POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.12.2017, 14:51:18] • 安inouj軼ie

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Temperatura powietrza nie przekraczaj帷a pi璚iu stopni. W wodzie-odczucie ch這du by這 jeszcze bardziej dotkliwe bo ledwo na plusie. Odczucie ch這du wzmaga造 nieprzyjemne porywy zachodniego wiatru do 7-8 stopni w skali Beauforta. 畝dne jednak pogodowe kaprysy nie by造 w stanie zniech璚i mors闚 z ca貫go kraju, kt鏎zy um闚ili si w 安inouj軼iu na zimow k piel po陰czon ze wspania陰 zabaw. Podczas czwartej ju edycji Inwazji Morsuj帷ych Miko豉j闚 pad rekord ilo軼i uczestnik闚. Jednocze郾ie do zimowego Ba速yku wskoczy這 ponad 300 os鏏! Do 安inouj軼ia przybyli na zaproszenie 安inoujskiego Klubu Mors闚 „Mor鈍iny”, kt鏎emu wsparcia organizacyjnego udzieli O鈔odek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. W imieniu w豉dz miasta, mors闚 z ca貫j Polski powita豉 zast瘼ca prezydenta 安inouj軼ia Barbara Michalska.



Morsy przyjecha造 w tym roku z ca貫j Polski. Pojawi造 si grupy z Leszna, Wolsztyna, Pi造, Gorzowa Wielkopolskiego, a tak瞠 z bli窺zych nam miejscowo軼i jak Mi璠zyzdroje, Wolin.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Oko這 godziny 11.00 barwny i g這郾y poch鏚 przemaszerowa now promenad do wej軼ia Galerii Promenada. Dla uczestnik闚 k徙ieli i mieszka鎍闚 organizatorzy przygotowali stoiska z pocz瘰tunkiem i gor帷ymi napojami oraz profesjonaln rozgrzewk przy muzyce.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku energetyzuj帷ych utworach, kt鏎e stanowi造 podk豉d do 獞icze, morsy by造 ju gotowe do zmierzenia si z mro幡ym morzem. Wszyscy rado郾ie wskoczyli do wody!

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Co warto podkre郵i, k徙iel zabezpieczali ratownicy Wodnego ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szcz窷cie interweniowa nie musieli.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Po kilku minutach harc闚 w wodzie, morsy bezpiecznie i rado郾ie powraca造 na brzeg. Fotografie na brzegu lub w piaskach pla篡 pozostan najmilsz pami徠k zabawy.

Miko豉je morsowa造 w Ba速yku. Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Warto doda, 瞠 morsy bawi造 si nie tylko w wodzie alei na l康zie. Pod scen odbywa豉 si zabawa przy muzyce. Tradycyjnie podczas Inwazji wybrano Miss i Mistera Inwazji. Dla uczestnik闚 przewidziano jeszcze wiecz鏎 integracyjny.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Sobota [09.12.2017, 18:29:40]

komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 87

konopa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 17:48:28] • [IP: 77.253.28.***]

petardo z dzwonami czemu mnie nie odwiedzisz? jezyk mi wisi do pasa

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 13:03:29] • [IP: 92.42.113.***]

Pi瘯na dziewczyna, sexi ;)

Konpa • Poniedzia貫k [11.12.2017, 01:06:00] • [IP: 37.248.164.*]

Petardo z dzwonami kocham cie

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.12.2017, 00:03:11] • [IP: 94.254.144.***]

Czemu oni s w butach jak nie ma 郾iegu!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 19:43:53] • [IP: 92.42.119.***]

ka盥y z nas ma jaka pasje kt鏎a j rozwija, nawet hejterzy:P widz帷 po ich komentarzach. Pierwsze zdj璚ie mia這 na celu was sprowokowa i to si uda這. Portalowi iswinoujscie proponuje troch wi璚ej kultury osobistej. Powiedzcie mi co zrobili軼ie dla swojego miasta 瞠by przyci庵n望 tak liczb ludzi?. Hejter闚 zapraszam do NETTO na dzia warzywny, po堯盧ie g這w na wadze i naci郾ijcie BURAK:P Weso造ch 安i徠

