 zapraszam do NETTO na dzia warzywny, po堯盧ie g這w na wadze i naci郾ijcie BURAK:P Weso造ch 安i徠

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 17:55:43] • [IP: 176.221.123.**]

Pani w czarnym kostiumie ma 豉dne zadbane cia趾o to niech je pokazuje. Zazzdro郾i jeste軼ie? co ma chowa si za wielkimi workami? ζdnie wyglada, nie ma czego si wstydzi, u鄉iechni皻a i o to chodzi, ludzie dajcie spokoj z tymi przytykami - czy wypada czy nie.W lato nikomu takie kostiumy nie przeszkadzaj a ludzi jeszcze wi璚ej a teraz wielkie halo? dziwni (zazdro郾i) jeste軼ie. Mi si podoba a jestem kobiet.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:31:22] • [IP: 95.129.226.**]

Olka?

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:26:04] • [IP: 94.254.224.***]

pani w czarnym petarda, nie moge sie napatrze.gdyby wiecej takich by這 sam bym im dpingowa na brzegu :)

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:47:36] • [IP: 37.248.164.*]

To s morsy? Wi瘯szo嗆 to jakie popierd馧ki zamoczyc kulosy to i ja cieplucha potrafi pozdro zda prawdziwych mors闚 a nie farbowanych lis闚

Go嗆Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:34:07] • [IP: 78.88.30.***]

Co si czepiacie dziewczyny w czarnym monokini, za這篡豉 co mia豉.A przy tym zaprezentowa豉 fajne szczup貫 i m這de cia趾o.Same plusy, tak trzyma zimowa syrenko.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:17:20] • [IP: 94.254.227.**]

No po prostu gratuluje mieszka鎍om 瞠 pozwalaj na to by kto chodzi po ulicach z flag BANDERY, zbrodniarza na Polskiej ludno軼i, wida 瞠 ukrai鎍y ju si czuj jak u siebie pluj帷 Polakowi w twarz. Gdybym ja tam by to ta flaga by pos逝篡豉 jako rozpa趾a, a w豉軼iciel flagi jako opa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 13:54:28] • [IP: 37.248.161.***]

ta pani w tym stroju jest wr璚z nie smaczna brak wyczucia niestety

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 12:09:26] • [IP: 95.129.224.***]

Co wy tu piszeciecie jakie CYCE w taki kostium tak naprawde mieszcza sie tylko male biusty. Kto sie zna ten wie widac kawalek cycuszka i juz wielkie halooooo

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:41:43] • [IP: 95.129.226.***]

Ta Pani z balonami na wierzchu pewno przyjezdna i chcia豉 zab造sn望 w 安inouj軼iu w internecie bo fala hejt闚 du瘸. Wszystko by by這 fajne ale mog豉 wybra inny spos鏏 a nie takie przed鈍i徠eczn impreze

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:04:28] • [IP: 95.160.156.***]

Przyg逝py czyli przyszli zawa這wcy.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 10:17:38] • [IP: 188.146.160.***]

Wszystko na pokaz..

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 09:32:42] • [IP: 92.42.118.**]

Super impreza! 安ietny filmik! Podziwiam Was Morsy! Z samego ogl康ania jest mi zimno...Ale wiem, 瞠 to niesamowicie jest zdrowe, tylko jako tak nie mam odwagi tego spr鏏owa w zimie;)brr...W lato to i owszem:) Chyba jestem letnim Morsem haha

konopa • Niedziela [10.12.2017, 08:20:43] • [IP: 77.253.16.***]

z t petard w czarnym z mil ch璚i potapla bym si w tej sadzawce trzymaj帷 za te balony

Allo,Allo,Ren is calling • Niedziela [10.12.2017, 08:10:57] • [IP: 164.127.146.***]

Najwy窺za pora na now wersj Madonny z Wielkim Cycem.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:04:50] • [IP: 95.129.226.**]

A TO ON -HA HA !!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:02:17] • [IP: 94.254.225.***]

Miko豉jkowe morsowanie a co tam robi na pierwszym planie babeczka z cyckami na wierzchu, brak poczucia dobrego smaku!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 07:09:27] • [IP: 92.42.119.***]

super szacunek dla wszyskich mikolajow piekny gest pozdrawiam

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:43:09] • [IP: 95.129.224.**]

Te panie takie golu鄂ie a mi這 popatrze wida pe軟e temperamentu i sexu oj poprzytula豚y, fajna sprawa i zabawa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:36:17] • [IP: 95.129.229.**]

no pani miko豉jowa jaki str鎩 n no no

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 04:36:28] • [IP: 92.42.112.***]

Co to za dziwna flaga na czasie 18:30, czy Michalska promuje banderowc闚?