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 17:55:43] • [IP: 176.221.123.**]

Pani w czarnym kostiumie ma 豉dne zadbane cia趾o to niech je pokazuje. Zazzdro郾i jeste軼ie? co ma chowa si za wielkimi workami? ζdnie wyglada, nie ma czego si wstydzi, u鄉iechni皻a i o to chodzi, ludzie dajcie spokoj z tymi przytykami - czy wypada czy nie.W lato nikomu takie kostiumy nie przeszkadzaj a ludzi jeszcze wi璚ej a teraz wielkie halo? dziwni (zazdro郾i) jeste軼ie. Mi si podoba a jestem kobiet.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:31:22] • [IP: 95.129.226.**]

Olka?

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 15:26:04] • [IP: 94.254.224.***]

pani w czarnym petarda, nie moge sie napatrze.gdyby wiecej takich by這 sam bym im dpingowa na brzegu :)

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:47:36] • [IP: 37.248.164.*]

To s morsy? Wi瘯szo嗆 to jakie popierd馧ki zamoczyc kulosy to i ja cieplucha potrafi pozdro zda prawdziwych mors闚 a nie farbowanych lis闚

Go嗆Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:34:07] • [IP: 78.88.30.***]

Co si czepiacie dziewczyny w czarnym monokini, za這篡豉 co mia豉.A przy tym zaprezentowa豉 fajne szczup貫 i m這de cia趾o.Same plusy, tak trzyma zimowa syrenko.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 14:17:20] • [IP: 94.254.227.**]

No po prostu gratuluje mieszka鎍om 瞠 pozwalaj na to by kto chodzi po ulicach z flag BANDERY, zbrodniarza na Polskiej ludno軼i, wida 瞠 ukrai鎍y ju si czuj jak u siebie pluj帷 Polakowi w twarz. Gdybym ja tam by to ta flaga by pos逝篡豉 jako rozpa趾a, a w豉軼iciel flagi jako opa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 13:54:28] • [IP: 37.248.161.***]

ta pani w tym stroju jest wr璚z nie smaczna brak wyczucia niestety

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 12:09:26] • [IP: 95.129.224.***]

Co wy tu piszeciecie jakie CYCE w taki kostium tak naprawde mieszcza sie tylko male biusty. Kto sie zna ten wie widac kawalek cycuszka i juz wielkie halooooo

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:41:43] • [IP: 95.129.226.***]

Ta Pani z balonami na wierzchu pewno przyjezdna i chcia豉 zab造sn望 w 安inouj軼iu w internecie bo fala hejt闚 du瘸. Wszystko by by這 fajne ale mog豉 wybra inny spos鏏 a nie takie przed鈍i徠eczn impreze

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 11:04:28] • [IP: 95.160.156.***]

Przyg逝py czyli przyszli zawa這wcy.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 10:17:38] • [IP: 188.146.160.***]

Wszystko na pokaz..

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 09:32:42] • [IP: 92.42.118.**]

Super impreza! 安ietny filmik! Podziwiam Was Morsy! Z samego ogl康ania jest mi zimno...Ale wiem, 瞠 to niesamowicie jest zdrowe, tylko jako tak nie mam odwagi tego spr鏏owa w zimie;)brr...W lato to i owszem:) Chyba jestem letnim Morsem haha

konopa • Niedziela [10.12.2017, 08:20:43] • [IP: 77.253.16.***]

z t petard w czarnym z mil ch璚i potapla bym si w tej sadzawce trzymaj帷 za te balony

Allo,Allo,Ren is calling • Niedziela [10.12.2017, 08:10:57] • [IP: 164.127.146.***]

Najwy窺za pora na now wersj Madonny z Wielkim Cycem.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:04:50] • [IP: 95.129.226.**]

A TO ON -HA HA !!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 08:02:17] • [IP: 94.254.225.***]

Miko豉jkowe morsowanie a co tam robi na pierwszym planie babeczka z cyckami na wierzchu, brak poczucia dobrego smaku!!