Ogl康asz 1-25 z 87
■ Przyt鏎-ㄆnowo. Sta豉 organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbli窺zego pi徠ku 19. pa寮ziernika 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. S御iedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona sta豉 organizacja ruchu. Prosimy o szczeg鏊ne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepis闚 ruchu drogowego. UM 安inouj軼ie ■
■ 71-letnia kobieta zgin窸a pod ko豉mi TIR-a. Do tragedii dosz這 kilkana軼ie minut po godzinie 11 na przej軼iu dla pieszych ■ 安i皻o Edukacji po 鈍inoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnie w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 pa寮ziernika 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w zwi您ku z prowadzonymi pracami dotycz帷ymi modernizacji i przebudowy, wy陰czona z ruchu b璠zie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzy穎wania z ulic Gda雟k poprzez skrzy穎wanie z ulic Olszty雟k, kt鏎e te b璠zie obj皻e przebudow i dalej od skrzy穎wania z ulic Olszty雟k do skrzy穎wania z ulic Zamkow. Prosimy o rozwa積 jazd, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz polece wydawanych przez osoby kieruj帷e ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jaros豉w Kaczy雟ki: W豉dza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w kt鏎ych urz璠uj prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie w豉dzy przez jedn osob budzi kontrowersje. O tak d逝go sprawuj帷ych w豉dz prezydenck, wypowiedzia si publicznie w dniu 06 pa寮ziernika 2018 r. Prezes PiS Jaros豉w Kaczy雟ki w czasie spotkania przedwyborczego w Kro郾ie, gdzie PiS walczy o zmian na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamkni璚ie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsib鏎 uginaj si pod ci篹arem du篡ch pojazd闚. Sami pracownicy 瞠glugi nieraz patrz na sytuacj z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa 瞠glugi, nie ma powod闚 do obaw. ■ Bardzo gro幡y wypadek wydarzy si w 鈔od wieczorem na torach. Poci庵 relacji Przemy郵-安inouj軼ie potr帷i m篹czyzn kt鏎y le瘸 na torach przy tzw. "dzikim przej軼iu". Jak si nieoficjalnie dowiedzia豉 nasza redakcja, stan oko這 60-latka jest ci篹ki ■ Syn kierowcy taks闚ki, kt鏎y zosta pobity w sierpniu tego roku, odebra z Berlina skradziony samoch鏚 ojca. W 鈔odku by造 narkotyki i pa趾a teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie mo瞠my spa przez muczenie kr闚! Niech kto pomo瞠! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwr鏂i si mieszkaniec Przytoru z pro軸 o nag這郾ienie problemu, kt鏎y n瘯a jego oraz s御iad闚. Chodzi o muczenie kr闚 ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalej帷ym po瘸rem walczy這 6 zast瘼闚 stra篡 po瘸rnej! W豉軼iciele stali ze 透ami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej odebra zg這szenie o pal帷ych si punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak si okaza這, kilkumetrowe p這mienie trawi造 dobytek w豉軼icieli i zacz窸y obejmowa drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali stra瘸cy ze 安inouj軼ia, jednak szybko okaza這 si, 瞠 ogie pod wp造wem wiatru wymyka si spod kontroli i potrzebne b璠zie wsparcie ■ W bia造 dzie niemal w centrum miasta zosta pobity cz這wiek ■ Alarmuj帷e wie軼i o zatrutych par闚kach zn闚 wstrz御n窸y posiadaczami ps闚. Dwa miesi帷e temu wszyscy szukali truciciela, kt鏎y rozrzuca 鄉ierciono郾 篡wno嗆 w parku przy Chopina. Teraz par闚ki nafaszerowane trutk na szczury s rozrzucane na osiedlu Gdy雟ka. W tej sprawie pisz do nas przera瞠ni Czytelnicy, kt鏎zy boj si o swoje pieski ■ 安iat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie mo積a si zdradzi i trzeba zachowa kamienn twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej my郵i. Przekona si o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewn皻rznych i Administracji, kt鏎y przyzna, 瞠 kandydatem Prawa i Sprawiedliwo軼i w nadchodz帷ych wyborach na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie jest Janusz 痂urkiewicz. Teraz jego prze這瞠ni zapowiadaj, 瞠 wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostan wyci庵ni皻e konsekwencje s逝瘺owe! Wszystko zacz窸o si od pytania jednego z mieszka鎍闚 安inouj軼ia, odno郾ie kandydata PiS w nadchodz帷ych wyborach na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie, przes豉nego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzieli pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, kt鏎y poinformowa 瞠 kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz 痂urkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi 瞠 zarobi ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze 安inouj軼ia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem 篡cia - Czytelniczka dzi瘯uje wszystkim, kt鏎zy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzyst闚 mo瞠 mie naprawd powa積e skutki. Do takiego wypadku dosz這 w pi徠ek na 軼ie盧e rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajecha drog innemu rowerzy軼ie. Wskutek zderzenia ch這piec upad na chodnik doznaj帷 urazu g這wy na tyle powa積ego, 瞠 zosta przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Ju dawno przywykli鄉y do widoku dzik闚 przechadzaj帷ych si ulicami, czasem mo積a spotka wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubie積y υ, to co nowego. Ostrzegamy mieszka鎍闚, w mie軼ie grasuje ciekawski 這, niedyskretnie podgl康aj帷y mieszka鎍闚 przez okna. Chro闓y 穎ny, matki i ma貫 dzieci, prawdziwe zwierz grasuje po mie軼ie ■ Na jednej z dzia貫k znaleziono zw這ki dw鏂h os鏏. Ogl璠ziny miejsca trwa造 do p騧nych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest 郵edztwo. Wczoraj w godzinach popo逝dniowych za 鈍ietlic Ogrody Granica znaleziono cia豉 dw鏂h os鏏. Zw這ki kobiety i m篹czyzny by造 ju w stanie rozk豉du. Nieoficjalnie dowiedzieli鄉y si, 瞠 denaci mieli ponad 60 lat. Cia這 m篹czyzny wisia這 wewn徠rz, kobiety le瘸這. Na miejscu zjawi si prokurator, policja, wezwano r闚nie stra瘸k闚, kt鏎zy pomagali w akcji po zmroku, do鈍ietlaj帷 teren. Cia豉 zosta造 zabezpieczone do sekcji zw這k i zabrane ■