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 07:09:27] • [IP: 92.42.119.***]

super szacunek dla wszyskich mikolajow piekny gest pozdrawiam

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:43:09] • [IP: 95.129.224.**]

Te panie takie golu鄂ie a mi這 popatrze wida pe軟e temperamentu i sexu oj poprzytula豚y, fajna sprawa i zabawa.

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 05:36:17] • [IP: 95.129.229.**]

no pani miko豉jowa jaki str鎩 n no no

Go嗆 • Niedziela [10.12.2017, 04:36:28] • [IP: 92.42.112.***]

Co to za dziwna flaga na czasie 18:30, czy Michalska promuje banderowc闚?

Ogl康asz 1-25 z 87
■ Normaln praktyk prawn jest to, 瞠 koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winn. Jednak 鈍inoujscy urz璠nicy uwa瘸j chyba inaczej i co gorsza pr鏏uj nam to wm闚i. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie uniewa積ienia czynno軼i wyboru oferty na budow 鈍inoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczy這 kwestii technicznych i dokument闚 przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto 安inouj軼ie ■ Prezydent 痂urkiewicz sam kol璠 nie 酥iewa, ale docenia umiej皻no軼i wokalne Joanny Agatowskiej: Nie s康zi貫m, 瞠 ma taki talent do 酥iewania ■ 51- letni Niemiec postanowi za darmo napi si w agencji towarzyskiej w 安inouj軼iu. M篹czyzna zam闚i kilka drink闚, a nast瘼nie nie zap豉ci rachunku. Za napoje wyskokowe mia do zap豉ty prawie 500 z這tych. 51- latek t逝maczy pracownikom domu, 瞠 nie ma przy sobie pieni璠zy. Ci d逝go nie czekaj帷 wybrali si z nim do Niemiec, aby uregulowa rachunek. Ostatecznie jednak okaza這 si, 瞠 51- latek nadal nie ma za co zap豉ci rachunku ■ Janusz 痂urkiewicz ujawni, 瞠 wystartuje w wyborach ■ O鈔odek Rehabilitacji Zwierz徠 z Warnowa zajmie si leczeniem i rehabilitacj dzikich zwierz徠 ■ 178 479 z這tych to kwota jak przeliczy造 panie z banku WO同 do ko鎍a pracy sztabu orkiestry w 安inouj軼iu. Ostateczna kwota mo瞠 jeszcze zosta powi瘯szona o pieni康ze uzyskane z trwaj帷ych aukcji allegro 鈍inoujskiego sztabu ■ Ju od 1 marca handel w niedziele b璠zie stopniowo ograniczany. W nocy, z 鈔ody na czwartek Sejm przyj掖 poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczaj dla klient闚 sklep闚? ■ Wyj徠kowo atrakcyjna dzia趾a w Karsiborzu sprzedana! Cypel mi璠zy Kana貫m Piastowskim, a Zalewem by wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ 安iadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Ka盥y, kto jest 鈍iadkiem przest瘼stwa, ma prawo uj望 sprawc na gor帷ym uczynku. Tak te uczynili 鈍iadkowie, kt鏎zy zabrali kluczyki nietrze德emu kieruj帷emu, uniemo磧iwiaj帷 mu dalsz jazd, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Ju dzi zab造郾ie wielkie serce orkiestry! Ju dzi Cz這nkowie Woli雟kiej Orkiestry B瑿niarskiej wraz oddzia貫m Piechoty Najemnej ubarwi ceremoni roz鈍ietlenia wielkiego serca WO同. Serce rozb造郾ie o godzinie 17.00 na Placu Wolno軼i i b璠zie to sygna dla wolontariuszy, mieszka鎍闚 i go軼i miasta, 瞠 w 安inouj軼iu gramy wsp鏊nie w ramach 26 fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy. 安inoujski Sztab WO同 zaprasza wszystkich do udzia逝 w tym radosnym happeningu, kt鏎y od ponad dekady sta si ju tradycj 鈍inoujskich fina堯w. Nieprzerwanie, od pocz徠ku, iluminacj serca zajmuje si firma p. 夷enkiewicz ■ W sytuacji zagro瞠nia 篡cia i braku karetki w 安inouj軼iu do pacjent闚 przyjad ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wsp鏊nego polsko - niemieckiego projektu pod nazw- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nag造m zatrzymaniem kr捫enia, czy zawa貫m serca z pomoc przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odb璠zie si specjalna konferencja prasowa ■ W najbli窺zy pi徠ek. ZWiK b璠zie nieczynny. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji Sp馧ka z o.o. w 安inouj軼iu informuje, 瞠 w dniu 12. stycznia 2018 r (pi徠ek) zak豉d b璠zie nieczynny (dzie ustawowo wolny za 鈍i皻o wypadaj帷e w sobot). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powoduj uszkodzenia opon i felg ■ Ruszy rejestr sprawc闚 przest瘼stw na tle seksualnym! W鈔鏚 nich jest gro幡y przest瘼ca ze 安inouj軼ia! ■ 12 - letni Tytus Brzezi雟ki ze 安inouj軼ia wyst徙i w telewizyjnym show dw鎩ki „The Voice Kids”. 12- latek oczarowa nie tylko publiczno嗆, ale przede wszystkim juror闚 programu. Na scenie za酥iewa znany utw鏎 - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie w徠pili w talent m這dego 鈍inouj軼ianina. Ostatecznie jednak Tytus wybra dru篡n Tomsona i Barona ■ 18 - latka w pi瘸mie i boso wysz豉 w nocy z o鈔odka przy ulicy S這wackiego. Poszukiwania obj窸y ca陰 dzielnic nadmorsk ■ Na dziesi徠kach imprez, balach i prywatkach, powitali鄉y w 安inouj軼iu Nowy Rok. Mimo, 瞠 nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na pla篡, to nad morze przed p馧noc 軼i庵n窸y prawdziwe t逝my mieszka鎍闚. Nie zabrak這 tak瞠 go軼i; zimowych turyst闚, kuracjuszy oraz sporej grupy s御iad闚 zza zachodniej granicy, kt鏎zy Nowy Rok postanowili powita na 鈍inoujskiej pla篡 i promenadzie ■ Nawet 鈍ietnie zorganizowana rozrywka mo瞠 sko鎍zy si nieszcz窷liwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jeste鄉y poch這ni璚i emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpad do g喚bokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrza雟kiego Oddzia逝 Stra篡 Granicznej zatrzymali czterech m篹czyzn, kt鏎zy przewozili papierosy bez polskich znak闚 akcyzy. Szacunkowa warto嗆 zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 z. ■ Uniewa積iono przetarg na tunel w 安inouj軼iu. Jak grom z nieba spad豉 na nas wiadomo嗆 o tym, 瞠 uniewa積iono przetarg na budow tunelu w 安inouj軼iu. Okazuje si 瞠 Krajowa Izba Odwo豉wcza uwzgl璠ni豉 odwo豉nia dw鏂h konsorcj闚 ws. wynik闚 przetargu na zaprojektowanie i budow tunelu 陰cz帷ego wyspy Uznam i Wolin w 安inouj軼iu. O sprawie poinformowa portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzi瘯i specjalnemu zaproszeniu wicemarsza趾a Sejmu, Joachima Brudzi雟kiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespo逝 Szk馧 Morskich w 安inouj軼iu mieli okazj odwiedzi Sejm ■ W 2018 roku w mie軼ie rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w ca這軼i znikn望 z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przy陰czy si ju po raz sz鏀ty ■ Rada Miasta zatwierdzi豉 Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta 安inouj軼ia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyj窸a, zaproponowany przez prezydenta projekt bud瞠tu 安inouj軼ia na rok 2018. Uchwa喚 bud瞠tow popar這 18 radnych, nikt nie by przeciw tylko jeden radny wstrzyma si od g這su ■